Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pótnagymama szeretnék lenn

Torolt_felhasznalo_812097
Torolt_felhasznalo_812097
Létrehozva: 2006. május 12. 21:00

Sziasztok, keresek olyan házaspárt Budapesten vagy Pest megyében, akinek egyik oldalról sincsenek szülei, és  örülnének egy pót-nagymamának.

Budapesten élek egyedül, rendezett körülmények között, vannak gyermekeim, de...nem találnak érdemesnek arra, hogyha jön a karácsony, húsvét stb. vagy más ünnep (anyáknapja) vagy hétköznap, egy együttlétre meghivjanak.

Szeretek sütni-főzni, néha dolgozom, bár firss nyugdijas vagyok, de hiányzik az a dolog, hogy valakiknek szeretetet adjak vagy néha törődjek velűk, ha igénylik.

  1. 2020. Április 22. 22:4796.

    A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


    Találjuk meg egymást!


    Tatabányán élünk


    PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


    A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


    Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!
    Napi szintű családi kapcsolat, egy vasárnapi közös ebédet egy délutáni sétát közösen eltöltött ünnepeket!
    Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


    A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


    Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


    Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


    Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


    Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


    Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!


    lazamama5560@gmail.com

  2. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. Április 16. 07:5195.

    előzmény:
    007eva (94)
    2020-04-15  20:30
  3. 2020. Április 15. 20:3094.

    Teljesen egyetértek veled, s Mozdonj szó szerint azt irta, amit én gondolok. Sajnos annyi negatív eseményt hallottunk, hogy már elképzelni sem tudom képzelni, az ilyesminek jó vége lenne.
    Egyedül is lehet akár séta- vagy kártyapartnert találni, esetleg házbelit.
    Nem tudom, más hogy s mint gondolja.
    Sziasztok.

    előzmény:
    Csend Ike (90)
    2020-04-10  12:17
  4. 2020. Április 11. 21:1893.

    A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


     


    Találjuk meg egymást!


     


    Tatabányán élünk


     


    PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


     


    A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


     


    Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!
    Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


     


    A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


     


    Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


     


    Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


     


    Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


     


    Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


     


    Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!


     


    lazamama5560@gmail.com

  5. 2020. Április 10. 13:4892.

    T.Idősebb Korosztály!


    Ne kövessétel el az a hibát, hogy önként áldoatok lesztek! Vegyétek elő a józan eszeteket! Még akkor is, ha ez nagyon nehéz!


    Állítom, hogy van a közeledben is olyan személy gyermekkel akiknek tudsz a jelenléteddel segíteni. Akár egy egy könnyű sétával vagy beszélgetéssel. De, majd csak akkor ha egymásra már nem lesztek veszélyesek emiatt a dög miatt ami miatt az egész világ szenved.


    Ugye, nem gondoljátok, hogy csak úgy a semmiért keres téged pl ez a fórumozó. Ígéret és vélt "jószívűség" igénybevétele  helyett, GONDOLKODJATOK!


    Első elvárása, hogy egyedül álló légy. Nahát! Persze, senki se keressen. Lehet hogy az is előfordulhat, hogy valaki a nyugdíjadat/vagyonodat firtatja!!!!!!!!!!!!ÉRTED????????????????? Láttunk már a hírekben garázsba/bodegába/pottyantósba  zárt láncos öregeket akiket csicskázattak, rabszolgaként tartottak. Te védd meg magad!


    Nézzétek meg, csak az elmúlt napok híreit. Kijózanító! Ne legyél áldozat.


    Ha már elmúlt a veszély, menj az ismerőseidhez/szomszédodhoz/ családsegítőbe és ott keress "barátságot".


    Nem beszélve arról, ha egyedül is vagy, csak van oldalági rokonság is, ha saját gyermekeitek nincsenek. Inkább segítsétek őket jó szóval, kedvességgel vagy kedvetek szerint. Higgyétek el, hogy nem csak nektek nehéz.Gondold át az egész életed, érdemes.


    Tegyétek  félre a morcosságot, a morgást, a már minden mindegy hozzá állást.


    Keressetek magatoknak ép és szép kapcsolatokat ott ahol éltek, ha eddig  (nem is értem miért) nem sikerült, de ott is meggondolva és nem eszetlenül.


     


     


     

    idézet:
    Csend Ike (89)
    2020-04-10 12:10:35

    .


    .


    Felhoztam ezt is

    előzmény:
    Csend Ike (89)
    2020-04-10  12:10
  6. 2020. Április 10. 13:4391.

    A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


    Találjuk meg egymást!


