Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Divat 2008

harmony001
Létrehozva: 2007. december 27. 12:43
sziasztok!

Mivel lassan lezárjuk a 2007-es évet, ezért arra gondoltam, hogy megnyitom ezt a topikot. Beszélgessünk a divatról, akár ruháról van szó, kiegészítőkről, cipőkről, hajdivatról, minden jöhet, ami belefér...

Divatra fel!
  1. Torolt_felhasznalo_642827
    Torolt_felhasznalo_642827
    2009. október 15. 13:443526.

    En is sokat maszkalok, nekem is kell a meleg, kivancsi vagyok, hogy ez pl mennyire vastag...

     

    Van egy jo meleg telikabatom, csak szeretnek egy kicsit divatosabbat is.

     

    Meg itt allitolag nem olyan hideg a tel, mint otthon.

     

    Csizma is kene, de semmi jot nem lattam, pedig draga boltokban is voltam.

    előzmény:
    harmony001 (3525)
    2009-10-15  13:28
  2. 2009. október 15. 13:283525.

    jó...most nagyon divatosak ezek a kabik... anyáink hordtak ilyeneket...

     

    azt hiszem nekem is kellene vennem egy télit, bár 4 darabom van, de abból csak 1 ami igazán jó.... 

    itt a kép róla.... mondjuk kellene egy fokkal vastagabb a nagyon hidegekre... mert én sokat vagyok kint, sokat kell gyalogolnom a buszig és a buszokon sincs vmi meleg télen...sőt... szóval kellene vmi melegebb...vettem ugyan egy retro jeans tollkabátot 20.ezerért tavalyelőtt, de már megbántam, mert már nem annyira jön be....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_642827 (3524)
    2009-10-15  11:35
  3. Torolt_felhasznalo_642827
    Torolt_felhasznalo_642827
    2009. október 15. 11:353524.

    Düsseldorfban lakok, a Paromhoz jöttem ki, de amugy is regota szerettem volna mar külföldre jönni kicsit.

    Hat nem keresek rosszul, az teny...de az is jo erzessel tolt el, ha csak siman gyarapodik a szamlam es semmit se veszek, kesobb szeretnenk majd lakast vagy hazat vennni, szuperul berendezni, meg vmi vallalkozasba fogni.

     

    Csatoltam egy kepet a kabatrol, sztem tök kis csinos, kivancsi vagyok eloben milyen lesz, ha lesz...

    előzmény:
    harmony001 (3523)
    2009-10-15  11:19
  4. 2009. október 15. 11:193523.

    szia

    és azt szabad tudni merre vagy és mit dolgozol? a pároddal vagy kint?

    az úgy jó lehet....

     

    jah a guccihoz mi...... meg egy kis dolceandgabbana stb... szép is lenne...

     

    hát igen, az utazás minden pénzt megér hiszen ott élményekkel gazdagodsz....

     

    ezek szerint azért jól keresel.... 

     

     

    megmutatod a kabátot? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_642827 (3522)
    2009-10-15  11:10
  5. Torolt_felhasznalo_642827
    Torolt_felhasznalo_642827
    2009. október 15. 11:103522.

    Nemetorszagban dolgozok, mar kemeny 10 honapja.

     

    A variete olyasmi, mint a szinhaz, csak itt asztaloknal ulunk es mikozben megy a musor, lehet enni-inni...de nem tudom mit nezunk, meglepi a Paromtol.

     

    Hat igen, ha sok-sok penzem lenne, persze, hogy csak-csak "beneznek" guccihoz is

     

    Igy viszont marad a penz beosztasa...raadasul nekem nagy hobbym az utazas, ami eleg koltseges...es inkabb lemondok pl egy taskarol, ha cserebe mehetek Parizsba...

     

    De tobbnyire keresem a közeputat

     

    Kineztem az Orsy honlapjan egy tok jo teli kabatot, ma megnezem, hogy tenyleg lehet-e kapni.

    előzmény:
    harmony001 (3521)
    2009-10-15  10:59
  6. 2009. október 15. 10:593521.

    chrengly.... mit csinálsz németben?

    variete? az mi? 

