Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Divat 2008

harmony001
Létrehozva: 2007. december 27. 12:43
sziasztok!

Mivel lassan lezárjuk a 2007-es évet, ezért arra gondoltam, hogy megnyitom ezt a topikot. Beszélgessünk a divatról, akár ruháról van szó, kiegészítőkről, cipőkről, hajdivatról, minden jöhet, ami belefér...

Divatra fel!
  1. 2010. november 5. 08:503901.
    ÍRJATOK!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. november 5. 08:493900.

    van még pár dolog, de azok vagy nem lettek jók vagy nem érdemesek arra hogy feltegyem őket....

     

    most leginkább csizmát szeretnék meg télikabátot, mert a tavaly vásárolt deichmann csizmám még tavaly kb. 2 hónap után szétment.... pedig nagyon imádom, jó fazon, tutin néz ki lábon, el is hordom még de csak száraz időben lehet mert be is ázik, de a legnagyobb baja hogy a műbőr megnyílt rajta és nagy foltokban hámlik le róla... bekaphatja a deichmann a minőségét!!! 

     

     elvileg holnap megyünk kecskemétre vásárolni, ill. nézelődni, gyakorlatilag meg nem biztos mert 1 hete beteg vagyok

     

    remélem mindenkinek jól telnek a napjai és kihasználjátok ezt a szép időt, én sajnos nem tudom 1 hete bent vagyok a szobában...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  3. 2010. november 5. 08:433899.

    új őrületem van... fekete! életemben nem hordtam feketét, meg sztem most se szeretem mégis sikerült vennem pár fekete cuccot....

     

    1. szegecses mellény - ezt már vhol megbántam mert nem figyeltem hogy a háta egy alig pánt és elég hülyén néz ki felvéve... jó lenne ha normál háta lenne csak ezt vhogy nem figyeltem...

     

    2. bershka

     

    3. river island bordás előlgombos - ezekbe vagyok most beleesve ezt az előbb fizettem ki, 475 forint volt

     

    4. még egy szoknya... hehe.... / na jó lehet felveszem vmikor/ 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  4. 2010. november 5. 08:353898.

    Balma, szia... hát már gondoltam hogy nem tudom hova vesztél el, de örülök hogy jelentkeztél!!!

     

    mikor lesz a szalagavatód? ruha? táncoltok is? 

     

    én megpróbálok most képet tölteni... mindjárt kiderül... 

     

    na nekem megy....

    de kénytelen vagyok az aukciós oldalról lementett képeket feltenni mert nincs energiám pluszban lefotózni őket... remélem nem baj!

     

    1. bershka ing... 

    2. macifüles pulesz - sose növök fel!!!!

     

    3. denim co szoknya.... nem mintha hordanék szoknyát mondta is a párom hogy ez meg minek... mondom mert megtetszett....

    előzmény:
    Balma6 (3896)
    2010-11-04  10:19
  5. 2010. november 5. 08:293897.

    sziasztok!

     

    aranyos vagy hornika!

     

    sajnos erről fogalmam sincs amit kérdezel... ha útba esik menj be kérdezd meg ha nem akkor telefonálj oda... jobb ötletem nincs!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
    2010-11-03  11:01
  6. 2010. november 4. 10:193896.

    Én itt vagyok, mindig olvaslak titeket! :)

     

    Csak éppen utoljára koptatom ebben az évben a középiskola padait, vár rám az érettségi... és minden időmet lefoglalja a tételírás, illetve a szalagavatós készülődés. Vásárolni sincs nagyon időm.

     

    Ma megyek be táskát venni, valami óriás méretű feketére gondoltam, amit minden nap fel tudok kapni bármihez :) 

    Viszont kezdek megőrülni, nem tudok képeket feltölteni...

