Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

X-Faktor legjobbak

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2011. október 3. 13:05
Nem voltak könnyű helyzetben az X-Faktor mentorai, amikor arról kellett dönteniük, hogy melyik 24 produkció jusson be a Mentorházba. Keresztes egyszer meg is jegyezte, hogy felmond, ha Kocsis Tibort \"kiszavazzák\" társai. Most azonban már az a kérdés, hogy a ki jut be a döntőbe. Szavazd meg, te kit látnál szívesen az X-Faktor élő adásában, és ki az, akinek szerinted távoznia kellene a Mentorházból.

Tovább a cikkre...
  1. 2011. október 4. 19:5751.
    Szerintem a Gergő hangja jó,de ez a jaj elsírom magam mert egy hang nem úgy sikerült, meg az a  térdre rogyás amikor tovább jutott nekem már egy kicsit sok volt! Hol vagyunk az óvodában??? Ő egy anyámasszony katonája!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. október 4. 19:4950.

    Tippem: Kocsis és Borzné

    a legszebb hangok, és tisztán énekelnek.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-10-03  13:05
  3. Torolt_felhasznalo_629568
    Torolt_felhasznalo_629568
    2011. október 4. 19:4649.
    Szerintem ők mennek tovább:
    Fiúk: Kelemen Csabi, Demes Tamás, Oltyán Attila

    Lányok: Muri Enikő, Gubik Petra, Bagosi Alexa

    Csapatok: Hajdu Mariann és Bea, Apolló23, Simon Boglárka és Angler Balázs

    25 év felettiek: Gyurcsik Tibor, Kocsis Tibor, Luther beuka

    Akiket én szeretnék: Az Apolló23 jó kis csapat,aranyosak együtt, Oltyán Attila és Tarány. Remélem ők bekerülnek,a többi nem érdekel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. október 4. 19:2448.

    Sajnálom, hogy én nem tudom megvalósítani az ötletemet. Azért, mert ahogy olvasom a nevüket, nem jegyeztem meg mindenkit, ezért csak azokat írom, akiket szeretnék, hogy bejussanak.

     

    Lányok: Bagosi Alexa, Kováts Veronika, Muri Enikő

    Fiúk: Oltyán, Barna Gergely,...ennyi

    25+ Géczi, Tarány, Kocsis

    Csapatok: Csótó Szilvia és Berta Kitti

     

    kb. ennyi. akikre emlékszem, és akiknek örülnék.. 

    Remélem nem lesz az, mint tavaly, hogy kiesik mindenki! akinek szurkoltam, és azt érzem, hogy nincs miért néznem, mert ugye úgy szeretem nézni, hogy valaki produkcióját várom, szurkolok neki, hogy tovább jusson. 

    előzmény:
    Enke (39)
    2011-10-04  14:20
  5. 2011. október 4. 18:3047.

    Én nekik szurkolok:

    Muri Enikő, Géczi András, Rocktenors, Kocsis Tibor, Kováts Vera, Farkas Éva.

     

    Sztem tuti bekerül: Muri Enikő, Kocsis Tibor, Apollo 23, Hajdú lányok, Kováts Vera, Demes Tamás.

     

    Az elején úgy gondoltam, hogy az idei mezőny erősebb lesz a tavalyinál, de sajnos tévedtem. 

     

    Katicát nagyon sajnáltam! Vannak nála sokkal gyengébbek a 24-ben, csak többségük nem az ő kategóriájában. 

    Sztem az meg hülyeség, hogy a kövérsége szerepet játszott volna abban, hogy kirakták. Ilyen alapon nem került volna be Tarány Tamás sem. Nem kell rögtön a kövérségben menedéket keresni senkinek! Mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok egy vékonyság...

    előzmény:
    judy22 (46)
    2011-10-04  16:42
  6. 2011. október 4. 16:4246.

    Az én tippem a bent maradókra:

     Géczi,Kocsis,Luther

     Rocktenors,Apolló 23,Hajdú ikrek

    Kelemen,Baricz,Demes

    Muri,Kováts,

     

    Akiket én látnék szívesen:

    Géczi,Borzné,Tarány

    Csotó- Berta páros,Rocktenors,Angler-Simon csapat

    Oltyán,Tarsoly,Barna

    Muri,Farkas,Gubik,Bagosi

    előzmény:
    Enke (39)
    2011-10-04  14:20
  7. 2011. október 4. 15:5645.

    Csak hát ugye melyikunkt tudhatja azt elore, hogy milyen helyzet mit hoz majd ki belole?? Szerintem elotte o sem gondolta volna, hogy így ki fog borulni. Elment , hogy kipróbálja magát, ennyi... Nem mindenki bírja egyformán a nyomást. Van, aki csak erosodik a teher alatt, más osszeroppan... De csak akkor derul ki ez, ha valaki benne van a szitációban.

