Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Túlsúly és meztelenség

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. Április 28. 16:30
Mi a baj egy művészi aktfotóval? Elvben semmi. Kivéve, ha egy túlsúlyos nő van rajta? Réka kipróbálta; a róla készült meztelen fotót feltette a Facebook-oldalára. Vállalta a külsejét, kilói számától függetlenül. Kapott is érte hideget-meleget. Pontosabban inkább hideget.

Nők Lapja Café: Mit keres egy túlsúlyos nő egy aktfotón?
  1. 2014. Április 29. 12:4751.
    Hát azért elég tahó,gusztustalan dolog ha valakinek van párja/felesége, és más pucér csajokat oszt meg, és kommenteli azt..ilyen pasival nem is tudnék együtt lenni... inkább akkor a párját rakja ki, mertt akkor az azt jelzi hogy büszke rá, és őt tartja a legjobb csajnak...
    előzmény:
    drvia (39)
    2014-04-29  00:50
  2. Torolt_felhasznalo_289699
    Torolt_felhasznalo_289699
    2014. Április 29. 11:0350.

    Az elfogadás akkor működik, akkor van egyáltalán esélye, hogy működjön, ha az az üzenete: "Bár van, amiben más vagyok, alapvetően olyan vagyok mint te". Ezek az aktképek viszont pont az ellenkezőjét üzenik: "Nézd, mennyire más vagyok, mint te". Ezért így, ebben a formában nem fog működni. Izzadságszagú erőlködés, és valahogy az az érzésem, hogy még ő sem fogadta el önmagát, különben ilyenekre nem lenne szüksége.

    Hasonló, mint a melegek. Önmagában a szexuális irányultság magánügy, engem aztán tényleg nem érdekel, hogy a saját lakásában, a saját ágyban kivel és mit. Amikor azonban tiritarka ruhában két férfi szexuális aktust imitál egy teherautó platójának tetején, azzal pontosan az ellenkező hatást érik el.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-28  16:30
  3. 2014. Április 29. 11:0049.

    A cikkben szereplo kerdesre:

     

    "Ezek szerint van határa, vagy kell hogy legyen határa a meztelenség ábrázolásának?"

     

    Igen van hatara, azaz kellene, hogy legyen.  Ugy mondjak:

     

    "A jo izles hatarain belul. "

     

    Onok szerint ezek a kepek igy nyilvanosan az arcunkba tolva azza a jelszoval, hogy ez frenetikusan szexi, az a joizles hatarain belul van?

    Belegondolt a "fotomuvesz" egyatalan, hogy azoknak a noknek, akik barmilyen oknal fogva korosan tulsulyosak, mennyit artanak az ilyen kepek?

     

     Onok szerint ez az "emberi meltosagot" abrazolja?

     

    Kulonosen, hogy ha hozzavesszuk, hogy a szobanforgo holgy rihegve-rohogve azt posztolgatja, mennyi es milyen tartalmu szexualis ajanlatot kapott a kepek alapjan?

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-28  16:30
  4. 2014. Április 29. 10:5748.

    Azt mondják ami szép azt meg kell mutatni, de már az is zavaró ha valaki csak a testét tudja mutogatni, még ha szép is.

     

     

    De ez , már azért túlzás, a múltkorában a nagyik pózoltak, én nem tudom mi jöhet még.

    Ez már olyan hanemvetkőzöksemminemvagyok féle kor, mindegy hogy nézek ki  ba'meg de akkor is ledobom a ruhát!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-28  16:30
  5. 2014. Április 29. 10:5047.
    Előre jelzem, elhízott nő vagyok. 80 kiló. De sajnos erről a hölgyről nekem sem egy kívánatos, friss, üde, megtermékenyítésre alkalmas női test jut eszembe, hanem egy szakajtó pogácsatészta. Bocsánat. Azzal sem értek egyet, hogy senkinek sem árt a kövérségével, mert DE! Én a kb. a 20 kiló súlyfeleslegemmel érzem (ami a töredéke fotó alany zsírjának), hogy nagyon nem jó így, próbálok is tenni ellene, mert már nehezen futok a buszhoz, nehezen mászok a 3. emeletre, megfájdul a bokám egy hosszabb bevásárlástól és kényelmetlen az alvás a gyűrődő hurkák miatt. Aki azt mondja ez így jó, az hazudik és áltatja magát. Nem hiszem, hogy ne örülne neki, ha megmoshatná úgy az alfelét, hogy ne takarja a hasa, vagy nem hiszem hogy nem lenne könnyebb cipőt bekötni a hurkák nélkül stb. Igen is árt a társadalomnak azzal, hogy betegesebb lesz kövéren, többet kell rá költeni.
  6. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2014. Április 29. 10:4946.

    És te is tolod a meztelen képeidet a fészbukon? Ugye nem. na látod.

