Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

GYŐZZÖN A JOBBIK

peléisten
Létrehozva: 2009. május 5. 17:04

Ma hallottam ezt a választás elötti szlogent. Igen, jobb szlogen, mint a szegfűs igen-igen....

Ígéretük szerint, ha hatalomra kerülnek, akkor eltörlik a Bajnai csomag jó részét, és saját csomagjaikat hozzák (mi meg vihetjük..)

 

Jó lesz ez nekünk???

 

 

  1. 2010. június 18. 13:183976.

    Sanyíííííííííííííííííííííííí,nem kell két nick-el is visszajönnöd!

    há dikmán,há tákáródá visszá áz index fórumra,vágy onnán mán kitiltották á moderátorok,csáje?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_658993 (3975)
    2010-06-18  08:03
  2. Torolt_felhasznalo_658993
    Torolt_felhasznalo_658993
    2010. június 18. 08:033975.

    Az a frame balodalt fent azért van, hogy segítsen bizonyos témákhoz új hozzászólókat hozzásegíteni. A topikok aktivitását jelzi ki.

     

    Mi negatívan vagyunk megkülönböztetve. Ez helytelen. A gondolatszabadság akadályozása. Akinek van véleménye, és hozzászólna, az lássa hogy vagyunk.

     

    Érted mi a különbség?

     

    Van aktív és passzív jelleg. Mint a médiumok esetén.

     

    A TV, a Híradó aktív médiumok. Leülsz, bekapcsolod és nézed. "Megkeres téged". Nem kérdez meg arról, hogy lesz e, vagy nem.

     

    Egyszerűen elkezdődik, és ha úgy döntesz, akkor megnézed a híreket, vagy kikapcsolod a TV-t. De az első lépést ők teszik meg feléd, a média által.

     

    A passzív médiumok olyanok, amelyeket meg kell keresni. Többnyire ezeknek nincs reklámja (pl. hírportálok), magad keregélsz, választasz. A lényeg, hogy te keresel rá, te teszed meg a kezdő lépést. A Kuruc Info például egy ilyen kategória és csak azért lett olyan népszerű, mert híre ment, a politikusok be akarták tiltani, stb.

     

    De a Barikádot sokkal kevesebben olvassák például.

     

    Hasonlítsd ezt mondjuk ahhoz, ahogy tanulni kell egy gyermeknek. Ha a szülő rábízza (passzívan), abból könnyen az történhet, hogy tudjuk mi, sajnos jól tudjuk. Akár iskolakerülő is lehet.

     

    Ha viszont a szülő ösztökéli a tanulásra, akkor esetleg előveszi könyvet, megcsinálja a házit, stb.

     

    Tehát nagyon nem mindegy, hogy valaminek a szerepe aktív, vagy passzív.

     

    Itt az NLC-n, amikor még nem diszkrimáltak, vagy nem volt annyira jellemző, akkor az aktvitásunk kifejeződött. Sokkal több hozzászóló érkezett.

     

    Erre jött a politikai gumiszoba, amely a sanyi-féléknek kedvezett. Aztán jött a teljes elszigetelés.

     

    A színvonalat nem Te vagy én rontjuk. Gyakran emlegetik a "régi NLC-t", hogy az milyen jó volt, jobb mint ma, mert a gazt (sanyi) kigyomlálták és a tűző napra vetették...

     

    De a liberális kettős mérce ma az ilyen "bűnöző-nickeknek" kedvez.

     

    Senkinek nincs joga megsérteni a gondolatszabadságot. Főleg nem kettős mérce alapján.

     

    "ha pl nyílt topicot indítasz Jobbik témában, annak úgyis tudod, mi lesz a vége: bejön boldog-boldogtalan és jópáran elkezdenek - engedelmesen bégetve - rasszistázni meg nácizni, meg beszólogatni meg személyeskedni, és 20-30 hsz után meghal az egész beszélgetés. Annak sincs túl sok értelme."

     

    ERRE ki fogunk dolgozni egy taktikát.

     

    Rendben?

     

    Ügyesen fogjuk kezelni az ilyesmit. Mi már sok mindenen keresztül kellett, hogy menjünk itt, negatív diszkrimináció mellett, "másodrendű nickekként" kezelve. Vissza fog jönni az a "régi színvonal", jönnek majd új hozzászólók is.

     

    Rendben?  

     

    MEGBESZÉLJÜK... (itt, vagy az üvegtopikban leírom majd, mire gondolok)

     

     

    idézet:
    énvagyokamájer (3981)
    2010-06-17 23:44:41

    Emlékeztetlek arra , amit Adrijan írt a kettős mérce topikodba

     

    ******************

    adrijan 2010-06-10 21:5117.

    Szia Juszuf!

     

    Maximum annyit tehetek, hogy a topikindító hozzászólásból minden politikai vonatkozású részletet kitörlök, és ebben az esetben vissza tudom tenni az Aktuális rovatba.

