Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 első babái

veravera
Létrehozva: 2003. május 27. 14:06
Sziasztok! Tudom, hogy most mindenki utálni fog, hogy megnyitottam a századik hónap-topikot, de gondoljatok arra, hogy egy kismamát nem szabad felidegesíteni :-))
Aki pedig érintett a témában, jöjjön és osszuk meg a tapasztalatokt! :-)))
  1. 2011. december 10. 17:3179963.

    Sziasztok!

    Ismét bekukkantottam annak reményében, hogy valaki járt az oldalon. Sajnos nem....pedig jó lenne tudni rólatok!

    Anikó már a 2. évet gyűri, én úrja tanítok, amit nagyon élvezek :-)

    A vidéki élet még mindig klassz, mindenkinek ajánlom.

     

    KELLEMES, MEGHITT ÜNNEPEKET NEKTEK!

    előzmény:
    betsiegirl (79962)
    2011-01-25  13:43
  2. 2011. január 25. 13:4379962.

    Nálunk Zsófi nem ment suliba, úgy ítéltük meg, hogy jobb, ha marad még egy évet. Nem is bántuk meg, még rengeteget tanult ezalatt a fél év alatt (és fog még fél évig). 

     

    Eper pedig már középsős, 5 éves, vele is minden rendben. 

     

    Töltsetek fel képeket, mekkorák már a gyerkőcök!! Úgy sajnálom, hogy szétesett ez a jó kis csapat.

     

    Puszi mindenkinek!

    előzmény:
    perika (79961)
    2010-10-25  17:05
  3. 2010. október 25. 17:0579961.

    Hello!

    Néha én is jövök, aztán ua. mint az előttem szóló...

    Mi is jól vagyunk szcsére. Anikónak nagyon bejött a suli, nekünk nagyon bejött a vidéki élet...szval. minden a legnagyobb rendben.

    Én elkezdtem megint sulóba járni, furi volt visszaülni az iskolapadba, de reménykedem, hogy a meló-kérdésben segítségemre lesznek új tanulmányaim.

    Törpbiek?

    előzmény:
    távirányító (79960)
    2010-10-13  20:29
  4. 2010. október 13. 20:2979960.

    Sziasztok!

     

    Néha elnézek erre, de elszomorodok, hogy sehol senki...

    Meséljetek, hogy vannak az iskolások, hogy vették az akadályt?

    Máté ment suliba (bár voltak kétségek), nagyon lelkes, ügyes, nincs vele semmi gond. Nagyon nagy fiú!

     

    És a többi gyerkő? Anyuk-apuk, hogy vagytok? Írjatok!

     

    Nálunk minden oké, a kicsi Anna is már nagy másfél éves igazi NŐ! Félelmetes mekkora a külnbség fiú és lány közt. Már ilyen kiskorukban beléjük van kódolva, hogy csajok. :) Nagyon huncut, akarata van (de milyen!), beszélget...

     

    Jelentkezzetek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  5. 2010. július 5. 18:3279959.

    Sziasztok!

    Én is errefelé keveredtem, jó volt olvasni újra titeket és látni a gyerkőcöket - hogy megnőttek! 

     

    Mindenkinek puszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  6. 2010. Április 2. 09:2679958.

    Sziasztok!

     

    Jobb később mint soha: boldog szülinapot mindegyik gyerkőcnek! :)

     

    Jó olvasni rólatok :) - látom az iskola körül forgunk mindannyian... 

     

    Mi a héten voltunk két zenei osztályba felvételizni, most a türelmes várakozás állapota van... állítólag van érzéke (és hangja) hozzá.  Szeptember óta korcsolyázunk és - itt most a büszke anya szól - nagyon ügyes! 

     

    A barátnőjének ősszel megszületett a kistesója, szóval sűrűn szóba került megint Peti, és hogy hány éves lenne, melyik csoportba járna már az oviba... de azt hiszem ez így teljesen normális (és már én sem bőgök ha szóbahozza) ;)

     

    Legyetek jók, növögessetek ti is tovább és olvassak ám rólatok ;)

     

    Pusz

     

    a.

    előzmény:
    kisklau (79957)
    2010-02-23  15:19
  7. 2010. február 23. 15:1979957.

    Sziasztok!

     

    Egyszer csak ide kukkantottam és látom ám, hogy mindenki írt J

    Én meg hol vagyok? J

    Örülök, hogy megvagytok és éppen gondoltam rá januárban, hogy megkezdődnek a 6. szülinapi bulik.

