Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bulizos csajszik társasága

Arwenke
Létrehozva: 2003. január 25. 15:42
Van egy ihletem: Alakítsuk meg a nagyszájú, bulizos stílusú csajszik klubbját az interneten!!! Akik nem rejtik véka alá a véleményüket, bármilyen témában öszinték és nyíltak tudnak maradni. Pletyiiii is jöhet 1000-L. Beszéljük ki a FICKÓKAT is!!Akár élőben is. . .
Ki benne van írjon egy pár sort/szót, vagy küldjön jelet:))!!
  1. 2003. március 26. 19:07576.
    Sz'asztok!

    Szegény Rita, télleg sajnálunk ám!!! Gyomorrontás pocsék egy élmény!! Főleg ha buleet szerveztél volna ma Stére:(((
    SZEGÉNY RITA!!!
    És a mai buleezással akkor mi lesz?? Diétás bulee??

    Az óraátállítás ebből a szempontból igencsak nem nyerő. De legalább most már biztosan tudjuk, hogy ITT A TAVASZ, ha már az időszámítás is ezt igazolja. És végre meleg is van:)))).

    Hát a mobilomat én lehangoltam. . . Igaz, így időnként megsértődik egy-két ismerős, mert nem jön rögtön mondjuk az sms-re válasz. . . de régebben lelkesen hívogattak éjszaka is, a legszebb álmomból utálok mobilhangra ébredni. Meg úgy általában inkább ha van idő, nézegettem ezt a telcsit.
    Eddig egyébként 3 hónap volt a rekord amit mobil nélkül kibírtam. . . erről már úgy se tudunk leszokni:))

    Megyünk éjszaka moziba, holnap karikás szemű ébredés ismét:)).

    Pusszancs, és szép napot Nektek!!
    előzmény:
    kisworoske (574)
     
  2. 2003. március 26. 11:57575.
    Szeeeeegeny Ritus :) Na de tenyleg jobbulast! Pihenj sokat elvezd hogy nem kell dolgozni :))
    előzmény:
    kisworoske (574)
     
  3. 2003. március 26. 11:10574.
    Sziasztok!
    Ma itthon maradtam. . Tegnap este sikerült összeszednem egy fain kis gyomorrontást, amitől egész éjszaka kínlódtam, meg még ma is. Szóval jobbnak láttam itthon maradni, mert eléggé szenvedek.
    Sajnáljatok!!!!
    Később még benézek :)
    előzmény:
    Ylva (573)
     
  4. 2003. március 26. 08:48573.
    najolvan akkor nem en vagyok az egyetlen akit kirohognek hogy ugrik mikor csorog a teflon. Csoda hogy eddig meg nem dobtem el (csak az exemet egyszer :))) tegnap en is csinaltam eredmenyeket, ma meg folytatni kellene. Az oraatallitassal csak az a gond h 1 oraval kevesebbet lehet alukalni reggel. Bar a fene tudja, mar olyan vilagos van hogy felkelek ido elott. Lassan a sotetitoket is be kell vetni :) Szep napot!
    előzmény:
    kisworoske (572)
     
  5. 2003. március 25. 19:18572.
    Szia Ylva, és mindenki!
    A rezgéssel én is hasonlóképpen vagyok, ha csak lerakom az asztalra és nekiáll vibrálni, frászt kapok a zümmögéstől, ha meg zsebben van, vagy esetleg kézben kezdi rá, hát el tudnám dobálni:)) De már nem tudnék élni nélküle. . . Lényeg, a lényeg.
    Mai napom elég pörgős lett az irodában, de legalább eredményes. És ma nagyon jó idő volt Debrecenben, tiszta tavasz!!!! VÉGRE :) És hétvégén óraállítás, tehát 1 órával tovább tart a világos!!! Annyira jó :))
    Írjatok! Puszi, Rita.
    előzmény:
    Ylva (571)
     
  6. 2003. március 25. 08:35571.
    :))))))))) latom mindenkinek jol telt a 7vegeje ;) az volt a teflonnal hogy betettem a zsebembe mert a kis kocsog rezgeset a taskamban is megerzem neha nade a bizti kedveert. . . de akkor nem ereztem hogy rezeg pedig altalaban ugrok es minden haverom azon rohog, mert nem birom a vibralos teflonokat. na mindegy, lehet hogy a kiskocsog nem jelzett. Megcsinalta kesobb is aznap, csak akkor mar surubben neztem meg. szep napot!
    előzmény:
    kisworoske (570)
     