     

    Viszont előre szólok, hogy amint (akár csak áthallásosan) politikai hozzászólások érkeznek a topikba, visszahelyezzük azt a Pol. gumiszobába.

     

    Az NLC fóruma hangsúlyozottan és tudatosan nem politikai fórum, és a lehető legkisebb teret kívánunk adni bármiféle politizálásnak a fórumon. 

    előzmény: Juszuf100 (16) 2010-06-10  21:32 *************************

     

    előzmény:
    énvagyokamájer (3972)
    2010-06-17  23:44
  3. 2010. június 18. 00:523974.

    takarodj a kurva anyádba!mondtam,hogy beteg vagy,mondod,hogy most már nem jösz visza soha,aztán 3 nap sem telik el,és visszajösz,mi az,nincs jobb dolgod te rasszista vén buzi,szorongtál a vágytól,hogy visszagyere trollkodni?mellesleg most inkább nem jelentgetem a rasszista rágalmaidat,vágd csak magad alatt a fát te űrféreg,innen érzem,hogy még mindig nem fürödtél! inkább ismerkedj meg a vízzel,és a tüsfürdővel,mert rohadt büdös vagy,innen érzem a szagodat! FÚÚÚÚÚÚJ!

     

    előzmény:
    Jobbikfan (3973)
    2010-06-18  00:05
  4. 2010. június 18. 00:053973.

    Ezt hogyan mentegetnétek ? 

     

    "Cs. Miklós testvére szerint "öcsi" egy ideje a Jobbikot támogatta a rabolt pénzéből. "Pár hete termet bérelt nekik, szórólapokat rendelt, kampányuknak segített" - mondta Cs. Miklós testvére, aki szerint az interneten is szoros viszonyt ápolt "öcsi" jobbikos barátaival. "Január végén öt napra Amerikába utazott. Először azt mondta, turistaként utazott, aztán azt mondta, az üzlet miatt ment ki, mennie kellett" - mesélte a nő, aki szerint Miklósnak beígértek dolgokat, amiért cserébe teljesítenie kellett. Az ATV felhívta a Jobbik III. kerületi elnökét, akit a család gyanúja szerint Miklós támogatott, ám a helyi pártelnök tagadta, hogy bármilyen köze lenne Cs. Miklóshoz.


    "Náci gazember vagyok"

    Cs. Miklós az elmúlt időszakban komoly pénzhiánnyal küszködött. Ügyvédje, Magyar György szerint védence arról vallott a nyomozóknak, hogy a pénz kártyaadósság miatt tűnt el, ám a Cs. család szerint ez lehetetlen, mivel Miklós soha életében nem kártyázott, nem is érdekelte.

    Rablásairól Cs. Miklós részletes beismerő vallomást tett, miután az egyik óbudai lakóparkban elfogták. Lakásán házkutatást tartottak, melynek során megtalálták a rabláskor viselt ruháját és a gáz-riasztó fegyvert is. Az ATV úgy tudja, a YouTube-on saját csatornát indított vinyetta néven, ahol szélsőjobboldali, náci nézeteiről vall, egy szlovák hozzászólónak önmagáról angolul annyit írt, hogy „én egy náci gazember vagyok”. Csatornájáról a Jobbik YouTube oldala is elérhető." 

     

    Erről mint hazudnátok ?

     

    Talán hogy hős a fickó, mert életét kockáztatta egy magasabb eszméért ?

     

     

     

    ITT van a video is a mocskos gazember jobbiks náciról !

     

    CSókolgassátok a monitort majmok ! 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. 2010. június 17. 23:443972.

    Az a frame balodalt fent azért van, hogy segítsen bizonyos témákhoz új hozzászólókat hozzásegíteni. A topikok aktivitását jelzi ki.

     

    Mi negatívan vagyunk megkülönböztetve. Ez helytelen. A gondolatszabadság akadályozása. Akinek van véleménye, és hozzászólna, az lássa hogy vagyunk.

     

    Érted mi a különbség?

     

    Van aktív és passzív jelleg. Mint a médiumok esetén.

     

    A TV, a Híradó aktív médiumok. Leülsz, bekapcsolod és nézed. "Megkeres téged". Nem kérdez meg arról, hogy lesz e, vagy nem.

     

    Egyszerűen elkezdődik, és ha úgy döntesz, akkor megnézed a híreket, vagy kikapcsolod a TV-t. De az első lépést ők teszik meg feléd, a média által.

     

    A passzív médiumok olyanok, amelyeket meg kell keresni. Többnyire ezeknek nincs reklámja (pl. hírportálok), magad keregélsz, választasz. A lényeg, hogy te keresel rá, te teszed meg a kezdő lépést. A Kuruc Info például egy ilyen kategória és csak azért lett olyan népszerű, mert híre ment, a politikusok be akarták tiltani, stb.

     

    De a Barikádot sokkal kevesebben olvassák például.