    Nálunk is megvolt, hatemeletes tortával, mert Beni kibulizta magának Anyumnál.

     

    Suli kérdés kezd megoldódni az első kétségbeesés után „úúúúúúúúúúúúristen, iskolás lesz a FIAM”

    A munkahelyemhez közeli iskolaotthonos suliba szeretném Benit. Voltunk három játékos foglalkozáson és nagyon tetszett neki.

    Találtam ott régi tanító nénit, akit ismerek még Fertőrákosról és így már sokkal jobb a lelkemnek.

    Remélem jó választás leszJ

     

    Beni súlyát tudom szinte kéthetenként, mert a versenyeken mindig mérlegelik. Szóval 117 cm és 20 kg. Most éppen J

    Heti háromszor járunk judóra és néha hétvégén versenyek. Már két éve így van, szóval elég jól beálltunk rá. Beninek csak használt, szerintem fegyelmezettebb tőle.

     

    Nem vagyok most túlságosan összeszedett, pedig annyi mindent bírnék mondani/írni még.

     

    Próbálok majd benézni még, de alapesetben minden nap 8-kor érünk haza. Akkor meg már csak korlátozottan vagyok beszámítható. Esetleg házimunkára J

     

    Puszi: klau

    előzmény:
    Magdaléha (79956)
    2010-02-01  15:20
  8. 2010. február 1. 15:2079956.

    Sziasztok!

     

     hát csak előkerül szép lassan a banda :-)

     

    MIndhárom huligán nagyon magas nálunk. Juju /4/ 105 cm, Nándi /1,5/ 94... Hát nem az én alkatomat örökölték :-) Ha Nándi lenyurgul, tuti ő is a vékonydongájúak csapatát erősíti a családban.

     

     Épp a hétvégén volt anyámmal a suliról egy asszóm. Ő is attól fél, hogy Peti majd túl könnyen veszi az akadályokat jövőre. Szerinte P kiemelkedően okos. Szerintem is nagyon okos, de ő még annyira játékos, és annyira nem ül meg, és arról, amir rajzolás terén művel... Ha nagy nehezen leültetik, akkor ember legyen a talpán, aki felismeri az alkotását...

    Ja, és a kudarckezelése. Teljesen kiborul, ha valami nem úgy sikerül, ahogy ő azt kitalálta...

    De a matek őt is nagyon érdekli. 20 alatt fejben összead és kivon, valamint ismeri az analóg órát. De én úgy gondolom, hogy az ebbéli tehetsége miatt még nem kell iskolába küldenem.

     

    Azon nem csodálkozom, hogy a kislányok már érettebbek, mert a saját lányomon is látom, hogy mennyivel "ügyesebb" a keze, mint a fiamé.

     

    Mi jól vagyunk. Bár most épp ábadozunk az urammal, mert ismét hazakerült az oviból egy hányósvírus, és persze elkaptuk...

     

    Egyébként dolgozunk. Mármint ő munkahelyen, én meg még Nándival Gyeden /vagyis itthon gályázok/. Aztán valószínű ősztől mehetek vissza dolgozni. remélem volt értelme, hogy elvégeztem a sulit, és találok tanári állást.

     

    Eszti, hova költöztök?

    Viksi: bevált Vecsés? Miért nem jó a suli ott?

    Perika, ti jól érzitek magatokat P-on? Mi van a rosszulléteiddel?

    Ancsa: majd kérünk képeket az házikórl :-)

     

    Mennem kell, mert ébresztem Nándit, aztán megyünk az oviba a nagyokért.

    Olyan jó olvasni benneteket, látni a gyerkőket!

     

    pussz: M

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_832328
    Torolt_felhasznalo_832328
    2010. január 28. 12:2779955.

    Dejóóóóóóóóóóóóóóóóó!

     

    Sziasztok!

     

    Olyan jó ennyit olvasni és új híreket kapni!

     

    Először is: BOLDOG SZÜLINAPOT A 6 ÉVESEINKNEK!

     

    Iskola: Mi is megyünk, bár én is vaciláltam, mert Gergő is az apróbbak közé tartozik... 116 cm és 18-19 kg, de az óvónénik szerint már most is unatkozik, nincs igazán társasága. Egy kisfiú van aki közel áll hozzá korban, de más az érdeklődési körük. Geri nagyon szeret logikai társasokkal játszani, malmozni, kártyázni, ehhez viszont nincs partnere.