     

    párizs? az klassz lehet... jó melegen öltözz majd...

     

    márka: no de értem én... de ha sok pénzed lenne? annyi hogy bátran költhetnéd? akkor úgyis több márkásat vennél mert megengedhetnéd magadnak hogy olyan helyeken vásárolj...

     

    én egyébként tudjátok miért szeretem a márkás cuccokat? nem is a márka miatt, hanem egy ilyen üzletben luxus ill. szép, kellemes környezetben tudok vásárolni, míg a kínaiban az a szag... blááá.... 

     

    jaj de jó is lenne milliomosnak lenni....

     

    kborcsa: akkor használd ki az aukciót mindenképp és majd számolj be a szerzeményekről...

     

    csajok, senkinek semmi nem jön be a teszveszes cuccaim közül? most is töltöttem fel, szívesen cserélek is, ha úgy adódik... 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_642827 (3519)
    2009-10-14  09:52
  7. Torolt_felhasznalo_324309
    Torolt_felhasznalo_324309
    2009. október 14. 16:063520.

    Sziasztok, ha nem is turkálós ár, de azért kedvező: most láttam a JOY-ban, hogy nem csak kuponos akciójuk lesz november elején, hanem még most, október 29-én lesz egy éjszakai vásárlás az Andrássy úton a Levi's üzletben. És 30% lesz a kedvezmény, ami szerintem tök jó!

    Még nem tudom, mit fogok venni, mert most már két kedvencem is van.

    Ti jöttök?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_642827
    Torolt_felhasznalo_642827
    2009. október 14. 09:523519.

    Sziasztok!

     

    En mostanaban szinte semmit se vettem, mert semmi jot nem talaltam, utalom a nemet divatot, hianyoznak a jo kis hazai kinaik

    Csizmat szeretnek, de vagy tok laposak vannak vagy tüsarkuak, semmi koztes megoldas nincs, olyan 6-7 centist szeretnek.

     

    Vasarnap meg varietebe megyunk, ki kell magam rittyenteni...a szoknyam mar megvan, kene vmi jo felso hozza, vagy ha talalnek vmi jo ruhat, az se lenne rossz...Van vmi otletetek?

     

    Lattam egy tok aranyos fekete-piros peeptoes cipot, tusarku, alkalmi, utolso darab volt es csak 10 euro, lehet azert visszamegyek.

     

    Masik "problemam", hogy november elejen Parizsba megyunk hosszu hetvegere es meg nem tudom, hogy mibe menjek, hogy ne is fazzak es a kepeken is jol nezzek ki

     

    Micsoda gondok...

     

    Amugy engem nem erdekel a ruha markaja, inkabb olcsobb es tobb legyen. Nalam a kinai cuccok siman tartanak 2-3 evig, utana mennek anyuhoz, onnan mamamhoz.

     

    Egyedul az edzoruhaim markasak, abbol is az adidast szeretem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. október 14. 08:003518.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. október 14. 07:573517.

    Takkoban voltam én is, de ott nem tetszett semmi..

    hát most már szerintem nem veszek mert felesleges, nem tudnám hova felvenni, inkább télikabát kell nemsokára...

     

    reynolds: nincs kedvenc márkám.... régebben volt, de ez már évekkel ezelőtt, úgy 4-5 éve: amnesia, mayo, magenta, everlast pl. de igazából kedvencem nincs, csak jobban vonzódok a márkás cuccokhok vmiért....

    mint írtam nálunk nincs jó turi, még felsőt esetleg lehet találni, de cipők egyáltalán nincsenek, a nadrágok meg általában xxxxxxxl-esek...

    de most felcsigáztatok, ha meggyógyulok végigjárom a várost hátha találok vmit.....

    ja mert persze beteg vagyok, sikerült jól megfázni... ill. szerintem én már úgy kaptam el vkitől.... 

