Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2021. Április 30. 17:2481826.

    Szervusztok Barátok!


    Köszönöm az érdeklődést gólya ügyben, bizony várható már bármikor a picike érkezése. Ma volt az anyuka ellenőrzésen, azt mondták neki, hogy kb. a jövő héten meg is lesz a baba, olyan helyzetben, állapotban...stb. van, hogy útra készen áll. A menyem azt mondja, nem lesz abból jövő hét, szerinte hamarabb, de ki tudja, nem lehet siettetni.


    A fiam tegnap Móvárra ment, olyan gyorsan ért haza, hogy már attól is rettegtem, nehogy vele történjen valami. Ma vidéken dolgozott, a menyem egyedül ment kocsival vizsgálatra. Szóval izgalmas idők ezek, még az is lehet, majd én viszem, ha menni kell.


    Közben megszületett a volt lakóm picikéje (?), 4100 grammal, igaz, kb. egy hetet hordta túl, de végre sikerült. Most sem magától, segítséggel sikerült. Szépséges baba, jól érezte odabent magát. Mindenki nagyon boldog, kár, hogy már nem laknak itt, sokat tudnék itt helyben segíteni nekik. Most a járvány miatt mi nagyon szeparáltak vagyunk, még azt sem tudom, hogy a saját kicsinket mikor láthatom majd. Nem szeretnék sem vinni, sem kapni semmiféle kórt. Több, mint egy éve már, hogy nem jött össze a család semmiféle ünnepen, én nem szeretnék rontani és szerencsére ők is betartanak minden szabályt. 


    Hiányoznak az együtt töltött ünnepek, név- és születésnapok, a kerti sütögetések, de mivel minden pillanatban várható a baba, erről a kinti programról is le kell mondanunk. 


    De ennél nagyobb baj ne legyen és akkor már kicsit minden rendben lesz.


    Nekem a keddi oltás után szerdán kezdett fájdogálni a karom, tapinthatóan duzzadt, meleg a terület. Már csak melegebbnek mondhatom, szerdán és tegnap még tüzesnek mondtam volna. Érdekelne, hogy az első oltás után, a második előtt töltöttetek-e ki olyan kérdőívet, ami az első oltás utáni állapotra kérdez rá.


    Az meg még jobban érdekelne, hogy a második oltás után vajon csináltatnak-e egy ilyen kérdőívet. Ha igen, akkor ki és milyen formában, ha nem, akkor meg azért, hogy vajon miért nem? Én szputnyik V-t kaptam.

    előzmény:
    totyogoka (81825)
    2021-04-30  12:08
  2. 2021. Április 30. 12:0881825.

    Szép napot Kedves Régi barátok!


     


    Telik az idő és én is észre veszem magamon, hogy már nem úgy forog az agyam mint régen. Most pl keresem a tegnapi hozzászólásomat amit nem lelek. Most vagy nem küldtem el vagy elnyelte az NLC vagy nem tudom mi lett vele de arra határozottan emlékszem , hogy írtam.


    Az is igaz hogy nagy sokk ért mert egy nagyon kedves régi kolléganőm tegnap elment és nagyon még elbúcsúzni se volt időnk egymástól. Fiatalabb volt mint én később is került a nyugdíjasokhoz mint én de egy csupa szív lélek ember volt akit nagyon szerettek az egész kerületben. Nagyon drukkoltunk neki , de alig két hét alatt elvitte a gyilkos kór. Annyira szeretném ha már vége lenne ennek a járványnak mert nagyon meg tizedelte a föld népességét.Sokan biztatnak, hogy már látszik a fény az alagút végén de lehet hogy az én látásom romlik, de én még csak ha nagyon erőltetem a szemem akkor látok valami kis pislákoló valamit amit úgy hívnak hogy remény! 


