Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pártalálás - tényleg.....

Torolt_felhasznalo_479599
Torolt_felhasznalo_479599
Létrehozva: 2004. szeptember 23. 10:34
PÁRTALÁLÁS, TÉNYLEG ILYEN NEHÉZ??
A véleményetekre lennék kíváncsi.
(én hála istennek már megtaláltam a páromat, ha nem lenne "Ő", nem is tudom, h. fognék a "témához".)
Kolléganőm (nevezzük Évának) velem egyidős, tehát 29 éves. 1 éve ért vége egy komoly 5 éves párkapcsolata. Azóta semmi. Kezdemények így is, úgy is (még a netes társkeresést is megpróbálta) voltak, de csak nyámnyila, sérült, frusztrált, önbizalomhiányos, vagy éppen holt erőszakos férfiakkal akadt össze. Most is egyedül van. Nem értem ezt, mert Éva helyes, kedves, értelmes, ráadásul alkalmazkodó lány.
A környezetemben nagyon sok pártalan (fiatal) nőt látok (érdekes ffit nem nagyon...), de már a szinglijelenséggel tele van a hócipőm. Nem a probléma megoldását várom (az úgysem menne) csak véleményeket a jelenséggel kapcsolatban!
  1. 2004. szeptember 23. 13:22126.
    Nah ebben van vmi. . van egy bnetes ismerősöm (lány) ő közölte, hogy nem felsőfokú végzettségüekkel le sem áll, ha vki nem az, nem is áll vele szóba. . . nos a tényhez hozzátartozik, hogy szegény lányka nem egy bombázó. No nem is kapkodnak utána. Egyszer tőlem kérdezte meg, hogy engem nem zavar e hogy a két diplomámmal egy érettségivel rendelkező vki a párom. . . közöltem vele, hogy a papír nem jelent semmit. A párom sokkal tájékozottabb a világ dolgaiban, intelligensebb mint én:))
    előzmény:
    plüssmackó (112)
     
  2. 2004. szeptember 23. 13:13125.
    Nézd, magamból indulok ki. A főiskola alatt rengeteg érdekes dolgot tanultunk.
    De jobbat mondok.
    Nálam az, hogy vki képezi magát, akár felnőttként jár egyetemre, fősulira, azt a fajta igényességet jelenti, amire nagyon bukok. Nem ül a tévé előtt esténként egy pofa sörrel, nem csak leélni akarja az életét, hanem megélni a történéseket.
    Gyanús volt már, hogy amikor néhány témát szóba hoztam, furcsán hallgatott, pld. statisztikai számítások kapcsán valami feljött, vagy matekból a deriválás (egy rokonom fia gimnazista, ő tanulja most, ez volt a téma).
    Ki se tudott mondani bizonyos fogalmakat. . .
    De hát nem akartam látni a dolgokat.
    Az SMS elírásokat eddig félreütésnek gondoltam, bár ha sokszor látom ugyanazt a hibát, már ez is furcsa. . .
    Kár azért, úgy beleéltem magam, milyen szép pár lennénk.
    Van egy olyan sanda érzésem, hogy azért istenített eddig és nézett fel így rám, mert valamiféle kisebbségi érzése van :-( Nem tudtam, nem értettem, miért.
    Most végig kell gondolnom, hogy felvállalom-e őt így mindenestül, de valahogy mellbe vágott, hogy nem volt őszinte hozzám.
    Én amúgy is az intellektuális pasikhoz vonzódom, vele cak hétköznapi dolgokról tárgyalunk átlagban, hiányoltam is, hogy nincsenek nagy beszélgetések, de mindig rohan a munkája miatt, arra fogtam.
    Asszem, idő kell most nekem, hogy átgondoljam, hogyan tovább.
    előzmény:
    -csippi- (121)
     
  3. Torolt_felhasznalo_447947
    Torolt_felhasznalo_447947
    2004. szeptember 23. 13:13124.
    az én volt férjem ott találta meg magának mostani éppen akutális nagy szerelmét
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. szeptember 23. 13:10123.
    :))) és még nem is voltam társkeresős:)))))
    no akkor azért csak van abban valami amit írtam:)))) bár most belegondolva, elég nagy madár vagyok, hogy nem használtam ki az alkalmakat:)))
    előzmény:
    sorrel (122)
     
