Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mélyhámlasztás

tcx
tcx
Létrehozva: 2004. június 30. 02:35
Sziasztok!Lécci írjatok nekem a mélyhámlasztásról ha van tapasztalat!Talán az segítene a pattanásos,heges bőrön.
  1. Torolt_felhasznalo_794820
    Torolt_felhasznalo_794820
    2004. október 10. 16:4426.
    Én már 2 mélyhámlasztásos kezelésen volta, de nem csináltatom meg többször, mert nem vagyok elégedett az eredménnyel. Még a pórusok se lettek kisebbek nem hogy a hegek. . . sajnos :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_688677 (25)
     
  2. Torolt_felhasznalo_688677
    Torolt_felhasznalo_688677
    2004. szeptember 21. 11:0725.
    Sziasztok.
    Akinek volt már ilyen hámlasztása, érdekelnének a tapasztalatok. Köszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. augusztus 31. 15:4724.
    szia

    érdekel részletesebben az avonos hámlasztás.
    írsz nekem róla?
    köszönöm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354741 (21)
     
  4. 2004. augusztus 31. 15:2523.
    Én az Akácfa utcában csináltattam, ami a Blahánál van. 35 ezer Ft. . .

    Itt a honlap: http://www. szephelena. hu/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_688677 (22)
     
  5. Torolt_felhasznalo_688677
    Torolt_felhasznalo_688677
    2004. augusztus 27. 10:4822.
    Sziasztok!

    A kérdésem az lenne, hogy hol csinálják a mélyhámlasztást? Gondolom ha beesek az első kozmetikába, nem biztos, hogy ott is van. És mi az árfolyama ennek. .
    Köszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_354741
    Torolt_felhasznalo_354741
    2004. augusztus 24. 09:4321.
    Sziasztok!

    A héten kezdtem el kipróbálni az avon anew kétlépéses hámlasztóját, ami gyümölcssavas.

    Házi használata javasolt, igaz nem olyan, mint amit Brissy leírt, de nagyon ajánlom annak, aki meg akarja újítani a bőrét, illetve szertené a pórusait összehúzni, egyben a kialakult, kialakuló félben lévő ráncokat kezelni. 2 naponta kell reggel, vagy este elvégezni a hámlasztást, ami nem fájdalmas, egyhén csipkedő érzés jellemzi, a bőr szépen kisimul és üde lesz.

    A 9-es katalógusban még kapható akciósan, valamivel kevesebb mint négyezer ft-ba kerül, és 2*30 db van benne, tehát két hónapig tart ki.

    Igaz, hogy 35 felett ajánlják, de véleményem szerint már 28-30 év körüliek is használhatják igény esetén.

    Az elvem az, hogy lassan, de biztosan, illetve fájdalom nélkül.

    Ha valakit érdekel részletesebben, írjon privit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. augusztus 21. 12:1820.
    Szóval. . . :)

    Az én arcom szintén a patiktól heges, ami azért eléggé látszik. Ezért úgy döntöttem, kipróbálom a mélyhámlasztást. A kozmetikus szerint az én bőrömre 2-3 kezelésre lesz szükség, ebből egy hete volt meg az első. Az eredmény nem látványos, de észrevehető. A körülöttem lévők egyre-másra dicsérik az arcomat.

    A mélyhámlasztás folyamata a következőképp néz ki: a kozmetikus először egy szimpla tisztító, kinyomkodós kezelést csinál, majd utána egy zöld gyógynövénykeveréket masszíroz az arcodba, melyben homokszemcsszerűségek vannak. Tehát arcradírként is működik. Ez a része a dolognak elég fájdalmas, mert az ember lánya úgy érzi, hogy már a húsát is ledörzsölték a csontjairól, de még mindig csak egyre csinálják tovább. . .
    Ezután jön egy krémes-pihentetős szakasz, majd hazaengednek. (kb. 2-2, 5 óra az egész. ) Ekkor természetesen vöröslik a fejed. Otthon kamillába áztatott, majd jól kicsavart vattával kell lemosnod az arcodat reggel és este, valamint a kozmetikustól kapott krémmel bekenni. Amúgy pedig egyátalán nem érheti víz az arcodat, így a hajmosás is tiltott. A hámlás a kezelés után 2-3. napon zajlik, ekkor gyakrabban kell kamillázni és kenni. Ha ezen túl vagy, visszamész a kozmetikushoz, aki arcmaszkot rak rád. Ezután már fel van oldva a "víztilalom" és kész az "új bőröd".

