Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Polly Pocket Boutique

kriszmak
Létrehozva: 2006. november 27. 10:45
Sziasztok!

Van valakinek ilyen fajta Polly babája? Múlt héten hallottam a híradóban, hogy hibás széria, és visszavárják az összeset.
Elég nehézkes volt utánajárni, hogy tényleg a hibás játék van-e a tulajdonunkban, de úgy tűnik igen.
Akinek van még ilyen és visszaküldi, vásárlási utalványt küldenek cserébe.

http://www.fixonline.hu/index.php?action=fullnews &id=253485&category=1025&category_name=hirek

Krisz
  1. 2006. november 27. 12:552.
    Van ilyen babánk, de kislányunk biztosan nem fogja lenyelni a mágneseket, így hát nem viszem vissza+ egyébként jó játék is! 
    előzmény:
    kriszmak (1)
    2006-11-27  10:45
  2. Torolt_felhasznalo_946313
    Torolt_felhasznalo_946313
    2006. december 9. 19:293.

    Sziasztok!

    Tavaly vettem karácsonyra ezt a játékot a lányomnak és tényleg potyognak ki belőle a mágnesek.Most ne m tudom mit tegyek:visszaragasszam a mágneseket vagy vigyem vissza és a 6500-ért megvett játékért kapok egy 4000 ft-os utalványt.Ez a gyerekem egyik kedvence.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top