Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szegedi fogorvos...

vani82
Létrehozva: 2006. november 20. 18:03
sziasztok!

24 éves vagyok és szeretném szabályoztatni a fogaimat.

Ki tud nekem megbízható fogorvost ajánlani Szegeden???

köszi a segítséget

  1. 2020. május 2. 20:013.

    Nem nagyon találtam fórumot hogy köszönetet mondja egy nagyon szép fiatal fogorvosnak, úgyhogy ide írok.


    Már elég régen kezelt, teljesen véletlen kerültem hozzá de csak most merem leírni hogy úgy néz ki megmentette egy fogamat, amivel régóta szenvedtem. dr Bandula Eszternek hívják. Akkor nem adtam virágot neki, se csokit, úgyhogy így fejezem ki hálámat a rendkívüli kedvességért, alaposságért, mosolygásért, és a fogamért.

  2. Torolt_felhasznalo_230934
    Torolt_felhasznalo_230934
    2006. november 20. 19:532.
    Szia! Sajnos konkrétan nem tudok segíteni, csak annyit, hogy a Fogászati Klinikán próbálkozz (Tisza L. krt, a Zeneiskolával szemben). Itt egy általános állapotfelméréssel kezdödik a dolog és biztosan szakember kezébe kerülsz, ugyanis nagyon fontos, hogy olyan orvos kezeljen, aknek fogszabályzásból van szakvizsgája! Eddig jó tapasztalatokat hallottam, azoktól, akiket a Klinikán kezeltek, nem olyan SZTK-s jellegü. Sok sikert!
    előzmény:
    vani82 (1)
    2006-11-20  18:03

Címlap

top