Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anyukák barátkozzunk!

pikpakk
Létrehozva: 2007. szeptember 21. 14:30

Sziasztok!

Nem titkolom, hogy személyesen vágyom barátokra, de szívesen beszélgetek itt is Veletek mindenről, ami a gyerkőcökkel kapcsolatos, de minden másról is, amiről akartok. Tudom, hogy vannak ilyen topikok, de talán vagytok többen újak is, akik már nem tudtok bekapcsolódni egy több éve folyó dumcsipartba. Kezdjük itt előlről!

  1. 2009. június 12. 19:209676.
    Komaasszony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Loth (9675)
    2009-06-12  16:03
  2. 2009. június 12. 16:039675.

    Sziasztok!

     

    Bekukk, mert csináltam egy tesztet, és baba van a dologban.

    Egyenlőre nem merek repesni, mert keményedik néha a hasam alja. Fanninál is ez volt már elég korai terhességnél.

    Dokival meg várok még 1-2 hetet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. június 12. 11:169674.

    Többiek zugolvasnak lehet.

     

    Krisztys meg Ildi,...sorakozó!!!!

     

    Gibusznak felmentése van, este úgyis jön

    előzmény:
    buborekas (9672)
    2009-06-12  10:36
  4. 2009. június 12. 11:159673.
    Nálunk vannak vegyes csoportok. Fanniéknál is vannak kicsik. Teljesen külön csak a bölisek meg a kiscsoport van. Elég érdekesen néznek ki
    előzmény:
    buborekas (9671)
    2009-06-12  10:36
  5. 2009. június 12. 10:369672.
    Többiek merre????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. június 12. 10:369671.

    Nem, itt nincsenek vegyes csoportok, Botiék csak nagycsoportosok lesznek, Soma meg csak kicsikhez jár. Talán nálunk nincs is másik ovi, ahol még kor szerint vannak csoportosítva a gyerekek.

     

    Nálatok hogy lesz?

     

    előzmény:
    Loth (9670)
    2009-06-12  09:58
  7. 2009. június 12. 09:589670.
    Soma is ahhoz az óvónőhöz kerül szeptemberbe?
    előzmény:
    buborekas (9669)
    2009-06-12  08:49
  8. 2009. június 12. 08:499669.
    Megjártuk az ovit, megköszöntük az 1 éven át tartó baszogatást , meg hazahoztuk a zsákot, cuccokat. Boti úgy tesz, mint aki örül, hogy itthon lehet, de tudom, hogy hiányozni fognak a haverok!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 12. 07:309668.

    Szegény Boti gyermek! Ennyire le van törve?

    Amúgy valahogy sejtettem, hogy nem hagyja el magát. Hiába a gyerekek már csak ilyenek. Mi már feküdnénk vizes borogatással a fejünkön, velük meg ordibálni is lehetne

     

    Ma azért ügyködök ám a videón! Köszi az ötletet. Talán a jelszavát is tudom Úgysem főzök ma, van tegnapi.

    előzmény:
    buborekas (9665)
    2009-06-12  07:09
  10. 2009. június 12. 07:269667.

    Na....ennyire tudok figyelni kora reggel Bocsi a félreolvasásért

     

    Fiúkról azért kapunk képet ugye?

    előzmény:
    buborekas (9666)
    2009-06-12  07:11
  11. 2009. június 12. 07:119666.
    Tegnap apánk nem galambászott, hanem egy Gabona-kutatónál volt valami fajtabemutatón. Hozott a fiúknak 1-1 szalmakalapot! Nagyon jól áll nekik!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. június 12. 07:099665.

    Jó reggelt!!!

     

    Boti csak annyira anyátlan és letört, hogy tegnap ha tehettem volna egész nap csak ordibáltam volna. Kutya baja, de ezt gondolom sejtetted.

     

     

    Ötlet a videó feltöltéshez!!!! Keress rá a tavalyi videótokra, az anyák napira, és ott látni fogod kedves férjed nevét, amivel belépett. Vagy ez hülyeség???? De hiányoznak a tanyás smileyk.... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. június 12. 06:399664.

    Buborekas, tényleg lehet a virágzásoktól Botinak gondja. Ilyenkor Kornélék is többet taknyolnak, szerintem ez összefügg.

     

    De azért nyugtass meg, hogy eleven

    Csak nincs letörve és elanyátlanodva

     

    Link remélem hamarosan lesz, apánk azt mondta nyugodtan felrakhatom, ugyanis ő regizte magát. Viszont azt sem tudja mi ott a felhasználó neve. Így meg hogy csináljam meg?

