Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

AVON - véleménygyűjtés :)

a_weaver
Létrehozva: 2005. június 23. 08:39
Üdv Mindenkinek!

Azért indítottam új avonos topicot, mert láttam, hogy csak pár aktív, és szeretném egy helyre gyűjteni a jó és rossz (azt is, mert közös érdek) tapasztalatokat a termékekről! Egyébként is sok közülük megújult, talán jobban is lettek!

Pusz, Adri
  1. 2010. május 21. 17:5815701.

    Hátha valakinek ezek kellenek ide is beírom!

     Cserélném őket mert nincs rá szükségem,bontatlanok!

     

    -Avon Solution Total Radiance krém minden bőrtípusra nappali és éjszakai 2x10ml

     

    -Anew Alternative fénykárosodást enyhítő krém 30ml

     

    -Avon Little Black Dress edp 30ml

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. május 20. 17:2415700.

    Leírom a weboldal címét, hátha más is szeretné megnézni:

     

    http://shop.avon.com   

     

    és utána a feketén kiemelt fejlécben a mark

     

     

     

     

    előzmény:
    Moments (15699)
    2010-05-20  17:18
  3. 2010. május 20. 17:1815699.

    Igen, hát így kicsit macerásabb, hogy nem közvetlenül rendelsz, de ha ilyen van, nyugodtan küldjétek vissza, ha már egyszer van ilyen lehetőség ki kell használni. A tanácsadónő pedig köteles visszavenni, minden morgás nélkül. Írtad, hogy írtózol a teszterektől, de ezek legalább origi minták, legalábbis én mindig újat adok mindenkinek, nem adnék olyat amit már más kipróbált. Illetve én nekik is adom a mintákat. Meg ajándékba is mindig adok.

     

    Abban igazad van, hogy ilyen áron több kozmetikai márka is árul termékeket, csak ami tényleg plusz pozitívum az avonban, hogy ezt vissza tudod küldeni ha nem tetszik, azokat viszont sajna nem veszik vissza. 

     

    Hát, újat mondtál nekem a mark nevű márkával, állandóan azt a weboldalt bújom és még sosem vettem észre ezt! Csak a sima avon cuccokat néztem. De jó, hogy írtad!

    Most rá is kerestem, hú, tényleg nagyon jók lehetnek ezzek a cuccok! Arcápolástól kezdve, dekor kozmetikumokon át, minden van! Hát kíváncsi leszek én is nagyon, hogy egyszer behozzák-e hozzánk. Olyan jó lenne!

    Kipróbálnám én is szívesen! 

    előzmény:
    hunney (15698)
    2010-05-20  16:55
  4. 2010. május 20. 16:5515698.

    Hú nem emlékszem a nevére, a nőnapi katalógusban volt akciósként a Glimmerstick szemceruzával egy oldalon.. Nem küldtem vissza, anyukám kolleganőjén keresztül lett rendelve, mondtam anyumnak, hogy ez borzasztó, de nem akart ezzel szórakozni. Kb. 800 volt, úgyhogy végülis nem nagy cucc, de azért bosszantott. Hozzám csak a katalógus jut el, ha épp kérem, de amúgy is kicsit irtózom a teszterektől, úgyhogy nem baj :D 

    Nem nagyon láttam a katalógusban egyébként olyat, amit máshol ne lehetne kapni hasonló áron. Mármint a sminkekre gondolok, mert bőr- és hajápolásban eleve nemnagyon kísérletezek, már van, ami bevált. 

    Várom, hogy bejöjjön hozzánk is a mark. nevű márka, ami szintén az Avonhoz tartozik, mert nekik viszont vannak különlegesebb sminktermékeik, amikre szívesen lecsapnék :)

    előzmény:
    Moments (15697)
    2010-05-20  16:35
  5. 2010. május 20. 16:3515697.

