Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vendégünk: Nenus, a látó

adrijan
Létrehozva: 2010. október 28. 14:43
Sziasztok!

Ismeritek Nenus jósnőt? Már gyerekkorában is kísérték képek, meglátta, ha valaki már a halál közelében van. De nem foglalkozott vele. Sokáig nem. Csak megjegyezte. Tudta például, hogy édesapját autóbalesetben veszíti el.

Nos, november 2-n, délután 2 órától 2 órán keresztül vendégünk lesz Nenus jósnő - látó, sorselemző, eltünt személyek kutatója.

Tudtok tőle kérdezni, ő pedig személyesen válaszol. Ha szeretnétek, már előre írhattok neki kérdéseket.
  1. 2010. november 2. 13:04176.

    Kedves Nenus!

    Azt szeretném tudni, hogy ismét egymásba szeretünk-e a férjemmel, vagy mindletten másnál lelünk boldogságra? Az utóbbi időben az egyre rosszabb anyagi ügyeink miatt is eltávolodtunk egymástól. De azért én még nagyon szeretem őt. Kimászunk a gödörből mind érzelmileg mind anyagilag? Válaszodat előre is köszönöm. Üdv. Zsuzsa 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  2. 2010. november 2. 13:01175.
    Tisztelt Nenus!! 53 éves vagyok,eggy fiam és eggy lányom van, és eggy szenvedély beteg férj/alkohol/ 30 éve vezetek,baleset mentesen,Az utóbbi időbe mindig attól félek hogy balesetet szenvedek,Lehet hogy igy halok meg? Mikor? Vagy gyermekeim valamejik tagja? Esetleg férjemmel történik valami? Sajnos izületi beteg vagyok ,sikerül a betegséget megállitani? A férjem az eggyetlen férfi az életembe eddig, lessz még más is az életembe ?? Lessz  unokám,megérem a születését??  Bocsánat a sok kérdésért!! Nagyon kérem válaszoljon ha tud a kérdéseimre!!!  Tisztelettel Jágerné
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  3. 2010. november 2. 13:00174.

    Kedves Nenus!

     

    1972.07.08. 15óra 57perc Veszprém. 

     

    Szeretnélek megkérdezni, mert van egy problémám. Túlsúly. 1 éves kisfiam van, szülés, ill. teherbeesés előtt hormon kezeltek. +27kg-ot szedtem fel. 100kg voltam szüléskor. A "verseny súlyom" 70kg.  Nem tudok szabadulni, valami lelki oka lehet, vagy valami más? Lehet nevetnek sokan, akik olvassák, de diétával, mozgással sem változik -5kg-mal több nem megy le.

    Más valami: anyagiak terén várható javulás? Illetve  munka nekem lesz-e kilátásban? Most itthon vagyok a kisfiunkkal.

    Köszönettel: mumoce 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  4. 2010. november 2. 12:58173.
    Kedves Nenus! Már hosszú évek óta próbálkozunk a gyerekvállalással, de sajnos eddig még nem sikerült. Kérlek írd meg nekem, hogy mikor várható gyerek születés. Köszönöm. Én 1980.11.13-án a párom 1978.08.21-én született.
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  5. 2010. november 2. 12:57172.

    Kedves Nenus!

     

    Úgy érzem állandó félelemben élek, ami szinte megdermeszt abban, hogy boldogan tudjam megélni a mindennapjaimat. Ezek a félelmek nem igazán megmagyárázhatók, de leginkább a párkapcsolatomat  a munkámat és az anyagi életemet érintik. Három éve párkapcsolat nélkül élek, pedig nagyon vágyom rá, bár igaz, hogy még a régi elvesztését sem tudtam feldolgozni, elengedni. Munkámban szorgalmas, megbizható vagyok még sem sikerül tudásomnak és érdeklődésemnek megfelőt találni, ami nyomasztóan hat az anyagi helyzetemre és a hangulatomra. Azt szeretném tudni, hogyan tudnék ebben előre lépni, megoldást találni, a félelmeim megoldani, legyőzni. Az ezotéria régóta érdekel és sok téren valamilyen szinten jártas is vagyok. Szeretném tudni, hogy hol van az életemben az energetikai elakadás és hogyan tudom ezt megoldani. Vászodat előre is köszönöm és nagyon várom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  6. 2010. november 2. 12:57171.