    Mindez 35 ezer Ft-ba kerül. . . (Ennek következtében nekem valszeg csak jövőre lesz megcsinálva a 2. kezelés, amúgy 4 hetente lehetne. )

    A két kezelé között ajánlanak egy krémet, ami kisímítja a bőrt, de az is 14 ezerbe kerül. . .

    Hát köbö ennyi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. augusztus 20. 19:2319.
    Mesélj. . .
    előzmény:
    Brissy (18)
     
  9. 2004. augusztus 20. 19:1518.
    Érdekel még valakit a mélyhámlasztás? Mert nekem most csinálták meg egy hete. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. ADM
    ADM
    2004. július 2. 17:1217.
    Hi! Nekem is erős piros foltok vannak, na meg barnák. Küldenél nekem valami leírást egy hasznos kencéről? Mert a hámlasztással kicsit lassan haladunk - lehet ezt is használni esetleg a kezelések közben?
    előzmény:
    cleopax (16)
     
  11. 2004. július 1. 07:4716.
    aki kérte annak elküldtem a leírást, Szeplőket nem biztos, de ha piros, foltos a bőr, azt nagyon szépen kifehériti. A szeplőt késő ősszel kérdezzétek, mert én is nagyon szeplős vagyok, de csak ha nem lesz nap akkor próbálom ki. Bár engem nemigazám zavarnak a szeplőim:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. tcx
    tcx
    2004. június 30. 23:0315.
    Nekem is a nyomkodástól vannak hegek:((én is szedtem hormont, pedig a hormonvizsgálat eredménye normális volt. Diane-t szedtem, fogamzásgátló és másfélszer több benne az ösztrogén. A mellem szép nagy lett tőle:))de mély depresszióba zuhantam tőle és úgy szédültem folyton, hogy alig bírtam egyenesen járni. Azon kívül a májadnak sem tesz jót. És a bőröm ugyanúgy szar maradt. Elmentem homeopátiás dokihoz, és aszonta, a bőrömön keresztül jön ki minden sressz meg feszültség és adott valami löttyöt meg bogyókat. aszonta, egy-két év amíg rendbe jön és addig csak rosszabbodni fog, ezért nem volt erőm belevágni pedig bizti segíteni, de egyszerűen képtelen voltam bevenni a bogyókat. Így is iszonyatos komplexus gyötör a bőröm miatt:((az kéne, hogy még ocsmányabb legyen a képem:((de szerintem menj el te is és vágj bele ha gondolod!!Még annyit írj léccci, hogy mennyibe kerül a kezelés???
    előzmény:
    ADM (10)
     
  13. 2004. június 30. 13:2614.
    A mélyhámlasztás szeplők eltüntetésére való-e?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_573532
    Torolt_felhasznalo_573532
    2004. június 30. 10:2413.
    Köszike de már azt is beszereztem eddig nem sok eredménnyel pedig már alig van belőle. A gyümölcssavas hámlasztást milyen kozmetikákba csinélják mert az Ilcsi félében nem legalábbis nekem azt mondták, hogy amit ők csinálnak az kímélő és nyáron is lehet ezért nem fűzök hozzá túl nagy reményt. Vettem egy Glyko-A nevű krémet is már az meg 2 fokú égési sérüléseket okozott már rendbe jött de a foltok maradtak sajna.
    előzmény:
    cleopax (9)
     