    Szia! Melyik szájfény volt az ami nem tetszett? Nekem is van 2 féle, de azoknak nincs rossz illata. De gondolom visszaküldted ha nem tetszett, így legalább nem vesztettél semmit, még anyagilag sem. Írtad, hogy zsákbamacska avon termékeket vásárolni, de elég sokféle termékből van minta, úgyhogy ki tudod próbálni mielőtt megvennéd. Vagy tényleg visszaküldheted ha nem tetszik. És akkor semmi vesztenivalód nincs. Mondjuk szájfényből tényleg nincs minta az avonnál, de illatszerboltokban más márkáknál sem nagyon láttam tesztert. Vagy lehet rosszul emlékszem. 

     

    előzmény:
    hunney (15696)
    2010-05-20  14:23
  6. 2010. május 20. 14:2315696.

    Sziasztok!

     

    Szerintem az Avon termékeknél elég zsákbamacska, hogy éppen szuper lesz-e, amit rendelsz, vagy pocsék. Én nemrég jó pár év után újra rendeltem néhány dolgot, és egy önhegyezős szemceruza és ajakápoló eléggé tetszettek, viszont a szájfény egyszerűen undorító volt.. Bocsi, de erre nincs finomabb szó :D Olyan szaga volt, hogy huhh, de nem romlott volt.

    Azt hiszem, megint nem kísérletezem vele pár évig :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  7. 2010. május 20. 12:2015695.
    Mindennek mindig megnézem az összetevőjét de nem véltem még felfedezni olyan nagy különbséget,hogy ez mitől rosszabb mint pl. egy L'oreal?
    előzmény:
    jólvagyokma (15694)
    2010-05-20  10:03
  8. 2010. május 20. 10:0315694.
    Melyik részére vagy kíváncsi?
    előzmény:
    atina1 (15693)
    2010-05-19  23:39
  9. 2010. május 19. 23:3915693.
    Mit értesz ez alatt?
    előzmény:
    jólvagyokma (15692)
    2010-05-19  23:14
  10. 2010. május 19. 23:1415692.

    Na jó,leírom én is!Nekem könnyű,mert ingyen kapom őket,de nem használom!Az összetétele miatt!!!

     

    Esetleg van 1-2 parfüm,aminek jó az illata,de a többségnek ugyan olyan az illata.

     

    Illetve hamar beszárad meg besűrűsödik a krém,alapozó.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  11. 2010. május 19. 23:0715691.

    Sziasztok!

     

    Neken ami nagyon bevállt az az új solutions complete balance arckrémduó és tonik.Észrevettem, hogyha rendszeresen használom (reggel-este) akkor nagyon szépen elmúlnak a pattanások és egész tisztának érzem tőle a bőrömet. Van olyan vásárlóm aki eddig folyamatosan küszködött, hogy nagyon száraz a bőre és kipróbálta a skin so soft termékeket és azóta azt használja mert teljesen elmúlt tőle.

    Szintén kipróbáltam és tapasztalatból mondom, hogy a planet spa holttengeri ásványos termékcsalád is nagyon jó. Illata is nagyon kellemes na meg a hatása.

    Nekem elég érzékeny a bőröm és pont ezért nagyon örülök, hogy az avonnál eddig amit próbáltam nem volt semmilyen mellékhatása,pedig a garniertől igen(aminek a reklámja még a csapból is folyik, hogy milyen "természetes") és hát árban is több.

     

    Ezeket a termékeket bátran ajánlom még , vásárlói visszajelzések alapján is :

     

    Planet Spa lótusz Thaiföldi lótusvirág testápoló

    Diamonds szemkontúrceruza

    Anew lifting hatású szemhéjgél és szemránckrém

    Total Radiance bőrtónusjavító lotion

    Négyes szemhéjpúderek

    Anew Ultimate

     

    Viszont sajnos a Supercurl. diamonds szempillaspirállal 3x is ráfaragtam mert mindig hibásat küldtek és a kontakt Pontban mondták,hogy sokat küldenek vissza, úgyhogy kezelésbe veszi az avon az ügyet.Remélem azóta már "megjavúlt" mert akkor rendelnék!Ha valakinek van infója szívesen várom

    előzmény:
    Moments (15687)
    2010-05-19  20:21
  12. 2010. május 19. 20:3215690.