    Ti tudtok feltölteni? Már fél órája próbálkozom, kijelzi, hogy feltöltöttem valamit, de nem mutatja a képet, ha többet töltök fel, akkor is csak 1-et mutat.  Nektek is ezt csinálja?

    előzmény:
    harmony001 (3895)
    2010-10-29  17:53
  7. 2010. október 29. 17:533895.

    ugye, mondom én... a mayo chixnek is vannak irhái, tv-n láttam...

     

     

    merre jártok lányok? szomorú vagyok h halódik a topik....

     

    képekkel én is adós vagyok még... 1et hoztam a többit 7végén fotózom, aztán lesz 1 hét szabadságom, szóval lesz időm feltenni őket...

     

    ez egy atmosphere felső, ami 675 forintomba került, teszveszről postával együtt....  ilyen bordás, elől meg kis gombjai vannak... nagyon tetszenek most ezek

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
    2010-10-26  12:01
  8. 2010. október 22. 19:013894.
    közben eszembe jutott még hogy mi jött divatba kabátban: irha és bunda!!!!! anyukám jut eszembe róluk, neki  volt ilyen hosszú irhakabija mikor én még kicsi voltam...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  9. 2010. október 22. 18:333893.

    szia nikolka! nekem is ez a bajom a kabátokkal mint neked... ropi lábaim vannak és a pufi ugye felül szélesít, a szövetkabát viszont nem vmi meleg és én is sokat gyalogolok... most néztem kabikat, de jobbára ez a két variáció volt... pufi és szövet...én nem vagyok azért olyan magas, 167 cm vagyok!!!! 

     

    én még mindig azon vagyok hogy lila kabit vegyél és az megy a barna csizmához + barna táska... de lehet jobb lenne ha mutatnál képet az emlegetett cuccaidról...

     

    a nagyon barnáról meg annyit hogy akkor én jelenleg nagyon kék vagyok, mert most úgy járok hogy sötétkék velúrcsizma, ugyanolyan színű műbőr dzseki és ugyanolyan színű kék táska... véletlen így alakult, nem direkt vásároltam össze őket..de sztem teljesen jó együtt... majd teszek képet 7végén!!! 

     

     

    fekete velúr csizma... én is akarok egyet... szerintem attól függ milyen fazon... lehet kapni elegante-t és kényelmes, lazát is... egyébként már vettem egyet, vaterán, pont tegnap de még fizetés + míg ideér és lehet nem is lesz jó, de kíváncsian várom, megtetszett nagyon! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_657899 (3890)
    2010-10-21  16:25
  10. 2010. október 22. 18:233892.

    hello

     

    fata: ja hogy bécs meg zara... ***irigy*** nekem is tetszik ez a szoknya... már nagyon mennék pestre körbenézni mert sztem már van 5 éve is hogy utoljára voltam, akkoriban sokat jártam fel vásárolni, aztán jött a netes vásárlás és azóta nem voltam... de mondjuk az a baj hogy pénzem se nagyon van és akkor csak a szívemet fájdítom...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_657899 (3890)
    2010-10-21  16:25
  11. Torolt_felhasznalo_657899
    Torolt_felhasznalo_657899
    2010. október 21. 16:283891.

    szia Harmony!!!

    én ilyen nagyon színes összeállításban nem érzem jól magam:(:(

    Max.2 színt(+farmer)bírok magamon elviselni....ez van...:):)

    A kabát amiről tettél képet,tök jó,jó melegnek tűnik!!!

    Te magas vagy,neked bizti jól állna!!

     

    Szerintetek a fekete velúr csizma  nagyon elegante?? 

    előzmény:
    harmony001 (3885)
    2010-10-17  12:01
  12. Torolt_felhasznalo_657899
    Torolt_felhasznalo_657899
    2010. október 21. 16:253890.

    szia!!!!

    igen,még aktuális sajnos:(

    Nem tudok dönteni...mert sok minden tetszik,de mindent nem vehetek meg.

