Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cosmopolitan Lingua nyelv

mkitti22
Létrehozva: 2011. május 5. 08:58
Sziasztok!

Szeretnék infókat és véleményeket kapni a COSMOPOLITAN LINGUA NYELVISKOLÁ-val kapcsolatban. Itt szeretnék egy nyelvtanfolyamot elvégezni, csak nem tudom milyenek a tanárok, mennyire korrekt az iskola?

Hátha járt már valaki ide, vagy tanít itt közületek.

Köszi,
Kitti
  1. 2020. december 26. 21:109.

    Angol intenzív tanfolyamra járok a Cosmopolitan nyelvsuliba Zoomon. A tanárnő kedves, segítőkész és nagy tudású. Az ingyenes angol szóbeli tréningek nagyon hasznosak, és a trénerek szintén szuperek. A csoportom is szerencsére motivált. Úgy terveztem, csak Karácsonyig járok (középfok), de annyira jól megy most, hogy téli szünet után folytatom felsőfokig. 

  2. 2018. július 6. 17:388.

    Borzalmas nyelviskola talán a legrosszabb amiben jártam szép külső de átverés az egész. A tanárok képzetlenek az órák színvonalon aluliak. És 2 hónapig várakoztattak.

  3. 2013. március 31. 14:367.
    Nagyon jó iskola szerintem, én 2 német tanfolyamot jártam és nagyon jó csoportunk volt két szuper tanárral. A többiek továbbmentek a következöre is, én sajnos most nem tudok, de mindenképp folytatni szeretném egyszer.  
    előzmény:
    mkitti22 (1)
    2011-05-05  08:58
  4. 2013. március 18. 18:296.
    Az iskola korrektségével ahogy hallottam, nincs baj, de a tanárokkal több barátom is befürdött, az egyikük a tanfolyam felétől már be se járt inkább, és ahogy elmondta, elég sokan követték a példáját, ez szerintem durva. De legalább nem buktak sokat, mert nagyon olcsó volt :) Igazából ez a rizikó sajnos mindenhol megvan, bárhol ki lehet fogni rosszabb tanárt és rosszabb csoportot... 
    előzmény:
    mkitti22 (1)
    2011-05-05  08:58
  5. 2013. március 16. 18:245.

    Én teljesen meg vagyok elégedve, már a 3. tanfolyamot végzem és csak ajánlani tudom az iskolát.  Egyébként nekem is ajánlotta 2 barátnöm, ezért jöttem ide és az ingyenes szóbeli tréning miatt. A csoportban 12-en vagyunk, két tanárunk van, az egyik anyanyelvi, a másik magyar, felváltva tartják az órákat és nagyon profik mind a ketten, a többiek is maximálisan elégedettek velük.  A szóbeli tréningek pedig nagyon hasznosak, csak anyanyelviek tartják . A recepión is szimpatikus és kedves mindenki. Megéri ezt a sulit választani, én csak jókat hallottam róluk más diákoktól, akikkel összefutok a szóbeli tréningek alatt. 

    előzmény:
    mkitti22 (1)
    2011-05-05  08:58
  6. 2011. május 8. 12:124.

    Igen! Szerintem épp ezért nem lehet egy "kiforrott" nyelviskola. Viszont a Bemutatkozás résznél ezzel ellentmondó dolgok vannak. Amiket a honlapon leírnak mind szép és jó, de hogy valóban így van-e?

    Ha nyelvtanulás, akkor én az egyéni oktatás(magántanárnál)+szorgalom mellett vagyok. A nyelviskolákról nem sok jó tapasztalatot hallottam.

    Egyébként szerintem sok olyan még egyetemista, de tanárnak készülő diák van, aki olcsóbban elvállal és rátermedt erre a feladatra.

    előzmény:
    Pimpair (2)
    2011-05-05  12:13
  7. 2011. május 5. 13:173.
    Köszi! Úgy néz ki nem sokan ismerik...
    előzmény:
    Pimpair (2)
    2011-05-05  12:13
  8. 2011. május 5. 12:132.

    sajnos nincs sok infóm, annyit tudok, hogy szoktam látni az álláshirdetéseknél, hogy tanárokat keresnek minden nyelvre...

     

    a tanfolyam eredménye mindig egyén+csoport+tanár együtteséből áll össze, tehát va benne rizikó...

    (egy nyelvtanár) 

    előzmény:
    mkitti22 (1)
    2011-05-05  08:58

Címlap

top