  7. 2003. március 24. 22:16570.
    Halihó!!!
    Lassan kezdek függővé válni, ez, hogy még ilyenkor is lesem az üziket, már nem normális dolog :))Párom hétvégén rendesen leszakadt a netről, mert kitúrtam, és addig cseteltem, hogy odaégettem a rizsfelfújtnak szánt rizst. A konyhában állt a füst, mire kimentem. . .
    Aztán este meg a sült krumplit sikerült megpírítanom alaposan :( Nem az én napom volt, láthatjátok.
    A nudipartys buli elég gáz lehetett, nem irigylem a házigazdát. Akkor inkább még egy ilyen "égetős" vasárnap.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (569)
     
  8. 2003. március 24. 20:38569.
    Sziasztok egy Stefelé:))!

    De jó, hogy kirszáról is hallani valamicskét.

    Ylva a lényeg, hogy a végén összejött a randi is meg egy kis mozgás is. )))

    A 7vége nem lett valami szuper. Szombaton Ste gálya után elmentünk a kedvesemmel házibuleeba. Ott csupa ismeretlen s. . . gg-részeg fazon épp nudipartyba fogott, vagyis levetköztek teljesen és üvöltöztek, meg törték a poharakat. Nem igazán ismert őket senki, valakinek a haverjának a haverjai volta és csak úgy beStek oda. A többiek Lmenekültek mire mi odaértünk, szegény házilány pedig sírdogáűlt a konyhában a helyzet elfajulása láttán. Szóval mi is léptünk hamar:(( Vasárnap meg lustiztunk kettecskén. . . Hamar elment:((

    És nálad Rita, mi volt a rossz meg a jó a 7végében??

    Puszka!
    előzmény:
    kisworoske (568)
     
  9. 2003. március 24. 18:44568.
    Sziasztok csajok!!!
    Kíváncsian várom, hogy összejön-e a találkozó. . . . (Bár ahogy nekiindultunk. . . )Én benne vagyok :))
    És örülök Kirszának :)))
    Ylva, így eltolni egy randit. . . Még szerencse, hogy telefonált, különben ki tudja mikor találod meg az sms-t. És tök jó, hogy mégis összehoztátok!!!! Én - ha hívást, sms-t várok - egyfolytában a tf-t lesem, mondjuk ez meg a másik véglet. . .
    A hétvégém meg eltelt, volt benne jó is, rossz is. Most erősen a szerdára izzítok, mert úgy néz ki, hogy szerdán bulizunk!!! Hááát remélem is. . . .
    Arwenke, tessék jelentkezni :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (567)
     
  10. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. március 24. 10:17567.
    Igen jól vannak, de nagyon vágyik vissza:)))
    Remélem hamarosan tud ő is jönni.
    És tud nektek mesélni.
    :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. március 24. 09:53566.
    :)))))))) mi van Kirszaval? ugye jol van?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (565)
     
  12. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. március 24. 09:30565.
    Sziiiisztok.

    Na. Végigolvastam mindent.
    De velem is történt egy nagyon jó dolog.
    Tudjátok mi????
    Neeemmm :)))))

    Szóval szombat este megérkezett hozzám Kirsza és élete párja. !!!!
    Borcsit szürcsiztünk hajnal 2-ig és még tegnap délelőtt is sokat dumcsiztunk. Utánna ment egy debreceni barátnőjéhez Csillához és ha minden igaz még itt lesz egy pár napig. Juhé!

    Ritus:Összehozunk egy triumvirátus találkozót. !!!