    Nagyon örülök Mandula Évinek Julikának Sorbet Erzsikének is hogy jöttetek és írtatok. Ezeken a nehéz napokon jó hogy van olyen lehetőség hogy tudunk egymásról még ha kicsit nyavalygósan írunk is de legalább van hova jönni és van kinek elmondani a mondókánkat. Pont a napokban beszéltünk a barátnőmmel arról , hogy az embereknek az a legnagyobb büntetés az életükben ha nem tudják megosztani senkivel az örömüket és a bánatukat. Mit ér az egész ha nem tudom megosztani?


    Most pl nagyon nagyon szeretném már ha Gittáéknál sikeresen landolna az a "Gólya" Nagyon sok minden változott azóta mikor mi szültünk, de ha bele gondolok, hogy én még otthon nagymamám házában születtem a bába asszony segítségével és az én gyerekeim meg már kórházbanszülettek, illetve az unokáink meg már olyan jól felszerelt kórházakban születhetnek ahol minden eshetőségre fel vannak készülve  a babák fogadására. 


    Julika! jaj nagyon sajnáltalak , hogy így jártál a bankkártyáddal. Még jó hogy vannak rendes emberek! Ennyi izgalom már nem hiányzik nekünk!


    Valika! Hu egyébként is fázos dolog a temetőbe menni, de fent a hegyekben mostanában nagyon hideg van még napközben is. Jó hogy ennyivel megúsztad és ki is kúráltad magad.


    Kincsike! Nagyon nehéz Neked most még a Balcsira is menni hiszem minden tárgyról minden apróságról Pisti jut eszedbe. próbálj az unokákra gondolni velük játszani és akkor talán kicsit könnyebb elviselni az elviselhetetlent.


    Ibolya! Remélem te is megkapod az oltást és ha nem is véd meg 100% ig de a súlyos szövődményektől véd és ez is nagyon lényeges.


    Marika! Jn a jó idő! Talán jobb lesz a lábad is.


    Sorbet Erzsike!Úgy olvastam , hogy javultak a statisztikai adatok már Nálatok is.


    Mindenkire gondoltam , remélem el is tudom küldeni az írományomat! További szép napot! Szép hétvégét kívánok Mindenkinek!

  3. 2021. Április 30. 09:1581824.

    Szervusztok!


    Erzsike , köszönöm! A jókívánság mindig jólesik , nem is kell hozzá alkalom. Olvasom, hogy a 16-18 éveseket érettségi után oltják. Pfizerrel más már csak ma adnak be felnőttnek ilyet elteszi a diákoknak. Nálunk Virág és Boldizsár vár oltásra. 


    Azt is olvastam, hogy a horgászok éjfél után is kint maradhatnak. Nos lányok akinek éjféli programja van vegyen egy horgász botot és azzal nyugodtan sétálhat, mondván, horgászni megyLelki szemeim előtt már megjelent az az a bambusz erdő amivel a fiatalok sétálnak éjjel...Magdinak eszébe jutott, hogy kérhetik az engedélyt. Erre nem gondoltam..azt kell mondani a társaság már kint van , náluk van az engedély. Ez vicc volt, dehogy akarok én engedetlenségre biztatni bárkit. 


     

    előzmény:
    sorbet (81820)
    2021-04-29  19:47
  4. 2021. Április 30. 08:1781823.

    Sziasztok szép napot.


    Erzsike nekem nagyon bevált a kamillával való gőzölés és borogatás.És van itthon szemcseppem mindig .Rózsa mégsem jön talált magának mást.A temetésen nálunk 30-can lehetnek.Esküvőn viszont csak a szűk család.Vagyis a tanuk testvérek és a szülők.


    Ibolyka Minden rendben lesz tudom sok a rémhír de ezekre nem figyelj.


    Kincsike én is sokat gondolok rád mielőbbi megnyugvást kívánok.


    Marcsi élvezettel nézem a kirándulásaitokat kicsit irigykedem.


    Gitta bizony más világ van nekem is sok minden furcsa.


    Mindenkinek gondtalan napot kívánok.


     


     

    előzmény:
    sorbet (81820)
    2021-04-29  19:47
  5. 2021. Április 29. 21:1081822.

