Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tisztánlátó, beszélgessünk!

Tündér25
Létrehozva: 2003. február 15. 19:43
Sziasztok! Olyan embereket keresek, akiknek kinyílt úgymond a 3-dik szeme. Azaz tisztánlátó.
Jó lenne beszélgetni veletek.
  1. 2003. február 16. 06:3226.
    Szia Tunder
    Elosszor is ahogyan visszaolvastam egy kicsit eltert a tema a valodi topic-tol.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. február 15. 23:4425.
    kepesseg, erdekli
    bocsi!
    előzmény:
    kysslina (24)
     
  3. 2003. február 15. 23:4224.
    Hagy bosszantsalak:
    Vagy meg te sem tudod??!!!
    Biztos van egy csomo ember kozottunk, aki az, de goze sincs rola.
    Ezzel azt akartam erzekeltetni, hogy ez nem hu de kulonleges kepesszeg. Mindannyiunkban meg van, csak nem redekli a dolog, vagy sohasem tudatosult benne. Meg nem kapott privat uzenetet a belso enjebol, hogy he! Ebreszto!! Nyisd mar ki a 3. szemed!!
    előzmény:
    Tündér25 (23)
     
  4. 2003. február 15. 23:3523.
    :)) Huhh. :))
    előzmény:
    kysslina (22)
     
  5. 2003. február 15. 23:3222.
    -))))))))))
    Jol van na. Itt azt hiszem senki sem az.
    előzmény:
    Tündér25 (21)
     
  6. 2003. február 15. 23:2521.
    Jaj, gyerekek! Én NEM VAGYOK TISZTÁNLÁTÓ. Csak szeretnék beszélgetni olyan emberkékkel, akik azok. . .
    előzmény:
    tittibaba (20)
     
  7. 2003. február 15. 23:0520.
    Milyen tartózkodásra gondolsz pontosan? Tudom, hogy a látás nagy teher (láttam tisztánlátót teljesen kimerülten félrevonulni) és meg kell tanulni élni vele, ha már egyszer megkaptad. Az biztos, hogy nem véletlen, és egyszer még nagyon hálás leszel érte.
    előzmény:
    Tündér25 (18)
     
  8. 2003. február 15. 22:5319.
    Lehet, hogy az egod, meg nem erett meg a dologra. En sem akarok ilyen dolgokkal foglalkozni, csak a magam eleteben, pedig megerzeseim voltak, vannak dogivel, neha percre pontosan "tudok" dolgokat. De azt gondolom, hogy ezzel meg kell tanulnunk elni, es eloszor a tapasztalatainkat onmagunkban tisztazni. Ha eljon az ido, akkor esetleg valami, elindit a tovabbi kutatasokra is.
    előzmény:
    Tündér25 (18)
     
  9. 2003. február 15. 22:4618.
    Igaz lenne amit írsz, hogy ha más életéről lenne szó. De sajna nem velem kapcsolatban. A megérzéseim ilyen irányba nagyon erős tartózkodást jeleznek. Rengeteget olvastam a témában. Tudom, mibe kellene fognom - na, nem a munka nagysága riaszt. Nem érzem feladatomnak. Viszont szívesen beszélgetek olyanokkal, akik igen. Mert van egy kis tapasztalatom már ilyen téren.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_871403 (16)
     