  15. Torolt_felhasznalo_736727
    Torolt_felhasznalo_736727
    2004. június 30. 09:2112.
    Mar egy idö ota szaporodnak a rancok a szam körül, es nagyon idegesit. . . erdekes modon mashol nem. . . Keresem a lehetöseget, hogy hogy lehetne ezeket eltüntetni. Valaki azt mondja melyhamlasztast ne, legyen botox, masok forditva javasoljak. Kinek van ebben tapasztalata? Es, ha melyhamlasztas, akkor melyik?
    előzmény:
    naty77 (11)
     
  16. 2004. június 30. 08:4411.
    nekem volt mélyhámlasztásom. kozmetikus csinálta, 6 alkalmas kezelés. a fogamzásgátló tönkrevágta a hormonrendszerem, olyan lett a bőröm, hogy brr. de a kezeléstől nagyon szépen helyre jött.
    én házilag nem javasolnám, mert vanak fontos szabályok. viszont azt nyáron nem szabad csinálni, mert nem szabad napozni vele, tehát őszig türelem.
    ha kell a kozemtikusom neve, címe, priviben írj!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_234686 (1)
     
  17. ADM
    ADM
    2004. június 30. 08:4310.
    A bőröm a korábban kinyomkodott pattanásoktól az szám fölött és alatt igen-igen ronda. A volt hegek bebarnultak. Most elhatároztam, hogy helyre teszem a bőröm. El kezdtem egy gyümölcssavas kezelést, ez 4 alkalomról szól. Hát az első 2-ről nincs túl jó véleményem, szinte semmi sem változott. A kozmetikus is csodálkozott. Szerinte itt belső dologról van szó. Azért folytattuk. A 3. kezelés éreztem, hogy a gyümölcssav erősebb, már látványos hatást ért el a bajusszerű barnasávból egy rész már teljesen eltűnt, már csak egy kezelés van remélem az még többet eltüntet. De ez nem nagy beavatkozás, nem is olyan drága (helyektől függ) és lehet többször is csinálni, amikor úgy érzed a bőrödnek újulásra van szüksége. Azonban, hogy a további pattanások ne jöjjenek ki szükségem lesz hormontablettára is ez viszont a laboreredményből kiderült. Mert akkor ezek kezelésével újra és újra be fog barnulni az arcomon a pattanások helye.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573532 (8)
     
  18. 2004. június 30. 08:369.
    az Avonnak most került piacra egy kíméletes, lapokból álló mélyhámlasztó terméke, az aconos topikokon vissza tudod keresni, vagy ha adzs egy emailt elküldöm a részletes tesztelt leirását.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573532 (8)
     
  19. Torolt_felhasznalo_573532
    Torolt_felhasznalo_573532
    2004. június 30. 08:138.
    Nekem a pigmentfoltok illetve a hegek megmaradt barna helyeire kellene valami tuti módszer. Tudtok olyan hámlasztásos eljárást ami biztosra eltünteti őket ill. valamilyen gyógykrémet, mert egyenlőre a draszt5ikusabb beavatkozásokat szeretném kihagyni, de nagyon csúnya, főleg a homlokomon. Ilcsi kozmetikustól kaptam mindenféle halványítót, de eddig nem az igazi valaki segítsen!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. június 30. 06:237.
    hello,
    ezt csak télen vagy ősszel szabad/lehet/kéne. . . , mert a felső hámréteg lejön az arcról és az uv sugarak nagyon nem tesznek neki jót. sokkal könnyebben leég mégha nem is napozol. és a hámlasztás után nem szabad szolizni sem!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_234686 (1)
     
  21. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2004. június 30. 05:176.
    Mv. : - Vendég a háznál, jó napot kívánok.

