Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kötetlenül 50 felett és al

mibolyka
Létrehozva: 2006. szeptember 1. 16:14
Ezt a topikot barátaim kérésére inditottam.

Várom ide mindazon barátaimat akikkel már egyszer régen, egy hasonló nevű topikban jókat fecsegtünk.
Remélem sikerül és ott folytathatjuk ahol akkor abbahagytuk.

Azóta sok-sok új, kedves, fiatal és hozzám hasonló korú embert is megismertem, őket is várom szeretettel. Ti is kapcsolódjatok be nyugodtan és ismerjétek meg régi barátaimat is.

Remélem ez az ujrakezdés sikeres lesz.
  1. 2011. január 16. 20:0494651.

    Szia Cziria !

     

    Ami elromolhat az el is romlik előbb vagy utóbb. Mi azt szeretnénk ha utóbb , a gyártók meg hogy mielőbb !  

    Azért tudtál pihenni valamennyit ? Lassan jöhetne a tavasz, de még sajna a jövő hétre mínuszokat jósolnak. Persze az ideje itt van, ne májusban legyen fagy , mert akkor nem lesz gyümölcs. 

     

    előzmény:
    cziria (94647)
    2011-01-16  16:58
  2. 2011. január 16. 19:5994650.

    Szia Piros !

     

    Nektek is minden szépet és jót kívánunk ez évben is !

     

    Házassági évfordulótokhoz pedig jó egészséget ,  és még további örömben , szeretetben eltöltött évet kívánok !  

     

    Gyerekek is jól vannak ?  

    előzmény:
    piros59 (94646)
    2011-01-16  10:52
  3. 2011. január 16. 19:3394649.

    Szia Izisz ! 

     

    Nagyon aranyos Polla, ahogy eteti a libát. Ő is nagyon huncut, legalább is a nevetéséből így látom. Bizony nem lehet egy pillanatra sem levenni róluk a szemünket , mert akkor valami gixer történik.   

    előzmény:
    izisz47 (94644)
    2011-01-16  07:33
  4. 2011. január 16. 19:2894648.

    Sziasztok Mindenkinek !

     

    Meg volt a vendégeskedés, itt voltak a gyerekek. Haza is vittük őket Visegrádra. Szerencsére napos idő volt . Hazafelé már sajnos sötétben autóztunk. A párom fia és a barátnője ritkábban jutnak el hozzánk de velük is jó a kapcsolatunk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. január 16. 16:5894647.

    Szia Piros!

    Örülök, hogy benéztél és gratulálok a házassági évfordulótokhoz !!!

     

    Nálam 10-12 évet bír ki egy mosógép, ez a második automata, ami tönkre ment. Szegénykém már ez is ütött-kopott, itt-ott rozsdás, úgyhogy gondolkodom azon, hogy már nem éri meg megcsináltatni inkább venni egy másikat. Remélem jól vagytok, gyerkőcökkel is minden rendben!

     

    Most megyek pékségbe beszerezni a holnapi szendvicsnekvaló zsömléket.

    Jó éjt, jó pihenést mindenkinek, sziasztok!

    előzmény:
    piros59 (94646)
    2011-01-16  10:52
  6. 2011. január 16. 10:5294646.

    Sziasztok , mindenkinek szép napot !

     

    it is süt már a napocska de azért hűvös van.

    Csak jelezni szeretném ,h. meg és el vagyok mint a befőt.

    de azért,h. nem mindig írok én ám olvasgatni szoktam.

    és figyelek is.csak én mindig akkor vagyok itten mikor ti már nem sajnos. de hát mindig van valami ami közbe jön, 

    nagyon aranyosak már a kis lányok ,tündériek !

    jó sokat nőtek ,s már kész hölgyek is. 

    Remélem,h. ibolykának nincsen különöseb baja és a párja is mielőb felépül.  olvashatom az irását,h. jól vannak !!! ből.

    ami el használódik az el is romlik cirike,

    nálunk is most volt nagy felujitás , már remélem,h. kitartanak mig élűnk.jah a mosógép nem igen, mert azt nem most vetünk. mivel az még csakkb.2éves. de már rozsdál a teteje.

    az nékünk 2-3.évente igy megyen tönkre .de miért ? ? ? nem tudom.?

    tudjátok most karácsonykor voltunk 30.éves házasok ! és ezért is újitotunk fel mindent, igy most már látszik,h.

     mit értünk el enyi idő alatt.

    na jó hoszura sikeredet, bocsika érte.

    Üdv mindenkinek.

     

     

    előzmény:
    cziria (94645)
    2011-01-16  08:51
  7. 2011. január 16. 08:5194645.