  10. Torolt_felhasznalo_226671
    Torolt_felhasznalo_226671
    2003. február 15. 22:4517.
    A mamámról még annyit, hogy haláláig ágyban fekvö beteg volt. Az utolsó 3-4 évben nem hagyta el az ágyát. Ez csak egy volt a sok mégérzésböl, de írhatnék ide még nagyon sokat. Ki tudja miért, de ha így vissza emlékezek, a legtöbb, amit megérztem, a halállal volt kapcsolatban.
    De volt olyan is, hogy álmomban láttam meg a dolgokat. ůgy, mintha 3. személyként lennék jelen. Láttam mindent, hallottam mindent. Egész pontosan emlékeztem másnap a részletekre, és nagyon sokszor igazam lett. Az ismeröseim között teljesen véletlenül van pár pszichológus. Egynek, akiben megbízok, elmeséltem néhányat a történeteimböl. Kérdeztem, hogy szerinte, illetve a pszichológia szerint mi lehet rá a magyarázat. Azt mondta, hogy mondhatna sémákat, de ö úgy gondolja, hogy nekem egy nagyon érzékeny intuicióm van, amitöl nem félnem kéne (mert amikor mentem teljesen be voltam sz. . va az éjszakától, minden éjjel álmodtam valamit, ami elöbb-utóbb bekövetkezett-gondolhatjátok milyen karikáim voltak a szemem alatt. . . )hanem fejlesztenem, finomítani a képességet.
    előzmény:
    táltosok (4)
     
  11. Torolt_felhasznalo_871403
    Torolt_felhasznalo_871403
    2003. február 15. 22:4116.
    Kedves Tündér, kár lenne veszni hagyni ezt az adottságodat. Rengeteg iskola, egyetem foglalkozik a bennünk szunnyadó rejtett képességek előhozásával. Ezek minden emberben meg vannak. Ha nálad az átlagosnál ez erősebb, nagyon hasznos lenne fejleszteni, képezni magad ebben az irányban. Ezek ezoterikus, metafizikus dolgok, rajtunk kívülállóak. Ezekkel a képességekel sok embertársadon tudnál segíteni, s ezzel legfőképpen magadon, hogy hasznos dolgokat tudsz cselekedni, ezáltal Te is egyre jobb és tisztább ember leszel.
    előzmény:
    Tündér25 (11)
     
  12. 2003. február 15. 22:4115.
    A tisztanlatast valahogyan objektivitasnak tartanam es nem latnoksagnak, vagy valami foldontuli eronek. Ez mindennapjainkban fontos a tuleleshez. 3. szemunk allitolag a kutacsunk, amely gyermekkor utan bezarul, es valamivel tobb mennyisegu fenyt erzekel. Mivel az eszaki orszagokban kevesebb a napfeny az emberek buskomorsagra valo hajlama is nagyobb. Ha lehetoseg van biolampakat hasznalni, ez talan segit valamit.
    Hozzaszolas? Mit tudtok a biolampa kisugarzasarol, milyen hullamhosszu osszatevoi vannak?
    előzmény:
    Tündér25 (1)
     
  13. 2003. február 15. 22:3614.
    Ez fantasztikus. Neked lehet, hogy behatóbban kellene ezzel foglalkoznod.
    Ja, és nem nevetlek ki. Mert nem azért indítottam a témát.
    előzmény:
    overocs (12)
     
  14. Torolt_felhasznalo_871403
    Torolt_felhasznalo_871403
    2003. február 15. 22:3413.
    Én egy dologban vagyok tisztánlátó, hogy erre a fórumra is bemerészkedett egy ártó szellem,
    Gé-Gábor néven. Óvakodjatok tőle.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_226671
    Torolt_felhasznalo_226671
    2003. február 15. 22:3312.
    Lehet, hogy kifogtok néhányan nevetni, nem baj. Örülök, ha jó hangulatot okozok ezzel. Bár komolyan írom, amit írok.

