Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfiként kislánnyal wc

mikmak
Létrehozva: 2020. július 20. 21:42

Sziasztok,


A véleményeteket szeretném kérni egy fura témával kapcsolatban.
 
Középkorú férfi vagyok, és az a probléma, hogy a családban lévő lány kisgyerekkel ha szeretnék egyedül elmenni valahová, akkor nem igazán tudjuk, hogy a wc-zést, pisilést hogy oldjuk meg.
 
A gyerek még olyan korban van, hogy az ilyesmit nem igazán szeretnénk rábízni egyedül, főleg nem egy nyilvános wc-ben, elsősorban a higiéniai körülmények miatt. Annyira viszont már nem kicsi, hogy a férfi wc-be megint csak nem szeretnénk bevinni, ráadásul nem is nagyon akar oda bemenni. Ráadásul ott a higiéniai körülmények is még rosszabbak.
 
Elsősorban azt a kérdést szeretném feltenni, hogy nektek mi a véleményetek arról, hogyha ilyen szituációban egyszerűen fogom magam és bemegyek a gyerekkel a női wc-be?
 
Ezt lehet finomítani esetleg, pl. megkérdezni egy éppen kijött személyt, hogy van-e bent még valaki stb.
 
Ha a való életben találkoznátok ilyennel, vagy ezt látnátok, akkor hogy reagálnátok? Nem arra, hogy valaki megkérdezi, hanem ha valaki bemegy. Kiabálnátok? Ki lennétek akadva, de csak csendben? Vagy megértőek lennétek?
 
Ja, és nyilván olyan szituációra gondolok, hogy pl. mozi, színház, ilyenek. Városban, ahol az utcán nem lehet ezt megoldani.
 
Köszönöm előre is a válaszokat.
  1. 2020. július 22. 23:4214.

    Szívesen

    előzmény:
    mikmak (13)
    2020-07-22  22:18
  2. 2020. július 22. 22:1813.

    Igen, itt is feltettem, és a Hoxán is, nem tudtam melyik a népszerűbb...


     


    És igen, nagyrészt pozitív, megértő válaszokat kaptam. Talán nem akkora para ez, mint ahogy hittem. Egyébként sem egy mindennapos dologról van szó, évente néhány alkalommal fordul elő ilyen.


     


    Köszi a válaszokat mindenkinek! 

  3. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. július 21. 17:3312.

    A női wc-k olyan elrendezésűek, hogy igazából nem kényelmetlen egyetlen odatévedőnek sem, míg a férfi toaletteknél már a  belépés is  fura lehet egy gyereklánynak.


    Jó  ötlet még a roki wc vagy a babatoalett is.

  4. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. július 21. 17:2711.

    Na még egyszer, átokverte nyavalyás oldal   kidobál:


    minden további nélkül mehetsz a női wc be a gyerekkel.


    Akiknek ez nem tetszik és rikácsol, merthogy sminkelnek és egyéb más dolog miatt, hagyd a fenébe.


    Maradj ott és  állj ki a gyerekért. Egyébként az ilyent szinte mindenhol megengedő mosollyal szokták nyugtázni a várakozó és kézmosó nők. A károgokat meg  csak leszereli egy egy kedves és normálisan gondolkodő felnőtt nő.


    A sipákoló sminkelőknek biztos jó okuk van arra, hogy a "natur szépségüket" sem gyermek sem férfi nem láthatja, mert  bizonyára azért nem akarnak szívszélhüdést okozni a látványukkal , viszont ezáltal a  rusnya mivoltuk miatt  akkora lesz a pofájuk mint a bécsi kapu.


    Nem számítanak, győzzön a józan ész. Ezért nincs különbság a halál és a wc között: ha menni kell, akkor menni kell...

  5. 2020. július 21. 16:4910.

    Akár. Az tulajdonképpen semleges.

    előzmény:
    castaneasativa46 (8)
    2020-07-21  12:52
  6. 2020. július 21. 16:359.

    Látom,hogy itt is elindítottad ezt,akár a Hoxán.


    Azért a legtöbbünktől pozitívumot kaptál,igaz?

  7. 2020. július 21. 12:528.

    Én a mozgássérült WC-be mennék.

  8. 2020. július 21. 09:597.

    Ugyan ki a vihar kiabalna ha egy ferfi megjelenne gyerekkel egy noi WC-ben ?


    Forditott esetben problemas lenne egy nonek a ferfi WC-be bemenni , mert ott kellemetlen lenne az eppen vizelo ferfiaknak .Ugyhogy marad a noi WC ahova bemehetsz egy kislannyal .

    idézet:
    sabangela (5)
    2020-07-21 09:52:11

    Én biztosan.


    A női mosdó az intim terület ebben a témában. Nem minden apa bűbáj, nem kell őket rászoktatni. A sminkelés folyamata sem tartozik a férfiakra. 

    előzmény:
    sabangela (5)
    2020-07-21  09:52
  9. 2020. július 21. 09:556.

    Én levenném a fejét, de a lányom is. Nem azon van a hangsúly hogy mit lát a férfi, hanem a női szemérmen. De szerintem ha megkér ott a közelben egy nőt, boztos hogy talál valakit aki szívesen bemegy a kislányokkal, sőt, még meg is tudja mutatni, elmagyarázza hogy nyilvános wc-ben hogyan kell ... 


    Meg lehet érteni a férfiak dilemmáját, de nem minden nő ennyire nyitott. Az sem megoldás ha megkérdez valakit és akkor megy be ha üres a WC. Ha utánuk belép egy nő, az sipákolni fog és nem tud arról hogy a férfi érdeklődött. Az eleresztett fojtott megjegyzések pedig a gyereknek is kellemetlenek. Az is bizarr, amikor anyuka viszi a férfi WC-be a kisfiát. Egyedül ami elfogadható, kábé 3 éves korig kisfiú anyukával a nőiben. 

    előzmény:
    terdszelikatica (3)
    2020-07-20  22:31
  10. 2020. július 21. 09:525.

    Ugyan ki a vihar kiabalna ha egy ferfi megjelenne gyerekkel egy noi WC-ben ?


    Forditott esetben problemas lenne egy nonek a ferfi WC-be bemenni , mert ott kellemetlen lenne az eppen vizelo ferfiaknak .Ugyhogy marad a noi WC ahova bemehetsz egy kislannyal .

  11. 2020. július 21. 09:484.

    Hol elsz ?


     En UNISEX WC-t ajanlom.


    ezeket pont azert hoztak letre 2000 es evek elejen hogy ne jelentsen problemat a kisgyerekeseknek es a segitsegre szorulo idoseknek vagy serulteknek .

  12. 2020. július 20. 22:313.

    Ny Europaban Japanban a noibe .A noi wck fulkesek , es az elotereben sminkelo kezmoso noket talalunk.Japanban meg a plazakban halk zene es luxus kezmosok is vannak . Nos a noibe


    nyugodtan viheted senki nem veszi le a fejed, de ezt nem ajanlanam egy afrikai vagy azsiai  kozos Bangalore i nepali , vietnami , vagy afrikai kozos wcben 

  13. 2020. július 20. 22:222.

    Istenem miert jutott nekem szembe errol a topicrol Mumbai es Delhi talpas es guggolos koz wc i ? meg a Domex Toilet Academia .

Címlap

top