Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Exem szeretője lettem!

Torolt_felhasznalo_124679
Torolt_felhasznalo_124679
Létrehozva: 2006. január 20. 09:05
Sziasztok!

A Sors iróniája, hogy októberben még a Túlélni az exet című fórumot indítottam... Nos annyi történt idő közben, hogy az exemmel összefutottunk. Nagy beszélgetések következtek, aztán ahogy lenni szokott, nosztalgiáztunk. A sztori pikantériája, hogy neki barátnője van. Saját bevallása szerint nem szereti (végül is megcsalja velem). A titkos együttléteink még szenvedélyesebbek, még romantikusabbak, mint valaha. Olyankor szinte visszavedlik régi önmagává, éppen csak azt nem mondja, hogy szeret!
Utána viszont két baráti puszival köszön!
Nyugi, nem tekintem ezt az egészet kihasználásnak, mert akkor én is ezt teszem vele. DE tudom, hogy még nála is ég a tűz! Hogy honnan? Legfőbb bizalmasa árulta el.
Hogy mi ebben a probléma?
Valamelyik nap bejelentette, hogy ezen titkos randiknál többet nem tud adni, meg persze a barátságánál!
Én azt feleltem, tudom, hogy szeret! A válasza annyi volt: "Hát jó!"
Beát tutira nem szereti, mert mondta, hogy olyan fura természete van a csajnak, meg amúgy a huga legjobb barátja, meg szerintem egy flúgos! Úgy vihorászik, mint egy 12 éves! És még a szomszédai is mondták, hogy mennyire leégeti magát kedvesem, hogy engem lecserélt egy ilyenre! 8 évet kellett lezárnom vele. Bár ő a csajjal csak később jött össze!
Szerintetek mit tegyek???
Vissza akarom kapni őt!
8 év neki és nekem sem múlt el nyomtalanul!
Hogyan szerezzem vissza az exem?????????????
  1. 2006. január 25. 12:4590.

     

    Szerintem ez tök ciki, amikor a pasi márcsak "ugymond tartaléknak" használ....

    Hol is van a női büszkeség??? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_124679 (1)
    2006-01-20  09:05
  2. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 25. 12:3389.
    Viszont a te kérdésed téged minősít! Te meg úgy viselkedsz, mintha soha nem létezetett volna szex férfi és nő között mindenféle érdek nélkül. Ha esetleg nincs érzelem, akkor is működhet a dolog. Én tudok olyan esetekről is, amikor őket kvázi barátokként ismerik az emberek, de néha kikapcsolódásként, esetleg szórakozásként "használják egymást"!
    Te ennyire anyagias ember vagy?
    Felvilágosítanálak, nem minden a pénzről szól!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_514869 (88)
    2006-01-24  19:01
  3. Torolt_felhasznalo_514869
    Torolt_felhasznalo_514869
    2006. január 24. 19:0188.

    Én a helyedben nem a kérdést minősíteném, hanem a viselkedésed.

    A nővel a férfi mindig úgy viselkedik, ahogy az a nő megérdemli.

    Pont úgy viselkedik veled a fiú, mint egy hivatásossal. Azt legalább meg is fizetik a teljesítményéért.

    Hol van belőled a tartás?

    A provokációddal pedig nem vagyok hajlandó foglalkozni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_124679 (69)
    2006-01-24  11:55
  4. 2006. január 24. 14:1987.

    Bocs, a bakiért :-) Bár azt hiszem nincs jelentősége. Szép, hogy a párod "Kiscsillagnak" hív, én ugyanilyen jelentőséget tulajdonítottam neki, amikor a férjem "Kismanóm"-ozott. Még a válás után is így hívott! Most már tudom, hogy semmi de semmi jelentősége nem volt (egyszerűen nem állt a szájára az igazi nevem, megszokás). Titánia drága, Te még mindig belekapaszkodsz mindenbe, mert képtelen vagy elfogadni, hogy ennyi, kész vége. Hogy mit mond az exed a lányról, arról is megvan a véleményem. EGyrész, ha vele van, vagy volt valamikor, akkor akármilyen is a csaj ne szidja, hogy ilyen meg olyan, meg "fura" és stb..., mert ez az exed minősíti és nem a csajt. Ha a párom negatívan beszélne a volt barátnőiről, bizony elgondolkodnék. Az intelligencia egyik fokmérője, hogy ki milyen kulturáltan zárja le a kapcsolatát..., és aztán hogyan beszél az exéiről.

