Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rontás

Torolt_felhasznalo_976565
Torolt_felhasznalo_976565
Létrehozva: 2004. február 1. 13:04
Sziasztok!
Ismertek olyan fehérboszorkányt, aki rontás levétellel foglalkozik Bp-en?
Mit gondoltok erről az egészről?
Egy ismerősöm nagyon meggyőzően mesélt erről, én eddig nem foglalkoztam vele. Kiváncsi lettem...
  1. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 18:4651.
    *Ismét kiforgatod a szavaimat és mögöttes szándékot keresel bennük. Nem azt mondtam, hogy hanyagold a topicocat, hanem arra próbáltam rávilágitani, hogy annak ellenére lángolsz, hogy többen megkértek az ellenkezőjére, senkire és semmire nem hallgatsz, nem veszed a jelzéseket. Számomra érthetetlen dolgokat magyarázol bele evidens dolgokba és vádaskodsz olyanban amiben semmilyen rálátásod nincs. *

    Megint semmiféle bizonyítékot nem írtál, sem érvet. . . ezért ezen szavaid semmit sem érnek, és semmit sem számítanak. Üres fecsegés csupán.
    Bizonyíts, vagy hallgass.

    *Ezért mondtam, hogy nem olvasom el a hozzászólásaidat az angyalos topicon, átjöttem és itt láttalak, és ezért irtam, hogy lám-lám megint. . *

    Ez már megint másképpen hangzik, mint előbbi hozzászólásodban :0)
    Amúgy pedig: tényleg köszönöm, hogy megmutatod, milyen is vagy, amikor elveted a nyájas ezoterikus álarcát. . . Ebből elég sokan tanulhatnak (ha még az áraidat nem ismernék).

    *egyszerüen olyan energiáid vannak amire nem vagyok az interneten felkészülve*
    Nah, akkor sajnálattal közlöm, hogy az életben -ezek szerint- másodpercek alatt elhamvadnál, hiszen az interneten az energiáim töredékét használom csupán.
    Még csak a lángok távoli hőjét érezted.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (50)
     
  2. Torolt_felhasznalo_101688
    Torolt_felhasznalo_101688
    2005. január 23. 18:3750.
    Ismét kiforgatod a szavaimat és mögöttes szándékot keresel bennük. Nem azt mondtam, hogy hanyagold a topicocat, hanem arra próbáltam rávilágitani, hogy annak ellenére lángolsz, hogy többen megkértek az ellenkezőjére, senkire és semmire nem hallgatsz, nem veszed a jelzéseket. Számomra érthetetlen dolgokat magyarázol bele evidens dolgokba és vádaskodsz olyanban amiben semmilyen rálátásod nincs.
    És igaza volt annak, aki azt mondta a te lángodat mi okozzuk, akik "ugrálunk" az állitásaidra. Ezért mondtam, hogy nem olvasom el a hozzászólásaidat az angyalos topicon, átjöttem és itt láttalak, és ezért irtam, hogy lám-lám megint. . . . De tudod mit?! Maradok az eredeti elképzelésemhez.
    És köze nincs sértődésnek vagy nem tudom még mit magyarázol bele. . . egyszerüen olyan energiáid vannak amire nem vagyok az interneten felkészülve. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (31)
     
  3. Torolt_felhasznalo_519131
    Torolt_felhasznalo_519131
    2005. január 23. 18:3249.
    Én Szegeden tudok egy szuper Nőt erre, és nem vág meg pénzel sem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_469598 (47)
     
  4. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 18:0648.
    Hmm. . . sajnos vidéken nem nagyon ismerek jósnőket. De akitől vannak tapasztalataim, az Schimdtné Dr. Holló Erzsébet, Robelin és Kendra. Őket tudom neked ajánlani. Igaz, nem én voltam náluk, hanem egy rokonom, de ő olyan, akinek adok a szavára.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_469598 (47)
     
  5. Torolt_felhasznalo_469598
    Torolt_felhasznalo_469598
    2005. január 23. 18:0147.
    Én is gondoltam már rá, hogy kellene keresni valakit, aki ért hozzá. De hogy lehet azt tudni ki a hozzáértő. Olyan sok a kókler, aki elkér egy csomó pénzt, és csak hókuszpókuszt csinál. Nekem még rosszabb ebből a szempontból, mert még ráadásul vidéken is élek. Nem is tudom hogy itt van e valaki, aki jártas ebben a témában.
    előzmény:
    l_i_l_i (45)
     
  6. Torolt_felhasznalo_649207
    Torolt_felhasznalo_649207
    2005. január 23. 17:5446.
    Írtam privit. . .
    előzmény:
    l_i_l_i (44)
     
  7. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 17:4345.
    Szia!