    Tatabányán élünk


    PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


    A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


    Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!
    Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


    A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


    Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


    Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


    Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


    Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


    Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!


    lazamama5560@gmail.com

    idézet:
    Rózsa Virág (83)
    2020-04-07 13:21:28

    .


    .
    igy van , Csendike


    S en ez ellen az ujra ismetlodo , tegnapelotti  hozzaszolas ellen emeltem szot...

    előzmény:
    Rózsa Virág (83)
    2020-04-07  13:21
  7. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. Április 10. 12:1790.

    Csak lemaradt egy gondolat:


    Nem kell őszinteségi rohamban szenvedni, és mindent mindenkinek elmondani! Mivel sérülékeny vagy, neked magadnak kell  leginkább magadra vigyázni.


    Az idős emberek közül sokan hajlamosak érzékenykedni és szinte a butaságig hinni.


    Ezen változtass, gondold végig, mert az életed a tét.


     

    előzmény:
    Csend Ike (89)
    2020-04-10  12:10
  8. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. Április 10. 12:1089.

    T.Idősebb Korosztály!


    Ne kövessétel el az a hibát, hogy önként áldoatok lesztek! Vegyétek elő a józan eszeteket! Még akkor is, ha ez nagyon nehéz!


    Állítom, hogy van a közeledben is olyan személy gyermekkel akiknek tudsz a jelenléteddel segíteni. Akár egy egy könnyű sétával vagy beszélgetéssel. De, majd csak akkor ha egymásra már nem lesztek veszélyesek emiatt a dög miatt ami miatt az egész világ szenved.


    Ugye, nem gondoljátok, hogy csak úgy a semmiért keres téged pl ez a fórumozó. Ígéret és vélt "jószívűség" igénybevétele  helyett, GONDOLKODJATOK!


    Első elvárása, hogy egyedül álló légy. Nahát! Persze, senki se keressen. Lehet hogy az is előfordulhat, hogy valaki a nyugdíjadat/vagyonodat firtatja!!!!!!!!!!!!ÉRTED????????????????? Láttunk már a hírekben garázsba/bodegába/pottyantósba  zárt láncos öregeket akiket csicskázattak, rabszolgaként tartottak. Te védd meg magad!


    Nézzétek meg, csak az elmúlt napok híreit. Kijózanító! Ne legyél áldozat.


    Ha már elmúlt a veszély, menj az ismerőseidhez/szomszédodhoz/ családsegítőbe és ott keress "barátságot".


    Nem beszélve arról, ha egyedül is vagy, csak van oldalági rokonság is, ha saját gyermekeitek nincsenek. Inkább segítsétek őket jó szóval, kedvességgel vagy kedvetek szerint. Higgyétek el, hogy nem csak nektek nehéz.Gondold át az egész életed, érdemes.


    Tegyétek  félre a morcosságot, a morgást, a már minden mindegy hozzá állást.


    Keressetek magatoknak ép és szép kapcsolatokat ott ahol éltek, ha eddig  (nem is értem miért) nem sikerült, de ott is meggondolva és nem eszetlenül.


     


     


     

  9. 2020. Április 10. 09:3288.

    !

    előzmény:
    Mozdonj (87)
    2020-04-10  09:20
  10. 2020. Április 10. 09:2087.

    Miért is lenne tilos talán te tiltod meg? Én úgy tudom kijárási korlátozás van és a kettő nem ugyan az.


    Mi ez a marhasag ?
    Bezarva a sulik , szetvalasztva a jonep meg a kozertekben is es Te randit adsz olyan koru embereknek , akik a veszelyeztetett kategoriaba tartoznak? Kisgyerek orzesere ?
    Nincs ujsagod , TV-d ?
    Varjad ki a jarvany veget...

    előzmény:
    Rózsa Virág (85)
    2020-04-09  14:12
  11. 2020. Április 10. 09:1486.

    Nagyon veszelyes dolog  kiadni vadidegennek , NETEN , NYILVANOSBA , azt a tenyt , hogy valaki egyedul van es a kutya sem nez ra...
    Ki/mi bujkal anonim nicknev alatt ?
    A legjobb embertol a legrosszabbig : akarki , es akarmire kepes...
    Emil-cimeket bepakolni ide TILOS : feltarod identitasodat . 
    2016-ban ingyen alberletet ajanlasz "gyerek"-orzesert.
    A toborzo szoveged meg nem volt ennyire szerelemtol nyálas...
    2019 augusztusaban , amikor sorozatban hirdettel , ketto gyerek van, 2 es 18 evesek es gondolom az elozo gyerekorzo ingyenes alberlok idovel  elhuznak...
    Most ujra jon a szerelmetes nagyi keresese...
    Mire jo ez a hazug "szeretet igy szeretet ugy" duma ?