    (Csak halkan és zárójelben jegyzem meg, amikor beszéltem a volt férjem szeretőjével  a nő azt állította, hogy van köztük valami, a férjem tagadott. Megkérdeztem, hogy akkor ki mond igazat? És mégis mi van? A férjem válasza az volt, hogy ez a nő engem ki akar idegelni és különben is egy "szarkeverő" /szó szerint ezt monda rá/. Nos, a válás óta is érdekes módon ezzel a "szarkeverő" nővel él. Ennyi arról, hogy egy pasi mit mond egyik nőről a másiknak. Ki tudja Rólad mit mond az exed? Ne haragudj Titána, de nekem egy jellemtelen ember jött le a volt párodról. Lehet, hogy tévedek, hiszen nem is ismerem, sem okom, sem jogom ítélkezni és véleményt mondani, főleg a tények teljes ismerete nélkül.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_124679 (81)
    2006-01-24  13:16
  5. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 13:4186.
    De aranyos vagy! Hallani vélem a hangodat, amint ezeket mondod!
    A sok rosszindulat mellett öröm olvasni ilyen segítő sorokat!
    Nézd, ha én lennék az ő helyében, én is tétováznék!
    Egy fiú, aki szakmunkás, és egy lány útban a diploma felé....hány hátsó szándékú emberke veszi el a kedvét a drágának az egésztől!
    Gondolj bele:
    Egy kisördög a jobb vállon: Többet fog keresni mint te! El fog hagyni egy diplomásért! Lenéz majd, vagy mások! Elvisz egy olyan társaságba ahol te nem érzed jól magad! stb. Olyan sok rosszakarónk volt!Ezek nagy része pedig irígy!
    Én pedig nem tudok a bal vállára ülni kisangyalként és mondogatni, hogy nem így lesz!
    Talán a büszkesége is megszólalt, mert férfi! Családfenntartó akar lenni, a ház ura!
    És vívódik az érzéseivel!
    Most mondhatnád, hogy akkor nem stabilak az érzései felém! Hidd el, megértem őt is! Sajnos a gyakorlat eddig még mást igazolt, és sajnos az ördög van túlerőben! Ezért várok, hogy megvivja a saját csatáját!
    És lehet a végső csatában döbben rá, hogy erőtlen volt, és minden erőfeszítés ellenére elveszített engem! Azt a lányt, kit valaha szeretett!
    És talán magát a szerelmet is!
    Nem leszek erőszakos! Nagy esély van rá, hogy én leszek itt a legnagyobb vesztes! De ezt már a Jóistenre bizom!
    Még mindig azt mondom, ez egy modernkori Rómeó és Júlia történet. Annyi különbséggel, hogy itt nem lesz halál, tragikum, csak csendes elválás egy életre, vagy happy end! Az én családom imádta őt, és vica versa. Mamám unokájaként szerette!
    Az ő családja, az egyik bizalmas szerint szeretett, amíg el nem mentem egyetemre! Ez van! Micsoda bűn!? Az anyukája már sokat hangoztatta, amióta egyetemre járok, hogy unokát szeretne.
    De hát majd az Élet mindent helyre tesz!
    Pussssssz!

    Tit
    előzmény:
    livilla (80)
    2006-01-24  13:10
  6. 2006. január 24. 13:2685.
    Crystal van abban valami, amit mondasz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_124679 (1)
    2006-01-20  09:05
  7. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 13:2584.