    Szóval jelenleg van egy combközépig érő szövetkabátom,de nem olyan nagyon nőcis,nem az a "szép"galléros fazon...van egy csokibarna dzsekim,csokibarna táskám+csizmám is van,de a csizma magassarkú,és most inkább laposra vágyom+ezt a barna táska+kabát+csizma együtt dolgot már nagyon barnának érzem.Viszont megválni nem szeretnék egyiktől sem,mert külön-külön tetszenek .Ezért nem tudom,h mivel variáljam...világosabb csizmára én is gondoltam,mondjuk vmi bézsre??és akkor olyan legyen a táskám is ?

    vagy pl.barna csizma+táska+fekete kabát? nem tudom.....:(:(

    A lilákon is filózom még,mert találtam mindkettőből(csizma+kabi) tök jót....csak nem tudom melyiket tudnám jobban kihasználni.szerintem lila csizma+farmer+lila felső tök jó,de ha kabát van rajtam,akkor ez úgysem látszik(ált.sokat mászkálok gyalog)

    Ja,és még egy kérdés:kéne vmi melegebb kabi is,csak nem tudom,h olyan"pufi"félét vegyek(mondjuk vmi nőcisebbet)vagy  bélelt szövetkabit?(amim most van,az nem bélelt)Melyikkel járnék jobban?

    Az a gondom most így télen,h a szövetkabátban már ma majd szétfagytam,viszont a pufi kabátokban meg tök hülyén érzem magam:felül tök nagydarab leszek tőlük,alul meg csőfari ergo vékony láb...szóval kissé furi az összkép.

    Ti hordtok még egyenes vagy bőszárú nacit?Nekem kéne vmi ilyen farmert beszereznem,mert jelenleg csak csőszárum van,viszont nem tudom az egyenesszárút hogy húzom majd rá a csizmámra...(amik mostanság köztudottan betűrt nacihoz készülnek:( )

    Köszönöm,h meghallgattátok szenvedéseim,és várom az ötleteket...!!!!! 

    előzmény:
    fata (3889)
    2010-10-20  23:11
  13. 2010. október 20. 23:113889.

    Szia, ha még aktuális. :)

     

    Ha nem nagyon sötét csokibarna a kabát, akkor fekete csizma is jó hozzá. Ha sötét, akkor meg valami világosabb barna árnyalat. 

     

    A lila kabát jónak tűnik. :) Bár egy lila csizma dögös lehet lila toppal, fekete alsóval pl. :) Most sokat segítettem...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_657899 (3884)
    2010-10-15  22:36
  14. 2010. október 20. 23:063888.

    Nagyon jó ez a szoknya. Bár nem láttam, mert nem voltam mostanában sehol vásárlási célzattal.

    Bécsben benéztem a Zarába, nagyon jó téli pufikabátjaik vannak, amik azért nőiesek is egyben. Csak meg kell várni a leárazást, mert túl drágák. :( 

     

    Szóval, pont olyasmi kabátot szeretnék, mint amilyet betettél. :)

    előzmény:
    harmony001 (3887)
    2010-10-20  18:30
  15. 2010. október 20. 18:303887.

     

     ti láttatok már NY-ben ilyen szoknyát? mert én még nem de szeretnék venni. ha vki lát vhol sikítson!!!

     

    http://www.cosmopolitan.hu/dl/files/pictu res2/original/161/47/16160.jpg

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  16. 2010. október 20. 17:303886.

    sehunesenkie?

     

    hol vagytok?

     

    senkit sem érdekel semmi? nana....

     

    képekkel jövök még a héten....

     

    de jó lenne ha nem csak én írnék

     

    bejött ez a hülye esős idő és néztem tegnap átmeneti kabátot de nem tetszettek... a dzsekimben már fázom, a télit meg még korainak tartom..

     

    ti mit hordtok ilyen időben?

    előzmény:
    harmony001 (3885)
    2010-10-17  12:01
  17. 2010. október 17. 12:013885.

    sziasztok!

     

    Meira, köszi. képek?

