Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért nem múlik a hematoma

evica3
Létrehozva: 2019. december 3. 09:55

10 hetes kismama vagyok, 3 hete derült ki hogy hematomám van. Szedek rá progeszteront és rutascorbint, ma voltam orvosnál, a baba szépen fejlődik, de a hematoma se nem nőtt, se nem ment össze, viszont folyamatosan van barnázás a wc papiron, aggódok h ebből baj lesz, próbálok sokat pihenni, csak itthon vagyok a 2 évesemmel, milyen talasztalataitok vannak? 

  1. 2019. december 3. 18:174.

    Nekem is volt. 12. hétre múlt el, felszívódott, én nem is barnáztam.  Ha meg van támogatva  a terhesség progesteronnal az sokat segít. Gondolom az orvosod tud róla, figyeli. Ha nem nő, az mnidenképp jó. Amíg csak barnázol, addig nem kell nagyon aggódni. Volt olyan ismim, félidőig barnázott, de ettől még kihordta a terhességet, megszületett rendben a  baba.

  2. 2019. december 3. 10:243.

    Subchorianic hematoma ? Lenyeges a merete ! Magatol is elmulhat , de problemat vetelest is okozhat ,Gyakori a terhesseg elso feleben . Mindenkeppen szakorvossal kell errol konzultalni .

    idézet:
    sabangela (2)
    2019-12-03 10:20:04

    OFF : fogalmam sincs hogy kerult oda a kavescsesze .

    előzmény:
    sabangela (2)
    2019-12-03  10:20
  3. 2019. december 3. 10:202.

    Subchorianic hematoma ? Lenyeges a merete ! Magatol is elmulhat , de problemat vetelest is okozhat ,Gyakori a terhesseg elso feleben . Mindenkeppen szakorvossal kell errol konzultalni .

Címlap

top