    Hiszitek, vagy nem, kb. 20-szor próbáltam belépni, nem engedett a rendszer. Aztán írtam egy mailt a szolgáltatónak, kíváncsian várom a választ. 


    Most úgy sikerült belépnem, hogy beengedett jelszó nélkül arra az oldalra, ahol a fórum összes témája fel van sorolva. Ott kiválasztottam a mi topicunkat, ezért vagyok most itt.


    S. Erzsike! A hatodik unokám születését várjuk. Nekem idegen már ez a világ, nagyon régen szültem, ma már semmi sem olyan, mint akkor volt. Pl. a volt lakóm - Katica - ápr. 18-ra volt kiírva, ehhez képest sehol semmi. 24-én befektették a kórházba azzal, hogy megfigyelik, aztán majdcsak történik valami. Ha nem, "rásegítenek". Kedden írt nekem, hogy megindítják a szülést, de nem mondták mikor. Tegnap este (szerdán) írt megint, hogy ma reggel 7-kor állítólag megindítják a szülést, bár nagyon sokan vannak. Na nem orvosok, inkább kismamák. Azóta semmi hír.


    Amikor én szültem, igaz, még a múlt században, a városunknak 2 szülész-nőgyógyász - kórházi - orvosa volt. Sosem hallottam, hogy az orvosnak nincs ideje a szülő asszonyokra. Voltak durva hiányosságok, de hogy ennyi terhes nő lett volna egyszerre a kórházban, amit a kb. 13 orvos nem tud ellátni..., na erre gondolni sem mertem.


    Tudom, mert nálunk ez már szállóige: "mama! neked semmi sem jó"! Egy dolog viszont nagyon jó nekem, az, hogy már soha nem fogok szülni.


    Aztán lehet, ez a szolim sem megy el, mint már jó pár az elmúlt időszakban.

  6. 2021. Április 29. 20:1481821.

    Szervusztok


    Valika


    Kisse megkesve kivanok boldog nevnapot.


     


    Elegge ideges vagyok,holnap megyek az oltasra.


    Szep idonk volt ma.


    Vigyazzatok magatokra.

  7. 2021. Április 29. 19:4781820.

    Szervusztok, szep estet kivanok! 


    Julika de en igencsak  , lemaradtam a szuletesnapi koszontesedrol. Nem csak a szuletesnapodon, mindig a legjobbakat kivanom neked.


    El tudom kepzelni, mit ereztel, mikor elhagytad a bankkartyadat. Nagy megkonnyebbules volt, hogy megkerult. Nekem ezert van ket bankkartyam, de sajnos az egyikhez elfelejtettem a kodot. 


     


    Valika, ha jol tudom, nalunk eddig csak 6 szemely lehetett a temetesen, lehet hetfotol ezen is valtoztatnak. Reszvetem a nagynened elvesztese miatt. Jo, hogy ilyen gyorsan rendbejott a szemed es a meghulesed. 


    Gitta, drukkolunk, hogy a babaval es az anyukajaval minden rendben menjen. Hanyszoros nagymama leszel mar?


    Marcsika, nem kell a remhireket komolyan venni. Jol teszitek, hogy a varosi nyilvanos kozlekedest kerulitek, mi is csak gyalog megyunk mindenhova.


    KincsiErzsike, sokszor gondolok rad, sok erot, megnyugvast kivanva. 


    Marika addig, mig a labad nem jon rendbe a kerti munkakkal csak ovatosan. Nalunk nehez valakit talalni, aki fizetos segitseg lenne a kertben. Nalatok is igy van ez? Sajnalom ami az ocseddel tortent. Remeljuk,  tudnak neki a fajdalmak ellen segiteni, es van neki kikert akarni meggyogyulni.


    Ibolyka, meg mi sem vagyunk beoltva a koronavirus ellen, de ami kesik, nem mulik.


    Az egyik elszallt hozzaszolasomban irtam, hogy remeltem Rozsa fog jarni a topicra. Talan egyszer csak jon, es a tole megszokott modon kivan jo ejszakat. 