    Sziasztok, szép napot mindenkinek!

     

    Izisz, köszi a kávét, ez már a második amit iszom. 

     

    Nagyon tündériek a pici lányok, mindkettő nagyon édes és nagyon szép!

     

    Izisz az első kép az nagyon tuti, ahol a kacsát eteti, egyet a babának egyet a kacsának!?

     

    Itt már kezd sütni a nap, remélem jó idő lesz ma, még sok "pihennivalóm" maradt mára  is. A tegnapi nap a szokásoson kívül azzl telt, hogy lecseréltük a konyhában a csöpögő vízcsapot (persze ez sem ment simán, mert az első szintén csöpögött, másikat kellett szerezni), megreparáltuk a szifont, mert az ünnepek alatt valaki egy edénnyel megrántotta és az is csöpögött, kicseréltük a szobámban az elromlott villanykapcsolót.  Most még a mosógép és mosogatógép vár javításra, de az már nem megy házilag, ahhoz szerelő kell.

    Kellemes vasárnapot mindenkinek!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2011. január 16. 07:3394644.

    Sziasztok, szép vasárnapot mindenkinek.

     

    Zsu, Dali kész kis hölgy már. Nekem is volt csütörtökön nagy segítségem az ebéd főzésnél és utána is. Egy pillanatom nem volt hogy ne kellett volna odafigyelnem hogy mit csinál.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  9. 2011. január 15. 20:4894643.

    Sziasztok Mindenkinek !

     

    Tegnap helyett ma hozták Dalit, így ma fárasztottuk egymást.

    Igaz eléggé fújt a szél de egy kicsit kimentünk, mert  "uvvarra " akart menni, megnézni a virágokat.  Amikor meg az arcába fújt , eltakarta a kezével és úgy sétált, fognom kellett a gallérját nehogy elessen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2011. január 15. 16:5294642.
    További jó pihenést mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2011. január 15. 16:3694641.

    Sziasztok!

     

    Csak jelzem,hogy megvagyok.

    Élem a nyugis nyugdijas napjaimat.

    Időnként aggódva figyelem a gyerekeim életének alakulását.

    Olvasgatok.

    Tegnap voltam vacsorán a Nőklubbal . Egy étterembe jöttünk most össze, évinditó beszélgetésre.

    előzmény:
    cziria (94640)
    2011-01-15  10:42
  12. 2011. január 15. 10:4294640.

    Sziasztok, szép napot mindenkinek!

     

    Izisz, köszi a kávét, már én is aktívan pihenek!

     Most indulok üzletbe, meg a mamához, aztán itthon folyt.köv. itt sincs szép idő, borús, párás.

    További kellemes hétvégét mindenkinek!

    előzmény:
    izisz47 (94639)
    2011-01-15  07:55
  13. 2011. január 15. 07:5594639.

    Sziasztok, szép napot.

    Még nem látom hogy lesz- e napsütés amit annyira várok. Most még csupa szürke minden.

    Kezdem a "pihenést"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  14. 2011. január 14. 20:4294638.

    Sziasztok, szép estét mindenkinek!

     

    Ibolyka, szorítok nagyon, remélem hamarosan minden rendben lesz!!!

    Izisz, jó pihenést, hamarosan követlek én is. Ma egy kicsit csavarogtam meló után, nem volt itthon senki, így nem siettem ma haza. 

    Lámpás, jó pihenést hétvégére, most van a félévi hajrá, elhiszem hogy fáradt vagy. A mama az otthonban van, az ünnepek alatt itt volt, de azt sem tudta hol van. Most nem hozom ki, én is szeretnék a hétvégén egy kicsit pihenni, most nálunk is nagy a hajtás a rengeteg változás miatt.

    Zsu, nagyon finomat főztél, én most csináltam két személyre roston sült fűszeres csirkemellet kukoricás rizzsel meg egy kis csípős tasakos levest. Ma csak a kisfiam jön haza, így nem vittem túlzásba a főzőcskézést.

    Jó éjt, jó pihenést mindenkienk, sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  15. 2011. január 14. 19:3294637.

    Sziasztok!

     

     Jó fárasztó hetem volt megint, rám is rámfér a pihenés. A nyílt napokra készülünk, megint jönnek az új elsősök órákat nézni.

    Mibolyka, minden jót, gondolok Rátok.Reméljük, csak jó jön.

    Izisz, neked is jó pihenést a hétvégén.Ma én is bevásárlónapot tartottam, sikerült szép ágyneműket vennem féláron.A háztartásba is vettem ezt-azt, az ember bemegy és már elcsábul.