    Ádám is ilyen magas volt 6 évesen csak 6 kg-al több... Nekem pedig nagyobbnak tűnt, de valszeg azért, mert ő 7 évesen kezdte a sulit, mivel szeptemberi és arra emlékszem jobban.

     

    A fiúk jól vannak, Geri továbbra is nagy dumás és ő is a számok bűvöletében él, színezni, rajzolni nem szeret, viszont évekre visszamenőleg tud mesélni nyaralásokról, családi bulikról vagy bármiről.............

    Ádám továbbra is sportol folyamatosan, szerencsére továbbra is jól tanul ( két 4-esünk lett rajzból és technikából ) pedig már 6.osztályos kiskamasz. A házunk folyamatosan épülget, remélem szeptemberre birtokba tudják venni a külön szobájukat.  

     

    Mi Apával jól megvagyunk, dolgozgatunk....... rohanunk álladóan és egymásra marad a legkevesebb időnk. Gondolom ismerős a helyzet......

     

    Bocs, ha összeszedetlen voltam, de úgy megörültem Nektek, hogy csak írtam-írtam és írtam...............

     

    PUSZA Mindenkinek

     

    Anita  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2010. január 26. 15:3079954.

    Viksi!

    Ha ilyen első látásra szerelem akkor biztosan szivesen megy oda Domi! 

    Még nem költöztünk el, majd nyáron, a város másik felébe Újpestre. Mivel mindketten oda járunk dolgozni, segítségünk itt sincs semmi, így nem akartuk itt beiratni Annát suliba, mert tutira nem tudnánk semmilyen sportra, egyébre járatni, csak  a rohanásról szólna az életünk. Ami sulit ott kinéztem (még azért nem 100%), annak a körzetébe be tudunk jelentkezni, így oda biztosan felveszik. Az ovi nehezebb lesz, de remélem az is sikerül.

    előzmény:
    G.Viksi (79953)
    2010-01-26  15:07
  11. 2010. január 26. 15:0779953.

    Sziasztok!

     

     

    Mona, na igen Vecsés... , igazán összefuthatnánk már valamikor:-)

     

    Nagyon jó lehet a vizilabda! Domival tavaly jártunk úszásra, és már bánom, hogy idén focira vittem úszás helyett, igaz mennek úszni az Ovival is, de szerintem nem sokat számít.. Jövőre tuti megint fog menni úszni.

     

    Perika, nagyon szép a torta. Anikó biztos nagyon odáig volt és vissza!!

    Nálunk is necces a suli és benzin.. De én inkább hordom Bp-re, mint Vecsésen egyedül menjen haza az elsőből.. Anyukám meg ott lakik közelben a kiszemelt sulik közelében.

     

    Deszti, de jó, hogy te is jelentkeztél!

    Mesélj, hova költöztetek?

    Nem, nem a Vörösmarty a matekos suli, oda nem szeretném beiratni Domit. A Darus a matekos. Illetve az Etalon még ami szóba jöhet.

    A Darus első látásra szerelem volt a gyereknek. Apjával voltak nyílt napon (én nem tudtam elmenni, mert dolgoztam), és azóta ha szóba jön a suli-kérdés, Ő rávágja egyből, hogy a Darusba akar menni. Szerencsére idén 3 osztályt indítanak, de így is nagy a túljelentkezés. Az Etalonba meg sportalkalmassági felmérés van, csak azután döntenek, hogy kit vesznek fel. Majd meglátjuk mi lesz, én is jobban hajlok a Darus felé, márcsak a matek miatt is.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2010. január 26. 15:0779952.

    Sziasztok!

     

     

    Mona, na igen Vecsés... , igazán összefuthatnánk már valamikor:-)

     

    Nagyon jó lehet a vizilabda! Domival tavaly jártunk úszásra, és már bánom, hogy idén focira vittem úszás helyett, igaz mennek úszni az Ovival is, de szerintem nem sokat számít.. Jövőre tuti megint fog menni úszni.

     

    Perika, nagyon szép a torta. Anikó biztos nagyon odáig volt és vissza!!

    Nálunk is necces a suli és benzin.. De én inkább hordom Bp-re, mint Vecsésen egyedül menjen haza az elsőből.. Anyukám meg ott lakik közelben a kiszemelt sulik közelében.

     

    Deszti, de jó, hogy te is jelentkeztél!

    Mesélj, hova költöztetek?

    Nem, nem a Vörösmarty a matekos suli, oda nem szeretném beiratni Domit. A Darus a matekos. Illetve az Etalon még ami szóba jöhet.