    És így kívulrol szerintem marha egyszeru  ez, de benne lenni tok más lehet. Nemhiába van a sok kiborulás, nem hiszem, hogy az életben ezek mind ilyen nyafogós, pittyogós emberkék. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_199687 (42)
    2011-10-04  15:33
  8. 2011. október 4. 15:5344.
    Ha nézted a musort, hallhattad, amint épp Malek Miklós mondta a srác kiborulása okán még szombaton a zsuri tagjainak, hogy "-mi tortént vele, o a legtehetségesebb az osszes kozott! "  Ezt vissza lehet nézni a youtube-on is. Tehát akkor szakmai szempontból, hangilag,  rendben van a srác.
    előzmény:
    vakarcs (43)
    2011-10-04  15:36
  9. 2011. október 4. 15:3643.
    Gen hagyni kellett volna , hogy távozzon , rosszabb PaulaAbdulnál is -hisztis és érzelmi alapon dönt , szó sincs itt év énekhangról ! Ha meghallgatná Susan Boyle előadásában  az I havea dream-et , akkor nem ájuldozott volna Gergőke nyafogásától !Az itészek közül egyedül  Malek dönt szakmai alapon , a többiek ...Simon Cowell leesne káromkodva a székéről , hogy micsoda üvölteni  tudó , vagy nyafogó nyer , lsd tavaly is ! 1 napos sztárok !
    előzmény:
    Bbohar (36)
    2011-10-04  11:00
  10. Torolt_felhasznalo_199687
    Torolt_felhasznalo_199687
    2011. október 4. 15:3342.

    Szemi, általában egy követ fújunk de msot nem teljesen értek veled egyet....igen, sírtak a többiek is, az tény....már az is sok volt:-D de amit a GErgő csinált az attól több volt....ahogy a Nóra is próbálta nyugtatgatni...hát rossz volt nézni a szenvedést. Én komolyan megijednék, ha a gyerekem ilyet produkálna, sztem ez már túlmutat az érzékenységen. 

     

    Abban viszont egyetértünk, hogy arra amiről ez a műsor szól, ő nem alkalmas. Arra jó a műsor hogy esetleg vki felfigyeljen rá és máshol majd előrébb lépjen...de erre meg pont ezek a kiborulások nincsenek jó hatással szerintem. 

    előzmény:
    Szemi (41)
    2011-10-04  15:24
  11. 2011. október 4. 15:2441.

    A srác nagyon érzékeny, ez tény. De azért nem ideggyenge, ez kicsit így durva szerintem. Sírni pedig sírtak a tobbiek is, mutattak jópár osszeomlást idosebbektol is. O még tényleg nagyon fiatal, és bár szerintem nagyon jó hangja van, de én épp ettol féltettem ot, hogy nem fogja bírni a nyomást.

    Ez a verseny nem (csak) a jó hangról szól  , hanem kifejezetten sztár alkatot keresnek, akit lehet egy darabig futtatni. Erre szerintem o nem alkalmas. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_199687 (40)
    2011-10-04  15:13
  12. Torolt_felhasznalo_199687
    Torolt_felhasznalo_199687
    2011. október 4. 15:1340.
    Nem tudom...személy szerint sajnálom. 18 évesen így kezelni vmit...nem kisgyerek...komplett kiborulást láthattunk a tv-ben...döbbenten néztünk a férjemmel..... És ez csak egy válogató!!!! Mi lesz vele az életben nagyobb stresszhelyzetben??? 
    előzmény:
    angelak (37)
    2011-10-04  13:11
  13. 2011. október 4. 14:2039.

    Jó ötlet, szerintem mehet, akkor kezdeném is. 

    Sajnos úgy érzem az én ízlésem nem feltétlenül egyezik azzal, amit az összefoglalók alapján a mentoroktól látok, vagyis szerintem nem az fog bejutni, akit én szeretnék, de én most azokat írnám le, akiket én szeretnék látni a top12-ben

     

    25 év felettiek:

     

    Géczi, Luther, Tarány

     

    akik nem

     

    Kocsis, Borzné, Gyurcsik

     

    Itt pl biztos vagyok benne, hogy a Kocsis benn lesz, pedig szerintem elég unalmas figura.

     

    Csapatok:

     

    Rocktenors, Csotó Szilvia és Barta Kitti Apolló 23

     

    akik nem:

     

    Angler-Simon Hajdu ikrek, Czékmány-Wunderlich

     

    na, itt is biztos vagyok benne, hogy az ikrek benn lesznek.

     

    Fiúk:

     

    Baricz, Demes, Oltyán

     

    Nem:

     

    Barna G, Kelemen LilC Tarsoly

     

    Lányok:

     

    Farkas Éva, Gubik Petra, Kováts Vera.