    Még egy próba, aztán ha nem megy hagyom:

     

    http://discountavon.blogspot.com/

     

    és ez után a New Products 

     

     

    Pl. a Black Eyed Peas énekesnőjének a Fergie-nek is lesz egy illata az Avonnál. 

    előzmény:
    Moments (15689)
    2010-05-19  20:28
  13. 2010. május 19. 20:2815689.

    Azért is megpróbálom úrja:

     

    előzmény:
    Moments (15688)
    2010-05-19  20:26
  14. 2010. május 19. 20:2615688.

    Az első linket nem rakta be, megpróbálom újra:

     

     

    A másodiknál pedig sehol nincs szóköz

     

    Remélem így menni fog

    előzmény:
    Moments (15687)
    2010-05-19  20:21
  15. 2010. május 19. 20:2115687.

    Szia!

    Látom Neked is bevált a Rejuvenate család! Én nagyon imádom, én is írtam lejjebb, hogy nagyon szép lett tőle a bőröm. Kisebbnek látszanak a pórusok és olyan szép tónusa van a bőrömnek. És olyan jó, hogy könnyű krémek és nem lesz zsíros az arcom, nem is fénylik.

     A Planet Spa családot én is nagyon szeretem, én az oliva-s testápolót és testradírt imádom (amit most kivesznek )

     

    Olyan jó lenne ha beindulna ez a topik és mindenki leírná milyen tapasztalatai vannak a termékekkel!!!

     

     Találtam ezt a weboldalt, vannak rajta újdonságok, igaz angolul:

     

     

     

    Itt is szoktam nézegetni milyen termékek vannak Amerikában:

     

     http://shop.avon.com/shop/product_list.asp x?level1_id=300&level2_id=302&cat_type=C

     

     

    Én meg azt várom, hogy nálunk is megjelenjen az ásványi alapozó préselt változatban, mert az praktikusabb lenne mint a por.

     

    Akkor ha valakinek van tapasztalata bármelyik termékkel írja meg légyszi nekünk!!! Olyan jó olvasgatni és tapasztalatot cserélni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_589395 (15686)
    2010-05-19  19:42
  16. Torolt_felhasznalo_589395
    Torolt_felhasznalo_589395
    2010. május 19. 19:4215686.

    sziasztok!

    egy pár kampánnyal ezelőtt volt a bemutató ajánlatban az anew beauty alapozó, azt írták róla, hogy új, kellemes lett az illata. (régebben használtam és nagyon tetszett, de nem bírtam elviselni a szagát...)

    valaki próbálta az újabb verziót esetleg, kellemes az illata?

    előre is köszönöm!

     

    egyébként nagyon szeretem a planet spa termékeket, új kedvencem a thai földi testőpolószufflé, fantasztikus az állag, elolvastam az összetevőit is, tele van mindenféle növényi olajjal/vajjal és nagyon kellemes az állaga a bőrön, következő katalógusbanból be is tankolok plusz kettőt, igen kedvező áron lesz.

    az arcbőröm meg igen macerás, kényes, de a Rejuvenate nappali és éjszakai krém csodákat művel vele, komolyan. nagyon szeretem. 

     

    (a solutions termékek nem jöttek be, testápolási termékekből is csak a planet spa sorozatot használom, ezzekel nagyon meg vagyok elégedve. sminktermékekből, mint már írtam, az anew alapozója, a régi szagát leszámítva nagyon tetszett, szempillaspirálokat és szemhéjpúdereket nem bírja a szemem, de az új géles állagú szemceruzák nagyon jók! )

     

    most amire nagyon kíváncsi leszek az a magix púderes alapzó, ezt biztos kipróbálom majd, illetve a nyári arabian glow géles állagú szemceruzái!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  17. 2010. május 19. 17:4815685.