    - Jó napot kívánok. A holdkompról szeretnék érdeklődni. Olyan kérdésem lenne, hogy lehet hallani pro és kontra érveket. Most nekem van egy 14 hónapos kislányom aki hát mászni ha nagyon muszáj akkor hajlandó, lábra állni, járni aztán szó nem lehet róla.

    Mv. : - 14 hónapos?

    - 14 hónapos igen. Elmúlt már egyéves. Na most aggódni én nem aggódom érte mert látom, hogy azért úgy használja ő a lábait, hogyha ő úgy akarja meg hogyha a helyzet nagyon úgy hozza, csak kellőképpen lusta szerintem ahhoz, hogy ezt megtegye.

    Mv. : - Kicsit kövérke a kislány esetleg?

    - Hát jó súlyban van, amikor utoljára mérték akkor olyan 10 kiló volt.

    Mv. : - És a gyerekorvost kérdezte?

    - Mindenki azt mondja, hogy nem kell aggodalmaskodni. Igazán itt a nagyszülők azok, akik aggodalmaskodnak.

    Mv. : - Gondolom maga egyévesen már szaladt.

    - Igen, bátyám pedig ha jól tudom szintén. Úgyhogy én egy korán járó gyerek voltam, de hát a lányom ezt nem örökölte vagy nem próbálja követni ezt a példát.

    Mv. : - De hát fölállni föláll gondolom.

    - Nem. A mászás is még úgy ha nagyon nagyon muszáj, de inkább megfogja a kis rongyot, amin ül és inkább azt húzza és úgy húzza közelebb a tárgyakat magához.

    Mv. : - Nagyon okos.

    - Igen, hála Istennek, az eszét azt használja.

    Mv. : - De ülni fölül?

    - Fölül. Most egy hete már magától teljesen egyedül fekvésből fölül. Ülni pedig ragyogóan ül körülbelül 9 hónapos kora óta.

    Mv. : - De ülésből nem próbálja magát fölhúzni, hogy akkor álljon.

    - Nem, sőt hogy ha lábra akarom állítani akkor fölhúzza a kis lábát, hogy szó nem lehet róla. Néha nagyon ritkán föláll, ha azt mondom, hogy gyere érjünk el valamit, vegyünk le valamit akkor hajlandó ráállni, de nem sokáig.

    Mv. : - Azt is csak a maga segítségével.

    - Igen.

    Mv. : - És azért gondolta, hogy egy holdkomp ezen segítene?

    - Igazán ez az én kérdésem, mert hallottam, hogy Kanadában betiltották, mert hogy nemcsak hogy balesetveszélyes, de még ortopédiai problémákat is okoz, máshonnan meg hú hogy ez milyen jó mert ettől aztán megerősödik a gyerek lábizma és akkor úgy fog nekem rohangálni fél hónapon belül, mint a kis nyuszi. Na most ez a két véglet. Ezért érdeklődnék én, hogy van valami középút vagy van olyan, hogy igen, most már megérett rá elméletileg, tehát bele lehet rakni és semmi problémát nem fog okozni ha fel nem borul vele, vagy inkább az, hogy ne erőltessük, hanem várjuk meg amíg ő hajlandó a maga kis lábikójára ráállni.

    Mv. : - Két, a holdkomppal szemben szkeptikus anyukát hallottunk és az első esetben különösen a nagyszülőket kellene itt meggyőzni. Négyhónapos, 14 hónapos. Azonos-e a véleménye a két kisgyerek esetében?

    Dr. Szamosfalvi Imre gyermekorvos: - A holdkomppal kapcsolatban az én álláspontom az egyértelműen elutasító. Tehát akár 4, akár 14 hónapos gyerekről van szó, én semmiféleképpen nem javasolom. Amikor
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2004. június 30. 05:165.
    Nos ennek természetesen van egy olyan változata, nem a gyümölcssavnak, hanem ennek a helyi kezelésnek amit a kozmetikusok csinálnak az úgynevezett mélyhámlasztás, ami nem egyenértékű a gyümölcssavas kezeléssel. Ez egy mechanikusan történő, szinte ledörzsölik a bőrnek a fölső rétegét, speciális anyaggal történik ez is és csak olyan kozmetikus csinálja, akinek természetesen ennek mestere. Na most az enyhébb esetekben ezek elegendőek szoktak lenni, viszont valóban van olyan súlyos aknés, heges arcbor ahol a lézerkezelés szóba jöhet és tényleg nagyon szépen lehet ezt korrigálni.

