Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Véranyajegy eltávolítása

Ildikó100
Létrehozva: 2020. augusztus 11. 19:53

Üdv mindenkinek.Korom előre haladtával a mellemen és  középen egyre több véranyajegy jön elő. Nem tudom,hogy Mi az okozója ennek,de gyanítom,a korral jár. Kicsit zavaró, épp ezért kérdezem,hogy volt e valakinek ilyenje,es aki ezektől "megszabadult"valamilyen formában?Olvastam,hogy van lézeres eltávolítás, de attól valahogy ódzkodok. Előre is köszönöm a majdani választ.

  1. 2020. augusztus 16. 09:049.

    " olvadtam az eltavolitas erosen verezhet .." igen ugyanis az egy er .

    előzmény:
    Ildikó100 (7)
    2020-08-14  22:04
  2. 2020. augusztus 14. 22:078.

    Elszaporodott, és esztétikailag zavar.

    előzmény:
    sabangela (4)
    2020-08-11  21:58
  3. 2020. augusztus 14. 22:047.

    Köszi a választ. Olvastam,hogy az eltávolításnál erősen vérezhet. Nem.is gondolnám, hogy ez az ici- pici anyajegy így reagál. Annyiban zavar,hogy ilyenkor nyáron egy kivágott felsőben nem.egy szép  látvány, engem zavar.

    előzmény:
    kukucsk@ (6)
    2020-08-12  23:14
  4. 2020. augusztus 12. 23:146.

    Szia!Igen,a kor előrehaladtával egyre több lesz,lézeresen távolították el nekem őket magánrendelésen.Csak egyet akartam,az arcomon,de mivel teljesen mindegy,hogy egy vagy több,árban ugyanannyi,úgyhogy akkor amit csak észrevettem,mehetettEgyáltalán nem fáj,előtte érzéstelenítővel bekente az orvos.


    Összegben sem volt vészes-úgy emlékszem,hogy 15 000 ft.

  5. 2020. augusztus 11. 22:105.

    levag az nlc majd uj belepest ker es elvisz egy masik oldalra  es beugrik egy reklam a hozzaszolasi lhetoseg helyen de akkor is elmondom van a laseren kivul mas modszer is az eltavolitasra radiofrekvencias eljaras . Kulonben ezt akkor szoktak alkalmazni ha feltunoen lathato helyen van . 


    Hagyd beken ! lesz meg parja 

  6. 2020. augusztus 11. 21:584.

    Miert kellene eltavolitanod? Megserult, verzik? Elszaporodott ?


    Hormonalis problemaid az oka hogy szaporodik ? Miben zavar/na ha ott marad?

  7. 2020. augusztus 11. 21:523.

    ugy gondolom elmondja hogy a kor elorehaldtaval elszaporodhatnak a kisebb meretu hemagomiak / he -man -jee -O- muh ?/ es hogy ezek tobbnyire artatlanok es fuggvenyei a genetikai orokseg . Talan meg azt is elmondja hogy eltavolitani tobbnyire akkor kell ha megserul es erosen verzik . Kulonben meg valoban laseresen eltuntetheto .

    előzmény:
    castaneasativa46 (2)
    2020-08-11  20:37
  8. 2020. augusztus 11. 20:372.

    És mit szól hozzá a bőrgyógyász szakorvos?

Címlap

top