Szerelmi kötés tapasztalat

hen
hen
Létrehozva: 2009. Április 8. 11:58
Nagyon érdekel ez a téma. Kérlek titeket, írjatok véleményeket, akik már átestek szerelmi kötésen, jósnő által, hogy éltétek meg, mik voltak a tapasztalatok. Én most indultam el ezen az uton, csak nagyon nehéz kivárni a hatását. Előre is köszönöm a válaszokat
390 hozzászólás
  1. 2019. június 29. 21:32390.

Sziasztok! 

Valaki volt már Romániában hogy egy pópával csináltasson kötést? Kinek mi a tapasztalata?

2. 2019. június 18. 12:20389.

Megkerdezhetem,hogy Neked ki segitett?

előzmény:
    Belindaa (382)
    2019-04-26  03:03
  3. 2019. június 17. 22:26388.

??????????

Itt valami rejtett kamera forgat ?

Mi ez a szoveg ?

előzmény:
    tarayardim (385)
    2019-06-17  18:57
  4. 2019. június 17. 22:23387.

Az akik pl fekete macska levágott farkát adják el, szerintetek mennyiért adják? Vagy majd megvárják míg a rontást sikeresen levesszük, a vendég élete helyre jön, fizet és majd mi egyszer visszük neki a pénzt?

Vito , Te viccelsz itt , ugye ?

5. 2019. június 17. 21:04386.

Sziasztok!

Nos a szerelmi kötésről több oldalt tudnék írni!

Privátban el is mondom bárkinek hány mágusnál, jósnál csináltattam itthon és külföldön, volt aki csak neten tartotta velem a kapcsolatot, a legtöbbnél személyesen voltam.

A személyes találkozó alkalmával majd mindegyik elmondta, hogy sok a kókler, megcsináljuk ha gondolja , nem akarom rábeszélni, a szeánsz után is tartjuk a kapcsolatot.. ezzel szemben a telefont sem vették fel utána, emailre sem válaszoltak….. megzsarolni megzsaroltak! Igen nyomban mentem a rendőrségre és mi történt semmi!

2 éve kb ez a küzdelmem ez idő alatt a férfinek lett egy komoly kapcsolata! jah és nem velem! Ezt egy mágus sem látta!

Azt gondolom ezek után , ha egy jós, mágus igazán képes szerelmi kötést létrehozni, akkor arra is képes, hogy érezze az ügyfélen,  valóban fizetni fog e utólag a kötésért, ha rosszul méri fel akkor szét tudja szedni a kötést, átkot tud rakni stb a nem fizetőre!

Nem lettem szkeptikus ezek utánn sem, tudom, hogy létező dolog a szerelmi kötés, csak nem találtam meg azt a mágust aki nemcsak részeredményeket produkál, illetve nem csaló!

6. 2019. június 17. 18:57385.

Kedves Hozzászóló!

Én Tara Yardim vagyok. Segítő vagyok 19 éve segítek, tisztítással, rontáslevétellel, kötéssel, oldással, életvezetési tanácsadással. Sanos amiről ír, nagyon nagyon súlyos probléma, a hosszú évek alatt folyamatosan azon dolgozom sok vendégnél, hogy a házibarkács otthoni zugmagiákat rendbetegyem, és a magukat segítőnek nevező “mágusok” után a kakit pucolom, mielőtt az érdemi munkát el tudjuk kezdeni. 

Én a hosszú évek alatt senkit soha nem vertem át, mindenkinek segítettem aki együttműködött, sajnos sok olyan vendégem is volt már, akik sajnos feladták vagy az eredmény eléréséhez szükséges feladatokat nem végezték el, vagy azt hazudták hogy elvégezték!!!!!

Talán még nem is volt példa arra hogy ilyen helyen nyilatkozzam, mivel kizárólag ajánlás útján vagy személyesen dolgozom. Nem szeretem sőt utálom az ilyen oldalakat. Egy vendégem szólt, hogy mi megy itt. 

NEM MINDEN SEGÍTŐ CSALÓ. ÉN közel 20 éve azon dolgozom, hogy jót tegyek az emberekkel.és NEM  AGYOK EGYEDÜL AZ ORSZÁGBAN. 