    Hát, nem irigyellek, hogy ez történt a bőröddel, de az a lényeg, hogy rendbe jöttél és  megtaláltad ami Neked megfelel. Persze, egyetértek, addig kell keresni míg megtalálod a legjobbat. Olyan márka vagy termék úgy sincs ami mindenkinek megfelelne. Bízom benne, hogy nekem nem lesz hasonlóan negatív tapasztalatom egyetlen terméknél sem.

    Nem lehet egyébként, hogy van egy bizonyos összetevő amire érzékeny vagy? Bár ezt elég nehéz lenne megtalálni ennyi összetevő között. Végül is tényleg az a lényeg, hogy találtál olyat ami bevált. 

    előzmény:
    Panthera75 (15684)
    2010-05-19  17:33
  18. 2010. május 19. 17:3315684.

    Szia! A loreál és társai nekem sem jöttek be soha. Arcápolás terén - rengeteg minta próbálgatás után - a patikai termékeknél kötöttem ki: fytofontana termékek és Eucerin hyaluron filler, Q10.

    Én sem azt állítottam, hogy az Avon egyből allergiás reakciót váltott ki, hanem több évig használtam (ha jól emlékszem 5-6 évig), de utána olyan szinten kattant ki a bőröm tőle, hogy elég sokat kellett kozmetikushoz és bőrdokihoz járni  

    előzmény:
    Moments (15683)
    2010-05-19  16:55
  19. 2010. május 19. 16:5515683.

    Szia! Érdekes amit írtál. Én is nagyon rég óta használom Avon termékeket elég sok vevőm is van évek óta, de szerencsére soha senkinek (nekem sem) okozott semilyen bőr- vagy egyéb irritációt egyetlen termék sem. Sőt, a koordinátoromtól sem hallottam hasonlót.

    Én is nagyon sokféle kozmetikai márkát kipróbáltam már, elég macerás a bőröm, de én meg pont az Avonnál találtam meg azt ami nagyon jó a bőrömnek. (Anew Rejuvenate termékcsalád pl) Látványosan, érezhetően szebb lett a bőröm.

    Én is sokat olvasgatok a neten mindenféle kozmetikai márkáról, meg szoktam nézni az összetevőket, és meglepődtem amikor az Oriflame, Loreal, Garnier stb. termékek sokkal több káros összetevőt tartalmaznak mint az Avon. Pedig elvileg az Ori és a Garnier is természetes anyagokat tartalmaz. Ezért szoktam csodálkozni, hogy ha kevesebb káros összetevő van az Avonban, miért okozhatna nagyobb irritációt mint az előbb említett márkák termékei.

    Azon meg főleg meplepődtem mikor a patikában kapható kozmetikumok öszetevőit elolvastam és azok közül is nagyon sokféle messze több káros cuccot tartalmaz mint az Avon. Oké, hogy illat és színezőanyagmentesek, de paraben, etanol stb. van egy csomó termékben. 

    Amik elvileg nem tartalmaznak semmilyen káros összetevőt azok a BDIH jelzéssel elátott natur termékek. De sajna sok embernek meg pont a természetes összetevők okoznak valamilyen irritációt. 

     Nehogy félre értsd, nem mondom, hogy az Avon a legjobb, (én is kipróbáltam nagyon sokféle márkát már, ha valami termék más márkánál jobb azt használom) előfordulhat, hogy nálad pont ez nem vált be.

    De ami tényleg az Avon mellett szól, hogy simán visszaküldheted a termékeket ha nem vagy megelégedve, Avon kontaktokban ki is próbálhatod őket, mintát rendelhetsz, szóval van egy csomó olyan plusz az Avonban ami a Drogériákban kapható márkáknál nem tudsz igénybe venni. Megkérdezhetem, hogy milyen márkát használsz?Mi az ami Neked nagyon bevált? 

    előzmény:
    Panthera75 (15681)
    2010-05-19  13:23
  20. 2010. május 19. 13:3015682.

    Sziasztok, lányok!