    Én 100%-ig meg vagyok győződve arról, hogy létezik rontás. Én sajnos nem vagyok szakértő, de sok mindent láttam már. Én azt javaslom, hogy menj el egy hozzáértőhöz, akinek vannak referenciái, esetleg hallomásból jó dolgokat tudsz róla és nézesd meg, hogy van e rajtad rontás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_469598 (42)
     
  8. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 17:4144.
    Azért vagyok instabil lelkileg, mert van egy srác akit nagyon szeretnék. . . és teljesen össze vagyok törve, mert egyszerűen nem jön össze, és én ennek tudom be. :(

    A tesóm exének a volt férje boszorkány, igen. És a csaj házába nagyon sok furcsaság történt (egyébként biztos őt is megátkozta!).

    Tudom, hogy nem volt szerencsés hordani a gyűrűt, de meg sem fordult a fejemben, hogy átveszek energiákat. . . Igen, gondoltam erre is, hogy a gyűrű viselőjét megátkozza, de a gyűrűt már szeptember óta nem hordom. Amióta eltörött, azóta változott meg a választottammal a kapcsolatom negatív irányba.

    Úgy választottam szét őket, hogy leültem megbeszélni tesómmal a dolgokat, hogy a csaj, csak kihasználja stb. És belátta, hogy igazam van. Már a végére nem is volt szerelmes a lányba. Én nem akartam rosszat, csak látva bátyám teljes leépülését, megijedtem és nagyon féltettem. Hát a lány ebbe nem tudott belenyugodni. 1 év után újra felbukkant. . . ismét én küldtem el. Szóval nagyon utálhat engem. . . Az érzés kölcsönös, de meg kell neki bocsátanom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_649207 (43)
     
  9. Torolt_felhasznalo_649207
    Torolt_felhasznalo_649207
    2005. január 23. 17:3243.
    Így fórumon elég nehéz diagnózist mondani. . .
    Minden esetre az tény, hogy ha épp instabil vagy lelkileg, az felnagyítja ezeket a dolgokat. Tehát első lépésként valami kapaszkodót kéne találnod és rendezni soraidat, esetleg hagyni egy kicsit a párkapcsolatokat, amíg kijössz a gödörből.

    Tehát a tesód exének a férje boszorkány, vagy félreértem?

    A gyűrűt hordani nem volt túl szerencsés. . . Ennyi erővel a gyűrű viselőjét is megátkozhatta. . .

    Hogy érted azt, hogy szétválasztottad őket?
    előzmény:
    l_i_l_i (41)
     
  10. Torolt_felhasznalo_469598
    Torolt_felhasznalo_469598
    2005. január 23. 17:2642.
    Sziasztok!Szerintetek létezik rontás?Nagyon sokszor érzem úgy hogy valami, rajtam kívülálló valami akadályoz. Bármi amibe belekezdek, soha nem sikerül egyből. Lehet hogy van valaki aki megátkozott, hogy nekem ne sikerüljön semmi. A legegyszerűbb dolgok is csak többszöri nekifutásra mennek. Kezdek már hinni ebben a rontás dologban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 17:1741.
    Tehát ezek szerint nem tudsz segíteni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (40)
     
  12. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 17:1340.
    a teljes történetet kéne hozzá ismerni (minden érintett szemszögéből), a gyűrűt legalább képen kéne látnom, stb. hogy biztos dolgot állíthassak.
    előzmény:
    l_i_l_i (39)
     
  13. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 17:1039.
    Persze, jogos! De szerinted ennek a dolognak nincsen alapja?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (38)
     
  14. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 17:0938.
    szó sincs bemagyarázásról, de Firedance is azon az állásponton van, hogy ha lebeg a függöny a lakásban, előbb érdemes megnézni, nem esetleg a huzat az oka. . .
    előzmény:
    l_i_l_i (36)
     