    Pár órát nem aludtam
    Bocsi, tévedni emberi dolog!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_124679 (83)
    2006-01-24  13:24
  8. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 13:2483.
    Hú!
    Ez aztán válasz a javából!
    Hogy is van ez? Lehet csak fáradt vagyok, mert a Zh miatt pár órát nem aludtam, de nem értem ki kivel van!
    Konkrétan?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_159444 (79)
    2006-01-24  13:09
  9. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 13:2182.
    Hoppsz egy baki!
    Nem más városban élünk! Ugyanott! Csak én néha beutazom az albérletbe, de egyébként ő meg abban a városban dolgozik, ahol én egyetemen tanulok!
    Bocsi az elírásért!
    előzmény:
    Crystal_ (78)
    2006-01-24  12:55
  10. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 13:1681.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nos!
    Szerettettel és Előítéletek nélkül üdvözlök mindenkit, aki betévedt a fórumomra!
    Különös tekintettel azokra, akik értelmes válaszokat küldtek!
    A többiek meg remélem jól szórakoztak és élcelődtek!
    Jaya leszel a védőügyvédem?
    Olvassátok el az ő válaszát! Ugyanis ő racionálisan végig vezette, hogy én nem lehetek a Sohasem voltam szerelmes topic indítója! Nem kenyerem a hazudozás! Nem érdekel túlzottan, hogy kinéztétek belőlem-tisztelet a kivételnek- hogy szemernyi intelligenciával nem rendelkezem, mert saját magamnak ellentmondó topicot indítok! Informatika-hírközlés szakon végeztem, értek a számítógéphez, illetve az internethez is valamelyest. Szóval tisztában voltam vele, hogy leellenőrízhető maga a topic, és adott esetben a felhasználó is! Minimum nickket kellett volna változtatnom!
    DE nem érdekel! Lehet, hogy egy név mögé be lehet bújni, de itt is magát minősíti az ember. Kiváncsi lennék, a való életben milyenek az, aki engem, gondolkodás nélkül lebunkózott. Valószínűleg nem sok barátja lehet, ha ilyen kiállhatatlan!
    Elnézést kérek azoktól, akik megbotránkoztak a sztorin! Én sajnos egy szerelembe kapaszkodom, ami nekem, és tudom neki is sokat ért.
    Ha egy tisztességes lány állna a másik oldalon, talán én se tenném ezt. DE ha végig olvastátok válaszaimat, kiderül, hogy nem az! Sajnos vannak ilyen emberek is, őket csak sajnálni tudom. Mert nincs annál nagyobb aljasság, amit ő akkor állított nekem!
    Esküszöm, nem a bosszú hajt!
    És elnézést, ha maga a lány már rég nem része a sztorinak, mert lehet, hogy a Kincsem áltatása ez.
    Bárcsak az anyukája hinne nekem, hogy nem hagyom el a fiát másért, mert fontos nekem, és szeretném, ha megtartanánk az elmaradt eljegyzést! Én rá sem haragszom, pedig nyáron ő is ártani akart nekem!
    Még valami!
    Nekem meghalt apum! És az exszel még egy embert elveszítettem, azt hittem örökre! DE amíg él szívemben a remény csillaga, addig bízni fogok benne! Azt mondta és mondja nekem mindig az ex, Kiscsillag! Ha annyira közömbös lennék számára. akkor ha letudná "kihasználó cselekedetét", lépne! Nem babusgatna még tovább, nem aludna velem napokat, hanem tovább állna.
    A helyesírási hibákért is bocsika! Gyakorlott gépíróként a gyorsaságra figyelek, és sajnos nincs egésznap időm a gép előtt ülnöm!

    Én remélem, hogy nincs harag! Nem akartam senkit jobban megbántani (csak amennyire ő tette) De szerintem lehet kulturáltan is csevegni!
    Szóval az utolsó szó jogán ennyit kívántam elmondani!

    Akik vizsgáznak, sok sikert hozzá, és mindenkinek kívánok sikerekben gazdag ÚJ ÉVET!
    Üdvözlettel:
    Titánia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2006. január 24. 13:1080.

    Kedves  Titánia!!! Most őszintén, nem ez a lényeg az egészben: "  csak azért mondja, hogy még együtt vannak, hogy ne keltsen bennem reményt." ?? Gondolkozz!! Ha szeretne, ha valaha is veled akarna lenni, csak még habozna, nem azt akarná, hogy reménykedj? Ha pedig még ezt sem akarja, mit vársz tőle egyáltalá? Ne tedd magad hintába... Hidd el, jobban jársz, ha keresel másvalakit, olyat, akivel működhet is a kapcsolatotok. l

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_124679 (71)
    2006-01-24  12:10
  12. Torolt_felhasznalo_159444
    Torolt_felhasznalo_159444
    2006. január 24. 13:0979.

    Olvasom a válaszokat és leesett az állam... ..micsoda válaszok...többen vagytok a Bea helyében?... ...és féltiteka helyzetet...

    ...egy félrevetzetett pasi...két oldalról...az aktuális, a terhességével...meg az anyuka....aki félti a fiát...

    A srác elég hülye volt, hogy bevette azt a slamasztikát...

    ...de, hogy ezért Titánia ál dolgokat dumál be magának....mert még hallgat aszívére, nyolc év aiből 3 szin tiszta érzelem....hól az intuíciótok???...meg a rosszindulat....