    Mv. : - És mit csinál a lézer?

    Dr. Nagy Éva: - Általában az a lényege a lézernek, tehát széndioxidlézerrel szoktuk ezt általában csinálni, ilyen lehet a másikkal is, hogy a fölső rétegét milliméter, század milliméternyi mélységben lefedi a bőrnek, tehát talán azt tudnám mondani, hogy mint egy smirgli ledörzsöli, de nem mechanikusan, nem kézzel, hanem a lézeráram segítségével. Na most ugye itt ez a bõrréteg lejön, tehát akkor ami alulról telődik ki, tehát magyarul ami hámosodik, akkor az természetesen simább lesz, feszesebb lesz, szebb lesz. De hadd mondjak itt valamit, hogy nem szabad ezt tulajdonképpen 100 százalékos értékűnek venni. Tehát, hogy a lézer mindent eltüntet. Azt szokták a betegek mondani, hogy a lézer az egy csodafegyver a kezünkben és az mindent eltüntet. Nem, tehát a nagyon mélyeket még a lézer sem tudja eltüntetni, a másik pedig, hogy azért kell fenntartással lennünk, mert nem tudhatjuk, hogy az illetőnek a bőre hogyan fog reagálni a lézerkezelésre. Tehát elképzelhető például, hogy pigmentációval. Akkor pedig foltos marad. De volt már olyan, ez a gyakoribb eset, hogy esetleg depigmentációval. Tehát általában úgy szoktuk tanácsolni a betegeknek, hogy előtte ha elmennek vagy rászánják magukat egy ilyen kezelésre, hiszen nem egy olcsó kezelésről van szó, akkor ezt beszéljék meg az orvossal, mert ezt orvos csinálja, és a lézerkezelés előtt próbát is szoktak csinálni az arcbőrön, hogy vajon hogyan fog reagálni. De még ennek ellenére azt mondom, hogy nem lehet tudni, amikor az ember beleindul, hogy vajon mi lesz a végeredmény, tehát hogy szebb lesz-e vagy pedig marad, vagy esetleg színbeli eltérés marad. Na most erre az idő erre a kezelésre természetesen csak a téli időszak a jó, hiszen a napfényes időszakban amibe most belemegyünk semmiféleképpen nem szoktunk lézerkezelést csinálni, mert sajnos a napfény az nem tesz jót, tehát az barnítja a frissen gyógyuló bőrt.

    Mv. : - Ha jól értem azért érdemes sorrendet tartani nem, tehát érdemes először a kozmetikussal próbálkozni és a végére hagyni ezt a lézert.

    Dr. Nagy Éva: - Én mindig ezt szoktam javasolni a betegeknek, hogy hagyjuk utoljára. Inkább először az egyszerű megoldásokat kellene választani.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2004. június 30. 05:154.
    Vendég a háznál
    2002. április. 10.
    Kossuth rádió, 13. 05

    - Az aknéval kapcsolatosan azt szeretném kérdezni, hogy a lézerkezeléseket mennyire javasolják az aknés hegeknél? Tehát 17-tol 30-ig ez a probléma fennáll. Három gyerekem van és mind a háromnál van ez a probléma.

    Mv. : - Mind a háromnál megmaradtak a bőrön ezek a hegek?

    - Tehát igen, hegek maradtak és én hallottam klinikáról ahol erbiumlézerrel kezelik ezeket a hegeket és azt szeretném megkérdezni, hogy mi a véleménye?