    Elmeselem mi a "riziko=veszely" ami miatt az eljarasod böki a begyemet.
    Felveszi a sarki csavargo/vagy megbizottja  a kapcsolatot veled , mivel a TILALOM ellenere megadsz itt/ott/amott/MINDENHOL  emilcimet .
    Talalkoztok.
    Randi utan lesbe all es megnezi a tobbi felvonulo horograakadt egyedulallo holgyemenyt .
    Koveti/ kifosztja oket : hala a hirdetesednek , tudja , hogy a kutya sem fogja oket keresni .. ez ilyen egyszeru ha idos egyedulallo embert keresel a patosszal teli hirdeteseiddel . 
    Idos s raadasul KIZAROLAG egyedulallo emberek toborzasa rosszul sulhet el.  
    Itt tilos kitenni olyan adatot , amivel el lehet jutni a valodi identitashoz...

    előzmény:
    Rózsa Virág (85)
    2020-04-09  14:12
  12. 2020. Április 9. 14:1285.

    Kedves Mozdonj!


     


    Miért kell egyből a rosszat látni?


    Ha nem tetszik a poszt egyszerűen van opció tovább haladni...


    Ha nem érted a lényegét a mondandómnak maradj csendben!


    Figyelmeztetlek , hogy most jarvany van . Azt hiszem , hogy Tatabanyan is tilos a talalka....


    Miért is lenne tilos talán te tiltod meg? Én úgy tudom kijárási korlátozás van és a kettő nem ugyan az.

    előzmény:
    Mozdonj (84)
    2020-04-07  15:16
  13. 2020. Április 7. 15:1684.

    Olyan huzamatosan es reges-regota hirdeted a Neten kedves magadat es az idegen egyedul élö nagyik irant erzett hatalmas szerelmedet : hova teszed oket ?
    Csak raharapott mar a mezesmadzagodra nehany egyedul sirdogalo idos maganyos !?
    Ha nem tetszik , kivagod a csudaba?
    Nem teszed el lab alol , ugye ?


    Figyelmeztetlek , hogy most jarvany van . Azt hiszem , hogy Tatabanyan is tilos a talalka....

    előzmény:
    Rózsa Virág (83)
    2020-04-07  13:21
  14. 2020. Április 7. 13:2183.

    A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


    Találjuk meg egymást!


    Tatabányán élünk


    PÓTANYÁT,PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


    A tévedések elkerülése végett leszögezném, hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


    Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem az adott hölgyet,pótnagyit,pótpapit legjobb lenne egy házaspár aki szeret csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!
    Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


    A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


    Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


    Egy olyan embert aki akár egyedül álló szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


    Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


    Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


    Ha valaki ismer a saját vagy környezetében olyan 52 -65 év körüli hölgyet,pótnagyit,pótpapit akár házaspárt aki egyedül van mert a gyermekei elfordultak tőle,vagy talán nincsenek is neki,de vágyik arra, hogy valakit szerethessen és őt is viszont szeressék,ne habozzatok felhívni a figyelmét erre a posztra!!!


    lazamama5560@gmail.com

  15. 2011. január 2. 17:2582.

    Nekem egy 8 éves kislányom van, akit egyedül nevelek mert elváltunk.

    Pontosabban most válunk.

    Anyosomat nem érdekli az unokája az én anyukám már nem él.

    Nagyon hiányzik a kislányomnak egy nagymama, aki játszik vele vagy esetleg elviszi néha valahová.

    Én sem tudok kimozdulni, mert nincs senki akire rámerném bízni.

    Az ünnepek is mások lennének, ha lenne egy mama.

    Szeretném ha válaszolna.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_812097 (1)
    2006-05-12  21:00
  16. Torolt_felhasznalo_404504
    Torolt_felhasznalo_404504
    2010. február 10. 18:2181.
    sziasztok egy igazi pótnagyit keresnék három gyermekemnk és kis családomnak anyagiak kizárva- ha van eselteg Pécsen élőd idősebb hölgy aki tele van szeretettel és energiával kérlek jelentkezz. köszönöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_812097 (1)
    2006-05-12  21:00
  17. Torolt_felhasznalo_829096
    Torolt_felhasznalo_829096
    2008. február 16. 22:0580.

    Szia!

    Pótnagymama-írásodra felfigyeltem. Tökéletesnek látszana a kérésed, egyetlen gondom van. Mi -három lányommal- Makón élünk. Még Makón.

    Nyárra tervezzük, hogy Székesfehérvárra költözünk, ami már barátságosabb és kezelhetőbb távolság Budapesthez képest.