    .....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_124679 (1)
    2006-01-20  09:05
  13. 2006. január 24. 12:5578.
    Kedves Titánia! Elolvastam a válaszodat, és a többieknek írtakat is nagyjából. Amire felfigyeltem, hogy sok a "szerintem", és "ha ez így van, akkor miért...." Azaz "elméleteket" gyártasz az igazad igazolására. Keresed azokat a pontokat, amivel igazolhatod, hogy igenis még Téged szeret, és már nincs meg a csaj. Lehet, hogy nincs meg, de ne feledd, hogy más városban éltek. Bármi lehet. Tudod, megértelek, mert amikor váltam, én is össze-vissza kerestem olyan dolgokat, amivel alátámaszthatom, hogy a férjem még szeret és nincs senkije. Persze, hogy nem szeretett, és persze, hogy volt valakije. Ha mások megpróbáltak erről meggyőzni, akkor jöttek a következő "igen, de ha van valakije, akkor miért mondta/csinálta ezt meg ezt....?" MÁr magyaráztam is meg, hogy szeret, nő nincs a láthatáron. A kívülállók (barátok, anyukám, testvérem, stb....) hiába láttak reálisan a dolgokat, nem hittem nekik, csak hajtottam, azt amit láttam, illetve LÁTNI AKARTAM. Nem állítom, hogy nálad is így van, de nagy esély van rá, bár mindenki a saját történetéből indul ki. Aki kívülről nézi könnyen beszél, hiszen érzelmileg nem érintett a dologban. Te pedig pont azért látod torzítva és elfogultlan a dolgokat/exedet(szerintem), mert érzelmileg érintett vagy. Lehet, hogy a nyolc év olyan nagy idő, hogy még valóban egymásra találtok, de az is lehet, hogy soha. Ezt előre megmondani senki nem tudja. Én a helyedben megszakítanék minden kapcsolatot az exemmel (szexuálisat is!!), és nem reagálnék a hívásaira, sms-re, stb.... Az időre bíznám, hogy eldöntse van e még dolgunk egymással v. sem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_124679 (72)
    2006-01-24  12:19
  14. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:3777.
    Szia!

    Valszeg azért nyitottam új topicot, mert kiváncsi vagyok mások véleményére!
    Stimt?
    előzmény:
    zazás (52)
    2006-01-20  21:52
  15. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:3576.
    Szia!

    Veled is taliztam az előző fórumomon! Te mindig hathatós tanácsokat adtál mindenkinek! Nézd, igazad van, meg itt mindenkinek. Talán hiba volt indítani ezt a másik fórumot!
    A barátnő minősítését nem én találtam ki, hanem a szomszédoktól és volt osztálytársaktól hallottam. Szerinted miért nem jelenik meg vele sehol?
    A másik eset, hogy nincsenek is együtt! Mert azt Hál'Istennek senki sem látja! Én csak taktikát szerettem volna, hogy ilyen esetben van e , és ha igen, akkor hogyan viszakozási lehetőség! DE egy valami biztos! A türelem!
    Nem akarok már az a lány lenni, aki vele voltam! Jobb akarok lenni!
    Nem értem:
    TI NEM HISZTEK A SZERELEM EREJÉBEN?
    Ha annyira nem szeretném és nem szerettem volna, valószínűleg nem roppantam volna össze akkor, amikor elhagyott, mert erre...kényszerítették.
    Olvasd el a korábbi válaszaimat, amelyek sztem egy csokorba összegyültek, mert csak most értem ide, hogy válaszolgassak!
    Utána még várok egy választ te Főtanácsadó !
    Köszike!
    Tit
    előzmény:
    pinvink (51)
    2006-01-20  13:34
  16. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:2775.
    NEM!
    De vannak utaló jelek, s mint annyiszor leírtam, a "bizalmasai" adták ki! És mert ismerem már, hisz nyolc évet húztam le mellette! CSak a viszakozását nem értem!
    Az ő beceneve is Maci volt! Találó becenév, látom te még megspékelted
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_352390 (49)
    2006-01-20  13:15
  17. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:2374.
    GRATULÁLOK!
    Valaki az eszét is használja!
    Köszi, aranyos vagy, hogy te mellettem állsz ki!
    Nos ez van, a többiek csak a levegőbe vádaskodnak!
    Ártatlanság vélelme...
    Minden elismerésem!
    Pusssssssssz!
    Titánia
    előzmény:
    jaya (47)
    2006-01-20  12:05
  18. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:2073.
    Végső megoldásként megfogadom!
    Azért nem szeretném egyedül leélni az életem!
    előzmény:
    rammer (46)
    2006-01-20  11:42
  19. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:1972.
    Köszi!
    Ha van időd, kérlek olvasd el, a mai összes válaszomat, amit a többieknek mellékeltem. Végülis szoktam az exnek mondani, hogy az az érzésem, hogy nincs is együtt a csajjal! Csak nem akarja, hogy reménykedjek! És olyankor hebeg-habog! De tény, hogy jártak együtt, mert ez a csaj titokban hívosgatott,és ahol tudott, ott "rúgott belém"! Kedves exem erről nem tudott, és én nem rég felvilágosítottam. Úgyhogy remélem az az aljas nőszemély repült! Sajna nem egy városban vagyunk, így a topic inditása óta nem beszéltünk személyesen, és én meg nem kérdeztem rá!
    Nézd! Az exnek megbocsátok, és bármelyik embernek, aki valaha is bántott! DE a csajnak SOHA! Mert tényleg ott álltam, hogy idegileg összeomlok, amikor titokban elmesélte kitalált sztoriát az ex telóján, hogy gyereket vár tőle!
    Nekem meghalt apum! Még egy traumát elviselni? Maga volt a pokol! A szemeszterem is úgy indult, ezért vagyok egy kicsit megcsúszva a vizsgákkal is! Na ennyit erről!
    Bízom benne, hogy ha az anyukája megbékél, köztünk helyre fog állni minden!
    Köszi a választ!
    Nagyon is racionális!
    C'est la vie!
    Majd lesz valahogy!
    Pussssssssssz!
    Tit
    előzmény:
    Crystal_ (45)
    2006-01-20  10:39
  20. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:1071.
    Köszi!
    Itt a legtöbben úgy viselkednek, mintha én lennék az egyetlen ember, ebben a "cipőben"! Tudod már a barátnőim is azt mondják, hogy igenis legyek vele távolságtartó, és ne keressem! Akkor biztosan elgondolkodik, hogy mit érez!
    Sztem már nincs meg amúgy a csaja, mert minden este felhív, és nem létezik, hogy nem találkoznak!
    Szoktam is neki mondani, hogy csak azért mondja, hogy még együtt vannak, hogy ne keltsen bennem reményt.
    Meg szoktam szidni a csajt, és nem védi meg. Engem mindig megvédett!
    Talán csak ezzel takarózik, mert fél az újrakezdéstől!
    Remélem ez a "sokk-terápia" nekem is bejön! Ha nem, bizony ott ette meg a fene az egészet!
    Csak lesz más, hátha nem leszek vénlány

