Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szakított a párom!

Al Bundy
Létrehozva: 2008. november 6. 22:16

Sziasztok!

 

Ma végleg szakított velem a párom. Szeretném kérni a segítségeteket. Mit tegyek? Hogy tegyem túl magam rajta? Nem könnyű a dolgom, mert én még mindig nagyon szeretem. 5 éves kapcsolatnak lett ma vége. Azt mondta, hogy már nem úgy szeret. Elmondani nem lehet, hogy ez mennyire fáj.

Soha többet nem ölelhetem át, nem foghatom meg a kezét, nem simogathatom meg az arcát. Nélküle fekszem, és nincs mellettem, amikor felkelek. Ha rá gondolok, akkorát dobbant a szívem, hogy majd kiugrik, az egész testem beleremeg. És sztem ezek a dolgok nem azt jelentik, hogy megszokásból fog hiányozni. Szerelemből fog. Ezen kell túltennem magam.

 

Minden segítséget nagyon szívesen fogok olvasni, és köszönök minden választ!

 

Bundy

  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. május 7. 10:06126.
    Kutyaharapást szőrivel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176269 (125)
    2009-05-07  09:53
  2. Torolt_felhasznalo_176269
    Torolt_felhasznalo_176269
    2009. május 7. 09:53125.

    Van rá megoldás, persze, akkor működik, amikor már nincsen reményed felé, hogy vissza jön. mert a remény meggátolja a továbblépést, és azt hogy újabb ugyan olyan, vagy még jobb és boldogabb kapcsolatod legyen. 

    ha már véglges a dolog akkor segíthet feldolgozni a gyászt. tudd hogy a szerelem a te érzésed, az benned van, azt te érzed, ugyan úgy mint a fájdalmat, a hiányát is te érzed. csak te. És a boldogságot, is melegséget is te éreztetd amikor együtt voltatok. És most vele együtt eltünt. És ott marad a hiány. Úgy érezzhetjük gyakran, hogy csak Ő tudja ezt a hiányt pótolni senki más. De az érzés akkor is benned van. az a tiéd csak a tiéd. Ha engeded akkor bármikor felhoszhatja belőled valaki. és lehet ismét szerelmes! 

    előzmény:
    Al Bundy (1)
    2008-11-06  22:16
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 23. 09:30124.
    szia.én tudom mit érzel hiszen nekem is januárban ért véget egy 6éves kapcsolatom.ö szakitott velem és én sem tudom elfelejteni mert még mindig szeretem.én néha beszélek vele de ez utánna még rosszabb hiszen nem ölelhetem át nem csókolhatom meg és nem marad velem.jo látni de utánna majd megszakad a szívem.és nem adom fel a reményt hátha még vissza jön.hát tanácsot nem tudtam adni de megértelek öszintén.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_240155 (122)
    2009-04-10  14:52
  4. 2009. Április 10. 15:09123.

    Nagyon rosszul esett???????

    Mennyire szereted Te Őt? 

    Fájnia kéne, hasogatni a szíves összes zugában. 

    Egy rosszul elkészített étel, na az rosszul esik, vagy, ha anyu rádüvölt, hogy rakj rendet a szobádba. 

    A fiúcska élni akar? Lehet neked is azt kellene, mert, amennyiben jól számolom 17 éves vagy. Vagy Te már esküvőt tervezel?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_240155 (122)
    2009-04-10  14:52
  5. Torolt_felhasznalo_240155
    Torolt_felhasznalo_240155
    2009. Április 10. 14:52122.

    Sziasztok!

    Az én exem már majdnem 2 hete szakított velem..és még mindig nem tudtam elfelejteni és megutálni sem. Pedig olyan dolgokat csinált amitől megkellene de nem megy. Múlt héten szombaton bulizni voltunk és egy helyre járunk..ott volt az ő exe is és egyszer csak azt láttam h az ő karjaiban van..nagyon rosszul esett..de nem szereti őt úgy mond csak azér van vele..azt mondják barátnőim h azért hagyott ott mer ő még élni akar és engem nem akar kihasználni mer érez irántam valamit..és mivel exe iránt nem igazán ezér inkább őt használja ki olyan téren úgymond..de nem tudom mit tegyek..írjak e neki vagy örökre elkéne felejtenem..nem tudom:S

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. november 23. 00:50121.

