Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2018. január 9. 10:27129951.

    Egész jól leírtad ezt a nagy semmit. Mert bizony semmi volt. Hihető, hogy Zsolt ilyen betegen csak úgy , nekimegy az éjszakának? Persze én már tudtam, gondoltam, hogy Emilinél fog kikötni..mert olyan okos vagyok. Micsoda páros lesznek????Mert meglátjátok, az lesznek..Emili már jó iskolába járt Rudiéknál, jó kis gengszter partner lehet


    Én arra számítok, hogy Gigi egyszer csak terhes lesz Ádámtól. Mit gondoltok? lehetséges fordulat?

    előzmény:
    gerdamama (129950)
    2018-01-09  09:46
  2. 2018. január 9. 09:46129950.

    Vagy semmi érdekes nem történt tegnap, vagy az agyam szita (vagy mind a kettő), de alig emlékszem valamire.

    Gigi többször is összefut Hannával az udvaron. Ami nem meglepő, hiszen egy házban laknak. Először mind a kettő feszeng, és egy gyors köszönés után faképnél hagyják egymást. Ami csak a BK-ban esemény. Én is naponta futok össze különböző szomszédokkal, köszönünk, és megyünk a dolgunkra. De még sosem éreztem úgy, hogy faképnél hagytuk egymást. Na, BK-ra visszatérve: Gigi Ádámnak, Hanna Petinek meséli el "az élményt", mindkét pasi azt tanácsolja, hogy ne feszengjenek és ne próbálják elkerülni egymást, ami úgysem menne, hiszen egy házban laknak.  Hát nem csoda, ha a korai kezdés ellenére a nézők fele elalszik.



    Zsolt összepakolja egy sportszatyorba a cuccait, és kiül a parkba. Onnan telefonálja végig a rég látott haverjait, hogy náluk tölthetne-e pár napot. Sehol sem jár sikerrel, de közben arra sétál Emília (késő este, a kihalt parkban), és egyből kitalálja, hogy Zsoltnak szállásproblémái vannak. Felajánlja a szabad szobájukat. Még jó, hogy Natasa és Félix is lelépett. (Ezt nem ő mondja, hanem én.) Zsolt egy kicsit kéreti magát, de aztán igent mond. Elsántikálnak a holdvilágba.


    Nóra jelzáloghitelt akar felvenni a lakására, mert másképp nem tudja kifizetni a beugrót a Gedeonnal közös cégbe. Ezt közhírré teszi a házban. Mindenki hüledezik és le akarja beszélni róla, de jobb ötlete senkinek sincs. Végül váratlan fordulat: maga Gedeon ajánlja fel, hogy kölcsönzi Nórának a kellő összeget, mert - bár van jelentkező - nem akar mással társulni. Mondjuk szerintem egyszerűbb lett volna azt mondani, hogy "majd fizetsz, Nórikám, ha tudsz". Teljesen fölösleges volt ez a sok kanyar, határidők, sürgetés meg minden. De hát ki kell tölteni valamivel azt a rövidke adásidőt.


    Másra nem emlékszem. Ja, Peti és az új menedzsere, producere, vagy mije, a Rózsa teraszán beszélgetnek és röhögcsélnek szakmailag. Jön Hanna, megáll a hátuk mögött kb. egy méterre, bámulja és hallgatja őket. Roppant intelligens. Végül kibírja, hogy ne menjen oda és ne dumáljon bele a dolgukba. Nagy szó!


    Ennyit sikerült kipréselni magamból, majd kiegészít, aki tud.

  3. 2018. január 9. 03:09129949.

    Lányok, sajnos nem tudok hozzászólni az esti történésekhez. Behalt a tévé, "Nincs jel"..... őrület. Egyszerűen nem értem! Se vihar, se semmi katasztrofális időjárás nincs. Internet van, szerencsére. Telefonálni is tudnék. Remélem reggelre rendbejön a tévé vonal is.


    Az esti rész videója, ezt azért be tudom tenni.