    Köszi, hogy emberként szólítottál meg!
    Minden jót!
    Pussssz!
    Tit
    előzmény:
    eszteer (44)
    2006-01-20  10:38
  21. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:0270.
    Szerintem az ex feladata lenne, hogy megmondja neki!
    Amúgy meg megérdemelné a csaj, mert szeptemberben lenyúlta az ex telefonját, és sajátos magánakcióként bejelentette, hogy terhes a szerelmemtől! Én akkor az idegösszeomlás szélén álltam. Kiderül így utólag, hogy szegény ex erről mit sem tudott! Szerintem amúgy már kidobta a csajt! Gondolom ezek után csak megjön az esze!? Csak sajna két hete nem taliztunk, és nem akarok az lenni, aki valaha voltam. Sajnos nekem is voltak hibáim, és egyszer-kétszer elszámoltattam. Ma már nem tenném!
    Fel kellett nőnünk!
    Annyira gyermekek voltunk még a legelején. DE ettől volt szép. Eleinte csak ritkán találkoztunk. Megvárt suli után, hazakisért, majd ment tovább. Nem volt mobil telefon. Minden olyan más volt! Higyjétek el! Persze azért kisebb, rövidebb szünetek voltak, de akkor is szinte csak ő volt nekem!!!!!!!!!!
    OK?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_458680 (38)
    2006-01-20  10:14
  22. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:5569.
    Hülye kérdésre hülye válasz: semennyit! Nekem ő volt az első férfi az életemben, én neki az első nő! Azóta nekem még egy partnerem volt!
    Ne haragudj meg a kérdésért: Magadból indulsz ki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_514869 (37)
    2006-01-20  10:13
  23. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:5268.
    Nem unatkozom, nem vagyok újságíró, és olvasd el a "Gyengébbek kedvéért" megírt hozzászólásomat! Köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397042 (34)
    2006-01-20  10:05
  24. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:5167.
    Köszi a minősítést!
    DE erre csak azt tudom válaszolni, mindenki magából indul ki! Ugyanis, ha jobban megnézed, az állítólagos harmadik topicomba soha nem írtam. Szerinted akkor hogy indítottam? Nézd meg a Titániaként való regisztrációm idejét! Elviekben kizárt, hogy én legyek az! Bocsi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_414019 (32)
    2006-01-20  09:55

Címlap

top