Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A ferjem megcsalt

Emese25
Létrehozva: 2021. szeptember 20. 17:00

Már 6 éve külföldön dolgozik a férjem,eddig mindig meg bíztam benne de úgy 1 hónapja furcsán viselkedett  mondta hogy van twitere  én is regisztráltam hát meg láttam olyan nőket követett akik sexet akarnak és el.is küldött matricát puszilok stb szoltam  eki mi ezek hát csak egy picit ittam és azért küldtem biztos ezt annxiba is hagytam azután jött aval ezt a barátját ide kel vigye stb.Aztan nekem meg volt a Gmail cím és jelszó be is léptem és a google mapsba latam hogy azelőtt 1 héttel hotelba volt (jelzem neki semmi keresni valója nem lenne ott) .Azután 2 héttel megint be néztem a Gmail jelzem azt mondta egyik munkatarsat el kell vigy valahova persze gyanús volt nekem este fél nyolckor kell vigye el és ugye megint be léptem úgy 10 óra körül este és megint ugyan abba a hotelbe volt 46 percet persze ő tagadya hogy csak arra felé jártak de akkor a google maps nem mutatna hogy még latogata és hogy mennyit volt ott. n.Van persze 3 gyerekünk egy 19 éves szellemi fogyatékos és egy 10 éves egészséges és egy 14 éves Véleményeteket szeretném kérdezni hogy mit is lehetne tenni ilyen esetben.

  1. 2021. október 20. 11:149.

    Egy szülő, akinek értelmi fogyatékos gyereke van, SOHA nem írná, hogy szellemi fogyatékos!


    A többi ugyanennyire életszerű

  2. 2021. szeptember 30. 18:198.

    Ez nagyon jó

    előzmény:
    LANIAKEA (6)
    2021-09-22  17:54
  3. 2021. szeptember 23. 12:177.


    Nem tudom miota vagy itt..


    Emlekszel a nagy "komikumra" , aki Emese neven irt ezelott kb 10eve ?
    Hatalmas sikere volt... E
    lso "blikkem" az volt , a hibak es a baromsagok miatt , hogy " EMESE VISSZATERT"

    előzmény:
    LANIAKEA (6)
    2021-09-22  17:54
  4. 2021. szeptember 22. 17:546.

    Jártál iskolába valaha?

  5. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. szeptember 21. 19:275.


    Egyetértek!

    előzmény:
    vengeriana (4)
    2021-09-21  11:12
  6. 2021. szeptember 21. 11:124.

    akkor kell neki a szex

  7. 2021. szeptember 20. 21:013.

    Attól tartok, hogy a megcsalás tényén nem lehet vitatkozni, kérdés, hogy Te ezt hogy viseled. Vannak, akik viszonylag könnyen túlteszik magukat rajta, másoknál a világ dől össze. A megcsalás mindig következmény, és nem ok. Hat év külföldi munka - ami során a kereset egy részét hazautalja, segítve a család eltartását - komoly ok az ujrakezdéshez, de nem minden. Én számot vetnék magammal, hogy hogyan tudom túltenni magam - valószinűtlen, hogy komoly kapcsolat alakulását fedezted fel, mert akkor nincs miről beszélni.


    Így, ha véget ér a külföldi kiruccanás, és visszajön a párod, le kell ülni megbeszélni a kérdést. Nem e könnyű, dehát ez van.

  8. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. szeptember 20. 19:082.

    A legtöbb, amit tehetsz, hogy megnézed a Survivor-t. 

Címlap

top