    Mindenkinek jó éjszakát kívánok!

  4. 2018. január 8. 21:06129948.

    Na! Mivel nem jártam erre, hát meg is kaptam a "büntetésemet".  Időben, mármint a műsorújság szerint, kapcsoltam át a csatornára, akkor látom, hogy az a hülye műsor megy még mindig. Nem tudtam, hogy csere volt, hál' Istennek. Így az ismétlésre kell ma hagyatkoznom.


    Babáról majd teszek fel fényképet, csak még nem mentettem le a gépre. De nem felejtettem el.

    előzmény:
    vorii (129938)
    2018-01-06  19:49
  5. 2018. január 8. 21:03129947.

     Nnnna - ez aztán...


    Feltételes reflexként a mai korai BK-n is elaludtam 

  6. 2018. január 7. 18:00129946.

    Juj, brrrrrr. Itt is beharangoztak az iteleiidot, meg is ijedtem, de szerencsere annyira nem durva, csak zima lett es fuj a szel. Annyira mindenesetre eleg volt hogy az iskola udvaran allo fa kidolt. Persze a gyerekek korbealltak mert nekik ez szenzacio.


    Nekem szerencsere lett meleg dzsekim. Ez is nagyon vicces volt: a ferjek kariajandeka  nekem egy teli dzseki volt. Szuper meg egy kisebb vagyon, de sajnos nem felelt meg az izlesemnek. Igy visszakudte es atulalta nekem az arat. En meg ennek a harmadaert vettem egy dzsekit ami le volt ertekelve a karacsony utani nap. Igy lett dzsekim is meg penzem is. Vegul is jol jartam.

    előzmény:
    gerdamama (129943)
    2018-01-07  14:43
  7. 2018. január 7. 16:13129945.

    Hűűű, szerencse, hogy nincs nagyobb zűr náluk!  Minél messzebb vannak a "srácok", annál inkább lehet izgulni értük  (Amikor Sydney külvárosába érnek a bozóttüzek, mi is mindig izgulunk...)


     


    Óóó - a Mozart Group - bárcsak-bárcsak...  Nagyon bííííírom őket, micsoda virtuóz tudás kell egy ilyen bohóckodáshoz. Nagy érzékük van a dologhoz, az biztos! 

    előzmény:
    gerdamama (129943)
    2018-01-07  14:43
  8. 2018. január 7. 15:30129944.

    Óóóóó..a begyöpösödött agyam!!!!Most jut eszembe, hiszen már nem is Bostonban laknak. És írtál is róla...de megláttam a hírt, és eszembe jutottatokKívánom, hogy legyen vége ennek a szélsőséges időjárásnak, olyan félemetes, és sajnálni valók azok, akiknek ezt át kell élni.

    előzmény:
    gerdamama (129943)
    2018-01-07  14:43
  9. 2018. január 7. 14:43129943.

    Köszönöm az érdeklődést, Julika.Dávidéknál nem olyan rossz a helyzet, a viharnak csak a széle kapta el őket. Hatalmas szél volt napokig, de nem akkora, hogy széttépje a villanyvezetékeket. Kb. 4 cm hó esett, és éjjel -7-8, napközben fagypont körül van. Ennek ellenére pénteken tanítási szünet volt bölcsődéktől az egyetemekig, és kérték, hogy csak az menjen az utcára, akinek nagyon muszáj.
    Azt nem tudom, hogy holnap lesz-e tanítás, az utolsó órákban döntenek.


    A bostoni ítéletidőről csak azért szeretek hallani és képeket látni (igazából persze nem...), hátha olyankor pár percre csökken a  sóvárgásuk Boston után. Nagyon visszavágynak, és ilyenkor el tudom sütni azt a rossz mondatot, hogy "na, most milyen jó, hogy nem ott laknak". Ez az ingerszegény, "nyugis" kertvárosi lét nem igazán az ő műfajuk.