    Szívesen venném, ha többet tudatnál Magadról.

    Én egyedül vagyok a gyerekeimmel, tavalyelőtt meghalt a férjem, majd tavaly az ő szülei is. Édesanyámra sajnos nem számíthatok. A munkám elég sok utazással, rendszertelen időbeosztással jár, így néha komoly feladat annak megszervezése, hogy minden rendben menjen.

    A nagymama szeretete és gondoskodása is nagyon hiányzik mindannyiunknak, valamint az az érzés, hogy nekünk is legyen kit szeretnünk.

    Ugye, érthető ez?

    Reménybeli nagymamánkhoz üdvözlettel: Stellin Gyöngyi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_812097 (1)
    2006-05-12  21:00
  18. 2007. augusztus 27. 13:5379.
    Az előző hsz. miatt gondoltam, felhozom kicsit a topicot... Hátha valaki tud segíteni....

    A topicindító jól eltűnt... Talán nem véletlen...

    Furcsa, hogy olyan házaspárt keres, ahol nem élnek a nagyszülők, mert érzi, hogy milyen kellemetlen lenne bezavarni egy családba, csak azt nem értem, miért nem gondol arra, hogy mi lesz, ha esetleg neki születnek majd unokái??? Mondjuk, talál pótunokákat, megkedvelik egymást, erre néhány év múlva szól valamelyik gyermeke, hogy békülne, mert jön a baba... Képes egy anya erre nemet mondani? Szerintem nem... És, akkor hogy magyarázzák el a pót unokáknak, hogy a nagyi mostantól már nem a te nagyikád?????

    Szerintem nagyon veszélyes vizekre evez, aki ezt így bevállalja...
    előzmény:
    Edit-Anna (78)
    2007-08-26  14:05
  19. 2007. augusztus 26. 14:0578.

        Sziasztok!

    Olyan pótnagymamát szeretnék keresni-találni aki Budapesten lakik a III.kerületben, vagy környékén.Szívesen vállalná hogy 3 éves kisfiammal odaköltöznék és cserébe az egész háztartást elvállalnám, és pót anya-gyerek- unoka kapcsolat alakulhatna ki.Akivel tudok beszélgetni, minden bajomat-gondomat megoszthatom vele és bármiben számíthatnánk egymásra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_730901
    Torolt_felhasznalo_730901
    2007. július 4. 17:5277.

    Kedves Pótnagymama,

     

    Kérem, ha még aktuális a hirdetése legyen szíves, írjon választ az a.fee@citromail.hu e-mailcímre.

    Fiatal budapesti házaspár vagyunk, akik pótnagymamát keresnek, mivel a saját nagyszülők távol élnek.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_812097 (1)
    2006-05-12  21:00
  21. Torolt_felhasznalo_894679
    Torolt_felhasznalo_894679
    2006. július 4. 14:2576.

    Sziasztok!

    Én egy kedves,aranyos idős nénit keresek,aki Nagymamaként tudná szeretni a gyerekeimet,aki szeret sütni-főzni,igénye van maga körül a családi nyüzsgésre.

    Nekünk van egy nagymamánk,aki soha nem ér rá unokázni,illetve más dolgokat fontosabbnak tart.Mert ugye tudjuk,hogy arra érünk rá,amire mi magunk időt akarunk szánni.

    Az előző széria "unoka anyagra" sem ért rá,ők időközben felnőttek-/15-18 évesek/. Azóta becsöppent egy picurka,aki már 2 éves lesz,s rá éppúgy nincs ideje.

    Ez nagyon tud fájni;az ember azt gondolná,hogy a kisunokáknál semmi nem fontosabb...

    Szóval,hiányzik Valaki,akinek /miután megismerkednénk/mi is hiányozni tudnánk

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2006. május 18. 21:3475.
    Hááááát, vannak itt érdekes emberek, nem Te vagy a kakukktojás. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_812097 (74)
    2006-05-18  18:55
  23. Torolt_felhasznalo_812097
    Torolt_felhasznalo_812097
    2006. május 18. 18:5574.
    Csak vettem erőt magamon, hogy én is mondjak valamit, elsősorban azoknak, akik nagyon kedves levelet irtak, tudtak tippeket adni, köszönöm, találtam olyat akikkel, akinek tudok segiteni, a többi hozzászólóra nem tudok mit mondani, további levelezést Mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_812097 (1)
    2006-05-12  21:00
  24. 2006. május 17. 23:0973.
       Savanyú a szőlő, kedves Pótnagymama jelölt?  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_627620 (69)
    2006-05-17  20:27

Címlap

top