  5. 2004. szeptember 23. 13:05122.
    Csak 30-at kaptál egy óra alatt? :-)))))
    Nálam is a regelés után zuhogtak az üzik. Százvalahány után már nem is néztem meg őket. Levettem a párkereső szöveget és csak az maradt, hogy barátokat keresek. De még így is beesnek önkéntesek.
    előzmény:
    -csippi- (119)
     
  6. 2004. szeptember 23. 13:04121.
    Szerintem meg nem feltétlenül jelent tágabb világnézetet, nagyobb ismeretet, kulturáltságot stb. stb.
    pláne ha megnézzük hány hamisított és lefizetett diploma van ma Mo-n:(
    előzmény:
    sorrel (118)
     
  7. 2004. szeptember 23. 13:04120.
    Most hogy mondjátok, már tom, hogy én is egy szexmániás vagyok :-))
    előzmény:
    Aida78 (111)
     
  8. 2004. szeptember 23. 13:03119.
    :DDDDDDDDDDDDDDD
    lehet, hogy én fogtam ki egy olyan időszakot, amikor ezek nyüzsiztek ott. én a sorzatos egy óra alatt kb. 30 szexpartneri ajánlatok után minden esetre megfutamodtam
    előzmény:
    sorrel (116)
     
  9. 2004. szeptember 23. 13:02118.
    De Maci drága, miért nem őszinte az, akinek nincs diplomája? idegen tollakkal ékeskedni nagyon gyatra dolog. Nyilván azért szeretnék diplomást, mert úgy érzem, annak tágabb a világnézete, a szemlélete. Persze, emberileg nagy a szélsőség minden iskolai végzettségnél. MÉgis, minek kell becsapni a nőket? Így sokkal cikibb szerintem.
    Fontolgatom, hogy szakítok vele. Pedig már szerelmes is vallott és én is kezdtem kötődni hozzá :-( Hangsúlyozom, nem az a baj, hogy szakmunkás, hanem hogy nem vállalta fel önmagát. Még mi mindenben fog hazudozni akkor nekem????!
    előzmény:
    plüssmackó (112)
     
  10. 2004. szeptember 23. 12:59117.
    eccccere? :DDDD
    előzmény:
    plüssmackó (112)
     
  11. 2004. szeptember 23. 12:59116.
    Nem tudom, mindenkinek más jön be, nekem a BN azért normálisabbnak tűnik, valahogy emberszerűbbek ott a pasik :-)
    Vagy csak csupa skizofrén, pszichopata alak üldözött a randivonalon, nem tom :-)
    előzmény:
    -csippi- (109)
     
  12. Torolt_felhasznalo_551837
    Torolt_felhasznalo_551837
    2004. szeptember 23. 12:59115.
    Szerintem a társkereső soha ne úgy menjen neki keresésnek, hogy rögtön férjet, feleséget fog találni. Úgy kell neki kezdeni, hogy új és érdekes emberek ismeretségére akar szert tenni. Legyetek nyitottak de természetesen igényesek.
    Én mikor ismerkedtem sok emberrel taqlálkoztam a közvetítőirodaáltal de a végén a férjem nem onnan lett. De szerintem, szükség volt az előző ismeretségekre , mert így önbizalmam lett, és ezáltal nyitottabb voltam mikor a férjemmel megismerkedtem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. szeptember 23. 12:59114.
    láttam az orrodról :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    én is, mert voltam ott regisztrálva jó sokáig:)))
    előzmény:
    Aida78 (111)
     
  14. 2004. szeptember 23. 12:59113.
    de ebből le lehet szűrni azt _is_, hogy lám, lám nem a papír számít :))))))))))))))))))))))))))))))))
    előzmény:
    Aida78 (110)
     
  15. 2004. szeptember 23. 12:59112.
    azért mert jórészt ti lányok eszerint (is) válogattok. . . pedig nem minden a papír. . . pl nekem sincs diplomám
    előzmény:
    sorrel (107)
     
  16. 2004. szeptember 23. 12:58111.
    csippi:) akkor én is nagyon hazudó és szexmániás vagyok:DDD
    előzmény:
    -csippi- (109)
     
  17. 2004. szeptember 23. 12:57110.
    huu te szegény:)) én is azon az oldalon vagyok fent, de nekem ilyen sztorim szerencsére nem volt. . . aszem orrba is nyomtam volna a delikvenst ha a randin közli ezeket:)