  15. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 17:0737.
    Ezt aláírom, tényleg. De párszor voltam már mélyponton, de ez most más. Érzem, hogy valami nagyon nincsen rendben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (35)
     
  16. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 17:0536.
    Nos, ez egy nagyon hosszú történet. . . egy bizonyos gyűrűvel kezdődött, amit a tesóm és a barátnője ajándékoztak egymásnak. Miután szakítottak, a tesóm gyűrűjét én kezdtem hordani. A lánnyal nem szerettük egymást, sőt, gyűlöltük, mert én szétválasztottam őket, a lány egyáltalán nem szerette a tesómat, csak kihasználta mindenhogy. Egyik nap arra ébredtem, hogy a gyűrű széttörött az ujjamon. Volt egy srác, akivel alakult valami, de ahogy ez a dolog megtörtént, eltávolodtunk egymástól. Most erre biztos azt mondjátok, hogy ez véletlen, de én tudom, hogy emiatt volt. A nő volt férje boszorkány, és nagyon furcsa dolgok történtek abban a kapcsolatban. . . És ugye eltörött a gyűrű. . . rá 2 napra tesóm összejött a barátnőmmel.
    Tényleg csak bemagyarázom?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_649207 (34)
     
  17. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 17:0035.
    amiket leírtál, azok alapján nem valószínű. . . vannak időszakok az életben, amikor nem úgy jönnek össze a dolgok az életben, mint szeretnénk, de ez nem jelent rontást, sőt! a legtöbb esetben valamiféle tanulási folyamatról van szó. . .
    előzmény:
    l_i_l_i (33)
     
  18. Torolt_felhasznalo_649207
    Torolt_felhasznalo_649207
    2005. január 23. 17:0034.
    Hadd fordítsam meg a kérdést:
    Mit jelent az , hogy a rontás ami rajtad van, kézzelfogható?
    előzmény:
    l_i_l_i (33)
     
  19. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 16:5433.
    De most ennyiből honnan gondolod, hogy nincsen rajtam rontás?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (32)
     
  20. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 16:5032.
    Rendben, ebben az esetben tégy, ahogy akarsz :0)
    előzmény:
    l_i_l_i (27)
     
  21. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 16:4931.
    folytatás:

    *Micsoda láng lobog benned, amelyben szinte elégsz. . . . annak ellenére, hogy több topicon megkértek, hogy vegyél vissza, meg hanyagold őket stb. -ezeket nyilván jobban tudod- és mégis ellenállhatatlanul égsz és a tüzed ki nem hunyó fényét próbálod az emberekkel. . . . nos, csak perzselsz.
    *

    Csodálkozom, hogy nevemet ismerve, még minidg nem ismerted föl, miről is van szó, ha már lángról meg perzselésről beszélsz.

    Miféle érv az, hogy "több topicon megkértek, hogy vegyél vissza, meg hanyagold őket stb"? Ezen csak nevetni tudok. . . ráadásul a 'hanyagold'-dal szemben, ha jól emlékszem, éppen te emelted föl a szavad. . .

    Úgyhogy megint nem mondtál semmit.

    Üdv
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (24)
     
  22. Torolt_felhasznalo_360741
    Torolt_felhasznalo_360741
    2005. január 23. 16:4630.
    Kedves Szasza!

    *megint megszólitottál, mint ahogy néhány alkalommal tetted, annak ellenére, hogy elzárkóztem előled. Nyilván ez sem véletlen. Ugy érzem azért piszkálsz /bárhol és bármit irok/, mert szeretnél valahol végre "megfogni" "lejáratni" vagy megszégyeniteni?
    Közben nem látod magad?*

    No, hát már az is baj, ha valaki valakit egy nyilvános fórumon megszólit? :0D

    Ha pedig elzárkóztál előlem, nem értem, miért foglalkozol még mindig velem?

    piszkállak? véleményt írok, ami neked nem tetszik. Nincs benne piszkálódás.
    Már régesrég megfogtalak, hiszen nagyon magas labdákat dobálsz.
    Lejáratni? Miért tennék ilyet? Te tökéletesen lejáratod magad. . .
    Megszégyeníteni pedig csak azt lehet, aki szégyenteljes dolgot művel. Úgy rézed, úgy véled, te ilyet tettél?