    Cziria, hogy van anyukád? Hazahozod néha? Eszembe jutott a fahordás, mennyit rakodtunk gyerekkoromban. Meg a szenet is. Olajkályhához meg a férjem az olajos hordót gurította. De fiatalok voltunk!

    Zsu, finomat vacsoráztok! Jó kikapcsolódást Neked is!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. 2011. január 14. 18:0694636.

    Sziasztok.

    Én is drukkolok Ibolyka hogy alakuljanak a dolgok pozitív irányba.

     

    Zsu, nem vagy egyedül. Én is fáradt vagyok, de én évek óta ilyen állnadó fáradtságban  vagyok. Igyekszem én is sok gyümölcsöt enni,  meg multivitamint, fokhagyma kapszulát stb.

     

    Jó pihenést éjszakára, mert én is megyek mindjárt és vízszint.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2011. január 14. 17:1894635.

    Szia Iboly !

     

    Nagyon drukkolok hogy rendben legyen minden.  

    előzmény:
    mibolyka (94633)
    2011-01-14  07:45
  18. 2011. január 14. 17:1694634.

    Sziasztok Mindenkinek !

     

    Nem tudom hogy Ti hogy vagytok, de én rettenetesen fáradt vagyok.  Ma amint hazajöttem , muszáj volt lepihennem mert nem bírtam nyitvatartani a szemem. Pedig sok gyümölcsöt eszünk, és mégis így érzem magam.

     

    Na talán sikerül hétvégén kipihenni magam.  

    Most megyek sürtök egy kis disznótorost, hurka-kolbász , az lesz a vacsora.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. 2011. január 14. 07:4594633.

    Sziasztok!

    Benéztem egy kicsit.

    Sajnos emmi nincs rendben. Majd jövök ha tudok. Köszi az aggódást, remélem sikerülnek a dolgaink.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  20. 2011. január 14. 07:0994632.

    Sziasztok, szép napot. Én is remélem hogy minden rendben Ibolykával és hamar teljes létszámban leszünk.

    Kevés munkát mára 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  21. 2011. január 13. 20:2394631.

    Szia Zsu!

    Gondolom, Dali még jobban lefárasztott mind délelőtt a betegek, de ez legalább kellemes elfoglaltság volt! Szerencse, hogy már holnap péntek, nálunk rövid nap és utána két nap "pihenő" itthon. Nálunk most laza lesz a hétvége, gyerekek nem lesznek itthon, talán én is tudok pihenni egy kicsit.

     

    Remélem Ibolykával minden OK. és hamarosan jelentkezik. 

    Jó éjt, szép álmokat mindenkinek, sziasztok 

     

     

     

    előzmény:
    zsuzsanca (94627)
    2011-01-12  20:44
  22. 2011. január 13. 20:1594630.

    Sziasztok, szép estét mindenkinek!

     

    Szia Izisz! A fa már lenn van a pincében, lerakták a fiúk, ott gondolom hamar kiszárad, mert ott van a kazán is.  Gyújtósnak valót a műhelyből hoznak haza, ott még vannak  olyan nyesedékek, hulladékok amik jól égnek. Remélem a következő téli szezonra már jobban fel tudunk készülni előre, hamarabb beszerezni a tüzelőt, mert ilyenkor már aranyárban adják a fát is.

    Jó pihenést !

    előzmény:
    izisz47 (94628)
    2011-01-13  07:10
  23. 2011. január 13. 17:2494629.

    Kop kop, sehol senki?

     

    Jó pihenést mindenkinek.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  24. 2011. január 13. 07:1094628.

    Sziasztok, szép napot mindenkinek.

     

    Cziri, szerezzetek be valami jó gyújtóst, mert ha begyullad, utána már ég a vizes fa is. Nekem is csupa víz volt novemberben mikor meghozták. Kifezzettünk vagy 6 q vizet 2300 ft-jával. Viszont még a nyáron vettünk hulladék fát amivel begyújtok, s utána már nem gond. Meg persze mindíg hordok be előre fát hogy száradjon.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  25. 2011. január 12. 20:4494627.

    Sziasztok Mindenkinek !

     

    Bekukkantok, ma jó sokan voltak a rendelésen, egyik kolléganő hiányzott, de azért sikerült időben végezni.

     

    Iboly remélem jól van. Majd csak jelentkezik.  

     

    Mindenkinek jó pihenést kívánok. Én is megyek hamar az ágyikóba, mert reggel megyek, délután meg áthozzák Dalit, gondolom nagy játszás lesz, így vele leszek elfoglalva. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top