NEM OLCSÓ EZ A MUNKA, DE EL SEM TUDJÁTOK KÉPZELNI MELYEN ÉRZÉS MINDEN ÉJJEL FELKELNI ÉS NEKÜLNI, ÉS CSAK CSINÁLNI, PLUSZ EGÉSZ NAP VENDÉGEK SZEMÉLYSSEN, AZ ANYAGOK AMIK A MUNKÁHOZ KELLENEK TÖBB HELYRŐL KELL MEGHOZNI ŐKET, SOKSZOR KÜLFÖLDRŐL. AZTÁN EZEKNEK AZ ANYAGOKNAK AZ ÁRA MIND CSAK ABBÓL A PÉNZBŐL TUD ELÉNK KERÜLNI, AMIT A VENDÉG FIZET A MUNKÁÉRT. 

igen, előre kell fizetni, igen drága, egy kötéshez minden anyagot felszámolva van hogy 100.000.- forintnál több anyagot is kell venni. Az akik pl fekete macska levágott farkát adják el, szerintetek mennyiért adják? Vagy majd megvárják míg a rontást sikeresen levesszük, a vendég élete helyre jön, fizet és majd mi egyszer visszük neki a pénzt?

NEM VICCES....

azt ahol azt írják visszaadják a pénzt furcsálom, hisz ha valaki ténylegesen dolgozik egy vendéggel, az komoly pénzbe kerül. És nem garantálhatod hogy sikerül, mert ahhoz a vendég segítsége hozzáállása erőfeszítése, útmutatások betartása épp úgy kell.

Nem tudom, ki mennyiért dolgozik, és kinek mi az ár. És ezt nem is lehet sablonra húzni, mert minden munka más, és más mennyiségű anyagot, más hozzávaló dolgokat igényel, az sem mindegy kb mennyi időt vesz igénybe a segítségnyújtás!!!!

szörnyen rosszul esik, mikor ilyen sérült vendégekről hallok. Sérült, mert a koklerek kihasználják az amúgy is gyenge érzelmi stabilitású embereket, nagyon tudják mit kell írni nekik. De egyből láthatjátok kik ők, azonnal pénzről írnak, sos kell most azonnal a melo mert nagy a baj. Turelmetlenek, megprobalnak ravenni minden fondorlattal hogy utalk, barhogy, van hogy vasarnap reggel rátok írnak, hogy most fedezett fel egy halálos rontást azonnal westend unionon kűldd a pénzt, meg ha nem fizetsz fenyeget, hogy nyilvánosságra hozza mivel biztad meg, sőt rontással fenyegetőzik.... folytassam?

felismerhetőek. 

Pl akarjatok személyesen találkozni, kérdezzétek meg ad-e telefonszámot, tudtok e telefonon beszélni, mikor tud fogadni stb. Nem szabad sokkos állapotban cselekednetek. 

Bocsáss meg, hogy hozzászóltam, de olyan illető kért meg, aki szintęn ezzel a ...vel járt pórul, aztán én segítettem neki.

minden jót: Tara

és ha irni szeretnél szívesen beszélgetek veled erről, mert szörnyű hogy így elbántak veled. Az email cimem: yardim.tara@gmail.com

rontást sikeresen 

előzmény:
    Kármen82 (381)
    2019-04-20  12:52
  7. 2019. május 27. 16:14384.

Ki volt az? Kaphatok elerhezoseget?

előzmény:
    Belindaa (382)
  8. 2019. Április 28. 20:45383.

Megadnăd az elérhetősėged???

előzmény:
    Belindaa (382)
  9. 2019. Április 26. 03:03382.

Sziasztok! Sokáig nem hittem ebben a szerelmi kötéses dologban. De aztán nagy nehezen találtam egy nőt aki segített nekem. Nem volt egyszerű nagyon sok a csaló!! 3hónapja újra együtt vagyunk végre. :)

10. 2019. Április 20. 12:52381.

Sziasztok!

Tanulságként ,elkeresedésemben írom ezt le. Meg hogy ti is tanuljatok belőle.

Interneten találtam egy  hitelsnek tünő honlapot ,Bornély Jánosé. Szép szines oldal volt,még facebook oldala is volt.

Én buta ,naiv írtam neki és legerősebb szerelmi kötést kértem garanciásan. Ami azt jelentette hogy sikertelenség esetén vissza adja a pénzt.

Váltottam néhány emailt azokkal akiknek sikerült ,meg akiknek nem és mind azt írták hogy sikertelenség esetén vissza kapták a pénzüket. Mondanom sem kell hogy ez is mind kamu volt. Gondolom minden email cím mögött  Borbély János és bandája ált.