    Még az a szerencse, hogy simán hazaértek Indiából, mert most Londonban is, az USA-ban is töröltek egy csomó légijáratot. Nem lett volna nagy öröm a két gyerkőccel napokig valamelyik reptéren várakozni.


    Na, megyek, megnézem, meghallgatom a Mozart Groupot a Kongresszusi Központban.

    előzmény:
    Picivirág1 (129942)
    2018-01-07  10:33
  10. 2018. január 7. 10:33129942.

    Anikó!


    Mi  van Dávidéknál? Olvasom, hogy nem enyhül a rossz idő..ami már ítéletidő Bostonban is nagyon hideg van.

  11. 2018. január 6. 23:00129941.

    Erosen korhataros fortelem 


    Kicsit feltem en is mi lesz otthon ha Tomi latja, de nem erdekelte kulonoen. -Ja ez a hulyeseg van elotte? Akkor inkabb megyek lefekudni. 


    Tegnap volt neki az elso bermalkozos foglalkozas. Juniusban lesz neki. 

    előzmény:
    gerdamama (129940)
    2018-01-06  21:22
  12. 2018. január 6. 21:22129940.

    "Megcserélik az Éjjel-Nappal Budapestet és Barátok köztöt"


    Végül is ezért sóhajtoztunk évek óta... Hogy tegyék azt az erősen korhatáros förtelmet a BK utánra.

    előzmény:
    vorii (129938)
    2018-01-06  19:49
  13. 2018. január 6. 19:54129939.

    Hat igen, nekem itt jo mert siman megnezem aznap az aznapit, otthon lesz ciki mert rohanni kell haza. 

    előzmény:
    vorii (129938)
    2018-01-06  19:49
  14. 2018. január 6. 19:49129938.

    Miután hozzászoktunk a későbbi kezdéshez előbb 20:35-re most pedig.................... 


    http://sorozatwiki.hu/hirek/5-eve-nem-latott-musorvaltoz as-az-rtl-klubon-budapest-baratok-kozt


    Hmm... Átestek a ló másik oldalára - így örül az ember, ha hazaér addig.

  15. 2018. január 6. 14:10129937.

    Magdika ígérem, hogy hamarosan, talán még ma offolok egy kicsit. Nem sok képet kapok én sem a lánykámtól, de egyik nap küldött hármat, majd elmentem, és felteszem ide.

    előzmény:
    Kusza (129933)
    2018-01-06  09:26
  16. 2018. január 6. 12:05129936.

    Ez igaz. Mondjuk mikor agyatlan Alizka elojott a bulizzunk otletevel, lehetett gondolni hogy ez nem fog bejonni. 


    Gondolom ez az idetlen akarmi is az o fejebol pattant ki. 


    Legalabb pszichoneni most kezelesbe veheti. 

    előzmény:
    Dapazso (129934)
    2018-01-06  10:28
  17. 2018. január 6. 11:54129935.

    "Szerintem az empátia teljes hiánya volt amit láttunk."


    Rátapintottál a lényegre. Hajmeresztő, és ezen bosszankodom legtöbbször a sorozatot nézve. Nemcsak a tegnapi "vidám" jelenet alatt, hanem általában. Érzéketlenség és az empátia hiánya szinte mindig, az összes szereplőnél, még a viszonylag normális kapcsolatokban is.
    Hazamegy valaki, a kedves párja vagy valamelyik családtag otthon ül magába roskadva, a földig lóg az orra. A hazatérő rá se néz, meg se kérdi, mi újság, csak elkezdi mondani a mondókáját, jelentéktelen dolgokról csacsog, dumál, még véletlenül se néz a másikra. Az agyam eldobom ilyenkor.


    Az állandó bulizási kényszertől meg a falra mászom. Ha már annyira bulizni akarnak, tegyék l'art pour l'art, és ne nevezzenek ki "ünnepeltet", főleg ne az illető akarata ellenére. Az más kérdés, hogy Zsoltnak nem kellett volna beleegyeznie, ha nincs kedve hozzá. Megsértődtek volna Alízék, na bumm. Natasával jól kielemezték volna Zsolt lelkiállapotát, aztán megnyugodtak volna.

    előzmény:
    Dapazso (129934)
    2018-01-06  10:28
  18. 2018. január 6. 10:28129934.