    Vegre utanunk vannak az orvosi vizsgalatok, amik a  virus miatt elmaradtak. Nincs valtozas, szedjuk a bogyokat tovabbra is. 


    Eloszor voltam maganrendelesen a szememmel. Nagy kulonbseg, nem kellett felnapot varni, hogy sorrakeruljunk, a felirt kezeles segitett. Igyekszem minel kevesebbet ulni a kepernyo elott, tv-t nezni. Szemszarazsag ellen kaptam cseppeket, es ajanlast vitaminokra. 


    Valika, te hogy csinalod, hogy otthon es gyorsan tudod meggyogyitani a szemed?


    MandulaEva orultem, hogy beneztel a topikra. Remelem, jol vagytok. Kar, hogy nincs barati olelest jelkepezo hangulatjel, kuldenek neked es mindenkinek a topikon. 


    Vigyazzatok magatokra es szeretteitekre!

  8. 2021. Április 29. 19:0481819.

    Julika nem maradtál le köszönöm.


    Jó kis izgalmas napod volt elhiszem hogy megviselt.Vigyáz magadra az oltás után egyébként is jó ha lepihensz.

    előzmény:
    BiriBiri (81818)
    2021-04-29  18:03
  9. 2021. Április 29. 18:0381818.

    Valika!


    Ugye én sem!Gondoltam ám rád  gyorsan vettem online virágot is...de oltáson voltam, a másodikon...aztán elhagytam a bankkártyámat, de még az épületben esett ki valahogy a kezemből és valaki volt olyan kedves és beadta a pénztárhoz. Telefonáltak Timinek mert engem nem értek el, Timi szólt nekem, és azonnal fordultunk is vissza. Kicsit megviselt, le is feküdtem, és próbáltam megnyugodni. Milyen szerencsém volt. Igaz, nem volt már sok pénz rajta de minden fillér számít.


    Drukkolok hogy könnyen szülessen Gitta unokája. Szívesen nézem Marcsi képeit a gyaloglásról..így is ismerkedek a várossal. 


     

    előzmény:
    precon (81817)
    2021-04-29  16:33
  10. 2021. Április 29. 16:3381817.

    Sziasztok.


     


    Köszönöm a Névnapi köszöntéseket.


     


    Marika ,Kincsike,Sorbet Erzsike,Mandula Évike,Gitta senki nincs elkésve .


     


    Lányok kedden voltam a temetésen hát ilyen cugos helyen még nem voltam.Begyuladt a szemem tegnap egész nap borogattam csepegtettem.Majd megfagytam még jó hogy vittem kabátot is így is fáztam.Hegyoldalba van a temető .Ja Sajóecsegen voltam.


    Ráadásúl szinte egész nap utaztam kivéve az egy órát amíg a temetés tartott.


    Mindenkinek szép estét kívánok mára kipihentem magam és a szemem is rendben van.Kicsit vagyok csak megfázva fáj a fejem.Egyébként rendben vagyok nem maradtam ott a rokonoknál és megfelelő távolságot tartottunk nem volt ölelkezés.Mindenki maszkban volt.


     

  11. 2021. Április 29. 08:4281816.

    Kedves Valika!


    Kicsit megkésve, de nagy-nagy szeretettel köszöntelek névnapod alkalmával. 


    Minden szépet és jót kívánok!


    Szeretettel: Marika


     


     


     


     

  12. 2021. Április 28. 21:1981815.

    Szép estét kívánok!


    Kedves Valika, mi is jókívánságainkat küldjük névnapod alkalmából. 


    Holnap jövök. 

  13. 2021. Április 28. 20:4681814.

    szép estét 



    Valika!


    Névnapodon szeretettel köszöntelek



    Gitta  drukkolok  az  egészséges babáért  és menyedér .


    Szombaton  voltunk  balcsin a gyerekekkel mit ne mondjak  fájdalmas volt  egész  nap .


    Ma elmerészkedtem egyedül a temetőbe .Gyalog  a buszig majd 7 megálló  és onnan  is  gyalog .Nem tudtam magam itthon tartani pedig  vasárnap is voltunk .Bizony elfáradtam .


