Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem jön a baba?!

Torolt_felhasznalo_787074
Torolt_felhasznalo_787074
Létrehozva: 2021. július 6. 21:40

Sziasztok!


Bevallom őszintén azért indítottam el ezt a topikot, mert abban reménykedem, hogy egy kis vigaszra lelhetek...


A párom és én 30 év alattiak vagyunk, egészségesen élünk, nincsenek káros szenvedélyeink és fél évnél többet is próbálkoztunk már, sikertelenül. Mindeközben a környezetemben számtalan ismerős nagyon könnyen lesz várandós, elmondásuk szerint majdnem első érintésre. Tudom, mindenki teste más, mégis egyre hangosabb bennem az a belső hang, hogy valami nincs rendben... Orvossal nem konzultáltunk, még. Orvosi rendelők hivatalos oldalain olvastam, hogy ajánlott megvárni az 1 évet, mielőtt vizsgálatokat kezdenének el, de lassan közeledünk ahhoz. Nagyon sokáig féltem a szüléstől, az anyaságtól... és most egy ideje félek attól, hogy nem tapasztalhatom meg mindezt. Tudom azt is, hogy ez még csak a kezdet... De hónapról hónapra csökken a reményünk, és lassan átveszi a kétségbeesés. Ti mit tettetek, akik mindezen átmentetek...? Mi mit tudunk tenni...?

Címlap

top