     

    Hasonlítsd ezt mondjuk ahhoz, ahogy tanulni kell egy gyermeknek. Ha a szülő rábízza (passzívan), abból könnyen az történhet, hogy tudjuk mi, sajnos jól tudjuk. Akár iskolakerülő is lehet.

     

    Ha viszont a szülő ösztökéli a tanulásra, akkor esetleg előveszi könyvet, megcsinálja a házit, stb.

     

    Tehát nagyon nem mindegy, hogy valaminek a szerepe aktív, vagy passzív.

     

    Itt az NLC-n, amikor még nem diszkrimáltak, vagy nem volt annyira jellemző, akkor az aktvitásunk kifejeződött. Sokkal több hozzászóló érkezett.

     

    Erre jött a politikai gumiszoba, amely a sanyi-féléknek kedvezett. Aztán jött a teljes elszigetelés.

     

    A színvonalat nem Te vagy én rontjuk. Gyakran emlegetik a "régi NLC-t", hogy az milyen jó volt, jobb mint ma, mert a gazt (sanyi) kigyomlálták és a tűző napra vetették...

     

    De a liberális kettős mérce ma az ilyen "bűnöző-nickeknek" kedvez.

     

    Senkinek nincs joga megsérteni a gondolatszabadságot. Főleg nem kettős mérce alapján.

     

    "ha pl nyílt topicot indítasz Jobbik témában, annak úgyis tudod, mi lesz a vége: bejön boldog-boldogtalan és jópáran elkezdenek - engedelmesen bégetve - rasszistázni meg nácizni, meg beszólogatni meg személyeskedni, és 20-30 hsz után meghal az egész beszélgetés. Annak sincs túl sok értelme."

     

    ERRE ki fogunk dolgozni egy taktikát.

     

    Rendben?

     

    Ügyesen fogjuk kezelni az ilyesmit. Mi már sok mindenen keresztül kellett, hogy menjünk itt, negatív diszkrimináció mellett, "másodrendű nickekként" kezelve. Vissza fog jönni az a "régi színvonal", jönnek majd új hozzászólók is.

     

    Rendben?  

     

    MEGBESZÉLJÜK... (itt, vagy az üvegtopikban leírom majd, mire gondolok)

     

     

    előzmény:
    Tweety (3968)
    2010-06-17  16:39
  6. 2010. június 17. 23:393971.

    na jó,itt van még pár baktériumölő kéztisztítószer,VIGYÁZZ SANYI!

    A baktériumok 99,99%-át elpusztítja!!!!

     

    próbáld ki,és fürödj le mert innen érzem a rohadt büdös szagodat,és foggyál le,hogy legalább egy kamionba beférj!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-06-17  23:25
  7. 2010. június 17. 23:333970.
    ez majd elriaszt téged,te űrféreg!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-06-17  23:25
  8. 2010. június 17. 23:303969.

    te büdös troll,nem bírod betartani az ígéreted????

    azt hittem,már elküldtelek egy párszor a kurva anyádba!

    idézem,mit hazudtál:

     

    "ezért úgy döntöttem, hogy felhagyok az ellenetek való harccal, döglött oroszlánba nem kunszt még egyet rúgni.

    A jobbik , vele vona  elhunyt, kivérzett, ennyire volt elég a szájhősködés és hazudozás.

    Nagyon sajnálom hogy egyedül maradtatok a fóbiáitokkal, de mostantól én sem erősíthetem a csoporthoz tartozás élményeteket , amint elmegyek ti is egyre kevesebbet fogtok csevegni , ahogy ez látszik a nélkülem folyó fórumon is, a hozzászólások 10%-nyi mennyiségre estek vissza, mert egymásnak nem tudtok semmi  újat mondani, kreativitásotok, nulla.
    "

     

    szóval már megint bebizonyítottad az ostobaságodat,és a hazudási mániádat,te büdi rasszista vén buzi!

     

    szóval úgy volt hogy elmész,de te beteg vagy,betegesen ragaszkodsz ahoz,hogy itt fertőzhess!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
    2010-06-17  23:25
  9. 2010. június 17. 16:393968.

    Szia,

     

    szerintem akit érdekelt és érdekel a Jobbik, és erről szeretne itt beszélgetni, az már régen megtalálta az ehhez szükséges fórumokat, és vagy bent van a Jobbik üvegtopikban, vagy egy másik, nem NLC-s fórumon beszélget erről :)

     

    Apropó, azt látjátok pl, hogy a youtube-on minden jobbikos-gárdás-öhömös videó alatt egy rakás jobbikos hsz látható? Ott is lehet pl véleményt cserélni :) Szerintem oda írnak a fiúk-férfiak, mert többségüknek derogál egy női fórumra jönni, pláne ilyen témában :D

     

    Szóval én nem látom ennyire vészesnek a helyzetet. Akit érdekel, az így is megtalálja a Jobbik üvegtopikot, akit meg nem érdekel, az akkor sem írna bele, ha minden nap a szeme előtt villogna egy online reklámban ;)

     

    Ja és ha pl nyílt topicot indítasz Jobbik témában, annak úgyis tudod, mi lesz a vége: bejön boldog-boldogtalan és jópáran elkezdenek - engedelmesen bégetve - rasszistázni meg nácizni, meg beszólogatni meg személyeskedni, és 20-30 hsz után meghal az egész beszélgetés. Annak sincs túl sok értelme.

    előzmény:
    énvagyokamájer (3967)
    2010-06-17  15:05
  10. 2010. június 17. 15:053967.