    Dr. Nagy Éva bőrgyógyász: - Még mielőtt mondanám a véleményemet, az anyuka elfelejtette mondani kislány vagy kisfiúról van szó, mert három gyereke van.

    Mv. : - Mind a ketto lehet.

    Dr. Nagy Éva: - Igen. Pedig ez nem egészen mindegy, mert azt szoktuk mondani, hogy ha az aknés hegek maradnak csak meg az egy fiú esetében, hogyha nem nagyon-nagyon súlyos volt az elváltozás akkor gyakorlatilag szinte eltűnik az által, hogy a szakáll növekedése elindul és nem kell ahhoz szakállat növeszteni, hanem egyszerűen olyan a férfi arcbőrnek a természete és már ez a szőrösödés, hogy szinte alig lehet észrevenni a régi hegeket.

    Mv. : - Nemcsak a borotválkozás miatt tűnnek azok el?

    Dr. Nagy Éva: - Nem. Mígnem egy kislánynál viszont ugye ott sokkal szembetűnőbb, hiszen ott nincsenek szőrök az arcon csak legfeljebb pihék és ott valóban nagyon nagy problémát okozhatnak a hegek. Célszerőbb előre menni a dolgokban, tehát megelőzni amennyire lehet és nem hagyni, hogy ezek kialakuljanak. Miután ma már olyan gyógyszer áll a rendelkezésünkre, amivel még a hegeknek egy részét is el tudjuk tüntetni, tehát belsőleg szedendő gyógyszerről van szó és nagyon-nagyon fontos, hogy időben kezdje el az illető kezelni magát, tehát időben forduljon borgyógyászhoz. Hogyha nem múlik el, tehát egy ilyen egyszerű kozmetikai kezelésre vagy a legegyszerűbb kozmetikai szerekre nem változik, sőt romlik az illetőnek az arcbőre, na most abban az esetben, hogy ha valaki ezt elmulasztotta és tényleg nem időben ment meg nem gondolt rá vagy olyan volt az egyéni reakciója a borének, hogy bizony heggel gyógyult, akkor rengeteg lehetőségünk van, tehát többfajta van. Az egyik ebből a lézer, amit kérdezett az anyuka. A legegyszerűbb esetekben, tehát amikor csak minimálisak ezek a hegek. Tehát azt szoktuk mondani, hogy a molyrágta a bort tulajdonképpen, tehát úgy néz ki, akkor nagyon-nagyon jók a gyümölcssavas kezelések. Ezt kozmetikus csinálja ami egy 2-5 százalékos erősséggel indul és egy 30-35 százalékos erősségig felviszi a kezelést, tehát az oldatnak az erősségét a kozmetikusnő. Ők nagyon jól értenek ehhez és ezzel gyakorlatilag a kis hibákat, tehát a kis bemélyedéseket valóban nagyon szépen lehet korrigálni, hiszen a gyümölcssavnak az a lényege, hogy oldja a sejtek közötti kötőanyagok ez által gyorsabb a fölső rétegnek, a hám fölső rétegnek a leválása tehát egy ilyen enyhe pearing hatása van és alulról pedig a hegek fejlődnek ki. Tehát felgyorsítja az egész folyamatot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2004. június 30. 05:083.
    A gyógynövényes mélyhámlasztás 2003. 03. 05. 11:28



    A következő szépséghibáknál alkalmazzuk leggyakrabban:
    Acne vulgaris és más acne formák, acnés és egyéb helyek, hiper és hipo pigmentáció bizonyos fajtái, öregedő atrophiás, napfény által károsodott bőrök, cellulitis és striák.
    Az eljárás kémiai anyagok alkalmazása nélkül, 100% gyógynövény-összetételű erős, vérbőség fokozó hatást ér el, mely a bőr anyagcsere fokozásához és méregtelenítéshez vezet. Lehámlasztja az epidermis rétegeit és a cutius felső részét, aktivizálja, regenerálja. Serkenti a sejt újraképződést, ezáltal egy jól látható bőrregeneráció is történik. A bőr minősége javul színében és rajzolatában is egyaránt.