     

    fullmoon? nem volt még nekem olyan... régebben sok mayo-m volt, azokat szerettem... dehát amióta anyagi válság van, azóta nacit főleg kínaiban veszek, nemrég tettem is fel képeket 3 naciról.... meg most vettem ezt a Tally-t hogy legyen azért egy márkásabb darabom is...

     

    egyébként azt vettem észre hogy a tally most kicsit olyan mint régen az amnesia volt.... sőt, nagyon olyan a stílus...  egyazegyben..... de egy időő után az amnesia kezdett igénytelenedni sajnos.... nem tudom ki emlékszik de régen irtó vagány cuccaik voltak.... 

     

    ezt a videot hoztam nektek: 

     

    http://www.youtube.com/watch?v=oUe1I7NRAWkt

     

    nekem nagyon tetszenek a benne szereplő ruhák...

    csak sajnálom a modelleket mert abban a cipőben nem lehet vmi felemelő élmény vonulni... 

     

    előzmény:
    baba.87 (3513)
    2009-10-13  15:12
  11. 2009. október 13. 21:373516.

    Márkák...Én ma már nem nézem a márkákat,illetve nem ragaszkodok...pedig régen nagyon ragaszkodtam 1-2-höz!

    De most hogy felfedeztem a normális turit,és hogy ott is vannak baromi jó cuccok,jó márkák -világmárkák is- már nem az az első,hogy berohanok a "volt" kedvenc boltomba,ahol dolgozok is,és ahol 5-10ezer ftból alig jön ki 1-2 felső..

    Ott is vásárolok még,ott vettem pl a MY77es plüss pulcsimat is.De már egyre ritkábban!Nagyobb kedvel megyek be a turiba,mert ott 5-10 ezer ft-ból hülyére vásárolom magam!Csak ott gatyót nem sikerül találni

     

    Nadrágot pl First&Best-et szoktam venni,valamint szeretem a Terranova gatyóit is!Nálam ezek nyertek

     

    Az is aranyigazság,hogy a legdrágább nem mindig a legjobb,de az olcsó húsnak híg a leve mondásnak is van alapja...mindkettőt lehet tapasztalni!!!

    előzmény:
    *reynolds* (3514)
    2009-10-13  17:29
  12. 2009. október 13. 20:203515.

    Hali mindenkinek!

     

    Ez az oldal tényleg jó:) Tetszik!

    Imádom én is a ruhákat és az ékszereket, mint minden nő :) Jah és persze én is vásárlásmániás vagyok:)

     

    Ahogy látom itt legalább van egy kis pörgés..és nem kihalt, mint nagyon sok másik:)

    Nagyon jó, hogy összehoztátok!!

     

    Nah majd még írok, ha nem baj! :)

     

    Sziasztok!! 

      

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. október 13. 17:293514.

    Szia,

     

    köszi

     

    Igazából én is jobban szeretem a márkás ruhákat, de ha látok egy noname szép felsőt, akkor persze nem hagyom ott. :)

    A kedvenc turkálómban viszont elég sok márkás ruha van, többségben H&M, Gap, Dorothy Perkins, Next, Marks&Spencer, szóval elég jók, nagyon szeretem.

     

    Neked mik a kedvenc márkáid?

    Nadrágból nekem a Fullmoon jött be nagyon.

    előzmény:
    harmony001 (3512)
    2009-10-13  14:37
  14. 2009. október 13. 15:123513.

    harmony nekem is mindig vágatni kell...vagy valahol sok/kevés és alakítani kell rajta..de utálom hogy olyan aránytalan vagyok

    Másik meg,hogy pl. a Takko-ban láttam bőrkbikat,fele annyiért mint a NY-ben!!!Úh ha szeretnél szerintem még találni fogsz,kevesebbért is!!!

    előzmény:
    harmony001 (3512)
    2009-10-13  14:37
  15. 2009. október 13. 14:373512.

    szia reynolds... üdv a klubban...