    Szia!

     

    Én is megyek, szívesen. Csak ellenkezett az elveimmel, hogy a lehető legelszigeteltebb környezetbe kerüljünk.

     

    Hiszen: a "politikai gumiszoba" egy megalázó, elszigetelt kategória. Az új hozzászólásokat nem jelzi ki az NLC-rendszere, ezáltal az aktivitásunk nem látható esetleges új hozzászólók számára, vagyis nem vagyunk láthatóak.

     

    Ugyanakkor az üvegtopikok még egy külön megnehezített, "szeparé" halmazba kerültek bele (vagyis a keresőben csak akkor található meg, így a Jobbik üvegtopik is, ha külön szeparéval keresik, különben nem jelenik meg.

     

    Tehát a "politikai gumiszoba zárt-, vagy üvegtopikok" a lehető legelszigeteltebb topikok, valószínűleg nagyon kevesen fogják látni azt, hogy mi a mi véleményünk, így olyanok sem, akiket érdekelne, hozzászólna, mert egyszerűen nem lesz tudomása arról, hogy vannak ilyen topikok, illetve hogy aktívak.

     

    Ezek technikai (és politikai) akadályok a Jobbik ellen. Azért, mert a Jobbik a legérdekesebb politikai téma, kiemelkedően. Azért mert nem az a "kussolós fajta", mint a legtöbb más társaságok.

     

    Tehát szívesen írok oda (Jobbik üvegtopik), de inkább híve vagyok annak, hogy legyünk nyilvánosak, nem pedig"zárkózottak az elzártak között".

     

    Mi többnyire nem vitatkozunk, csupán híreket osztunk meg egymással. Egy topikot az új szempontok éltetnek, szükség van az ellenzékre.

     

    Természetesen nem trágár bunkókra gondolok, mint a már jól ismert, hirhedt a sátán szargépére, hanem értelmes, ércekkel és tárgyilagossággal rendelkező, felkészült, és kulturált fórumozókra.

     

    Ilyenre több esélyünk van itt, vagy esetleges új indítású topikokban, mintsem a Jobbik-üvegtopikOKban.

     

    Mert ez a technikai gyakorlatban is úgy működik, mint egy zárt ketrec, nem csupán külsőségeiben megalázó. A modik hosszasan gondolkodtak, hogy a jogi semmibevételen túl, technikailag hogyan tudnának elnyomni minket.

     

    Erre válaszoljunk valahogy. Ne adjuk igába a fejünket!

     

    Azt hiszem az ilyen, technikai dolgok megvitatatására valóban jobb lesz az üvegtopikban (ott, amelyet kvázi "senki", így a modik sem olvasnak).

     

    Kérlek Titeket, ha gondoljátok ott válaszoljatok. De persze itt is lehet.

     

    Esetleg majd oda is bemásolom ezt később.

     

    előzmény:
    landroverfree_ (3966)
    2010-06-17  13:52
  11. 2010. június 17. 13:523966.
    Kedves Fórumozók!

     

    visszajött a troll,az űrféreg sanya,

    azt javaslom,hogy folytasuk a beszélgetést az új "szeparé" (zárt,és félzárt topikok) rovatba áthelyezett (ettől még pol.gumiszobás) JOBBIK ÜVEBTOPIKBAN!!! 

     

    (tudom,hogy már most is inkább ott beszélgetünk,és ez így helyes!!!)

     

    És azt javaslom,hogy mindenki aki tagja, tegye ki a kedvencek közé,hogy hamar megtalálja,

     

    tisztelettel várunk oda mindenkit,aki építő jelleggel szeretne a témáról beszélni,függetlenül attól,hogy ő jobbos,balos,vagy liberális,lényeg a lényeg,a Sanyihoz hasonló trollok ott nem tudnak személyeskedni,és akadályozni a kultúrállt gondolatcserét!

    gyertek,jöjjön mindenki,aki építő jelleggel akar a témáról beszélni!

     

    néha IDÉZZÉTEK ezt a hozzászólást,hogy látható legyen az újak számára is az üvegtopik!!!!!! meg hogy ti is meg tudjátok találni (ha csak nem teszitek ki a kedvenc topikok közé az üveg topikot)

     

    tehát mégegyszer a link:

     

    www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=254937

     

    GYERTEK!