    A kezelés rövid ismertetése
    A mikroszemcsés formában lévő gyógynövénykeverék bemasszírozásakor elérjük a felső bőrréteg gyenge ledörzsölését, ugyanakkor a hatóanyagok bekerülnek a bőr mélyebb rétegeibe és napokig aktivizálódnak. Feloldásuk közben értékes, természetes hatóanyagokat adnak le a bőrnek pld. Vitaminokat, fitohormonokat, enzimeket. A bemasszírozás napján a bőr enyhén piros, mint egy napozás után. A bőrpír már másnapra elmúlik, a 3-4 napon a régi bőr szépen, egyenletesen elválik. A hámlás két napig tart és a páciensnek csak ezt a két napot kell otthon tölteni. A bemasszírozást követő 5-6 napon történik az utókezelés, amikor a most különösen jó befogadóképességgel rendelkező bőrt értékes hatóanyagokkal látjuk el.

    Eredmények:
    Az „új bőr” nem piros, a bőrkép szemmel láthatóan egyenletesebb, friss, tiszta és látványosan megfiatalodott. Súlyos problémáknál a kezelést kb. 4 hét múlva, ismételjük.

    Kraupa Márta


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2004. június 30. 05:062.
    neked kerestem aneten
    Gyógynövényes Mélyhámlasztás 2004. 05. 04. 09:37

    DR. Med. Ch. Schrammek eredeti módszere alapján.
    A gyógynövényekkel történő hámlasztásos eljárással olyan bőrproblémákon tudunk segíteni, melyeken a hagyományos kozmetika egyáltalán nem, a bőrgyógyászat pedig csak komoly vegyi anyagok felhasználásával ér el esetleg javulást. Az eljárás 35 éves kutatómunkával, bőrgyógyászok, kozmetológusok által kifejlesztett, kipróbált és világszerte alkalmazott eljárás.
    A kezelés rövid ismertetése: A mikroszemcsés formában lévő gyógynövénykeverék bemasszírozásakor elérjük a felső bőrréteg gyenge ledörzsölését, ugyanakkor a hatóanyagok bekerülnek a bőr mélyebb rétegeibe és napokig aktivizálódnak. Feloldódásuk közben értékes, természetes hatóanyagokat adnak le a bőrnek, például: vitaminokat, fitohormonokat, enzimeket. A bemasszírozás napján a bőr enyhén piros, mint egy napozás után. A bőrpir már másnapra elmúlik, a 3. -4. napon a "régi bőr" szépen, egyenletesen elválik. A hámlás két napig tart és a páciensnek csak ezt a két napot kell otthon töltenie.

    A bemasszírozást követő 5-6. napon töténik az utókezelés, amikor a most különösen jó befogadóképességgel rendelkező bőrt értékes hatóanyagokkal látjuk el.

    Az eljárás kémiai és szintetikus hámlasztó anyagok nélkül, 100% gyógynövényösszetétellel erős vérbőség fokozó hatást ér el, mely a bőr anyagcsere fokozódásához és méregtelenítéséhez vezet. Lehámlasztja az epidermis rétegeit és a cutis felső rétegeit aktivizálja, regenerálja. Serkenti a sejt újraképződését, ezáltal egy jól látható bőrregeneráció is töténik. A bőr minősége javul színében és rajzolatában egyaránt.

    Eredmények: az "új bőr" nem piros, a bőrkép szemmel láthatóan egyenletesebb, friss, tiszta és látványosan megfiatalodott. Súlyos bőrproblémáknál a kezelést kb. 4 hét múlva ismételhetjük.

    Elérhetőségünk:
    1072 Budapest, Akácfa utca 10. II/1.
    Tel: 342-3697
    e-mail: info@szephelena. hu
    Szép Heléna


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top