Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr Páczai Anita ismeri val

Valaki88
Létrehozva: 2008. július 29. 08:12

Sziasztok!

 

Dr Páczai Anita ismeri valaki? A Jahn Ferenc Dél Pesti Kórházban nőgyógyász. Járt már nála valaki vagy esetleg szült nála?

Köszi előre is!

  1. Torolt_felhasznalo_304839
    Torolt_felhasznalo_304839
    2022. január 28. 18:2924.

    Az előzőekhez hasonlókat tudok én is mondani. Amit előszőr alaposságnak gondoltam, végül rájöttem, hogy csak arról szólt, hogy minél több pénzt gomboljon le az emberről. Egyáltalán nem készséges, ha feltettem egy kérdés, úgy éreztem, szívességet tesz, hogy válaszol. Mindezt 20-30-40 ezer forintokért alkalmakként. Amikor pedig konkrét probléma merült fel, mindenféle vizsgálatokra küldött volna, amelyek - mint utólag kiderült - teljesen indokolatlanok voltak. Sem emberileg, sem szakértelem szempontjából nem ajánlom. Csalódás. 

  2. 2021. november 15. 12:1423.

    Sziasztok!


    Én is leírom a tapasztalatom/véleményem.Egészségügyben dolgozom én is és interneten találtam a Doktornőt.Nagyon rossz tapasztalataim vannak.Pénzhajhász és nem segíteni szeretne a problémán hanem csak állandó jelleggel visszahívni a pácienst.Kérdezte a panaszaimat és nem tudtam elmondani neki mert folyamatosan közbe vágott és pár szó alapján irt nekem ambuláns lapot.Meghökkentő de nem kértem cytologiát, mert pár hónappal azelőtt volt, de levette nekem mikor egyáltalán nem kértem.Vett tőlem tenyésztést amire írt receptet de erre 1 héttel később kellett visszamennem..az asszisztense adta oda a papírt de a Doktornővel nem beszélhettem,hogy hogyan tovább vagy mi is a  probléma..Sajnos a tapasztalataim alapján nem egy segítőkész orvos,hanem csak a pénzre vadászik.

  3. 2020. március 27. 17:5622.

    Sziasztok!


    Rászántam magam, hogy én is leírjam a véleményem (friss tapasztalat magánból). A Doktornőnél több alkalommal is jártam és nagyon rossz tapasztalatokat szereztem. Korábban ajánlottam pár embernek az ismerősi körömből, de mindenki otthagyta mára már. Amikor nála voltam (volt, hogy volt probléma, volt, hogy nem) nem igazán figyelt rám, mindig úgy éreztem, hogy minél hamarabb túl akart lenni a vizsgálatokon, ennek eredményeképpen ki is derült később, hogy volt probléma, csak ő nem foglalkozott vele... El se merem képzelni, hogy nála szüljek, semmi bizalmam nem lenne felé...


    Ja, és iszonyúan pénzéhes, vigyázzatok vele....

  4. 2019. november 25. 11:3521.

    Sziasztok!


    Én csak a legjobbakat tudom írni Anitáról. Hosszú évek után, ő volt az első és egyedüli orvos, aki komolyan vette a problémám. Minden kenetet, mintát levett tőlem a panaszaim miatt. Hozzá kell tenni, a mintavételek ára nem az ő zsebében landol, ez egy téves gondolat, az javarészt a labor vizsgálatok ára. Kiderült, hogy a mi a problémám. Elmagyarázott nekem minden megoldást, minden eshetőséget, nagyon empatikus, kedves és segítőkész volt. Ő műtött utána a Maternity klinikán. Bármikir kereshettem telefonon, ha problémát észleltem, mindig a segítségemre volt. A legkedvesebb és legprecízebb orvos, akivel valaha találkoztam. Örökké hálás leszek neki, hogy meggyógyított.

  5. 2019. július 14. 19:3320.

    Sziasztok!


    Én sem javaslom. Precíznek tűnt először, de kiderült hogy csak arról van szó hogy minden létező vizsgálatot elvégez(tet) rajtad, akár szükséges és indokolt, akár nem. Aztán ha talált bármi apróságot akkor járthatsz vissza hozzá kezelésről kezelésre. Sajnos szerintem egyértelmű hogy csak a pénz érdekli. Ráadásul folyton a frászt hozta rám mert aggodalmas hangon mindig "talált valamit" vizsgálatok alatt, volt hogy napokig nem aludtam miatta, végül nem lett semmi belőle.