     

    Üdv,Landroverfree

    idézet:
    landroverfree_ (3946)
    2010-06-13 17:31:11
    sziasztok,már mindenki ott van,csak szólok,nehogy a szargép sanya azt higye igaza volt
    előzmény:
    landroverfree_ (3939)
    2010-06-13  17:31
  12. 2010. június 16. 17:413965.
    köszi,ezzel talán távol tudjuk tartani a szargép sanyát,én is hoztam antibakteriális szappant,valamint ultra erős baktériumölő kéztisztítószert!.
    előzmény:
    Damil1 (3963)
    2010-06-16  10:40
  13. 2010. június 16. 14:253964.

    Ejnye-ejnye...az ötletet jónak tartom, de "vigyázni kell" az ilyen képekkel...

     

    Nem lesz ez jó így a Fideszek: Vona 100%-san profi - ma reggeli interjú a DunaTV-n

    előzmény:
    Damil1 (3963)
    2010-06-16  10:40
  14. 2010. június 16. 10:403963.

    Majd hozok ide is antibakteriális szappant.

    Fertőzés ellen tuti, és elriasztja az ilyen kis kórokozókat. Félnek is tőle.

     

    előzmény:
    landroverfree_ (3961)
    2010-06-15  23:33
  15. 2010. június 15. 23:343962.
    Kedves Fórumozók!

     

    visszajött a troll,az űrféreg sanya,

    azt javaslom,hogy folytasuk a beszélgetést az új "szeparé" (zárt,és félzárt topikok) rovatba áthelyezett (ettől még pol.gumiszobás) JOBBIK ÜVEBTOPIKBAN!!! 

     

    (tudom,hogy már most is inkább ott beszélgetünk,és ez így helyes!!!)

     

    És azt javaslom,hogy mindenki aki tagja, tegye ki a kedvencek közé,hogy hamar megtalálja,

     

    tisztelettel várunk oda mindenkit,aki építő jelleggel szeretne a témáról beszélni,függetlenül attól,hogy ő jobbos,balos,vagy liberális,lényeg a lényeg,a Sanyihoz hasonló trollok ott nem tudnak személyeskedni,és akadályozni a kultúrállt gondolatcserét!

    gyertek,jöjjön mindenki,aki építő jelleggel akar a témáról beszélni!

     

    néha IDÉZZÉTEK ezt a hozzászólást,hogy látható legyen az újak számára is az üvegtopik!!!!!! meg hogy ti is meg tudjátok találni (ha csak nem teszitek ki a kedvenc topikok közé az üveg topikot)

     

    tehát mégegyszer a link:

     

    www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=254937

     

    GYERTEK!

     

    Üdv,Landroverfree

    idézet:
    landroverfree_ (3946)
    2010-06-13 17:31:11
    megismétlem!
    előzmény:
    landroverfree_ (3939)
    2010-06-13  17:31
  16. 2010. június 15. 23:333961.

    130-as nekem volt te hazug hülye buzi!

    akkora egy szerencsétlen vadbarom vagy,lehülyézel valakit,hogy biztos 130-as volt az az IQ? pedig neki nem 130 volt,hiszen az eddig csak nekem volt,volt már 133,meg még 108-is (csak neked )

     

    amúgy azt hittem el takarodtál innen 

    idézem,mit hazudtál:

     

    "ezért úgy döntöttem, hogy felhagyok az ellenetek való harccal, döglött oroszlánba nem kunszt még egyet rúgni.

    A jobbik , vele vona  elhunyt, kivérzett, ennyire volt elég a szájhősködés és hazudozás.

    Nagyon sajnálom hogy egyedül maradtatok a fóbiáitokkal, de mostantól én sem erősíthetem a csoporthoz tartozás élményeteket , amint elmegyek ti is egyre kevesebbet fogtok csevegni , ahogy ez látszik a nélkülem folyó fórumon is, a hozzászólások 10%-nyi mennyiségre estek vissza, mert egymásnak nem tudtok semmi  újat mondani, kreativitásotok, nulla.
    "

     

    szóval már megint bebizonyítottad az ostobaságodat,és a hazudási mániádat,te büdi rasszista vén buzi!

     

    szóval úgy volt hogy elmész,de te beteg vagy,betegesen ragaszkodsz ahoz,hogy itt fertőzhess!

     

     

     

    előzmény:
    Jobbikfan (3948)
    2010-06-15  14:51
  17. 2010. június 15. 21:063960.

    Ebben az esetben jön képbe, hogy Vona előhozhatja, hogy államilag támogatott, szervezett, és ellenőrzött Nemzeti Gárdát állítsanak fel, mert most is kitörölhették a valagukat azzal a pár kivezényelt emberrel a gátakon.

    Ha nem lettek volna az önkéntesek, akkor még nagyobb lett volna a kár.

    Másrészt, a libbantak is sorban visítoztak, hogy az árvíz, hol a gárda? Ebből tisztán érezhető, hogy igenis igény van a tevékenységükre.