    Sajnos nincs más megoldás, mint az IDŐ és ha nagyon mélyen éreztél a párod iránt, akkor ez nem kevés időt jelent. Bármennyire is szeretné az ember ezt az időszakot kikerülni az életében, nem lehet . Az még sokat segíthet neked, ha a volt pároddal ki- és át tudjátok beszélni a dolgokat, akkor nem maradnak benned nyitva hagyott, meg nem válaszolt kérdések.

    Hidd el túl lehet élni és utána sokkal több leszel és másképp fogod látni az életet. Mivel az élet kiszámíthatatlan, sok minden megtörténhet : az is lehet, hogy visszatalál hozzád egy idő után, de az szinte biztos, hogy lesz még valaki az életedben, aki elhomályosítja a mostani volt párod emlékét !

    előzmény:
    Al Bundy (1)
    2008-11-06  22:16
  7. 2008. november 22. 19:49120.

    Szia!

     

    Az igazi szerelem talán soha nem múlik el. 

    Nehéz feldolgozni, hogy nincs már a másik. 

    Már akkor fájdalmas, amikor a másik közli hogy nem szeret úgy mint régen.

     

    Veled érzek, nem egyszerű feledni, de ha már nem szeret, bármit csinálhatsz, tudomásul kell venned hogy ő már a másé.

    előzmény:
    Al Bundy (117)
    2008-11-17  12:35
  8. 2008. november 22. 19:18119.
    Bundy, kitartás.......
    előzmény:
    Al Bundy (117)
    2008-11-17  12:35
  9. 2008. november 22. 19:17118.
    Tudod, az ember felébred éjjel és levegő után kapkod... Kinyújtja kezét a sötétben, és egy kezet keres. Nem bírja megérteni, hogy a másik nincs többé, nincs a közelben, a szomszéd házban vagy utcában. Hiába megy az utcán, a másik nem jöhet vele szemközt. (...) Ebben a kancsi, delejes, mágikus állapotban, a várakozó és nélkülöző szerelmesek lelki állapotában van valami a hipnotizáltak önkívületéből; olyan a pillantásuk is, mint a betegeké, akik ájult-tikkadt pillantással, lassú szempillafelvetéssel, a delejes álomból ébrednek. Ezek nem látnak mást a világból, csak egy arcot, nem hallanak mást, csak egy nevet. De egy napon felébrednek. Körülnéznek, szemük dörzsölik. Már nemcsak azt az arcot látják... pontosabban, azt az arcot is látják, de homályosan. Különös érzés ez. Amit tegnap még nem lehetett elviselni, úgy fájt és égetett, ma nem fáj többé. Ülsz egy padon és nyugodt vagy. Márai Sándor
    előzmény:
    Al Bundy (117)
    2008-11-17  12:35
  10. 2008. november 17. 12:35117.

    Sziasztok!

     

    Sajnos nem múlik az érzés. Eltelt már sok idő, de egyre jobban fáj. Mikor lesz ennek vége? Soha? Nem tudok csinálni semmit, mert csak ő jár az eszemben. Hiába dolgozom, vagy foglalom le magam, minden második gondolatom Ő. A fene egye meg, hogy ez ennyire fáj.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. november 11. 07:25116.
    Figyu, természetes most hogy hiányzik, meg egyáltalán az az érzés is, hogy fel se tudod fogni, hogy ez PONT VELED történik, mikor annyira szuper volt minden........idővel majd tisztul minden.......és rájössz hogy az életben ez  még lehet h párszor megesik, mert "ez van". Legyél hálás, mert felnyitta a dolog a szemed.
    előzmény:
    Al Bundy (114)
    2008-11-11  01:33
  12. Torolt_felhasznalo_813993
    Torolt_felhasznalo_813993
    2008. november 11. 02:04115.

    Sajnálom ami veled történt.

    Minden szakítás lelki fájdalommal jár. Próbálj meg erős lenni.

    De a nic jeledből azt látom, hogy már újra eggyütt vagytok. 

    előzmény:
    Al Bundy (1)
    2008-11-06  22:16
  13. 2008. november 11. 01:33114.
    Sajnos nem. Nem újra... Csak nem akarom ugyanazokat írni folyton. Hogy mennyire hiányzik, stb.
    előzmény:
    Szöszke77 (113)
    2008-11-10  17:45
  14. 2008. november 10. 17:45113.
    Mi történt Al Bundy-val?! csak nem újra........?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. november 9. 12:33112.

    Ezt hivjak derult egbol villamcsapasnak...

