Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2020 augusztusi babavárók

Hanna0624
Létrehozva: 2019. december 6. 09:11

Sziasztok!


Mindenkit szeretettel várok, remélem jó sokan leszünk! 

  1. 2019. december 18. 13:115.

    Sziasztok! A terhességi kalkulátor szerint 5h5n terhes vagyok, tegnap voltam dokinál és ő azt mondta hogy 4 hetes terhes vagyok, kicsit aggódom ez miatt. Első baba és tervezett 

  2. 2019. december 18. 12:254.

    Sziasztok!


     


    Én is csatlakoznék, ha már így alakult.... van három imádnivaló gyerekem, és most jól meglepődtem, mikor késett a mesim, és teszteltem is egy halvány csíkot...


    Volt pár nap sírás, bizonytalanság, de úgy döntöttünk férjemmel, hogy ha már jönni akar, megtartjuk

  3. 2019. december 6. 09:463.

    Szia Évi gratulálok! 


    Én tegnap reggel a nem várt előtt 4 nappal teszteltem pozitívat, pont mentem is dokihoz, aki megerősített, hogy bizony már nem vagyok egyedül. :)


    Nagyon boldogok vagyunk, tervezett baba.


    Neked első baba lesz?

    előzmény:
    evica3 (2)
    2019-12-06  09:24
  4. 2019. december 6. 09:242.

    Szia, Évi vagyok, én júniusra 24-re várom a babámat, 11 hetes vagyok ☺️

Címlap

top