     

     

    Azért megkérdezném azokat, akik itt csápolnak, hogy milyen jó, hogy felvállalta magát, és de szuper, csak így tovább, hogy ha a Nagy Szent Magamutogatás és Elfogadás Évében az ismerőseik elkezdenének meztelen fotókat feltöltögetni magukról, hányan örülnének neki, hogy felmennek a fészbukra, aztán farkak és pinák tömkelege tódulna a szemükbe.

    előzmény:
    ibatisz (40)
    2014-04-29  07:56
  7. 2014. Április 29. 10:1745.

    Az a baj, hogy manapság elvárás, hogy az elfogadás gyönyörködtessen. Magyarul ha valamit elfogadok, annak tetszenie is kell, különben nem fogadtam el, és rohadt kirekesztő vagyok.

     

    Ha a villamos levágja valakinek a lábát, és emiatt kerekesszékbe kényszerül, elfogadom, nem mondom, hogy ki se jöjjön az utcára, mert mi az, hogy nem tud menni. De ha a csonkolt lábát zokni nélkül a képembe tolja, akkor nem fogom azt mondani, hogy jaj, de szép! Mert nem az. Nem természetes, mint ahogy az extrém kövérség sem az.

     

    Nem lehetne már a szépséget és az elfogadást különválasztani a fejekben?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-28  16:30
  8. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2014. Április 29. 09:5544.

    Senki nem azért ócsárolta, mert kövér, az keltett ellenérzést, hogy villog vele.

    A visszerem oka is betegség, mégse készíttetek művészi fotókat róla, aztán tolom fel a féceszbukra, hogy ugye, milyen szép.

    (Ha nem tetszik, akkó meg rohaggyatok meg, agymosott szépségfasisztákok.)

     

    előzmény:
    ibatisz (40)
    2014-04-29  07:56
  9. 2014. Április 29. 09:5243.

    Piszkafa barátnődnek a fejében nincs rendben valami. 

     

    Strandra azért megy az ember, hogy élvezze a napot és a vizet. Nudista strandra még inkább azért.

    Persze, a férfi megnézi a csinos nőket a strandon, de ha valaki nem jó alakú, nem nézik ki a strandról.

    Mellesleg: van nő, akit az zavar, ha megnézik, ezért ő meg abból csinál problémát, ha túl csinosnak tűnik.

    Egyes nők verhetetlenek az álproblémák gyártásában!

     

    Ezzel ellentétben, ha valaki internetre tesz föl magáról aktfotókat (vagy fürdőruhás képeket), akkor igenis azzal a céllal rakja fel, hogy őt, mint nőt (ill. férfit) megnézzék. Ha csinos, akkor gyönyörködni fognak rajta, ha ronda, akkor utálkozni és röhögni. Mindenkinek a fantáziájára bízom, hogy a cikkbeli hölgy milyen reakciót vált ki a legtöbb emberből......

    előzmény:
    Bibige (37)
    2014-04-29  00:25
  10. 2014. Április 29. 09:4548.
    Ezek ijesztőek! A kádban fekvős olyan, mintha egy kelő tészta nőalakot vett volna fel :D
  11. Torolt_felhasznalo_487131
    Torolt_felhasznalo_487131
    2014. Április 29. 09:1741.

    Igazán szép a szikla a háttérben...

     

     

    Engem nem zavar, ha valaki túlsúlyos. Az se, ha nagyon.

    Ami viszont zavar:

    - ha erőszakkal lenyomják a torkomon

    - ha erőszakkal el kéne fogadnom

     

    És ezzel cseszik el némelyek a dolgokat, mert én speciel elfogadom, ha valaki kövér, meleg, ződ hajú, három lábú.

     

    De ne kényszerítsenek az elfogadásra. 

    előzmény:
    drvia (36)
    2014-04-29  00:16
  12. 2014. Április 29. 07:5640.
    Igen, nem egészséges az ilyen túlsúly, én se vagyok sovány. Honnan tudja a sok mocskolódó hozzászóló, hogy nem betegség miatt ilyen. Én se tudok lefogyni, egyszerűen 9o kg alá nem tudok menni. Alulműködik a pajzsmirigyem, hiába szedek rá gyógyszert. Ez van, akinek nem tetszem nem néz rám. Aki meg hízni szeretne és nem megy neki azt is ócsárolni kell?
  13. 2014. Április 29. 00:5039.

    Igen, ebben tökéletesen igazad van!

     

    A facebook-on rengeteg puccos csaj képét teszik ki a fiúk, de mind csinos, nagy mellű, gömbölyű fenekű csaj képe. Ha már kicsit hájasabb egy nő, már tehén, bálna....stb jelzővel illetik. Pedig akik kiteszik a jó csajok képét, a felségük sem különb a bálnánál.

    előzmény:
    Bibige (37)
    2014-04-29  00:25
  14. 2014. Április 29. 00:4338.
    "A festő is biztosan sikeresen örökítette VOLNA meg," 
    előzmény:
    Bibige (34)
    2014-04-29  00:00
  15. 2014. Április 29. 00:2537.

