Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bella vagy Brenda?

BarbarA
Létrehozva: 2020. május 16. 18:33

Szóval ezek közül melyik szebb név a Brenda vagy a Bella ?

  1. 2020. május 22. 22:257.

    Minden nevet lehet csúfolni,na meg "viccet" csinálni belőle,valószínű,hogy a te neved sem tetszik az emberek zömének,neked mégis megfelel!

    előzmény:
    demise (4)
    2020-05-18  21:57
  2. 2020. május 22. 22:236.

    Mindkettő jó,azt válasszad,amelyik neked jobban tetszik.Ha nem tudsz választani,akkor adjad mindkettőt,majd a kislányod eldönti,hogy melyiket akarja választani.


    Ehhez nem kell mások véleménye-írom úgy,hogy a gyerekeimnek egyedi nevet próbáltam adni és most is azt adnám nekik,amit sok-sok évvel ezelőtt!

  3. 2020. május 19. 10:005.

    Pontosan.


    De még fiatal kislány, sokszor fog változni hogy milyen nevet szeretne. Lehet csak fiai lesznek majd. 

    előzmény:
    demise (4)
    2020-05-18  21:57
  4. 2020. május 18. 21:574.

    Egyik se.


    A Bella ódivatú, és hiába jelent szépet olaszul, nagyon hajaz arra, hogy debella.


    A Brenda meg úgy hangzik, mint egy autóalkatrész.

  5. 2020. május 16. 22:533.

    Én hangzása szerint a Bellát részesítem elönyben, - ne érts félre, nem akarok élcelödni, de nekem ezt juttatta az eszembe;

    "A városi legenda szerint egyszer egy Budapesten összeverődött külföldi társaság arról kezdett vitatkozni, melyikük nyelvén hangzik a legszebben a szeretlek szó.Sorjáztak a szavak: jaljubjú, ichlíbedich, zsötem, ájlávjú. A magyar fiú eltűnődött: a darabos szeretlek szóval vesztésre áll. Ezért lágy hanglejtéssel bemondta: lenolaj. A versenyt megnyerte. Arról nem szól a fáma, mit gondolt az a magyar lány, akinek a versenyben résztvevő fiúk egyike másnap így vallott szerelmet: lenolaj."

  6. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. május 16. 19:062.

    Jelentésük szerint az első : kard, csata, harc, azt hiszem mintha tűz is az lenne,


    a második pedig :  bájos, kecses, szép.


    Csak a pontosság kedvéért, ha neked fontos lenne hogy az adott név mit jelent.


     


    Biztos van olyan  akinek mindkettő tetszik. Akár.


     


     

Címlap

top