  6. 2016. december 18. 12:5619.

    Én nem javasolom! Számomra ellenszenves a viselkedése. Idén, tehát 2016-ban jártam nála.😞

  7. 2015. október 12. 12:0118.

    sziasztok! olvastam az eddigi, hozzászólásokat! esetleg ha valaki, járt már nála és írna pár sort azt megköszönném. Hozzá szeretnék menni meddőségi kivizsgálásra, és később is nála szeretnék szülni. 

  8. Torolt_felhasznalo_592867
    Torolt_felhasznalo_592867
    2015. szeptember 19. 18:4217.

    Huhh, nem kispályás összegek ezek!

    előzmény:
    nforgo (16)
    2015-06-20  14:12
  9. 2015. június 20. 14:1216.

    egy évig jártam Dr Páczaihoz 3 havonta alkalmanként 18 ezerért , mert azt gondoltam ha magán rendelésre járok ennyiért jobban oda figyelnek az emberre .... sajnos ahogy beütött a probléma a Doktornő már nem állt a helyzet magaslatán sem empátiában sem szakmailag igy nem vállaltam hogy ő csinalja a műtétemet, gyakorlatilag fel sem ajánlotta hogy tovább foglalkozik velem én ragaszkodtam volna hozzá mivel hozzá jártam és azt hittem bizhatok benne de ő el akart küldeni elöször az sztkba hogy ott oldják meg a műtétet aztan el vállalta ... a Jánh Ferenc korházba dolgozik az a hely minősithetetlen nem fehér embernek való ..... 12 ezret még ki kellett fizetnem egy 3 perces beszelgetesert amin ki töltött egy papirt... a vérvételi papiromon csak a vércsoport volt bejelölve amit kért hogy nézzzenek egy altatásos műtétnél ami a nővérnek is furcsa volt..... de 9-10 között kellett volna mennem és reggel 7 től már nem lehetett volna semmit enni inni ami ok de közölte a műtét este nyolckor is lehet vagy ki tudja .... akkor szerettem volna bérelni egy fizetős szobát hogy legalább nyugodtabban érezzem magam mire közölte hogy mit képzelek magamrol ott majd senki ram se néz és esetleg elvérzek és meghalok vagy beguritanak mellém egy haldoklót és ha nem tetszik valami lehet keresni mást.... na én ezt tettem ilyen embertől mit várjak? gyakorlatilag ha nincs bajotok csak kenetet kell levenni arra jó de egyébként nem javasolnam 

  10. Torolt_felhasznalo_247236
    Torolt_felhasznalo_247236
    2013. február 3. 09:3715.

    Szia Adél!

     

    Meg tudnád írni, hogy melyik orvoshoz mentél végül?

     

    Előre is köszönöm!  

    előzmény:
    Adél 1 (14)
    2012-11-23  18:17
  11. 2012. november 23. 18:1714.

    Sziasztok lányok!

     

    Igen, igazatok van nagyon aranyos, kedves a doktornő. Akinek nincs baja és rutinvizsgálatot szeretne az nyugottan menjen hozzá, szépen elbeszélget az illetővel, és ennek meg is kéri az árát. Én egy ismerős által kerültem hozzá, elbeszélgettünk, megvolt a szokásos ,, simogatás``a vége 20000 Ft volt. Sajnos adódott egy komolyabb problémám, ami igényelt egy kis nőgyogyászati szakértelmet és gyakorlatot. Nem igazán tudott mit kezdeni vele, kétszer voltam vizsgálaton csak azért hogy megnézze, hogy a helyzet változott-e, a vége 20000ft volt a semmiért. Végül találtam egy igazi profi nőgyógyászt aki azonnal segített habozás nélkül, és képzeljétek ő is aranyos, szeretettel foglalkozik minden páciensével, meg azt a profizmust amivel ő rendelkezik ritkán látni. A vizsgálati díja nem 20000ft hanem sokkal reálisabb. Nagyon látszik az amikor ténylegvalaki szereti azt amit csinál, érdeke az, hogy segítsen vagy csak a pénz vezérli, jah és ami a legdurvább, mai napig fel sem hívtak, hogy sikerült-e megoldani a problémát, vagy sem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_391122 (5)
    2009-03-17  08:17
  12. Torolt_felhasznalo_511611
    Torolt_felhasznalo_511611
    2011. március 27. 15:5113.
    Friss infók,tapasztalatok a Doktornőről?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  13. 2009. augusztus 7. 10:0812.