     

    fata: köszike, aranyos vagy sztem is simán leköröztem... áh érdekes volt a dolog de azért élveztem...

     

     

    nikolka: szia. sztem a feketét + barnát simán lehet kombinálni, ezek nem olyan színek amik ne mennének egymáshoz. persze a barnának is van sokféle árnyalata, de sztem megy a feketével. 

    lilánál én a kabátra szavazok, pl. sztem a lila kabát barna csizmával az nagyon menne... persze árnyalatfüggő ez is... tettem fel egy képet bár ott a csizma inkább narancsos... de sötétbarnához is megy a lila... sztem, de majd a többiek is írjanak véleményt!!!

     

    én is most kabátot akarok venni és nekem barnában ez az árnyalat jön be, meg ez a kabát nagyon tetszik, ha vki tudja hasonlót hol kapok az írja meg mert eddig sehol semmi értelmes... lehet felmegyek pestre jövő 7en de merre induljak?  még nincs eldöntve a kabát fazona, stílusa sem, szóval nincs konkrét elképzelés, csak ne fázzak benne és azért csinos meg kicsit sportos is legyen... 

    előzmény:
    *Meira* (3882)
    2010-10-08  17:13
  18. Torolt_felhasznalo_657899
    Torolt_felhasznalo_657899
    2010. október 15. 22:363884.

    Sziasztok Kedves Szakértők!!!

    A segítségeteket szeretném kérni!:)Van egy barna kabátom,amit tök szeretek+egy barna táskám is.Azon filózom,h ezekhez illik a fekete csizma?Vagy inkább barnát vegyek?Akkor már nem leszek nagyon barna??Vagy barna kabát+barna cipő+fekete táska?A feketét+barnát lehet kombinálni??

    A másik kérdésem,h szeretném kicsit feldobni a ruhatáram egy  lila cuccal...de még ezt sem döntöttem el teljesen:lila kabát vagy inkább lila csizma?Szerintetek melyiket tudnám jobban kihasználni?a kabát felé hajlok.

    Meira:nagyon dögös cuccaid vannak,olyan vagy,mint aki most lépett elő egy divatlapból:)Milyen lakkot használsz?milyen szín,márka?írsz néhány példát?Én most legutóbb egy Rimmelt vettem,bnőm arra esküdött,de nekem az 1 nap alatt lejött:( +ezek a most divatos matt pirosak nem jöttek be annyira,inkább ami ilyen csillogós,fényes.

    Köszi a segítséget Nektek!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  19. 2010. október 11. 23:263883.

    Sziasztok Lyányok!

     

     

    Mindenkinek a kedvenc tortáját és a kedvenc italát küldöm, jókívánságokkal egyetemben. :)

     

    Harmony: nekem az a szerelés bejön, már említettem, a kockás blúz a klassz kockás cipővel. :) Szerintem simán lekörözted a tiniket.

     

    Meira, a bulin a személyek milyensége a lényeg, nem a mennyisége. :) Látod, így is klassz volt. Képeket meg várom. Mármint a ruhákról. :)

     

    Én lemaradtam a Glamour napokról, el voltam havazva szokás szerint. :( 

    De majd a képek kárpótolnak. :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  20. 2010. október 8. 17:133882.

    Áh...elküldtem és kiléptetett. mégegyszer...

    Ma vásároltam, rengeteget...hú, de jól esett:D ugye glamour napok vannak...én kihasználtam az alkalmat:) a termés:

    - 4 hosszúujjú vékony felső (fekete, lila, sötétkék, sötétzöld)

    - 1 fekete húzott ujjú bolero

    - 1 szürke strasszos pulcsi

    - 2 sál (fekete-ezüstszálas, szürke ezüstszínű leopárdmintával)

    - 3 nyaklánc, 1 karkötő, 1 fülbevaló

    - 2 hajbavaló lepke

    - pénztárca

    - bronz flitteres öv

    - harisnyák

    - fekete szőrmés mellényke

     

    öö asszem ennyi:)majd csinálok képeket.