     

    Tudom, nem vigasz, de sokakkal ez azutan tortenik meg, hogy hazassagot kotnek, gyerekeik vannak, aztan a pasi rajon, hogy meg nem elt eleget.

    Lehet, hogy visszater hozzad, de talan sosem leszel nyugodt mellette akkor sem.

     

    Elkeserito

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981645 (104)
    2008-11-08  19:28
  16. 2008. november 9. 12:29111.

    Egyutterzek veled, mert szenvedsz, de:

     

    ez a lany nem az igazi a szamodra, abban biztos lehetsz. Oszinten kivanom, hogy hamarosan le tudd zarni a dolgot, szabadulj meg a fajdalomtol, es talald meg azt, aki valoban teged akar. Aki mellett az lehetsz, aki vagy.

     

    De ezt neked is akarnod kell. Felre banat, felre bu

    előzmény:
    Al Bundy (1)
    2008-11-06  22:16
  17. 2008. november 9. 08:28110.
    azta.....hát ez nem semmi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981645 (104)
    2008-11-08  19:28
  18. Torolt_felhasznalo_342622
    Torolt_felhasznalo_342622
    2008. november 9. 00:57109.
    Még annyit,hogy szerintem jobb lenne neked,ha nem jönne vissza hozzád.Tudom ez így brutálisan hangzik,de később,kitisztult fejjel ezt te is így fogod majd látni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342622 (107)
    2008-11-09  00:52
  19. 2008. november 9. 00:57108.

    Senki sem érdemli meg könnyeidet, aki pedig megérdemli az nem fog sírásra késztetni.

    Gabriel García Márquez

    Talan ez?

    előzmény:
    nuszimókus (97)
    2008-11-07  19:16
  20. Torolt_felhasznalo_342622
    Torolt_felhasznalo_342622
    2008. november 9. 00:52107.
    Perszehogy nehéz,én megértem!Jómagam is túlestem pár szakításon.Bár egyik sem volt olyan hosszú kapcsolat mint a tiétek.De volt egy nagyon fájdalmas szakításom,ami után két teljes évig szenvedtem úgy,hogy sohatöbbé nem láttam őt újra.Persze ez kevéssé vigasztaló a számodra,de hidd el túl fogsz jutni rajta.Az a véleményem,hogy nem érdemelte meg a szerelmedet és odaadásodat.Ahhoz pedig egyáltalán nincs joga,hogy arra kérjen téged,hogy változz meg.Bocsi az őszinteség miatt,nem akarok még több fájdalmat okozni.
    előzmény:
    Al Bundy (106)
    2008-11-09  00:31
  21. 2008. november 9. 00:31106.

    Nagyon szép idézet. És igaz is, bármennyire is fáj. Csak tudod, ez nem olyan egyszerű, hogy csak úgy hagyjam. De persze nem tehetek mást. Ez van. Ha visszajön, akkor minden más lesz, sokmindenre megtanított ez a kapcsolat, és a szakítás is. Sokkal érettebbé, megfontoltabbá tett.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342622 (105)
    2008-11-09  00:24
  22. Torolt_felhasznalo_342622
    Torolt_felhasznalo_342622
    2008. november 9. 00:24105.

    Sajnálom ami Veled történt! Én csak egy dolgot szeretnék mondani, egy idézetet: "Ha szeretsz valamit,hagyd elmenni.Ha visszajön hozzád,akkor örökre a tiéd.Ha nem,akkor sosem volt az igazi."

     

    Kitartást kívánok Neked!

    előzmény:
    Al Bundy (81)
    2008-11-07  16:42
  23. Torolt_felhasznalo_981645
    Torolt_felhasznalo_981645
    2008. november 8. 19:28104.

    Sziasztok!

    Velem lassan 2 hónapja szakított a párom. Csodálatos évet töltöttünk együtt, nagy szerelemben. Nyáron több hétig együtt nyaraltunk, soha egy rossz szó nem hangzott el közöttünk. Aztán Pestre került, ez egy hét alatt megváltoztatta. Aztán következő héten már ki is dobott, azt mondta egy másik csajt megismert, nem csalt meg, még mindig nagyon szeret, de koptak az érzései valamint túl sok új hatás éri amit nem tud kezelni és elkezdett menekülni. Nem az első szakításon vagyok túl, épp pár napra egy másfél éves kapcsolatra jöttem össze vele anno. De ez most minden eddiginél sokkal szörnyűbb. Nem tudom elfogadni, nem tudom feldolgozni. Egy hónapig minden éjszaka sírtam, most már csak minden másnap...de olyankor naponta többször. Minden pillanatban ő jár még mindig a fejemben.  Azóta többször beszéltünk msnen, mindig ő keresett. A másik csajjal nem jöttek össze a dolgok... Megkérdeztem mért keres, azt mondta nem tud lezárni. Én sem...illúziókat, reményeket kergetek. Bemesélem magamnak, hogy biztos szeret még és megbánta. Persze az eszem tudja, hogy ez nem valaszínű. Ha annyira szeretett volna nem hagyott volna el, vagy már rég rohant volna hozzám stb... Nyáron még azt mondta egy futó kaland sem érne annyit,mint a mi kapcsolatunk. Azt mondta engem akar majd feleségül venni. Annyira boldogok voltunk, hogy néha már el se hittük, hogy ez igaz lehet.

