Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vállalkozás ötlet

MV
MV
Létrehozva: 2022. Április 13. 23:42

Sziasztok! A BGE-KKK hallgatója vagyok és azt a feladatot kaptuk, hogy találjunk ki egy saját online vállalkozást. 


 


Ezzel kapcsolatban szeretném a véleményeteket kérni, hogy mit szóltok az ötletemhez. A vállalkozásom egy online papírbolt, ami főleg a bullet journaling köré épül, és az ehhez szükséges eszközök, kellékek lennének az értékesített fő termékek a webshopban. Az ötlet onnan jött, hogy én is írok bullet journalt és szerettem volna egy olyan magyar webshopot, ahonnan minden szükséges eszközt be lehet szerezni egy helyről és nagy választékból lehet válogatni.


 


Mit szóltok hozzá?


 


A válaszaitokat előre is köszönöm! 

  1. 2022. Április 14. 10:222.

    Szerintem jó ötlet! :)

Címlap

top