    Látom magam, egészen jól, köszönöm szépen :0)

    *de nem minden médium rossz!!!!*
    Valóban így van, de hát én sem írtam ilyet. . . vagy te úgy gondolod, ilyesmit mondtam volna? Idézd ide azon szavaimat kérlek, amikben azt írom: minden médium rossz. Ilyena bszurd dolgot már csaka zért sem állíthatok, mert magam is ismerek ihletett, médiumi úton született írásokat, amelyeket messze kimagaslónak tartok a világon létező írások közül.

    *A te szemléleted szerint akkor Shakespeare /ejtsd:sekszpir/ is ki lehet tiltani*
    Ismét nonszensz dolgot állítasz. Olyan állításokat próbálsz a sajátoménak feltüntetni, amelyeket sosem mondtam. Egyébként hibásan fonetizáltad Shakespeare nevét (igaz, fonetikai jeleket nem ismer föl az NLC, de ha már itt van a magyar ábc, tessék használni: s(h)ék'szpiír). Amúgy meg evidens szerintem az olyan költőóriások nevének kiejtése, mint Shakespeare, Goethe, vagy Weöres Sándor.

    *Mi az amiért folyamatosan ahelyett hogy elgondolkodnál dolgokon csipőből tüzelsz?*
    Szavaid értelmetlenek, és tévedésen alapulnak: nincs mit megválaszolni rajta.

    *Mi ez a skrizoféniára emlékeztet "mindenki rossz és gonosz, csak én vagyok a tökéletes " álláspontod gyökere?!*
    Ez megint abszurd feltételezés, és csak azt mutatja, hogy meg sem próbálod megérteni, amit a másik ír. . . Kettőnk közül, kedves szasza, Te vagy az, aki egyfolytában egydimenziós, dualista világképedbe próbálod belepaszírozni a valóságot (ami egyébként szintén nem bűn, vagy rossz: a nyugati civilizáció jellemzően így cselekszik). Te vagy az, aki bármely, neked nem tetsző véleményt azonnal támadásnak, negatív energiák áramlásának, rossznak tünteted föl, Te vagy az, aki képtelen megszabadulni a fény-sötétség, jó-rossz, pozitív-negatív kettős felosztástól, és ezen a szűrőn keresztül szemléled a világot.

    Megkérlek, ha már ilyen dolgokat állítasz rólam, bizonyítsd is be, mert bizonyítékok hiányában kénytelen vagyok azt feltételezni, hogy merő rosszindulatból írod őket, teljesen alaptalanul.

    folytatás. . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_101688 (24)
     
  23. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 16:3429.
    Szia!

    Hát az igaz, hogy a sok kamujós miatt nem hisznek már azoknak sem, akik tényleg értenek hozzá. És ezt gusztustalannak tartom. Meg azt is, hogy viccet csinálnak a boszorkányságból.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_519131 (28)
     
  24. Torolt_felhasznalo_519131
    Torolt_felhasznalo_519131
    2005. január 23. 16:2128.
    Sziasztok! Nem akarom "védeni" most Drakhonist, mert nagy fiu Ő már, de most Neki kell igazat adnom, mert "boszorkányok" igenis vannak, amit "fekete mágiának" hívnak, de szerencsére van "ellenszerük" is, az igazi "tisztánlátók" tudnak rajtuk segíteni! De először érdeklődni kell az illető felől, mert sajnos sokan mondják, hogy tudnak segíteni, pedig nagyon kevesen vannak! KELLEMES DU:))!
    előzmény:
    l_i_l_i (22)
     
  25. Torolt_felhasznalo_750741
    Torolt_felhasznalo_750741
    2005. január 23. 16:1827.
    Kedves Drakhonis!

    Köszönöm a tanácsodat, de igaz, hogy a történetemből semmit sem tudsz. A tény, hogy rontás van rajtam, kézzel fogható. Az megint más, hogy most nem vagyok túl jó passzban, és el vagyok keseredve, mert valami nem jött össze. Van ez így, de majd el fog múlni. Mindenkinek meghagyom a függetlenségét, soha nem voltam erőszakos. Csak azt teszem, amit én is szeretnék kapni. Mindenki azt kapja vissza, amit ad, ezt vallom.
    Pszichológusra nincsen szükségem.

    De azért tényleg köszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360741 (26)
     

Címlap

top