Lényeg ami lényeg ...tőllem kicsalt 100 e ft-ot ....utánna  eltünt. Semmilyen formában nem lehet elérni. Az email címjeit is törölte.

Ez volt a honlapja: http://www.voodu.nanoweb.hu/

Ha valaki esetleg rendőrségi feljelentést tett az kérem szóljon mert csatlakoznék hozzá.

Elérhetőségem: karmen8218@gmail.com

Sajnos sok csalódott ,elkeseredett emberek fordulnak segítségért mágusokhoz. Most már én is megtapasztaltam hogy ezek a mágusok mind csalók. Aki nem az az meg irreálisan sok pénzt kér el és garantálja hogy vissza kapja a párját de persze garanciát nem vállal sikertelenség esetére.

Azt tanácsolom hogy aki mindenáron mágushoz akar fordulni az személyesen tegye.

ÜdvEvelin

11. 2018. augusztus 13. 21:49380.

De jol szorakoztam!!!Tenyleg vannak meg ilyen hiszekenyek,akik az utolso vasukat raaldozzak egy sarlatannak??????????

előzmény:
    fitospanni (26)
    2009-04-08  13:58
  12. 2018. augusztus 13. 20:57379.

Ameddig ki csaltak a penzed,addig hitegetnek......kerdd meg hogy csinaljak ingyen,aztan meglatod,es a masik kerdes,minek neked kotodni egy csapodar nocsabasz ferfihoz??????

A penzt inkabb kolts magadra[fodrasz,ruhak,kozmetika,]hogy jobban nez ki,vagy hagy fusson a ferfi .....plane olyantol nem kernek segitseget,aki mar tobb kapcsolatot tett tonkre a sajat eleteben....

Te hiszel a husveti nyusziban is?????

13. 2010. február 7. 22:31378.

Hai!

Reálisan.

Amit leírtam azok tények, nem vélemény.

A szerelmi praktikák nem a jósnők és látók területe......ez tény.

A frabi dologról meg azt mondom....menj el és megtapasztalod.

Ennyi.

Én nem laikus vagyok vagy ex vendég. Hanem ismerője e területnek.

De tudod mit? Ne hallgass rám......tedd amit akarsz.

Amit valójában akarsz.

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_137767 (377)
    2010-02-07  21:56
  14. Torolt_felhasznalo_137767
    Torolt_felhasznalo_137767
    2010. február 7. 21:56377.
    Elég negatívan nyilatkozol Vito,jól érzem???
  15. Torolt_felhasznalo_378375
    Torolt_felhasznalo_378375
    2010. január 10. 14:27376.
    Engem nagyon érdekelne, ez a szerelmi kötés, tényleg működik?? Valakinek van már tapasztalate ezen a téren???
  16. Torolt_felhasznalo_521941
    Torolt_felhasznalo_521941
    2009. augusztus 16. 21:53375.

Tanacsert tanacs:

nem szabad kotni sztem, vagy csakis ugy, ahogy a cikkben nyilatkozo holgy, parokat, akik kozos elhatarozasbol egyutt kerik. Nekem ez a szemelyes velemenyem, kerlek fogadd el, es termeszetesen nem is kell ram hallgatni, csak elmodtam en is ha mar igy megtiszteltel a tanacsoddal, eszreveteleddel Te is engem. Koszonom es minden jot.

előzmény:
    vitopmd (374)
    2009-08-16  21:33
  17. 2009. augusztus 16. 21:33374.

Hai!

Boszorkánynagymesterként rendkivül széles skálán mozgok...ezek is benne vannak.

És?

Miért érdekes? Szerintem mással kellene foglalkoznod.

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_521941 (373)
    2009-08-16  21:01
  18. Torolt_felhasznalo_521941
    2009. augusztus 16. 21:01373.

Nincs rossz kerdeses. Emiatt sztem ne aggodj.

Azert kerdeztem egyebkent, mert Te is (ugy tudom, mert mintha irtad mar volna) kotsz es josolsz is......Ha rosszul tudom javits ki nyugodtan.

előzmény:
    vitopmd (372)
    2009-08-14  20:03
  19. 2009. augusztus 14. 20:03372.

Hai!

Nem feltétlenül igaz a fordítottja....de....valóban, egy mágus elvétve foglalkozik jóslással.