    Nem védem Zsoltot...bár szeretem a " rossz fiukat,így Miklós karakterét  is. Rudi,és Krisztián nem "rossszfiuk", Ők szimplán bugyuták..szerintem.


    Nos,szóval nagyon megértem Zsoltot.


    Hazajön ,biceg,iszonyúan fáj a lába..nem mentség a lakótársaknak,hogy nem mondja..ismerhetik.


    Szóval,olyan meglepi neki,hogy bekötött szemmel ,bot nélkül verje szét azt az izét..(nem jut eszembe a neve,de szülinapi partikon a gyerekek,ill.az ünnepelt az aki megpróbálja bottal leütni és úgy ütlegelni,hogy kiszakadva kihulljon belőle a benne lévő édesség!


    Szóval ez gyerekes  lenne még egy egészséges felnőtt embernek is,nem egy ilyen bajjal küszködőnek.


    Megalázó,és nevetséges volt az egész jelenet,de leginkább azokra nézve nagyon durva akik megrendezték.


    Alíz hülye,tőle nem is vártam mást ..de volt a "társaságban" normális,sőt "szerető öcsike" is.Most a pszihónéniről nem is szólnék.


    Szerintem az empátia teljes hiánya volt amit láttunk.


    Jogos volt Zsolt dühe..én egy síma fejfájással sem vállaltam volna ezt a gyerekes  ötletet.

  19. 2018. január 6. 09:26129933.

    Jutka nem bánnánk, ha Offolnál egy kicsit, és mutatnál képet a kis drágádról!

    előzmény:
    Jujoka (129931)
    2018-01-06  01:06
  20. 2018. január 6. 05:11129932.

    Hat epp idaig sem nagyon fojtotta, de most vegkepp elszakadt nala a cerna. Lassan mukodesbe lephet Emilia mint elmeorvos. De lehet altala Natasa is rajon hogy megiscsak tanulni akar. 


    Persze hogy kibekulnek. Ez itt a BK, itt egy liftes ejszaka megold mindent. 

    előzmény:
    Jujoka (129931)
    2018-01-06  01:06
  21. 2018. január 6. 01:06129931.

    Az esti videó.


    "Gizella rájön, hogy még sincs minden veszve Lászlóval. Miklós új munkaerőt hív a Berényi Kft-be. Vajon Zsolt meddig képes elfojtani dühét, amiért mindenki szánakozik rajta?"


    Csak annyit mondanék, hogy szerintem teljes káosz volt az esti rész. Zsolt iszonyatosan kiborult a végén, dühöngött, és szétverte az a nem tudom milyen figurát. Hát amennyiben ezért jött vissza a sorozatba, hogy "felfrissítse" a nézők figyelmét, szerintem kár volt. Azt nem tudom eldönteni, hogy fájdalomcsillapítót szed, vagy a dühkitörései ellen kell szednie valamit, de látni, hogy nagyon titokban tartja a gyógyszer használatát. A fiatalok teljesen meg voltak rémülve Zsolt viselkedése láttán, még Emília is, remélem észhez tér, és nem kell hasonló jeleneteket néznünk esténként.


    Sajnálom, hogy Zsoltnak nem szántak valamilyen emberibb szerepet.


    Gizi és Laci nem tudom, hogy rendeződik-e a kapcsolatuk, de ma szimpatikusak voltak. Persze ez csak az én véleményem.


    Arra kíváncsi vagyok, hogy Miklós mit tervez már megint, és ki az, akit meghív a Kft-be dolgozni. 


    Ez történt az első héten.


    Itt legalább át lehet nézni a történteket, ami talán kimaradt a hozzászólásainkból, vagy, ha valaki nem tudta megnézni a sorozatot.