    Sirkövet is megrendeltük május 14  re  lesz felállitva .


    Nagyon rossz a híreket  hallgatni lépten nyomon .


    Vigyázzatok magatokra .


  14. 2021. Április 28. 19:5181813.

    Minden kedves Régi Barátot szeretettel üdvözlök!


    Valikám névnapod alkalmából mindenből a legjobbat kívánom Neked. 


    Szeretettel ölellek: mandula

    előzmény:
    precon (81810)
    2021-04-28  15:04
  15. 2021. Április 28. 18:2481812.

    Totyikám!


    Tökéletesen értem, amit mondasz, írsz. Sajnos nem kívánság műsor, de ha káoszt hagyunk magunk után, az nem lesz jó senkinek. Ennyit erről.


    Bizony a kismama is jött, persze ők a kocsiban maradtak. Nem nagyon meri otthon hagyni a fiam, tudod: ha menni kell.... Ők tudják, én meg már hagyok mindent annyiban. Nekem olyan érdekes ez az egész mostani helyzet. Pl. a Katica, aki 18-ra volt kiírva, ma reggel annyit üzent, hogy szombat óta bent van a kórházban, megindítják nála a szülést, de hogy mikor, senki sem mondja. A menyem is már az elmúlt héten szülni akart, most meg még semmi... Épp most mentek el, ő is jött a fiammal, Adéllal, kutyákkal. Persze lehet, jobb, ha mászkál, mozog, ezt régen így mondták nekem másfél napi vajúdás után, de ő még nem vajúdik... Szóval nem tudom mi minden lett más, de hogy más lett, az egészen biztos.


    Nekem az első oltás után kb. egy hét múlva fájt a karom, a könyöktől a vállamig. Lehet, az oltásnak nem köze ehhez, viszont volt némi hidegrázás, láz semmi. Levertség, fáradtságérzés az oltás után is, de szerintem már előtte is, és ez sajnos nem múlik azóta sem. Ez nem vicc, az oltásnak nincs ehhez köze, valami más lehet, talán az a fránya kéményseprő betegségem (a korom).


    Most viszont rendesen érzem az oltás helyét, de semmi komoly, csak ha valami hozzá ér, akkor érzem, hogy történt, történik valami. De ez sem komoly, elmondható minden egyéb, más oltásokról is.


    Tudom, hogy miről beszélsz, amikor a sajnálatos esetekről írsz. Hiába nem politizálunk, úgy van, ahogy mondod, minden pillanatban szembe jön velünk. Nem tudod kikerülni, nem tudsz tenni semmit ellene. A gondolkodó ember kénytelen ezzel együtt élni, de tehetetlen marad és maximum az imádság marad, van akinek az sem. Nem mindenki hívő, ami lehet, nagy kár.


    Ma láttam a picike szobáját, ami teljes megújuláson ment át, valójában az egész lakás, kivéve a mellékhelyiségeket, az még a jövő feladata lesz. Nagyon sok munka és nagyon sok pénz van benne, tényleg a legjobb gépek, legjobb konyhai felszerelések... Minden nagyon patent, nincs semmi ellenvetésem, de azért a szívem sajog kicsit. Mivé lett az én kedves, meghitt, régi otthonom. Nekem ez azért hagy mély nyomokat a lelkemben, mert lehet túlzásnak tűnik, de valóban véres verejtékkel sikerült megszerezni, szépítgetni, a még meg sem lévő pénzemet a szépítgetésére költeni, újítgatni kölcsönből, végleg megvásárolni és dolgozni érte látástól vakulásig - egyedül. Annyi minden kikerült a szemétbe....Még azt is megkockáztatom, hogy életem büszkesége volt, főleg, ha arra gondolok, honnan indultam, és mit is teremtettem magunknak. Igaz, hogy sokan mondják "az csak egy panel lakás"! Ez igaz, de valójában én gyermekkoromtól kezdve magam teremtettem meg mindent a semmiből. Én egy gombot sem kaptam otthonról. Talán így értelmet nyernek a fenti soraim.