     

    sok turis van itt... én spec nem vagyok az, de ennek az az oka hogy nálunk nincs jó turi... meg nekem amugy is van egy ilyen heppem hogy a ruha az márkás legyen... főleg... csakhát ugye a piszkos anyagiak....

     

    baba: igen, most hogy írod bánom én is, főleg úgy hogy igazából ugyanennyiért vettem a farmert is.... a kabát inkább megért volna ennyi pénzt, mert tartósabb.......... most már mindegy.... 

     

    hoztam a képet egyébként.... egyetlen kínom hogy ez is hosszú de nagyon.... valszeg le kell vágatnom szegényt.... pedig ezt nagyon nem szeretem..... nektek is kell mindig vágni a nacikból? 

     

    baba, jók ezek a ruhák, mondjuk valóban többet mutatnának felvéve, de így is látszik hogy csinosak...

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. október 13. 13:023511.
    + 1,ami éppen nem turis,a MY77-es drágám (szó szerint)
    előzmény:
    baba.87 (3510)
    2009-10-13  13:00
  17. 2009. október 13. 13:003510.

    Ny-ben vettem én is 1 éve a bőrkabim,hát akkor úgy emléxem 12 volt.Álltam és lestem vagy 20 percet mire elbillentem a 'jó megveszem' felé,sajnáltam rá annyit,de nem bántam meg,mert imádom!Tavasszal voltak a bőrkabik 9 körül...azt hallottam...

     

    Képeket hoztam,igaz elég silány minőség,és nem is adja vissza - ilyenkor Meira mindig rád gondolok,csak lusta vagyok magamra húzni őket - ,na de ez van..ha a lustaság fájna

     

     

     

    Képek:a múlt heti turis cuccok!Ing,kardigán,pulcsik,és a kis ezüst tatyók

     

     

     

    előzmény:
    harmony001 (3508)
    2009-10-12  20:23
  18. 2009. október 13. 07:543509.

    Sziasztok

     

    Csatlakoznék hozzátok, ha nem bánjátok

     

    Bár mostanában ritkábban vásárolok, aminek anyagi okai vannak, amúgy nagyon szeretek ruhákat válogatni. Nadrágot viszont nehezen választok... most épp cipőt kéne vennem, valamit télre, eleve csizma is tetszik (hosszú barna lapostalpú), de csizmán kívül is kéne valami. Szóval várom az ötleteket

     

    Amúgy nagy turkálómániás vagyok. Ezen a héten megyek is, főleg pulcsit és pólót nézni, de a cipőket is meglesem. 

    Esetleg ha felrakok majd pár ruhát, lenne kedvetek cserélni? Én S/M méret vagyok, de tulajdonképpen bármi hasznos dologra szívesen cserélném. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. október 12. 20:233508.

    sziasztok!!!

     

    értem csajok, megértem..... csak gondoltam hátha....

     

    baba: masszázs? az tök jó.... azt én is szeretném megtanulni bár jobban szeretem ha engem masszíroznak mintha nekem kellene...

     

    ma szakmai napon voltam Kecskeméten, és utána tudtam nézelődni... Takko, New Yorker, Deichmann, Tally.....

     

    hát ha pénzem lett volna akkor nem 1 nacival térek haza (kép később)....

     

    ny-ben nagyon tetszett egy sötétzöld műbőr kabi, 13.000 körül volt az ára asszem... meg volt egy barna csizma amit kinéztem, de áhhh gondoltam nem kell még 1 cipő...

    aztán később visszamentem hogy mégis kell és próbálok, és akkor láttam hogy nincs is a méretem belőle... pedig nagyon beleszerettem...

    igaz nem is szeretem a barnát de ez vhogy nagyon bejött....