    A mi családunkban a nök meglehetösen aktiv intuicioval rendelkeznek. Anyukám pl. nagyon sokszor elöre megmondja, hogy mi fog történni, meg kivel. Nem humbuk az egész, esküszöm. Amíg otthon voltam, nekem is nagyon erös megérzéseim voltak, sokszor láttam olyan dolgokat, amikröl azt kezdtem hinni, hogy nem vagyok teljesen normális. 12 évesen egyik este (vaksötétben), ahogy haza felé mentünk anyummal, meg húgommal, mondtam nekik, hogy látok egy személyt, és valamit akar mondani. Meg hogy zöld a szeme. Anyu rám szólt, hogy ne képzelödjek. Csak nem engedtem a 21-böl, és mondtam, hogy az a valaki a mama, és el akar tölünk búcsúzni, Anyum mondta, na most elég legyen, mert a mama úgyse megy sehova. Mondtam neki, de, meg fog halni. 2 órával késöbb jött apu húga a hírrel: a mama meghalt. Ja, és zöld szeme volt, mint apunak is. . .
    előzmény:
    Tündér25 (1)
     
  16. 2003. február 15. 22:3011.
    :)) Látom, olvastál. Tény, hogy elképesztő megérzéseim vannak, de nem akarom magamban mélyebben kifejleszteni a dolgot. Egyelőre. Most még csak odáig jutottam, hogy mindig igazam van. :))))))))))
    előzmény:
    kysslina (10)
     
  17. 2003. február 15. 22:2710.
    Viszont, a kiskori tapasztalataid mutathatnak ilyen, benned rejtozo kepesseget. Ezt kellene fejlesztened!!-))
    előzmény:
    Tündér25 (9)
     
  18. 2003. február 15. 22:139.
    Ha tőlem kérdezted, akkor válaszolok: én egy szóval nem írtam, hogy tisztánlátó lennék.
    előzmény:
    Gé-Gábor (7)
     
  19. 2003. február 15. 21:598.
    latja magarol=allitja magarol
    előzmény:
    kysslina (7)
     
  20. 2003. február 15. 21:587.
    Ha valaki az latja magarol, hogy o a szuletesetol fogva "mindent lat", ugy mint adottsag, (tehat mindennemu fejlesztes nelkul abszolute mindent), az hazudik, es egy kicsit sokat kepzel magarol. Valoszinuleg mas fajta komplexusait probalja ezzel palastolni, igy fontosnak erzi onmagat ("futtatja" magat).
    Vannak emberek, akik ezzel a kepsseggel szuletnek, amit lehet RENGETEG TANULASSAL!!! fejleszteni, es tisztanlatassa tokeletesiteni. Mert lehet, hogy lat az artatlan valamit, de, hogy a jelek, amiket tapasztal, mit jelentenek pontosan, es hogyan lehet hasznara masoknak eme adottsagaval, ahoz kell a tanulas.
    Azt is tisztazni kell egy igazi mentor segitsegevel, hogy egyaltalan lat-e valamit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_762819
    Torolt_felhasznalo_762819
    2003. február 15. 21:166.
    szia tündérke! mindent látunk, úgy szokták mondani, a vesédbe látok, csak van egy probléma, általáában meg is mondom, mit látok s ez a lányoknak ritkán tetszik. üdv bileam
    előzmény:
    Tündér25 (3)
     
  22. Torolt_felhasznalo_762819
    Torolt_felhasznalo_762819
    2003. február 15. 21:165.
    szia tündérke! mindent látunk, úgy szokták mondani, a vesédbe látok, csak van egy probléma, általáában meg is mondom, mit látok s ez a lányoknak ritkán tetszik. üdv bileam
    előzmény:
    Tündér25 (3)
     
  23. 2003. február 15. 20:574.
    Nekem már sokan mondták, hogy nyitva van a 3. szemem. Én ebből csak annyit érzékelek, hogy érdekelnek az ezoterikus dolgok, /
    sok könyvet olvasok erről a támáról, és mostanában sokkal jobban tudok támaszkodni a megérzéseimre is. Tisztánlátónak nem érzem magam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. február 15. 20:283.
    Milyen tisztánlátóként élni, létezni? Mennyire zaklatnak az emberek ezzel? Mi az amit lát egy tisztánlátó?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_855462 (2)
     
  25. Torolt_felhasznalo_855462
    Torolt_felhasznalo_855462
    2003. február 15. 20:172.
    Téma ni??????????????,
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top