    Na de semmi baj, remélhetőleg élvezik még sokáig az utódok.

    előzmény:
    totyogoka (81808)
    2021-04-28  07:05
  16. 2021. Április 28. 17:2881811.

    Drága Valika! Minden szépet és jó kívánok én is! 


    Ja! Ez már kb. a tizedik jókívánság, amiből eddig még egyet sem sikerült elküldenem!!!

    előzmény:
    totyogoka (81809)
    2021-04-28  07:07
  17. 2021. Április 28. 15:0481810.

    Sziasztok .


    Köszönöm a köszöntéseket.

    előzmény:
    totyogoka (81809)
    2021-04-28  07:07
  18. 2021. Április 28. 07:0781809.

    Valika!!!!!


    Névnapod alkalmából sok szeretettel köszöntelek és azt kívánom, hogy csupa jó dolgok történjenek Veled és családoddal! 


    előzmény:
    precon (81806)
    2021-04-27  07:32
  19. 2021. Április 28. 07:0581808.

    Szép jó reggelt!


     


    Gitta miatt illetve a leendő új családtag miatt aggódtam, de úgy tűnik még nem jött el az ideje hogy szülni menjenek. Azt viszont furának tartom , hogy az oltásra elkisért a kismama is. Jó gondolom a kocsiban maradt de akkor is. Minden esetre nagyon drukkolok, hogy a maga idejében és símán zökkenő mentesen történjen meg az a szülés.


    Az én második oltásom se okozott több mellékhatást mint az első. ha nagyon akarom akkor azt mondom kicsit fáj az oltás helye de ennyi. A napjaink ugyan úgy telnek mint eddig de sajnos a híreket bármennyire nem akarom hallani mégis minden nap szembe jönnek velem. Volt kolleganőm 55 évesen meghalt a napokban covidban. Egy másik friss nyugdíjas kolleganő jelenleg is lélegeztető gépen van és esténként a tehetetlenségünkben imádkozunk érte pontban 19 órakor ( hátha segít) Egy másik kolleganőm már második hete van kórházban a második oltás után 15 nappal kapta el a vírust! Ő már lábadozik, de nagyon gyenge köhögési fulladásos rohamai vannak. És akkor azokról még nem is írtam akiket csak futólag vagy látásból ismertem és a covidhoz valami képpen köthető a haláluk. Mert van olyan hogy a covid miatt nincs orvos elég és így ellátatlanság miatt kellett távozniuk.


    Én nagyon el vagyok keseredve ! na itt most írtam valamit de gyorsan ki is töröltem mert politika mentes csoport vagyunk.


    Gitta! Bizony kellene beszélnünk arról a bizonyos témáról is a családtagokkal mert akkor amikor sok év múlva el jön az idő akkor sokkal nyugodtabban cselekedhetne az ember. Én Anyukám esetét látva próbálok beszélni a gyerekeimmel, de Ők is mindig azt mondják, hogy jaj hol van az még? Pont mindig én is ezt mondtam Anyukámnak aztán naponta furdal a lelkiismeretem, hogy vajon jól csináltam-e azt amit csináltam és vajon neki is megnyugtató volt az én cselekedetem. Ezért kell megbeszélni időben tiszta tudattal hogy mit szeretnénk majd ha az az idő is eljön. 


    HUUUUUUUU de nem szeretek erről én sem írni sem beszélni!


    Legyen szép napotok és történjen mindenkivel valami pozitív esemény ! legyenek apró örömeink és vegyük is észre azokat a minden  napjainkban!

  20. 2021. Április 27. 19:0381807.

    Valikám!