     

    ami nagyon kellett volna az pulcsi, dehát amik voltak... KATASZTRÓFA!!! csupa igénytelen darab.... ami jó volt az túl vastag volt, nekem őszi kellett volna, nem kötött téli.... meg kiakaszt hogy semminek nincs ujja, vagy ujjatlanok a pulcsik vagy rövidujjúak..de közben meg vastagok... 

    Tallyban életemben először voltam de netről sokat vettem már, kicsit csalódtam a boltban mert ott sem találtam igazán jót...

    egy farmert vettem azért...

    és igazán jó csizmát sem láttam a barnán kívül..

    szóval kicsit csalódott vagyok összességében.... 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. október 12. 09:313507.

    harmony,nekem is megteszett pár darab(od),de én 1-2 számmal nagyobb darab vagyok...ja és teljesen le vagyok égve.Kaptam masszázságyat,most ezt is tanulom,imádom,de más ok(ok)ból is nullán vagyok...

    Én is tettem fel express-re ruhákat,bizsukat,de valahogy nem sikerül eladni...írnak,hogy megvan-e,mert kell,aztán semmi válasz,vagy mégse kell...neked is ezt csinálják?

     

     

    Ja,ti próbáltatok már pasi farmert hordani?Én még nem,majd 1x lehet felpróbálom kíváncsiságból

     

    Én is hallottam,hogy már téli kabát kell...de elég katasztrófa idő van mit ne mondjak...7-10 fok napközben...pfff...de számomra a legborzasztóbb hogy esik...úúúuuutálom!

    előzmény:
    harmony001 (3504)
    2009-10-11  14:31
  21. Torolt_felhasznalo_211548
    Torolt_felhasznalo_211548
    2009. október 11. 16:063506.
    azok nekem is...
    előzmény:
    Makika (3505)
    2009-10-11  16:02
  22. 2009. október 11. 16:023505.
    Nekem a királykék kabát és a fekete farmer nagyon tetszik de nagyok rám...:(
    előzmény:
    harmony001 (3504)
    2009-10-11  14:31
  23. 2009. október 11. 14:313504.

    http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=6896098

     

    tett em fel 1-2 dolgot, hátha érdekel valakit...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_531206
    Torolt_felhasznalo_531206
    2009. október 10. 19:083503.
    Ha most irigykedni lehetne, akkor a kis feketédet ... .:-)
    előzmény:
    *Meira* (3484)
    2009-10-04  15:56
  25. Torolt_felhasznalo_531206
    Torolt_felhasznalo_531206
    2009. október 10. 19:053502.

    Szia!

     

    Te is? Én is, kedd estétől tegnap estéig fújtam az orrom, ma már jobb, csak piros. 28fokban tök égő volt zsepizni... .

     

    Glamour kuponnal voltam egyet a New Yorkerben (fav. bolt a környéken) és bűnöztem.... az a -30% pont elég volt, h. egy ruhát ne hagyjak ott.

    Igazából egy kabit néztem ki, ami őszi, enyhébb téli max., de 8590volt, aztán a pénztárnál közölték, h. arra nem jó a -30%, mert akciós (eredeti ára 30euró volt, na ez nagy akció lehetett), de otthagytam, mert ennyi pénzt meg nem ért meg nekem, max. egy melegebb téliért adnék ennyit. Ruhám az 6990lett volna teljes áron, de ebből lejött a 30%, az jött haza velem a kabi helyett... mert dögös, szerintem... . Érdekes a lapban nem volt felsorolva ez a bolt (régen meg csak a felsorolt boltokban lehetett a kuponnal élni, ami nem volt a listában, az kivétel volt). Ha nem mondja egy ismerős arc nem tudom meg, mert nem mutatta kihelyezett reklám, mint a Müller esetében, a kirakatban volt csak egy kisebb, de ha nem megy el az ember a boltig, akkor nem látja (a Müller benne volt a listában).

    Kell egy csizma nekem, de sehol sem látok normálisat.... pedig félő, h. nemsokára kell már... .

    előzmény:
    baba.87 (3499)
    2009-10-09  10:56

Címlap

top