    Valószínű most ki akarja élni magát, én voltam az első komoly kapcsolata, sztem bepánikolt..Amikor szakításunk előtt utoljára találkoztunk már éreztem hogy vmi baj van, ki voltam borulva. Azt mondta nem akar elveszíteni és nem tudja elképzelni nélkülem az életét. Gyönyörű orchideát is kaptam akkor, azt mondta menjek vele Pestre. A szakítást megelőző napon felhívott,hogy másnap jön, nála alszom, jön értem délkörül. Aztán csak nem jött estig...

    A mai napig nem értem ezt az egészet, nem hiszem hogy józan ésszel ennyi idő alatt eltudta dönteni, nem tudom elhinni,hogy abból a  hatalmas szerelemből semmi sem maradt. 

    Lassan megkéne próbálnom lezárni,elrakni a fényképeit,de nem tudom. Az emlékeinkből élek, tudom,hogy rosszul teszem...

    A remény soha nem fog meghalni bennem,hogy mi egyszer még egy pár leszünk.

    Segíteni sajnos nem tudok a hasonló cipőben járóknak, de kitartást kívánok mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. november 7. 22:51103.

    Sajnállak nagyon, és tényleg ez a legjobb tanács amit Neked  tudok mondani.

    Színes és elég szép az élet ,nem kell mindíg szerelmes balladákról dalolászni. :-) Ígyis úgyis átzuhanunk az Életen, és végül nem vár semmi, akár van nőd,akár nincs.  Akkor miért ne könnyítenéd meg a magad dolgát azzal,hogy nem foglalkozol az ilyenekkel?

     

    üdv, és jobbulást!

    előzmény:
    Al Bundy (1)
    2008-11-06  22:16
  25. 2008. november 7. 22:46102.
    És azt mondod, létezik olyan lány, aki engem jobban megbecsülne? Ez számomra most eléggé hihetetlen. Maga az a tény is, hogy én más lánnyal ismerkedjek. Pfúj! Ha bárkire ránézek, ő jut eszembe, és jön az emésztő fájdalom, keserűség, magányérzet. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy máris csajozni próbáltam, hanem azt, hogy ha az utcán szembejön velem egy lány, az jut eszembe, hogy ő most mit csinálhat? Gondol rám? Hiányzom neki? Elég gáz vagyok, tudom, ezekkel az érzelmi megnyílvánulásaimmal, de ezt teszi a szerelem az emberrel. Amikor nem voltam szerelmes, kemény voltam, bunkó, érzéketlen, stb. De azóta teljesen megváltoztam, mindezt miatta. És most azt kéri, megint változzak, de ne az legyek, mint az elején, bunkó, meg hasonlók, csak valahova máshova. Erre most mit lépjek? Meddig változzak? hogy változtassak olyan dolgokon, amik azt hozzák ki belőlem, hogy ez már nemis én vagyok, hanem egy bábú, akit úgy alakítanak, ahogy akarnak, és úgy játszanak az érzelmeivel, ahogy éppen tetszik. De egyvalamiben biztos vagyok még. SOHA senkinek sem engedem többé, hogy így belemásszon a szívembe. Még idejében lépni fogok ezügyben...
    idézet:
    Al Bundy (86)
    2008-11-07 17:58:16

    Nagyon helyes, ne engedd, jobban jársz. És ezzel a fejezettel lezárhatod végül a szerelem utáni vágyódást is, hidd el könnyebb úgy, csak nyerni lehet vele!

     Ha nem gondolsz ilyesmikre, akkor előbb utóbb nem is érzed a hiányát! :-)

     

    előzmény:
    Al Bundy (86)
    2008-11-07  17:58

Címlap

top