     

    harmony: köszi szépen, nem tudom én már irtam e de ha nem így utólag is nagyon boldog szülinapot!!! 

    nekem jól sikerült a bulim, igaz kb 10emberből 2 jött el...na de mi csakazértis jól éreztük magunkat!

     

    Sziszi: nyugodtan, én is szoktam hasonló cuccokat utcára felvenni.

    hol veszem őket? H&M, Tally weijl, New Yorker, Zara, győri belvárosi kis boltok...ahol épp valami megtetszik:)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  21. 2010. október 4. 15:063881.

    a lényeg lemaradt, majdnem totál elfelejtettem!

     

    DRÁGA MEIRA, ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  22. 2010. október 3. 09:163880.

    hello

    majd jövök még most csak annyit, hogy elmentem bulizni, de a végén az lett hogy viszonylag egyszerűen, kép nem készült... de a kék-narancs tally ing volt rajtam + farmer (világos) és a sárga kockás tornacipi... még jó mert csizmában nem tudtam volna 2 órán keresztül ropni...

    egyébként miniben akartam de a párom azt mondta kurvás. nem tetszett neki hogy elmentem... persze utolag már megbántam hogy nem maradtam a mininél mert ezek a 15 éves kiscsajok kurvásak nem én.... már bocsánat remélem nem sértek meg itt senkit, de én nagymama lettem volna azokhoz a szerkókhoz képest amiket ezek a kis tinik felvonultattak...

     

    de szépek meg csinosak, csak azért brutál ahogy kinéznek!!! mondjuk biztos én is ilyen lennék meg voltam is ebben az életkorban...

     

    nah ennyi, még pörgök mint a búgócsiga, azt hittem majd jót alszok, de nem bírtam... 

     

    írjatok!

    puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_750922 (0)
     
  23. 2010. október 3. 07:433879.

    szia!

    bár nem engem kérdeztél , de ha illik a stílusodhoz, a többi ruhádhoz, simán hordhatod utcára is.  

    előzmény:
    Sziszi86 (3878)
    2010-10-01  19:32
  24. 2010. október 1. 19:323878.

    Húúú nem is tudom melyikre reagáljak. Nagyon jóóó cuccok. Ezeket hol szoktad venni? 

    És Meira köszi, hogy válaszoltál a táskára. Igazából ez szerencsére még nem kopik. De szerinted milyen lenne ha ezt a táskát utcára hordanám?  

    előzmény:
    *Meira* (3874)
    2010-10-01  12:41
  25. 2010. október 1. 14:163877.

    Hali lányok!

     

    Hát, a rossz hír (nekem) az, hogy az új órabeosztásom pocsék, kevesebb csoportom van, azaz kevesebb pénz, viszont üzleti nyelv meg haladók, azaz jóval több készülés. Ez azt jelenti, kevesebb idő netezni. :( Meg kevesebb pénz vásárolni. :(

     

    Ráadásul készen lett az új kanapénk. Nagyon szép, csak túl nagy lett, elnéztem a méreteket és a készítő is nagyobbra csinálta, mint kértem. :( Lehet, hogy vatera lesz belőle. :(

     

    Na mindegy, elég a sirámokból :).  Ha tudok ide biztos benézek. Max fotózni nem lesz időm, meg nem lesz mit lefotózni. :)

     

    Meira: Ha híztál is, nem látszik, tök jól nézel ki. Jók a cuccok. Sajnálom a blogot, de ha már ide teszel fotókat, az jó. :)

     

    Harmony: fotózz szetteket, mi meg megszavazzuk mit vegyél fel.

    Aztán csapunk egy online topicbulit neked meg Meirának. :) Én leszek a vendég. :)))  Majd küldök nektek pezsgőt, vagy bort, vagy amit akartok. Isteni grappás csokilikőrünk van, igaz már nem sokáig. :)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_259605 (0)
     

Címlap

top