    Remélem mindenkinek szép hétvégéje volt. Még jövök ma. . . puszi ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. március 24. 08:57564.
    joreggelt! Na meselek :)))))))) nagyon mokas volt. . . szoval elmentem sielni (marha koran kellett kelni, soha tobbe. . . ) aztan kiertem a palyara, megittam egy kavet hogy induljon a nap, es irtam egy smst 2kenek hogy ha latni akar akkor szoljon. Esaztan annak rendje modja szerint elkezdtem sielni, sielek vagy masfel orat, csong a telefon. Aszongya hol vagy? hat mondom hogy ulok a liften megyek felfele. Aztan dumaltunk egy picit hogy majd akkor latjuk egymast, leteszem, latom h sms (persze rogton valaszont az smsemre csak en nem vettem eszre), olvasom h tobb mint fel oraja a sicentrum masik felen kellett volna lennem. . . :))))))))) jellemzo. . . mondanom sem kell a nap hatralevo reszeben azon rohogtem hogy azert kestem le a randit mert nem neztem meg a telefont. aztan kesobb tenyleg talalkoztunk, es miutan 3ig sieltem meg 4tol 2 orat kite-oltam es ugy ereztem itten van vege az energiaknak. ma alig birok mozogni. . . asszem ma a tulelesre fogok hajtani. Nektek hogy telt a 7vege?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. március 23. 17:43563.
    Hát remélem is :)) Legalábbis az enyémek épp azért szeretnek, amilyen vagyok.
    Jók voltak a sztorik :)) Velem ugyan ilyesmi nem történhet, se műszempillát, se műkörmöt nem hordok. Kontaktlencsét annál inkább. . . Egyszer elhagytam egy buliban az egyiket. . .
    előzmény:
    Ylva (546)
     
  15. 2003. március 22. 17:35562.
    Csocsika!!

    Mindenképp leszek már többet is!!!
    előzmény:
    Ylva (561)
     
  16. 2003. március 22. 17:34561.
    remelem mostmar surubben latunk. . . ;))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (559)
     
  17. 2003. március 22. 17:34560.
    remelem most nem dob ki a rencer. . .
    Besavanyodottakkal meg nem erdemes bulizni mert csak rossz oket nezni :)
    Lectem, jon a buszom, jo hetveget meg bulit! :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (559)
     
  18. 2003. március 22. 17:32559.
    Szerintem az a jóóó. ))). Nézz körbe mennyi besavanyodot ember császká mindenfelé. . . Legutobb lehívtunk egy ilyesmi csajszit buleeba, 28 évesen egész Ste ült a sarokban. . . nem nagyon csevegett senkivel és a végén megállapította, hogy milyen nyeglék meg hülyék vagyunk. .
    előzmény:
    Ylva (558)
     
  19. 2003. március 22. 17:28558.
    nem vagyok kepes komolyan venni a dolgokat. . . :))
    előzmény:
    Ylva (557)
     
  20. 2003. március 22. 17:21557.
    :))))))))))))))
    ugy latom vannak elonyei is az ilyesminek :))))) asszem beszerzek valami rendes mukormoket meg muszempillakat ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (556)
     
  21. 2003. március 22. 17:20556.
    Gondoltam, hogy szőke kék szem. . . fickóban az a jóóó. . .

    Na azóta a műpillákat kihagytam az életemből. . .
    De az egyik kolleganőm túltett még ezen is, egy tuti igen előkelő és drága étterembe vitte őt a ficere. . . neki a műkörme repült le és a figyelmetlen ember fia nem vette észre. . . csak azt hogy ropog valami a fogai közt:)))
    előzmény:
    Ylva (555)
     
  22. 2003. március 22. 17:14555.
    :))))))))))))))) sose probaltam meg muszempillat. . . sztem termeszetesen is jol nezek ki ;)) hehehe
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (554)
     
  23. 2003. március 22. 17:13554.
    Hehe, kidurrand és lelapult cici:)))
    Egyszer a műszempillám esett bele az első randin a fickó ételébe. . . elég furcsán nézett rám, nem is lett több randi. . .
    előzmény:
    Ylva (550)
     
  24. 2003. március 22. 17:12553.
    honnan talaltad ki? afranc, hat eloled semmit nem lehet eltitkolni? :)))))))))) nagyon tetszik egyebkent. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (552)
     
  25. 2003. március 22. 17:10552.
    Meg nem is jó lemondani, ha már beleélted magad egy programba. . .
    Hogy néz ki e kettes?? Szőke kék szem??
    előzmény:
    Ylva (548)
     

Címlap

top