    Ehhez kapcsolódva: pont itt a nlc-n olvastam amikor egy lány azt mesélte, hogy a válóperes tárgyaláson tudta meg, hogy a férje akiről ő úgy tudta, hogy csak félbehagyta az egyetemet, valójában 8 osztálya van. . .
    nah az se semmi. . .
    előzmény:
    sorrel (107)
     
  18. 2004. szeptember 23. 12:56109.
    no én meg most ott lepődtem meg, hogy a bulinetet te normálisabb helynek találtad:) az köztudottan a nagyot hazudók és szexmániások helye:))))))
    előzmény:
    sorrel (107)
     
  19. 2004. szeptember 23. 12:50108.
    ok, rendben, az elsőt azért már írom:)

    igen a fránya bogárka:) jó lenne ha nem léteznének. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479599 (106)
     
  20. 2004. szeptember 23. 12:49107.
    Hadd szóljak én is hozzá.
    Pár hónapja keresgélek neten társat. kezdtem a randivonallal, de annyi elfuserált, önbizalomhiányos és szenvelgő férfit életemben nem láttam, mint ott, már akivel tali is lett. Volt, aki verseket írt hozzám, de nem volt képes egy italra meghívni, a másik véglet az, aki elmesélte, pszichológushoz jár, mert neki nagy szeretethiánya van és amúgy is fontos, hogy mindig frissen mosott alsónemű legyen rajta :-DD

    Begőzöltem, töröltem magam onnan. Felmentem Bulinetre, ott már jobb volt a helyzet, mert csak normál szélhámosok és egy-két normális jár arra.
    Tegnap estem épp arcra.
    kedvesem, aki a reglapján úgy hirdette magát, hogy felsőfokú végzettségű, tegnap, 1, 5 hónap ismeretség után kinyögte, hogy hát most készült a többször félbehagyott esti érettségijére, mert az a hülye fősuli, amire akar menni, ugyan még nem tudja, melyikre, az kér érettségit. Minek, ha ő jó szakember?
    Enyhén szólva paff lettem. Eddig előadta, hogy igaz, hogy 2 műszakban, olajos gépek mellett dolgozik, de hát ő szereti ezt csinálni stb.
    Végül kiderül, hogy egy szakmunkás, aki tán tőlem várja majd, hogy matekra felkészítsem.
    Nem az zavar, hogy szakmunkás, attól még egy kedves, normális fickó. De miért csapott be már kezdetektől, miért hazudja azt még mindig a regjén, hogy felsőfokú a végzettsége? Választotta volna ki azt, hogy középiskolába járok.
    Igaz, akkor tuti nem válaszolok neki én se, és más se. . .
    Gondoltam, tanulságnak megosztom veletek a sztorit. Meg szomorú is vagyok. Hogy lehet így bízni valakiben? Még mi mindenben hazudott akkor?
    Már előadta azt is, hogy aki volt barátnője, az nem főzött rendszeresen neki, mire hazér ő kaját akar a hűtőben találni, főtt ételt. Jó kilátások. Házvezetőnőt és korrepetitort keres? Óriási csalódás :-((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_479599
    Torolt_felhasznalo_479599
    2004. szeptember 23. 12:47106.
    Igen. Megkaptam. Minden O. K. Küldöm majd a mailt. Jövő héten megyek le a suliba, akkor már többet tudok, és jelentkezem. Az én pasim "rendes", de ki tudja. . . . . A bogárka mindig ott az ember lányának a fülében.
    előzmény:
    Aida78 (105)
     
  22. 2004. szeptember 23. 12:42105.
    De azt hiszem igen:)) én már megtaláltam. Szeretjük egymást:) De tekintve hogy a pasik időnként "behülyülnek" azért nem bízom el magam:)) az én mottóm szerint " náluk sohasem lehet tudni":)

    üzenetet megkaptad?:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479599 (102)
     
  23. 2004. szeptember 23. 12:41104.
    No így már voltam én is:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479599 (101)
     
  24. 2004. szeptember 23. 12:40103.
    persze. hinni kell abban, hogy "zsák a foltját":))))) és talán egy később jövő szerelmet jobban tud az ember értékelni. .
    előzmény:
    Aida78 (100)
     
  25. Torolt_felhasznalo_479599
    Torolt_felhasznalo_479599
    2004. szeptember 23. 12:38102.
    Te még nem???
    előzmény:
    Aida78 (100)
     

Címlap

top