Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ingatlan értékbecslés

-csippi-
Létrehozva: 2005. január 31. 12:29
sziasztok!:)
féllányomat érdekelné ez a "szakma". tanfolyamokat talált a témában, de nem tudom, hogy elgendő e, azaz nem tanítják főiskolán?
  1. 2021. július 3. 23:2613.

    Nem nagyon találtam exakt témát, de ez is elég régi. Ha a kérdezőnek időközben sikerült elvégeznie az ingatlanközvetítőit, akkor esetleg tudna nekem segíteni? Lenne pár kérdésem azzal kapcsolatban, hogy mire érdemes figyelni az első ház vásárlásunkkor! Kicsit beparáztatott egy pár cikk.

  2. 2005. január 31. 14:2112.
    juhééééééé:)))))
    köszi, mégegyszer!!!!!
    előzmény:
    Mario962 (10)
     
  3. 2005. január 31. 14:2011.
    :) köszi!
    előzmény:
    Mario962 (9)
     
  4. 2005. január 31. 14:1910.
    Távoktatás BME Építőmérnöki Kar!
    előzmény:
    -csippi- (6)
     
  5. 2005. január 31. 14:179.
    Akkor szerintem hajrá!Rengeteg továbbképző cég szervez tanfolyamot!
    De!Némi szakmai jártasság (gyakorlati érzék)előny ezügyben!
    előzmény:
    -csippi- (7)
     
  6. 2005. január 31. 14:168.
    Az uniós csatlakozás előtt mindenki arra játszott, h utána emelkedni fognak az árak és ki tehette bevásárolt, mi a megnövekedett kereslet miatt az árakat emelte!Most, h nincs már mire várni, jön a koppanás, mert elmaradt a várt roham, csökkennek az árak!Túlkínálat van és az eladók nem hajlandók engedni!A a lakásépítési hitelek meg új ingatlan építési lázt okoztak, mi a használtak árát szintén lenyomta!Ha az emberek többsége elkezd kicsit jobban élni lesz ismét árrobbanás és kereslet, de az kissé odébb van!Most nehéz kenyér, mi rendesen szelektálja a szakmát, de nem hiszem, h telítettebb mint más szakma!Mindennel ez van gyakorlatilag!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. január 31. 14:127.
    ő nem akar most elhelyezkedni, inkább csak olyan talonba megszerezni, eltenni.
    előzmény:
    duschbad (4)
     
  8. 2005. január 31. 14:116.
    szhia livilla! köszi:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    igen OKJ-snál komolyabbat szeretne. most gyűjtöm az infót neki.
    előzmény:
    livilla (5)
     
  9. 2005. január 31. 14:075.
    Szia! Én úgy tudom, minimum OKJ-s tanfolyam kell ahhoz szeptembertől, hogy értékbecslőként dolgozhasson, ilyet a Füti-Omega Kft. indit majd szeptemberben. (Ingatlanértékbecslő + közvetitői tanfolyam együtt. )
    De szerintem egyetemen is tanitanak értékbecslést másoddiplomás szakon. (Közgáz, azt hiszem. )
    előzmény:
    -csippi- (1)
     
  10. 2005. január 31. 14:014.
    olyan szinten túltelített a piac ingatlanosook körében, hogy nem ajánlom a lányodnak ezt az álláskört!
    a kollegáim mind vegetálnak!!!! és ezt komolyan mondom, én csak irodavezető vagyok, de látom, micsoda állapotok vannak. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. január 31. 13:343.
    köszi!:) megyek megnézem. )
    előzmény:
    Katuss (2)
     
  12. 2005. január 31. 13:302.
    a lakashitel. lap. hu-n olvastam pár cikket a témában. azt hiszen ott írták, hogy diplomához akarják kötni, nézd meg, hátha találsz valami használhatót. volt külön fejezet az értékbecslésre.
    előzmény:
    -csippi- (1)
     

Címlap

top