    A Darus első látásra szerelem volt a gyereknek. Apjával voltak nyílt napon (én nem tudtam elmenni, mert dolgoztam), és azóta ha szóba jön a suli-kérdés, Ő rávágja egyből, hogy a Darusba akar menni. Szerencsére idén 3 osztályt indítanak, de így is nagy a túljelentkezés. Az Etalonba meg sportalkalmassági felmérés van, csak azután döntenek, hogy kit vesznek fel. Majd meglátjuk mi lesz, én is jobban hajlok a Darus felé, márcsak a matek miatt is.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2010. január 26. 09:5879951.

    Sziasztok!

     

    Én is örömmel olvastam a friss hozzászólásokat! Boldog Szülinapot kívánok a nagy 6 éveseknek!

    Mi jól vagyunk, állandóan zajlik az élet.

    Anna megy suliba szeptemberben, szerintem érett rá, és már nagyon nehezen viseli sz oviban az "alvást". És nagyon-nagyon várja, nagyon szeretne menni. Szerintem jól elboldogul a számolással, érdekli az írás, egész jól rajzol. A természettudományok nagyon érdeklik, most épp csillagásznak készül :) Tegnap is ezzel traktált egy nénit a buszon, kicsit meg volt lepve. Általában sokkal jobban szereti ha foglalkoztatják, mint ha "csak" játszani kell, így élvezi hogy a 2 edzés mellé van még 2x gyógytorna az oviban, 1x néptánc és 1x kézműves foglalkozás. Egyedül kicsit attól féltem, hogy ne legyen az osztály 2/3-a 1 évvel idősebb nála, magasabbnak úgyis mindenki magasabb lesz, de ez később is így lenne. Az óvónénik is azt ajánlják, hogy mindenképp vigyük, a felméréseken is mind "átment", nem ajánlottak neki semmilyen fejlesztést( logopédia, fejlesztő pedagógus, alapozó torna...), pedig a többségnek ajánlották. Szerencsére az ovijában elég jól foglalkoznak velük. Energiája annyi van, hogy csuda, szeptember óta jár RSG-re 2x egy héten, de ha mindenkinek lóg a nyelve, mert végig zsámolyoztak ő még akkor is rohan 3 kört. Nagyon szeret mozogni, legyen az bmi: korcsolya, bicikli, kirándulás, játszótér ....

    Közben el is költözünk majd, szóval Bori is ovit fog váltani. Remélem mindenketten jól veszik majd. Most egy csoportba járnak az oviban, s ez így annyira jó, nálunk nagyon bevállt.

    Én meg dolgozom, szaladok... apával felváltva hordjuk a bandát. Sokszor jut eszembe, hogy mennyi mindent lehet már velük csinálni, tényleg olyan nagyok már.

     

    Perika! Nagyon klassz a torta!

    Viksi! Melyik suliba megy Domi? A Vörösmarty-ban van a matek tagozat?

    Léha! Nagyon szépek a gyerkők így 3-an! Kicsit irigykedem! (de csak jó értelemben) Tényleg 132 cm Peti? Anna 109

    73adalbert! Klassz dolog lehet a vizilabda is! Nálunk még nem tudnak úszni a lányok.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2010. január 23. 19:1079950.

    Sziasztok!

    Örömmel tapasztalom, hogy ennyien írtatok, super! Előre is nagyon remélem, hogy nem megint utánam fog megszakadni ez a folyamat!!!

    Nálunk a suli-kérdés csak abból állt(áll?), hogy hova menjünk. Az már val.színűleg tuti, hogy megyünk és én jelenleg a hazait (pákozdi) favorizálom. Elég sok most a bejárkálás, benzinezés..amit szeretnék kiküszöbölni. Így apánknak is lenne esélye hozni-vinni a csajócát.

    6 év, nem semmi! Nagyon nagyon lettünk, értelmesek, szókimondók, önállóak stb....folyamatosan sok a változás. Nálunk most volt party dögivel, családi, szomszédi, ovis-társakkal és barátokkal egyaránt. Teszek fel képet, ha tudok. A tortát én varázsoltam :-)

    Léha: így annyira irígylem a "nagy családot", CÉPEK vagytok :-)

    Többiek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_605821
    Torolt_felhasznalo_605821
    2010. január 21. 12:5779949.

    Bízom benne, hogy kicsit feléledünk.


    Viksi, jól megbeszéltük, hoyg most hoy ti is vecsésiek vagytok, majd jól találkozunk.... Csak még nem jött össze.

