Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dunaharaszti szag

Lilla0503
Létrehozva: 2020. Április 14. 10:03

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy tudtok-e esetleg abban segíteni, hogy Dunaharasztin a vasútállomás környékén érződik-e még az aszfalt üzemből a szag. Fontolgatjuk az oda költözést viszont nem ismerjük a környéket, a problémáról is csak neten olvastunk de nem derült ki, hogy milyen távolságba hat ki. Valamint egyéb véleményeket is szívesen fogadok a környékkel kapcsolatban! Köszönöm előre is! :) Lilla

  1. 2020. Április 18. 16:087.

    Szia! Lehet, hogy büdös nincsen a vasútállomás környékén, (de szerintem van) de Haraszti szar hely, ne költözz oda! A közlekedés katasztrófa, túlzsúfoltság mindenhol......  nem ajánlom semmiképp.

  2. 2020. Április 18. 15:186.

    Ja, és a vasútállomás közelében én még sosem figyeltem fel semmi ilyen szagra, ez odáig már nem megy el szerintem, még a Határ úton sem non-stop.

  3. 2020. Április 18. 15:175.

    Szia, én Dunaharasztiban lakom, a Határ út és közvetlen környéke az, ahonnan ezek a panaszok jönnek, az a városnak Bp. felé eső széle. A város többi részén ez nem érződik.  Van még egy új lakópark Dunaharaszti és Millenium telep között, ami olyan, mintha már inkább Milltelep lenne, nem is Haraszti, oda nem tudom eljut-e, érdekes módon onnan még nem jött ilyen panasz. Szóval ezzel a két zónával lennék ilyen szempontból óvatos.

  4. 2020. Április 14. 18:364.
    előzmény:
    nidda (3)
    2020-04-14  18:29
  5. 2020. Április 14. 18:293.

    Gondolom, a neten olvastátok ezt is. Tavaly októberi a cikk, nem hiszem, hogy fél év alatt gyökeres változások lennének.


  6. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2020. Április 14. 18:002.

    Az hogy érződik -e, talán függ a széljárástól. Is.


    Valamint attól is függ, hogy milyen a szaglásod.


    Ezek az üzemek ott vannal ahol.

Címlap

top