    Tanácsadónő vagyok (pesti), és egy kis segítséget szeretnék kérni (már jó rég nem fórumoztam itt, egy kicsit visszaolvastam, de nem találtam megoldást még a problémámra). Még jó régen lehetett rendelni egy szürkés-kékes virágmintás sporttáskát, amit a következő hónapban ki lehetett egészíteni egy rácipzározható kis hátizsákkal és egy szintén rácipzározható kozmetikai táskával. Talán ez volt a Maya táska, nem tudom biztosan. Akkor én megrendeltem a táskát a neten, de azt írták, hogy elfogyott, nem is lesz, ne rendeljem, ezért a következő hónapban a kiegészítő táskákat se rendeltem meg. Erre hónapokkal később most hirtelen mégis elküldték a táskát, de utólag már nem tudok hozzá rácipzározható izéket szerezni. Nincs valakinek ilyen otthon elfekvőben? Vagy van, aki még tud rendelni ilyesmit valahogy? (a táska nem kellene, az már van, csak a rácipzározható részek).

    Köszi!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  21. 2010. május 19. 13:2315681.

    Visszaolvasva a hozzászólásokat az Avonnal kapcsolatban leírom saját tapasztalatomat:

    Lelkes Avon fan voltam, sőt tanácsadónak is beléptem, hiszen elég sok mindent vásároltam folyamatosan. A tapasztalatokról - tényleg csak kivonatos formában, mert a termékek 80%-át kipróbáltam (de a mondanivalóm hasonló lenne):

    Évekig használtam az avon arckrémeket, szemkörnyékápolót, de soha nem voltam megelégesva a bőröm minőségével. Ráadásul egy csúnya piros folt is megjelent az arcomon.

    Púder: nem voltam elájulva...

    Tusfürdő: kukában végezte, mivel nagyon viszketett a bőröm tőle

    Évekig használtam a perfect wear szempillafetékét és a szemceruzát és soha nem tudtam miért vörös a szemem, sőt a vége felé miért hullik a szempillám.

    Évekig használtam a rúzsokat és nagyon gyakran kiújult a herpesz a számon.

    Szemfestékek: lekoptak, elkenődtek a nap végére

    A kozmetikusok soha nem ajánlották, de engem nem lehetett meggyőzni: a sok pozitív vélemény és a jó marketingfogások....

    Egy szó mint száz: amit az avon arckrémek csináltak a bőrömmel nem volt egyszerű visszafordítani. Bőrgyógyász segítségére is szükség volt. Azóta persze több kozmetikus és bőrgyógyász is csak mosolyog rajtam, ha megemlítem az avont és én is magamon....

    Ja és hogy olcsó: hát nem tudom, mert amikor kidobtam a felhalmozott, negyédéig elhasznált készletemet nem ezer forintot számoltam össze, amit ki kellett dobnom......

    Nekem jobban megéri a bőrömnek megfelelő, minőségben jó, tudományos háttérel rendelkező, hatóanyagot tartalmazó arcápolási és testápolási termékeket vásárolni, amit elhasználok teljesen és valóban hatásos.

     

    előzmény:
    Vivien07 (15650)
    2010-04-21  17:06
  22. 2010. május 19. 09:4915680.

    Sziasztok!

    Én is nagy avon fan vagyok.

    Sok terméket kipróbáltam már,többségük szerintem nagyon jó.Az árak is tűrhetőek,főleg akció idején.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_567724
    Torolt_felhasznalo_567724
    2010. május 19. 08:4115679.
    Köszi, már megoldottam a dolgot, találtam olyan embert, akitől tudok rendelni, le is adtam a rendelést. Azért köszi.
    előzmény:
    necro (15678)
    2010-05-18  13:57
  24. 2010. május 18. 13:5715678.
    A szóközöket vedd ki a w-k közül, másképp nem engedte belinkelni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_567724 (15674)
    2010-05-18  08:47
  25. 2010. május 18. 13:5615677.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_567724 (15674)
    2010-05-18  08:47

Címlap

top