    Éjszaka valamikor, amikor még nem mertem lefeküdni, láttam a face-on, hogy a gyerekek még aktívak. Írtam is nekik, hogy nem merek lefeküdni, mivel a fiam arra készített fel, hogy minden valószínűség szerint éjjel hozza az összes kicsikéket. Erre visszaírt a menyem, nyugodtan feküdjek le, csak jósló fájásai voltak. Mondhatnám most, ha nem kérdezek rá, még mindig itt ülök és várom jöttüket? Nyilván nem, mert ma 17.15-re hívtak a második oltásra, és láss csodát, olyan volt, mintha nekem kellene szülni menni: nem engedtek el egyedül kocsival, mert ki tudja..., mert hátha..., szóval jött a fiam, jött a menyem (hátha szülni is kell vinni), de nekem tetszett, hogy pont úgy zajlott, mint az első oltás, nagyon gyorsan, - gondolom a munkaidő végére érkeztem - pillanatok alatt túl lettem a második Szputnyikon is (elvileg ebben a korban már nem is szabadna adni.... Totyinak írom!).


    Szóval olyan-amilyen.Remélem, ad némi védettséget, az utóhatás - ami évekkel később várható lenne - hol érdekel már engem? Valahol a szépséges városomat körülvevő szépséges erdőkben már a hamvaimnak sem lesz se híre, se hamva. Erről ugyan még csak érintőlegesen beszélgettünk, de nem engednek szóhoz jutni sem, mert ezek azt hiszik, én örökké élek, pedig ezt senki sem tudhatja. 


    De most komolyra fordítva: milyen jó már, ha egy szerettünk távozása után minden tiszta és világos? Szerintem igen, még akkor is, ha erről most még nem akarnak tudomást venni.

    előzmény:
    precon (81806)
    2021-04-27  07:32
  21. 2021. Április 27. 07:3281806.

    Sziasztok csak gyors be kuk megnéztem mi van Gittáéknál Remélem azért tudtál aludni.Most én is készülök sajnos nem olyan szép napra mint te.


    Szorítok nektek és minden rendben lesz a baba és a mama körül.

    előzmény:
    dundori (81805)
    2021-04-26  23:20
  22. 2021. Április 26. 23:2081805.

    Én még nem merek lefeküdni, mert lehet, hogy kelnem kell. Pont úgy érzem magam (bár még nem voltam ilyen helyzetben), mintha én lennék az apuka, aki várja a baba világra jöttét. Még nincsenek a kórházban, de bármikor jöhetnek a kutyusokkal és Adélkámmal. Legalábbis erre készítettek késő délután.

  23. 2021. Április 26. 17:5481804.

    Szervusztok


    ma szép időnk volt,csak kissé fújt a szél .


    penteken megyek oltásra.


    azt írják az újságok ,hogy egyre többen jelentkeznek.


    legyen szép esténk .

  24. 2021. Április 26. 16:1081803.

    Marcsi én beadattam volna a Kínait meg az oroszt is mondtam a doktornőnek bármelyik jöhet de ma reggel telefonált hogy holnap tudna oltani.de mint írtam holnap szomorú kötelességemnek teszek eleget.


    Ami számomra a két oltás előnyt élvez ezek nem mesterségesek ezért jobban bízom bennük.Ezek legyengített vírusok tehát én ezért hiszem hogy a szervezetben jobban kialakul a védettség.Egyébként én is halom az összes oltásról vannak rémhírek bőven.Tényleg nem szabad odafigyelni mert az ember bevonzza a bajt.


    Felénk most kicsit be van borulva remélem holnap nem fog esni nem lenne jó esőben állni a temetőben.

    előzmény:
    totyogoka (81800)
    2021-04-26  12:38
  25. 2021. Április 26. 15:4081802.

    Sziasztok.


    Na ez az én formám holnap kaptam volna meg az első oltást Kínait simán beadattam volna ,nincs ezzel bajom csakhogy reggel 9-kor indulunk a temetésre .Aggtelek alá így le kellett mondanom.Hogy mikor kerül majd újra rám a sor ez most rejtélyez az én formám.


    Gitta most szedek pitypangot és a térdemre fogok főzetet csinálni meg szörpöt fogok csinálni


    Salátát már ettem belőle az apus vega nagynénjénél.


    Marcsi igaza van a dokinak tele vannak okosokkal mindenki tud mindent.

Címlap

top