    Köszi!

    De ha rendel is ott, bárki mehet? Mert ugye súlyponti kórházba is a körzete mehet, de ilyen esetben? Közöm nincs a XX. kerülethez! 

    előzmény:
    Boci_ka (11)
    2009-08-06  14:02
  14. 2009. augusztus 6. 14:0211.

    Szia!

     

    Én úgy láttam, hogy időnkét a XX. kerületi Szakrendelőben is rendel. Egyébként tényleg egy tünemény...

     

    Szerintem hívd fel a rendelőt: 421 40 20/2046. Biztos meg tudják mondani, hogy rendel e.

     

    Sok sikert!

    előzmény:
    Pantscha (10)
    2009-08-06  13:51
  15. 2009. augusztus 6. 13:5110.

    Sziasztok!

    Tényleg nincs a dél-pestiben járóbetegrendelés?? Nem is értem! Máshogy nem is lehet menni hozzá, csak a g1-be! Segítsetek, hallottatok valamit erről? Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_259765
    Torolt_felhasznalo_259765
    2009. március 31. 12:179.

    http://hugipakk.blog.hu/2008/03/17/interju_egy_nogyogyass zal

     

    erre az interjúra hivatkoztam, ott is hozzászóltam, sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_259765 (8)
    2009-03-31  12:15
  17. Torolt_felhasznalo_259765
    Torolt_felhasznalo_259765
    2009. március 31. 12:158.

    Sziasztok!

    Páczai doktornőről csak jót tudok mondani én is, ugyanis egy hónappal ezelőtt nála szültem a Dél-Pestiben! Nagyon szimpatikus a vele készült interjú is:)
    A terhességem kezdete óta ő gondozott, már többen ajánlották nekem, és én is csak ajánlani tudom mindenkinek. MIndenképpen női nőgyógyászt kerestem, valahogy nem tudtam elképzelni, hogy férfi vezesse a szülésemet, és az, hogy neki két gyermeke van, külön biztosított arról, hogy ő pontosan tudja, hogy egy szülőnőnek, ill. várandós kismamának mire van szüksége, mit hogyan kell közölni stb...
    Nagyon jó volt, hogy szülésznőt is választottam, Gizivel szokott együtt dolgozni, nem is tudom mi lett volna, ha nem lett volna ott végig a vajúdás során, mert teszemazt többen szülünk egyszerre...az én szülésem ugyanis elég gyorsan zajlott, három óra alatt, nagyon gyors kitolással született meg a lányom, természetesen szakadtam is, de gyönyörűen rekonstruálta a gátamat a Doktornő, profi munkát végzett, Gizivel egyetemben:)
    én a G1-be járok hozzá, most megyek majd kontrollra, nagyon igényes hely. Én úgy vagyok vele, hogy inkább járok magánrendelőbe, mert egy Kórházban sose lehet kiszámítani, hogy éppen rá fog-e érni mikorra megbeszéltük, és szerintem neki is jobb, hogyha behívják operálni, vagy bármi sürgősség van, akkor nem azon agyal, hogy hányan várják, és majd jól szemére vetik, hogy miért nem jön időben. Így meg a "fizetéssel" sincs gond - mert ez mindig egy kényes kérdés ugyebár-, főleg ha a Kórházban gyakorlatilag csak munkaidő után tud "magánbeteget" fogadni. Én fizetek, bár tényleg kellemetlen érzés mindkettőnknek, de illik szerintem….

    G1 Intézet, (06 1) 437 0297, 1036 Budapest, Lajos u. 74–76. I. em. péntek: 16–21.

    előzmény:
    Pantscha (6)
    2009-03-17  08:30
  18. Torolt_felhasznalo_259765
    Torolt_felhasznalo_259765
    2009. március 31. 12:147.

    Sziasztok!