     

    Ha tudja, cáfolja meg!

    De egyelőre az a nagy büdös helyzet, hogy a rendőrség, polgárőrség és a katonaság önmagában édeskevés, hogy fenntartsák a helyzetet.

    A folyamatos romlás senkinek sem érdeke, a javulásra meg jóval többre van szükség.

     

    De ez nem fog bekövetkezni, mert a Fidesz egyelőre csak igyekszik kifogni a szelet a Jobbik vitorlájából ezzel a szájkaratéval. Csak ettől még nem lesz változás. Nem hallani akarjuk, hogy helyreállt a rend, hanem látni, és tapasztalni.

    Változatlanul úgy látom, hogy inkább MSZP-light kormányzást fognak folytatni.

    Legfeljebb ugyanakkorát fognak bukni, ott nem lesz light, azt biztos.

    Most sok bizonytalan, bátortalan ember szavazott a Fideszre, mert a süketelésnek bedőlve féltek a Jobbiktól. Most már látják, hogy nincs mitől félni, és rájuk fognak szavazni.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    énvagyokamájer (3955)
    2010-06-15  19:05
  18. 2010. június 15. 20:593959.

    Fáj az igazság?

    Ahhoz mit szólsz, hogy sokan nem költöznek ki a házukból, mert az öhömök beígérték, hogy az ő megüresedett házaikba fognak beköltözni, hála a puhapöcs törvényeknek, az önkéntes lakáfoglalókat csak évekig pereskedve lehet kirakni.

     

    Fáj az igazság?

    Tudod, ha én is öhöm lennék, nekem is szarul esne ilyet olvasni, és nem csodálom, hogy szégyelled a kiélt, buta, barna, bajszos pofádat.

     

    Sebaj, majd hazudsz, átkozódsz, káromkodsz, és mindenkit megfenyegetsz, aztán meg másokra kened a ti saratokat. Aztán nekiálltok hibáztatni mindenki mást, magad meg kimosod a szarból, még több hazugságból, és még több aljassággal.

    Aztán ha az orrodra koppintunk, akkor jól háborodjál fel, és értetlenkedj továbbra is, hogy azért, mert te öhöm vagy!

    Pedig nem, baszd meg, csak pont ráerősítesz a sztereotípiákra: hazudsz, mint a vízfolyás, és egy utolsó, aljas szemétláda vagy, aki hírből sem ismeri a becsületet.

     

    ... és nem azért, mert nem az idei napon barnultál, hanem mert neked könnyebb úgy élni, hogy utolsó, senkiházi szar alak vagy.

     

    Fáj, hogy igazam van?

    Na gyere, mutass képet, hogy egy roma kulturális rendezvényen (a szereplőkön kívül) ott vannak nagy számban a művelődésre, igényes szórakozásra éhes romák is.

    Nincs ilyen kép? NINCS!

     

    Mentél volna egy sarki talpon állóba, ott találtál volna rokonokat bőven.

     

    Ki tehet róla?

    Hát én, mert a rohadt jobbikos fajtám nem ad annyi segélykét, hogy munak nélkül el tudjatok menni bulizni, utazni, koncertre, meg színházba, mi?

    Fogadjunk, hogy erre gondoltál először!

     

    Nem baj ez sem! Majd a "tyúklábmintás öltönyt" viselő rokonaid részesülnek egy kis kultúrából, amikor rendeznek nekik megint koncertet, előadást, vagy betanulnak egy színdarabot. Igaz, legfeljebb Dundika fog koncertezni, de az is több a semminél.

    A Bumcsikavává a legjobb zene, amit valaha is hallottatok.

     

     

     

     

    előzmény:
    Jobbikfan (3957)
    2010-06-15  20:47
  19. 2010. június 15. 20:503958.

    Ezen nagyon jót röhögtem!

     

    "Jellemzően amikor irtem akkor volt itt élet , mert ti még fogalmaznisem tudtok , csak ilyen  mentegetőzés tellikmint ez is volt"

     

    Ja, fogalmazni sem tudunk, és helyesen írni is csak te tudsz...

    Vagy te vagy az egyetlen rokkantnyugdíjas ingyenélő szarkupac, aki kurvára ráér reggeltől estig minden rohadt kis hsz-t végigkommentáli, kínosan ügyelve arra, hogy se érveket, se tényeket, se egy pici igazságot le ne írjál. Tömény sértegetést, és anyázást.

     

    Hagyományt őrzöl, bogárkám?

     

    Mivel soha nem jönnél rá, így elárulom neked a megfejtést: MI dolgozunk, és nem érünk rá éjjel-nappal fórumozni.

    Boccccsss....

    Neked ez eszedbe se jutott.

    Ez is jellemző...

     

    előzmény:
    Jobbikfan (3956)
    2010-06-15  20:44
  20. 2010. június 15. 20:473957.