     

    Egyébként, le a kalappal Domi előtt ! Menni fog az írás is, tavaly amikor Beni elindult suliba, azt hittem hoyg az életben nem tanul meg olvasni meg írni,. Csak annyit tudott leírni, hoyg BENCE, de nem ismerte külön-külön a betűket.MOndjuk megszenvedtük a tavalyi évet, de idén egész jól belerázódott. Barnival szerintem könnyebb lesz, mert ő képes hosszabban figyelni, türelmesebb. Ő megy suliba idén, bár a nagy száján, jó memóriáján és a hiperválasztékos  szövegén kívül szerintem semmi extra képessége nincs. De ez pont elég szerintem ,hoyg minimum ügyvéd vagy képviselő legyen majd egy szebb korban.... Képes órákat beszélni a semmiről, de azt teljese meggyőződéssel.

     

    Léha, mekkora a fiad ????? Basszus, Bence 134 cm... és másodikos ! Édesek vagytok, nagyon !!! Sasollak néha iwiwen is benneteket !

     

    Velünk annyi új, hogy Beni elkezdett az idén vizilabdázni, heti 4 vagy 5x edzés, alkalmanként 1,5-2,5 óra.Talán ettől is javult az idén a suliban . Csak egyszer láttam az edzésüket, de fél óra alatt "meghaltam". Hihetetlen mit kibírnak ezek a kis kölkökm és még utána van kedvük meg erejük rosszalkodni.

    Barni meg úszni jár heti 3x. Most kezdett a Köbánya SC-ben, őt is akarom majd küldeni vízilabdázn, csak kell az alap. Bnőmmel osztjuk őket, hol egyikünk viszi vagy hozza, hol a másik ( mert az ő két gyereke is jár ).Aztán az apják is sokat ebsegítenek, van,hogy ők hozzák haza őket.

    Bár ma szül  a felesége ...úgyhogy nem tudom, hoyg a jövőben, ha ott is meglesz a gyerek, mennyire számíthatok majd rájuk. Minden esetre egész jó a kapcsolatunk, sokat találkozunk. És talán így a legjobb a gyerekeknek is.

     

    Pusssz, és jelentkezzetek ! 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2010. január 20. 12:3179948.

    Sziasztok!

     

    De jó, hogy ennyien írtatok!!

     

    Nehéz visszarázódni a fórumos világba, teljesen távol áll már tőlem ez a dolog.

     

    Léha, nagyon szép család vagytok!!! 

     

    Suli: Domi idén kezdi a sulit, de én is vacilláltam rajta sokat, hogy menjen, vagy maradjon még egy évet. Az Óvónők meggyőztek, hogy mehet, és Domi szeretne is nagyon. Két iskola is van ami szóba jöhet. Az egyik emeltszinten tanítja a matematikát, a másik sportsuli. Eddig a sportot favorizáltuk, de sajnos Dominak nem erőssége a foci (szeptember óta járunk focizni) abban a suliban meg a focit nyomatják nagyon.

    A matek meg nagyon jó lenne, mert hihetetlen amiket művel a fiam a számokkal. Simán összead kivon kétjegyű számokat fejben, ismeri a páros páratlan számokat.. az Óvónők szerint is nagyon megelőzi a társait ebben, nem tudom. 

    Viszont amitől félek az írás.. nagyon nehezen fog tudni megtanulni írni, mivel rajzolni se nagyon tud, és nem is érdekli. Próbálok vele otthon gyakorolni képességfejlesztő füzetekből, de ahol már rajzolni, vagy színezni kell már lapoz is tovább.. csak a számolós feladatokat szereti.

     

    Kíra novemberben kezdte az ovit, nagyon szereti, és Őt is nagyon szereti mindenki, igazi cserfes kislány. Ők külön csoportba járnak, de egymás mellé volt, hogy párszor Domi átment megvígasztalni, ha valami baj volt, olyankor mindig büszkén mesélte délután, hogy Őt a testvére vígasztalta.

     

    Ha tudok benézek többszőr.

     

    puszi mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2010. január 20. 08:5779947.
    íme
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2010. január 20. 08:4979946.

    Sziasztok!

     

    Peti szája is nagyon  megnőtt az utóbbi időben.Bár meg kell valljam, nálunk Juju a fő hárpia :-)

     

    Kik mennek idén suliba? Peti még nem megy. Nagyon sokat vacilláltam ezen a témán, ugyanis P továbbra is őrülten magas /132 cm/, és a szellemi képességei szerint mehetne is. Viszont sz összes többi még nincs meg. Nem akarom, hogy utálja a sulit. Marad még egy évet. Végül tegnap az óvónénik is megerősítettek, kiderült, hogy ők is így látják. 