Mielőtt rossz kérdést tennél fel nekem, vagy rossz megállípítást....Én nem vagyok mágus.

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_521941 (371)
    2009-08-14  19:46
  20. Torolt_felhasznalo_521941
    2009. augusztus 14. 19:46371.
    Es ez forditva is igaz, hogy egy magus pedig ne josoljon?
    előzmény:
    vitopmd (370)
    2009-08-14  07:30
  21. 2009. augusztus 14. 07:30370.

Hai!

Még egy apró gondolat...

Egy jósnő, ne "kössön"....

A jósnő jósoljon. A szerelmi mágia olyan mágikus ritus, mely nem a mezei jósnők világa. Ahogy afogorvos se műtsön mandulát....

előzmény:
    hen (1)
    2009-04-08  11:58
  22. 2009. augusztus 14. 06:24369.
    Ha hiszel benne, akkor hat, ha nem, akkor nem hat.
    előzmény:
    hen (1)
    2009-04-08  11:58
  23. Torolt_felhasznalo_521941
    2009. augusztus 14. 06:05368.

Szia Fahajni!

Szerintem egy kapcsolat szinte mindig "ujjaelesztheto" egeszen addig amig mindket fel egyutt kolcsonosen akarja. Amikor viszont az egyik mar nem akarja es ki akar lepni, akkor engedni kell ot elmenni, ahogy Te is irod. Tehat en egyetertek a cikkben megkerdezett alapelveivel, es megertem, hogy a hozzafordulo parokon akik az o szemelyes segitseget egyuttesen kerik (es csak akkor ha egyuttesen kerik), a sajat "eszkozeivel/tudasaval" segiteni probal, es gondolom hasonlo elgondolasbol teszi, mint egy barat vagy pszichologus. Mondom mindezt elmeleti megkozelitesbol, mert konkret tapasztalatom nekem sincs az un magiaval kapcsolatosan. Valamint en mindig elsosorban az embert nezem legyen az magus, orvos, tanar, jos, akarmi. Az ember ad "fekete" vagy "feher" tartalmat a cselekedeteinek is, tehat egy letisztultabb szeretetteljes embertol tobb jo szarmazhat.........

En is a legjobbakat kivanom Neked

előzmény:
    Fahajni (367)
    2009-08-13  21:22
  24. 2009. augusztus 13. 21:22367.

Szia hutchi:-)

De érdekes nicked van.. 

Elolvastam a cikket. Biztosan velem van baj:-) De itt is azt írja, hogy mágiával újjáéleszthető... 

Belátom, most könnyen beszélek, mert az életem rendezett. Ilyenkor az ember sokkal könnyedebben veszi a dolgokat. 

De nekem is volt mélypont. Akkor sem tudtam volna- és más dologban sem tudnék mágiához folyamodni. Nekem jól sült el az elengedés. Ma már hálás vagyok az égnek, hogy akkor elváltak az útjaink.

Ismerek egy pár embert, aki foglalkozik ilyesmivel. Néha elborzadok. Legutóbb az akasztott ki, amikor az egyik ismerősöm arról mesélt, hogyan akarta "elvezetni" az idős édesanyját, aki 3! hete beteg,  mert ő már teljesen ki van borulva, és végül is neki is van magánélete.Az anyuka nem akart, és azóta sem ment el... milyen jogon mer bárki is beleavatkozni egy másik ember életébe? Honnan veszik a bátorságot? Nem félnek a karmától? Minden visszaüt. Minden. 

És ez az elvezetős ember is váltig állítja, hogy a jó oldalon- fehér mágia áll.. 

Mint már mondtam,  semmi közöm ahhoz ki miben hisz, és mit cselekszik. De nagyon őszinte leszek.. az emberi hiúság, becsvágy, akarás és butaság néha nagyon elszomorít. 

Egyszerűen nem tartok jónak semmilyen hókuszpókot, de ez a magán véleményem, ami senkit nem érdekel.

Az énszámomra akkor lesz hiteles valaki, ha nem nagydobbal, hanem megfelelő alázattal áll a dolgok mellé. 

Az alázat szó értelmén lehet vitatkozni,  de azt hiszem midnenki érti mire gondolok.

A legjobbakat neked:-)

Hajni

előzmény:
    Torolt_felhasznalo_521941 (366)
    2009-08-13  19:14
1 2 3 4 5

Címlap