     

     

    Mérnem mentél el apátokkal galambászni? Tök jó alkalom lett volna kettesben kikapcsolódni.

    előzmény:
    buborekas (9660)
    2009-06-11  08:17
  14. 2009. június 12. 06:329663.

    Gibusz,medig mész hivatalosan suliba? Ilyenkor már tényleg nem lehet a gyerekekkel bírni. Velünk sem tudtak mit kezdeni  a tanárok..ültünk a pad tetején és vagy zenét hallgattunk, vagy éppen kiabáltunk.

    Blaniék meddig mennek oviba?

     

    Ez az utalvány tényleg hasznos ajándék. Én is jobban örülnék az ilyeneknek. Elég sokazor megyünk kajaügyileg nagybevásárolni.

     

    Kornélnak már jobb a karja, nem is fáj neki.

    előzmény:
    Gibusz (9661)
    2009-06-11  19:01
  15. 2009. június 12. 06:289662.

    Jó reggelt!

     

    Nem nagyon jöttök lányok! Mi van veletek?

     

    Fanni ma megy utoljára oviba. Tegnap már nem nagyon akart menni, és elbeszélgettem óvónővel, hogy mi legyen. Azt mondta, végülis már nem kötelező, meg hétfőtől már nagyon kevesen lesznek. Fanni barátnői pl ma mennek utoljára. Így nekünk is elkezdődik a vakáció

    Viszont csak augusztusban zárnak be egy időre, mert felújítások lesznek, addig bármikor, ha gondolom 1-1 napoka bevihetem, ha olyan dolgom van. De nem lesz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. június 11. 19:019661.

    SziasztoK!

     

    Kicsit agymosott vagyok, most volt ma az osztályzó, ment a szájtépés fél ötig kettőtől. Egyébként meg mindenféle adminisztráció azonnalra. Ilyenkor meg már úgy utálom a tanítást, tanítani nem lehet, játékhoz meg túl nyüzsisek. Legjobb lenne amnesztiát hírdetni. 

     

    Ajándéknak én eddig legjobban kávénak örültem! Mostanában divat utalványokat adni, annak is örülnék! Hasznos is, meg nem kell cipelni!

     

    Ildi, te férjed is tud néha alakítani! Csatlakozom Loth-hoz, vegye meg magának!

     

    Loth, én biztos meg fogok hatódni a ballagáson, már most is elszorul a szívem, hgoy lassan sulis lesz Blani is. (jövőre) 

    Sajnos nem emlékszem, meddig tartott a duzzanat Blani lábán, de úgy rémlik, soká nem tudtunk szandit adni rá!

     

    Buborekas, azért jó hír, hgoy doki gyógyultanak látja Botit!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. június 11. 08:179660.

    Jó reggelt!

     

    ILdi! Látom a Te férjed is hajlamos hangulatember lenni. Apánkat is ha valami bosszantja, képes velem undok lenni... Mondani kellett volna neki, ha ennyire tudja mi kell, vegyen magának...

     

    Ma amúgy megint Szerbiában van, a Gabonakutatóba ment valami fajtabemutatóra. Csodák csodája, após itthon maradt!!!

     

    Jajjjj Loth! Várjuk nagyon a linket! Hát tényleg nagy dolog, hogy megy iskolába! Megható.

     

     

     

    Gibusz! Én is örülök, hogy Petivel minden rendben!!!

    Anyukám is halom virággal jött haza mindig az évzáróról. Ilyenkor mindig elharmadolta, és vittünk belőle a mamáknak! Meg mindig vártuk, hogy csokit kap-e! Annak jobban örültünk!

     

    Boti amúgy jobban van. Tegnap voltunk orvosnál, azt mondta szép a torka, meg tiszta a tüdeje! Ettől függetlenül jó hurutosan köhög még mindig. A köptetőt még kapja. Kérdeztem a dokinénit, hogy mostantól hörghurutos lesz állandóan? Mert mióta ninxcs mandulája, azóta 2x volt hörghurutja, előtte meg ebben az éveb egyszer sem. Azt mondta, ne várjam a rosszat, most több volt a beteg gyerek, mint ilyenkor szokott, meg virágzott egy csomó minden...

    Hát remélem, igaza lesz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. június 11. 07:259659.

    Egész jól elvagyok itt egyedül, megyek is sérót belőni Fanninak.

    Azt mondták ma kicsit lehül a levegő, ahhoz képest 31 fok várható mára Eddig úgy néz ki hétvégén megyünk fürödni a tóra, ahova tavaly is jártunk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. június 11. 07:239658.

    Tegnap lezajlott a ballagás. Kicsit fura is meg rossz Van egy nagylányom.

    Kép nem sok készült, mert szinte az egész fél óra volt, és azt levideóztuk. Apa majd felpakolja youtubra, és berakom ide a linket.