    Kutakodjál egy kicsit az nlc-n, hőn szeretett tözshelyeden, Karafiáth Orsolya nevű hölgyemény milyen eseményt kommentált a héten.

    Ha hiszed, ha nem: az árvízi fosztogatásról ír.

    Ja, és egész véletlenül ő is felemlegeti, hogy az USA-ban ilyenkor fegyvert ragadva védték a tulajdont.

     

    Micsoda véletlen!

     

    Ő sem olvasta a kis blogbejegyzésed, így ő is úgy tudja, hogy ott komoly gebasz van.

    Most mit szólsz?

     

    Senki se kíváncsi rád.

     

     

    idézet:
    Damil1 (3958)
    2010-06-15 17:16:28

    Lopnak a magyarok ?

     

    Küldjétek oda a gárdátokat

     

    Nem meritek, mert akkor együtt lopnának az ottani senkiházi magyarokkal ?

    Miért ne tennék, hiszen annyi bűnözőt ismerhettünk meg közöttük hogy megszámolni is nehéz

     

    előzmény:
    Damil1 (3951)
    2010-06-15  17:16
  21. 2010. június 15. 20:443956.

    Magyarokat, külföldieket, diákokat, turistákat, szerelmes párokat: nekik igényük volt a kultúrára.

    Míg egy cigány kulturális eseményen egy darab cigány érdeklődő nem jelent meg.

    Te sem.

     

    Értem én. Csak leszarom.

     

    Ha lett volna valaha ebben a cafrangos büdös életben bejelentett, legális állásod, akkor tudnád, mire mondtam, hogy kirúgtak téged.

    Érdekes, átlagos, dolgos, munkavállaló romák pontosan értik, mit jelent a kifejezés.

    Igaz, nem harácsolnak össze egy éjszaka egymillát, és nem útálják a halott volt kollégájuk, akiknek a családjával összejárnak. Sőt: le se majmozzák elhunyta után.

     

    Talán ez lehet az oka, ha nyarlani mennek, akkor a gyerekeikkel mennek múzeumba, színházba, kutlurális eseményekre, nem a kurvájukkal szvingerezni.

    Tudod, ezek is sajátos kulturális különbségek.

     

     

    Azt hagyjuk, mennyire volt freudi elszólás, hogy miért lennél kitiltva az országból.... Miért, kitiltottak az országból?

    Rászóltak katikádra a határon, hogy semmilyen bálázott szemetet nem lehet behozni, és kénytelenek voltatok visszafordulni?

    Ó, te szegény!

     

    Akkor ezért nem voltál a fesztiválon?

     

    idézet:
    Damil1 (3957)
    2010-06-15 17:14:07

    elég szar magyarázkodás 

     

    mennyi IQ--t is hazudtál ?  

     

    Azért abból értelmesebbre kellene hogy teljen

     

    Buta ribanc is vagy meg hát valljuk meg ronda is mint az állat

    olyannyira buta segg vagy, hogy a testsúlyodaat meg az IQ-dat felcserélted :-)

    Az ilyen handabanda tonnajuliskára mondják a magyarok hogy féleszű kurva :-)

     

    A swingerezés pedig leegális tevékenység, nem ugy mint a fórumon uszitás, és alkotmányellenes aljaskodás amit te meg a jelentéktelen szar haverjaid művelnek

     

    Jellemzően amikor irtem akkor volt itt élet , mert ti még fogalmaznisem tudtok , csak ilyen  mentegetőzés tellikmint ez is volt

     

    De mit várhat az ember jobbikos fasisztáktól

    A fasiszták mindig a legbunkóbbak voltak

     

    Te 130 kilós zsírplecsni !

     

     

     

     

    előzmény:
    Damil1 (3950)
    2010-06-15  17:14
  22. 2010. június 15. 19:053955.

    Ózdon a helyzet változatlan: nem érzik a Pintér által megígért közbiztonsági fordulatot

     

    Szombaton lejárt az a kéthetes határidő, amelyet a kormány szabott saját magának a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei közbiztonsági helyzet javítására, az [origo] által felkeresett Ózdon azonban a helyiek egyelőre nem éreznek látványos változást. Sokan továbbra is lopásokra panaszkodnak, és azt mondják, alig látnak rendőröket az utcán. A Belügyminisztérium közben hallgat a számokról és a tapasztalatokról...A BM sajtóosztálya csütörtöki megkeresésünkre azt felelte: a jövő héten válaszolnak a bűnügyi adatokra vonatkozó kérdéseinkre, illetve beszámolnak arról, hogyan tudták teljesíteni az ígéretüket. Hétfőn délelőtt ismét megkerestük őket a statisztikára vonatkozó kérdésekkel, illetve a borsodi közbiztonsági helyzet változatlanságáról szóló állításokkal, de azt közölték, hogy továbbra sem adnak tájékoztatást, annak módjáról és időpontjáról kedden fognak dönteni...Egy, az ózdi rendvédelmi szerveknél dolgozó tisztviselő - aki a nyilatkozattételre vonatkozó tilalom miatt csak név nélkül volt hajlandó elmondani a tapasztalatait - azt mondta, hogy érkeztek új rendőrök a városba, így sokszorosa a létszám a korábbinak, az akció azonban szerinte az árvízi védekezés miatt leállt, így újraindítani várhatóan csak ezekben a napokban fogják. A tisztviselő hozzátette, egy ilyen akciónak akkor van értelme, ha mindenkit kivezényelnek az utcára, és tervszerű akciókat hajtanak végre, nem pedig szúrópróbaszerűen ellenőriznek. Zsigray Árpád, az Ózd vonzáskörzetében lévő Arló független polgármestere is azt mondta az [origo]-nak, hogy most elfogadhatónak tartja a létszámnöveléses megoldást, de szerinte ez hosszú távon kevés lesz.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  23. 2010. június 15. 18:043954.