    Aztán remélem, hogy nem átlag ötödikes méretű lesz mire suliba kerül...

     

    Egyébként semmi nins velünk. Folynak a hétköznapjaink. 

     

    Peti és Juju egy csoportba járnak, ha épp nem veszekszenek, akkor nagyon jó kis csapatot alkotnak. 

    Nándi már másfél éves és egy szuperrossz kiskrapek. Folyamatosan pakol, felmászik, leszaggat, összefiorkál, kilocsol.

    Az urammal, csak csürheként szoktuk őket emlegetni :-) Ha aranyosak, akkor huligánokként. :-)

     

    Próbálok képeket feltölteni.

     

    pussz: M

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_605821
    Torolt_felhasznalo_605821
    2010. január 17. 17:2279945.

    Na, örülök csajok, hogy azért van aki még benéz !

    Jó lenne tudni rólatok ! 

     

    Gondololm mindenhol zajlanak a szülinapi partyk. Nekem Barni közölte, hogy az idén nem szeretne bulit. Eddig minden évben Bencével egyyütt tartottuk (3 hét van kötre), idén először Beni sulis haverjaival tartottunk egyet decemberben, és gondoltam Barniét majd külön, de ő nem szeretné.

    Így csak szűkkörű, anyámék és mi 3an leszünk.

     Dehát, hatésvesen már ugye lehet "dönteni"....

     

    Tiéitek nem kezdenek kiskamaszodni ?Okoskodni meg az eddigi határokat jobban feszegetni ?

     

    Pussssz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2010. január 13. 22:0479944.

    sziasztok!

     

    Boldog szülinapot minden kis hatévesnek!!! :-)

     

    vajon kik keverednek még erre?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2010. január 13. 21:1979943.

    Hello!

     

    Csatlakozom, hisz most jönnek a szülinapok! Hihetetlen, hogy 6 évesek lesznek!

     

    És igen, éledjünk fel! Néha idenézek, de semmi. :(

     

    Jelentkezzetek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605821 (79942)
    2010-01-12  09:52
  22. Torolt_felhasznalo_605821
    Torolt_felhasznalo_605821
    2010. január 12. 09:5279942.

    Sziasztok !

     

     

    Boldog szülinapot az ünnepelteknek !!!!

     

     

    Ha esetleg valaki erre keveredne ! 

    Jó lenne feléleszteni "bennünket" és tudni Rólatok ! 

     

    6 évvel ezelőtt azért jó volt ez a kis  topik , hiányoztok ! 

     

    Pussssz

    Mona

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. november 7. 19:1579941.

    Hello, de örülök, hogy írtál!!!

    Már ilyenkor kell szándéknyilatkozat? Vagy azért, mert nem körzetes suli?

    Nem tudom, mármint a köhögést. Most 1 hete kb. alábbhagyott, de azért még mindig néha krákogok. Voltam több dokinál is, legutóbb orr-fül...nél, ő kért CT-t, ami alapján a belső üregeimben van valami oda nem illő lerakódás. Sajna gyógyszerre nem reagál, mert már krónikus, úgyhogy valszínű műtét lesz. Remélem ez a góc az oka a problémáknak és evvel kiküszöböljük. Sokszor fáj pl. a mellkasom és hátam is. A pulmonológiát nem bírtam végigvárni, durván sokan voltak a 2 hónapja kért és mostanra kapott időpont ellenére, viszont a tüdőröntgen nem mutatott semmit !!! (-szerencsére)

    Remélem a többiek is kedvet kapnak már és jelentkeznek.

    ..érdekes, most sikerült a kép :-)

    előzmény:
    távirányító (79940)
    2009-11-04  21:13
  24. 2009. november 4. 21:1379940.

    Szia! Néha én is benézek és szomorkodom, hogy mindenki eltűnt, pedig még taliról is volt szó. Milyen jó lenne!

    Mi is jól vagyunk, Anna már fél éves, és hát igen, jövőre iskola Máténak. Épp holnap viszem be a felvételi szándéknyilatkozatot a suliba, ahova én is jártam... Hihetetlen!

    Mik ezek a köhögésrohamok? Voltál dokinál? 

     

    előzmény:
    perika (79938)
    2009-10-22  12:39

Címlap

top