    Páczai doktornőről csak jót tudok mondani én is, ugyanis egy hónappal ezelőtt nála szültem a Dél-Pestiben! Nagyon szimpatikus a vele készült interjú is:)
    A terhességem kezdete óta ő gondozott, már többen ajánlották nekem, és én is csak ajánlani tudom mindenkinek. MIndenképpen női nőgyógyászt kerestem, valahogy nem tudtam elképzelni, hogy férfi vezesse a szülésemet, és az, hogy neki két gyermeke van, külön biztosított arról, hogy ő pontosan tudja, hogy egy szülőnőnek, ill. várandós kismamának mire van szüksége, mit hogyan kell közölni stb...
    Nagyon jó volt, hogy szülésznőt is választottam, Gizivel szokott együtt dolgozni, nem is tudom mi lett volna, ha nem lett volna ott végig a vajúdás során, mert teszemazt többen szülünk egyszerre...az én szülésem ugyanis elég gyorsan zajlott, három óra alatt, nagyon gyors kitolással született meg a lányom, természetesen szakadtam is, de gyönyörűen rekonstruálta a gátamat a Doktornő, profi munkát végzett, Gizivel egyetemben:)
    én a G1-be járok hozzá, most megyek majd kontrollra, nagyon igényes hely. Én úgy vagyok vele, hogy inkább járok magánrendelőbe, mert egy Kórházban sose lehet kiszámítani, hogy éppen rá fog-e érni mikorra megbeszéltük, és szerintem neki is jobb, hogyha behívják operálni, vagy bármi sürgősség van, akkor nem azon agyal, hogy hányan várják, és majd jól szemére vetik, hogy miért nem jön időben. Így meg a "fizetéssel" sincs gond - mert ez mindig egy kényes kérdés ugyebár-, főleg ha a Kórházban gyakorlatilag csak munkaidő után tud "magánbeteget" fogadni. Én fizetek, bár tényleg kellemetlen érzés mindkettőnknek, de illik szerintem….

    G1 Intézet, (06 1) 437 0297, 1036 Budapest, Lajos u. 74–76. I. em. péntek: 16–21.

    előzmény:
    Pantscha (6)
    2009-03-17  08:30
  19. 2009. március 17. 08:306.
    Nagyon köszi a gyors választ! A baj az, hogy már eléggé késésben vagyok a dologgal, időszerű lenne menni. Ha kérhetnék elérhetőséget.. Amúgy a kórház milyen? Elfogadható a környezet?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_391122 (5)
    2009-03-17  08:17
  20. Torolt_felhasznalo_391122
    Torolt_felhasznalo_391122
    2009. március 17. 08:175.

    Sziasztok!

     

    Mindenkinek ajánlom! Nagyon jó, kedves, aranyos! Tényleg odafigyel a betegekre! Ja! És nincs kitámasztva a zsebe!

     

    Menjetek nyugodtan!

    Ha valakinek kell elérhetőség szóljon!

     

     

    előzmény:
    Pantscha (4)
    2009-03-17  08:09
  21. 2009. március 17. 08:094.

    Sziasztok!

    Engem is érdekelne a Doktornő, ha vannak róla újabb fejlemények! Előre is köszi! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_701953
    Torolt_felhasznalo_701953
    2008. november 10. 11:193.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_427942
    Torolt_felhasznalo_427942
    2008. augusztus 22. 12:442.

    Szia!

     Én idén június 30-án szültem a Dr- Nőnél, nem volt választott orvosom egyáltalán,éppen Ő volt az ügyeletes.

    Az első babám született,így nincs viszonyítási alapom, hogy másik orvos mit hogyan csinál...

    Annyit tudok mondani, hogy nagyon kedves, aranyos,mindig mondta, hogy mit miért fog csinálni,hol tartunk.

    A végén egy kicsit ekllet segíteni, de szerencsére mindkettőnkkel minden rendben volt, így plussz dolgot, vagy vészhelyzetes helytállást nem kellett bemutatnia.

    Mindjárt a szülés utni órákban megmondta, hogy Ő úgy gondolja, hogy -mivel hétfőn szültem, pénteken mehetek haza, ha minden rendben van.

    Minden nap bejött hozzám, érdeklődött, tájékozódott pocimról, gátsebről.

    Felajánlotta, hogy Hozzá is vissza mehetek a 6 hetes kontrollra, vagy akihez eddig jártam.

    Most fogok menni hozzá a napokban.

    Szóval szerintem kedves, korrekt és nálunk helyt állt. 

    előzmény:
    Valaki88 (1)
    2008-07-29  08:12

Címlap

top