    Tegnap az M1, Este c. műsorban Pintér Sándor, belügyminiszter, majd Hende Csaba, honvédelmi miniszter volt jelen.

     

    Pintér szerint a 2 hét alatt javult a közbiztonság, azonban bevalotta, még egy év kell ahhoz, hogy minden településre jusson legalább egy rendőr, ha baj van. Homályosan beszélt a Jobbik-light büntetőpolitikáról, amelynek értelmében akár a kisebb lopásokat is elzárással büntetnék, ha pedig valakinek nincs pénze pénzbüntetésre, akkor is elzárnák.

     

    Sőt: "szeretnék" (ehhez csak meg kell szavazni), hogy a börtönöben fogvatartottak hozzájáruljanak a fogvatartásuk költségeihez, munkával.

     

    Újra megnyitnának olyan börtönöket, amelyeket a liberál-bolsevikok bezártak. A súlyos testi sértést 3x elkövetőket pedig életfogytiglanra büntetnék (remélhetőleg az orvosi vizsgálatok nem lesznek politikai elvárásokhoz kötve...).

     

    Tehát új börtönök, mindenhova jusson rendőr ha kell. A "kisebb" bűncselekményeket ("kisebb" lopásokat) is büntetnék, akár elzárással is. Részben önnfentartó börtönökre is tett homályos utalást...

     

    Szóval SZAVAKBAN Jobbik-light. Tettekben, majd meglátjuk.

     

    A polgárőröknek sokkal több támogatást is adna, másfél, kétszer többet. Lehet, hogy az ÚMG is bekapcsolódik ebbe a hivatásba, most már pénzért, állami támogatáson (egyelőre nem hivatalosan Szebb Jövőért Polgárvédelmi Szervezet...?)...

     

    Hende Csaba nemzetbiztonságra hivatkozva nem magyarázta el pontosabban a Honvédség állapotáról szóló indokokat, de Damil korábbi megállapításával összefoglalható: "a kormányunk egy nagy lóf@sz, a hadseregünk pedig egy kis tücsökp.cs"

     

    Hende szerint a Honvédség nem volna képes megvédeni Magyarországot egy támadás esetén és nemzetközi együttműködésre is alkalmatlan.

     

    Elmondása szerint több tízezer tartalékosra volna szükség (lásd árvízek esetén), ehhez képest 17 DARAB TARTALÉKOS KATONÁJA VAN MAGYARORSZÁGNAK, ÖNKÉNTESEN.

     

    Tehát az, amit mindig is sejtettünk, beigazolódni látszik. A ÚMG és a Jobbik törekvése helytálló, valós alapokon nyugvó, egyértelmű és megfelelő törekvés.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  24. 2010. június 15. 17:323953.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  25. 2010. június 15. 17:203952.

    Na, Budapest Parádé 2.

    Remélem, a forgatókönyv nem fog megegyezni egész odáig, hogy egymást nyaló, alulöltözött taknyosok vonaglanak egy kamionon, üvöltő zenére.

     

    Hetero büszkeség?!

    Bocs, de nekem ehhez szervesen hozzátartozik, hogy valaki vigye a gyerekét, hisz erre a legtöbb hetero büszke, és baromi nehéz lenne egy meleg párnak összehozni.

     

    Az lenne a minimum, hogy nem korhatáros műsort adnak azok, akik résztvesznek ezen.

     

    Amúgy nem unják még ezeket a fel-le vonulásokat?

     

    Szerintem megint nem azok lesznek ott, akik büszkék arra, hogy heterok. Nem hiszem, hogy a nemi identitás olyan teljesítmény, amire büszkének kell lenni.

    Ez kb. olyan értelmes dolog, mint az élveszületettek büszkeségének napja. Nem kunszt. Nem rajtuk múlt.

     

    Különben már rég nem divat a "diumdissum" zene.

    előzmény:
    landroverfree_ (3949)
    2010-06-15  14:53

Címlap

top