    Aki ilyen szinten tér el a "normálistól", mégis mutogatni akarja magát, az:

    -maga sem teljesen normális /ennyi önkritika szoruljon egy ekkora testbe/,

    -találja meg a megfelelő fórumot /Funpic, különböző szexoldalak... - lenne keletje/, de ne sokkolja a népesség zömét

    idézet:
    .:::::. (13)
    2014-04-28 17:01:01

    Érdekes, hogy Magyarországon csak a szép embereknek szabad meztelenkedni. Egy piszkafa barátnőm mondta annakidején, hogy ha szép, formás melle, feneke lenne, szívesen kimenne a nudista strandra, de így?! 

     

     

    Németországban meg kimehet valaki térdig érő hassal, rajta a vakbélműtétjének és a császármetszésének a nyomai, és úgy is, ha hiányzik az egyik melle. 

    előzmény:
    .:::::. (13)
    2014-04-28  17:01
  16. 2014. Április 29. 00:1636.

    Nem fogjátok elhinni, de ezt a képet tettem ki egy társkereső oldalon profilképnek. Előtte egy mókus képem volt. Ahogy képet váltottam,3 nap alatt megkétszereződött a pontszámom és olyan leveleket kaptam, hogy csak lestem. Főleg fiatal srácok írtak.

     

    A képet a neten találtam és diliből tettem ki, mert az üzenőfalon hülyéskedtünk, ki mennyi pontot tud összeszedni. Én nyertem.

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-28  16:30
  17. 2014. Április 29. 00:1535.

    "Egyébként vállalja a család előtt, párja előtt, de nem feltétlenül kell közszemlére tenni. Még az igazán arányosak, csinosak sem raknak fel magukról aktfotót, csak mert valamivel szembe akarnak menni..."  

     

     

    Én ebben érzek egy olyan dolgot is, hogy Réka túl sokat volt -- talán érdemtelenül -- árnyékban, állásoktól, jó pasiktól, és még ki tudja mitől esett el a túlsúlya miatt. Talán így akar kompenzálni. "Figyeljetek rám, én is itt vagyok, értékes vagyok, és sokak szerint még szép is." 

     

     

    Nekem egyébként ő mindig egy pozitív személyiség volt. Úgy tudom, évekig újságírója volt valamelyik női magazinnak. Szerettem a cikkeit. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_827100 (4)
    2014-04-28  16:43
  18. 2014. Április 29. 00:0034.
    Gratulálok az újságírónőnek, hiszen pár éve még mint Szüsz Réka, szemérmesen vallott arról, hogy -- bár benne van a korban -- még soha nem volt férfikapcsolata. Ezek szerint ez megváltozott, hiszen most már a Szüsz--Szatmári Réka nevet viseli.


    Szerintem gyönyörű volt a képeken! Igazi rubensi alkat! A festő is biztosan szívesen örökítette meg, mint ahogy Schiller Noa fotóművésznő, akinek szintén csak gratulálni tudok!


    (Sajnálom, hogy annakidején nem láttam a Facebookon a képeket!)
  19. Torolt_felhasznalo_487131
    Torolt_felhasznalo_487131
    2014. Április 28. 21:4733.

    Nem akartok inkább valami szuper jó tudományos tanulmánnyal izgatni minket?

    De ha nem, akkor légyszi legyen sorozat visszeres lábakról harisnyában, bőrkeményedésről tűsarkúban, és egyebek. Majd mindegyiket elfogadjuk, mert megmondták nekünk, hogy el kell fogadnunk, különben kirekesztők vagyunk, és romboljuk a társadalmat, de mivel mi ügyes birkák vagyunk, követni fogjuk őket is.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-28  16:30
  20. 2014. Április 28. 21:3032.

    Ez nem felvállalás hanem mazochizmus, már csak egy céltáblát kellett volna tennie a mellkasára, alatta egy felirattal hogy ide köpjetek!

     

    Testméret ide vagy oda, nálam már ott kezdődik az értetlenkedés ez ügyben, hogy egyáltalán hogyan jut eszébe egy épeszű embernek (akár férfi akár nő) kompromittáló képeket feltenni magáról a netre. Azt ugyebár tudjuk hogy a felrakástól kezdve az a kép már nem az illetőé, hanem mindenkié, és mindenki azt kezd vele amit akar.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-04-28  16:30
  21. 2014. Április 28. 20:3731.
    Aki értetlenkedik, csak olvassa végig a fórumot. Meg néhány töri könyvet. Semmilyen diszkriminált csoport nem került jobb helyzetbe attól, hogy csendben elbújt. :) Úgyhogy ezután sem kell erre számítani. 
  22. Torolt_felhasznalo_967313
    Torolt_felhasznalo_967313
    2014. Április 28. 20:0730.
    Hajrá!
  23. 2014. Április 28. 19:3529.
    pontosan!
    előzmény:
    Alinee2 (24)
    2014-04-28  18:40
  24. 2014. Április 28. 19:3328.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_289699 (25)
    2014-04-28  18:54
  25. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2014. Április 28. 19:1927.
    Willendorfi lesz az.
    előzmény:
    sebajtóbiás (26)
    2014-04-28  19:18

Címlap

top