     

    nem:

     

    Muri Enikő, Bagosi Alexa, Abodi-Nagy Blanka

     

    Sajnos a lány mezőnynél is szerintem pont azok mennek be akiket én nem akarok. 

    előzmény:
    Bbohar (36)
    2011-10-04  11:00
  14. 2011. október 4. 14:1038.
    Egyetértek veled teljes mértékben.
    előzmény:
    angelak (37)
    2011-10-04  13:11
  15. 2011. október 4. 13:1137.
    Szerintem hihetetlenül jó hangi adottságai vannak. Neki szerintem arra lenne szüksége, hogy valaki felkarolja és az önbizalmát, énképét helyretegye. Nem lenne vele semmi gond. Még nagyon fiatal, és azért azt kijelenteni hogy "ideggyenge", azért egy kicsit túlzás. Szerintem nem hisztizett, csak nem tudta feldolgozni az őt ért stresszt. Szerintem nem kéne rögtön leírni, hogy nincs itt helye, hanem esélyt adni neki hogy összeszedje magát, lelkileg megerősödve igazi különlegesség lehet belőle.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_199687 (14)
    2011-10-03  14:37
  16. 2011. október 4. 11:0036.

    Nem játszunk? Már aki nézi, és szereti nézni.

    Kellene az, hogy a négy csoportból ki az a hat ember, akiből három kiesik. (ezt a listát nem találom sehol), Aztán jöhetnének a tippek, kívánságok, hogy a 4/hatból ki melyik  3at juttatná tovább.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-10-03  13:05
  17. 2011. október 3. 21:2035.
    Keresztes fel akart mondani az X-Faktorban

    MIÉRT NEM HAGYTÁTOK?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2011. október 3. 19:4734.
    előzmény:
    mesekeksz (33)
    2011-10-03  19:25
  19. 2011. október 3. 19:2533.

    tényleg a félvérrel mi lett?

    és a Tóth Gabi?? 

    előzmény:
    vikariuse (29)
    2011-10-03  17:30
  20. Torolt_felhasznalo_629568
    Torolt_felhasznalo_629568
    2011. október 3. 18:2932.
    Igen,mindkettőnek gyönyörű hangja volt. A mentorok házában Keresztes Ildi azt mondta,hogy nem szereti a Demjén fiút. A dzseni meg szerintem nem volt elég bombázó. Pedig a válogatáson igen csak el voltak tőlük ájulva a mentorok.
    előzmény:
    judy22 (31)
    2011-10-03  18:00
  21. 2011. október 3. 18:0031.

    Akiknek örültem:

    25 felettiek:

    Borzné Violetta

    csapatok:

    Rocktenors,Berta Kittiék

    fiúk:Oltyán Attila,Tarsoly Arnold

    lányok:

    Bagosi Alexának,Farkas Évának,Gubik Petrának,Muri Enikőnek

     

    Viszont voltak akiért szomorú voltam.

    Katica nagy kedvenc,bár sajnos sokszor kevés volt a levegője éneklés közben

     

    Akik nagyon hiányzotak idén az a Demjén srác és a Szirotai Dzsenifer.Mai napig nem értem,hogy ő hogy nem került be tavaly.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-10-03  13:05
  22. Torolt_felhasznalo_629568
    Torolt_felhasznalo_629568
    2011. október 3. 17:3930.
    Igen,szó szerint a dagi mehet a levesbe és azok is akik nem szimpatikusak,hiába van jó hangjuk. A mentorok szerint Fehér Tibi énekelt a legjobban és még is kitették szegényt mert a Nagy Ferónak nem tetszett amit csinált. Tavaly ugyan ez volt azzal a fiúval aki hasonlított Demjénre. Őt is kitették,mert Ildinek nem volt szimpatikus. Ez a az x faktor mindenről szól,de egy biztos,hogy nem az év hangjáról.
    előzmény:
    Veréna (7)
    2011-10-03  13:35
  23. 2011. október 3. 17:3029.
    A csapatra miért nem lehet szavazni, sírógörcs jött rá és lefagyott?
    Tényleg az a kissé ideggyenge kisfiúnak hiába van különleges hangja, ha bekerülne a médiába és a zeneiparba bedarálná. Még erősödnie kell!
    Egyébként a macis biztonsági őr a TarányTamás volt az abszolút csúcs nálam! A félvér amerikai kislány nem tudni hova lett?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2011. október 3. 15:4228.

    Örültem, hogy bejutottak több mint ketten, akik tetszettek.

     

    Oltyán-fiú a dögös hang

    A félvér srác, aki táncolni is nagyon jól tud

    Az a diák, a félrefésült hajú, aki biológiát tanul, és olyan "fekete" hangja van

    Lányok közül Beuka, aki afféle energiabomba

     

    Részemről az energikusabb, sodróbb, nem-lassú produkciók a vonzóak.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-10-03  13:05
  25. 2011. október 3. 15:2427.

    hát majd biztosan kap vmi metálrock-ot isezen én nem akadnék fenn... kicsi esélyét látom, hogy Enikő nyerne..

     

    Van még egy kopasz srác (vagy nagyon rövid hajú, sajna nem tudom a nevét...) na, szerintem neki van még irtó jó hangja

     

    Gergelyről meg... hát, ha sír a szentem, mert így jön ki belőle az ideg, ettől még lehet különleges hangja, mert a "mad world" c. nótán én is nagyon megdöbbentem és bár lehet nem volt itt-ott tiszta, azért nem egy 7köznapi hangról van szó az esetében.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687176 (25)
    2011-10-03  15:19

Címlap

top