Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Orgasmservice tapasztalat?

Mangoka
Létrehozva: 2017. július 28. 17:18

Sziasztok!


Most találkoztam Dr. Tóth Emese által vezetett Orgasm Service klinikával.


Érdekesnek tűnt, a módszert nagyon titkolják viszont az óradíj 63 500 Ft, és állítólag 10 kezelés szokott kelleni.


Életemben nem hallottam még ilyen drága kezelésről, van valakinek tapasztalata?


 


Köszönöm


Mangoka

  1. 2017. augusztus 6. 15:235.

    Nincs ebben semmi kulonos.  / csak az ara Keleten 2500-3500 rupia egy ora , ezt sex massagenak hivjak, vagy 


    Kerala nagyon jo hely. Kiprobaltam en is.Baliban kevesebb mint 5 dollar. Tantra masszazs is hasonloan  olcso.


    Sved erotikus masszazs dragabb.90 dollar



     


    Nincs ebben semmi kulonos. Kereslet es kinalat hatarozza meg az arakat.


     


     

  2. 2017. július 29. 07:334.

    Meg ezt hozzateszem : ezt mar nem mutogatjak , a cache orzi
    ....hogy mi a ket tapizo seged "magas szakkepzese" , az misterium


     

  3. 2017. július 29. 07:163.

    szakcikk : velvet bulvarlapbol
    Ugy jut hozza az ember , hogy "tusarok"


    Szexrabszolgák, ufók és tyúkszemek - tűsarok.org -


    newsletter.carbongroup.hu/rovatok/cikk.php?id=755


    Traduire cette page

    4 aoűt 2005 - Hol érhető el a csúcspont? Dr. Tóth Emese magánrendelésén

  4. 2017. július 29. 07:022.

    Hat tudja a fene , ????????????  tanacsado a kiskegyeden ????????: mit szolna egy pszichiater  ahhoz, amit itt mond , a nagyhiru, es tudomanyos kiskegyed bulvarlapon ? Legyint olyan problemara, hogy megeroszakolas???????????????? Lasd foto alul


    Index forumon ki lett beszelve , talan ott kerdezoskodj... idezem:
    a vezető hölgy kórboncnokként dolgozott.


    Nem a klinikában nem hiszek általában, hanem abban, hogy ez egy megfelelő, szakemberek által működtetett intézmény és az ígért eredményeket produkálja legalább... mondjuk ne legyünk nagy igényűek 80%-ban.


    Egy másik fórumban olvastam, nem keresem meg mert már halvány sejtésem sincs hogy tévedtem oda, hogy egy manus bement valamilyen kezelésre, a kiscsajok leápolták mint egy kupiban, elmondták neki azt, hogy hogyan kellene csinálni jól a dolgot és útjára engedték.


     

Címlap

top