    Kicsit Fanninak is könnyes volt a szeme, ölelgette az ovónőket. Ma meg nem akar oviba menni, mert azt hitte már vége és nem kel menni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. június 11. 07:199657.

    Szia Ildi!

     

    Sajnálom, hogy kora reggel kiakadtál. Most megint mi baja van uradnak?

    Ha meg nem tetszik neki a kérdés, menjen és vegyen magának pólót. Ezek után biztos nem kapna tőlem semmit

     

    Anna hogy van, felébredt már?

     

    Oviba nekünk a szerda gyümölcsnap. Mindig kell vinni vagy zöldséget, vagy gyümit, és salátákat csinálnak belőle ebéd után. De a gyümiskosár mindig tele van nekik, ezért szerintem minden nap esznek, nem csak szerdán.

     

    Fanninak nagyon tetszett az állatkert, csak azt sajnálta, hogy a tigrist elvitték, és nem látták már. Szegényt nem is baj ha elvitték, mert tvaly egy istentelen kicsi ketrecben volt szegény. Talán találok róla képet

     

    előzmény:
    Cs.Ildikó (9653)
    2009-06-11  07:00
  21. 2009. június 11. 07:149656.
    Nem lacium tabletta, hanem kálcium
    előzmény:
    Loth (9655)
    2009-06-11  07:12
  22. 2009. június 11. 07:129655.

    Jó reggelt!

     

    Gibusz ez nagyon jó hír, hogy Petinek nem volt nagyon letapadva!

    Mondtam én, hogy ügyes a srác

     

    És Blaninak meddig tartott a dagadt boka? Mert Kornélnak ma van a harmadik nap, de még mindig dagadt.

    Tegnap kapott rá sprét, meg lacium pezsgőtabit.

    Egész délután lelkesen fújtam a karját, este meg nézem, és a szavideje lejárt most áprilisban. Meg már a tablettát sem akarta meginni.

     Ilyen volt tegnap. Már nem fáj neki, és az a nagy csomó sincs a duzzanat közepén.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. június 11. 07:019654.
    Elnézést a sok helyesirási hibáért!Rossz már a billentyűzet is meg sietek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. június 11. 07:009653.

    Jó  reggelt!

    nekem eddig jó volt.Most indult apa dolgozni,felhúzta a cukrom.Kérdem tőle vegyek e eneki valamit a piacin,azt mondja,tudod,amit gyerekkorunkban hordtunk tornaórán? Kettőt-hármat.

    Mondom vállatlan pólót.Igen.Milyen szinűt?

    Erre kiakad,hogyhogy milyen szinút?Fehéret!

    mert én azt hittem,hogy amit a fiatalok hordanak mindenféle szinben,olyant akar.......

    Miért nem lehet egyszerúen,normálisan azt mondani alsó majicát a blúzok alá????

    Mondatm is neki,na stevasz és bejöttem.Kiakaszt reggel korán,és még ő van kiakadva.

    Annám picit köhögött az éjjel,nem tetszik.Most lábalt ki....és már megint összeszedett valamit.

    buborekas,a baciknak kedvez ez a meleg idő!!!!Az oviban soka torokgyulladással vannak otthon......

    Tegnap Annáék nagyot sétáltak az ovival,kaptak lufit és voltk egy új játszótéren,ami most nyilt itt nem messze.meg kaptak egy -egy kugli fagyit.Olyan boldogok voltak a sok élménytől.....

    Tegnap szedtem egy kis vödörnyi málnát,elvisszük ma az oviba a csoportjukba,mások is szoktak vinni gyümit és az óvónő,és a szülők is nagyra értékelik,mert emigy az oviban nem jut gyümire.

    Tegnap füvet nyirtam a ház előtt jó volt.

    Ma délután szülőiértekezlet.

    Pénteken előadás a biztositónál.És hétfőn kezdem a melót,egyenlőre a főnök is jön velem,hogy tanuljak még,hogy kell......

    Még klienset kell választanom.....

    vasárnap megy az egész csoport Belgrádba továbbképzésre,de én nem megyek,majd utólag elkapom az anyagot.

    Velem ezek vannak.

    Gibusz,a sok virág miatt irigyellek!a munkhelyed miatt nem!!!Sikerül majd váltanod?nem tudod még felvesznek e amoda?

    Loth,Fanniéknak milyen volt a kirándulás?

    Buborekas,Boti jobban van?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. június 10. 21:019652.
    Ja, ilyenkor évvégén tele van virággal a lakás, egész évi virágtalanság után.
    előzmény:
    Loth (9647)
    2009-06-10  06:35

Címlap

top