    Jó éjszakát kívánok, és kellemes hétvégét mindenkinek! 

  22. 2018. január 5. 12:48129930.

    Én is csalódtam Zsoltban. Azt hittem haza jön, felgyűri a ruha ujját , beáll a pult mögé és fellendíti a Rózsát. Persze biztos fel van lendülve ha az a pasi fantáziát lát benne. csak mi nem látjuk azt a nagy tömeget...na ja, zártkörű rendezvény van ahová mi nem mehetünk be. Gizi is azért nem mehet szabira. Szóval Zsolt biztos nagyon piszkos üzletben van benne....nem sikeres, valami pácban van... és ez teszi olyan ellenszenvessé. Annyira nem áll jól neki ez az üvöltözés, hisztizés...Szerintem Emilivel közelebb fognak kerülni egymáshoz..neki mindig is tetszett Zsolt. Most, hogy egyedül van, minden előfordulhat. Anya és lánya micsoda párkapcsolatban él???kielemezhetné már Emili miért alakul így az életük?

  23. 2018. január 5. 12:23129929.

    ... piruláK  nnna!

    előzmény:
    vorii (129928)
    2018-01-05  12:20
  24. 2018. január 5. 12:20129928.

    Sajnos én nem vagyok bizakodó Zsoltot illetően. Lehet, hogy nem is szállt ki a fegyverbizniszből. Talán a Baba- és a lakás-pénz is odavándorolt és esetleg nem jöttek be a dolgok, amiért is pénznyelőként működik  az "üzlet"...  Egy kis extra fájdalomcsillapító ára miatt nem lenne ilyen idegbajos. (Sőt azt Krisztiánnal is megdumálhatná, hogy öcskös, kellenek a pirulás, szedjünk össze rá pénzt!) Remélem, valahogy kikeveredik ebből a zűrből (is)!

    előzmény:
    lidika49 (129917)
    2018-01-03  20:28
  25. 2018. január 5. 10:42129927.

    Nem hiszem, hogy Novákék házasságának jót tesz, hogy egy éjszakára be vannak zárva a liftbe. Egy húszéves pár egy limonádé filmben talán kellemesen eltölt egy-két órácskát. Lehet, túlságosan földhöz ragadt vagyok. Amúgy nem tartom túl romantikusnak az olyan kapcsolatot, ami kvázi kényszerből, jobb híján jön létre. "Vele voltam összezárva, vele kellett eltöltenem az időt. Ha mással ragadok a liftben, akkor azzal." Abszolút személytelen a dolog.
    Laci rosszul lesz, mert ennie kellene, és bevenni a gyógyszert. Gizinek majd pisilni kell. És mind a kettőnek jól megfájdul a háta meg a dereka a földön kuporgástól. Nagyszülőkről beszélünk, akkor is, ha ők képtelenek tudomásul venni a korukat, és szeretik játszani a saját kisbaba után vágyakozó ifjú párt. Bocs, ha nem vagyok elég romantikus.


    Meglepett, hogy Juli csak most értesült arról, hogy Miklóst Bandi lökte le a tetőről. Azt hittem, már mindenki tudja, csak nem beszélnek róla. Ez valóban nem tartozik a megbocsátható bűnök közé. Miklósnak csak azért nem volt igaza (szerintem), mert megint nem arról beszélt, amiről szó van. Azért volt pipás és támadt Bandira, mert dühítette, hogy Juli keresztbe tett neki a kft. szerződésével kapcsolatban. Ha a megbeszélésen az ő elképzelései szerint alakulnak a dolgok, eszébe se jutnak a régi, privát sérelmei. Julira volt dühös, de vele nem bírt, hát nekitámadt Bandinak. Sosem az aktuális problémákat próbálja megoldani, tisztázni, csak vaktában lövöldözik, mikor valami baja van.

    előzmény:
    Jujoka (129926)
    2018-01-05  01:02

Címlap

top