    Kedves Nenus!

     

    1975 november 13.án születtem.Érdeklődnék lesz e normális párkapcsolatom,januárban elváltunk, a volt férjemmel 9évig voltunk egy pár.Most barátok vagyunk.

    11éve van az életemben egy pasi akivel szeretjük egymást,de nős igy nem számítok arra hogy valaha egy pár leszünk. 

    Nem lenne jó egyedül megöregedni nagyon szeretnék egy TÁRSAT.Lesz?

    Köszönöm a választ. 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  7. 2010. november 2. 12:57170.

    Kedves Nenus!

     

    Elolvastam a cikket, amit veled készítettek, érdekes és egyben megrendítő, hogy mik történtek veled. Kívánok neked sok erőt, boldogságot és sok jót mindenhez!:-)

    Én szeretném megkérdezni tőled, hogy a jövőben javul e az anyagi helyzetünk? Meg tudjuk e menteni a házunkat? A házzal kapcsolatban történik e pozitív előrelépés?

     

    Előre is köszönöm a válaszodat!

     

    Üdvözlettel:

    Varázs

     1978.10.23.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  8. 2010. november 2. 12:56169.

    Kedves Nenus!

    1977. 10. 05-én születtem. 14 éve férjnél vagyok, van 2 gyermekem. Szüleimet nagyon korán elvesztettem. Anyukámat 20 éve, apukámat 10 éve. Amióta megvannak a gyermekeim, azon rettegek, hogy nem szeretném őket hamar itthagyni ebben a világban. Kérlek írd meg, hogy mire számíthatok az életemben, mennyi időt szánt nekem a sors. Ha ez a fórumon keresztül nem lehetséges (több info kell), akkor szeretném felvenni veled a kapcsolatot valamilyen formában!!!

    Előre is köszönöm!

    netti

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  9. 2010. november 2. 12:55168.

    Kedves Nenus,

    Látom nagyon sok kérdéssel fordulnak hozzád, nem tudom hogy is tudsz ennyi érdeklődőt kielégiteni. De mindezek ellenére azért lenne egy pár kérdésem, és előre is köszönöm, ha válaszolsz.

    1974.03.04 születtem, normálisnak mondhato gyerekkorral,  aránylag korán férjhezmentem, 21 évesen. Egy kicsit menekülve otthonrol, önállosodni szerettem volna, a szüleimtől leválni és erre jo ötletnek tűnt a házasság. A férjem szeretett, de én csak mint barátot, 15 éve vagyunk eggyütt, született 2 gyerekünk. Kivülről minden jonak látszik, de sajnos már több mint 6 éve megromlott a házasságunk, azaz én beleszerettem egy másik pasiba, aki szintén házasságba él. Ezt a férjem megtudta. ezért elég pokol lett a házasságunk. Én nem merek még kilépni, mert félek, főleg az anyagi bizonytalanságtol. A szerelmem sem meri megtenni ezt a lépést, pedig talán eggyütt könnyebb lenne. Te hogy látod, meddig kell kinlodjak, jo lenne kiszállni a rossz házasságbol persze egyedül is. Mikorra sikerül, ha esetleg ezt látod? És van-e közös jövőm a szerelmemmel?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  10. 2010. november 2. 12:51167.

    Kedves Nenus!

    Az utóbbi időkben elég sok megpróbáltatáson estünk keresztül és mivel elég sok változás történt életemben(életünkben) szeretném tudni, hogy jó irányban haladok-e??

    A legfontosabb, hogy a családomban van-e olyan betegség, amiről még nem tudunk??Tudunk tenni ez ellen? Hogy tudnánk felkészülni?

     

    A most induló vállalkozásom sikeres lesz?Mennyire tudom megvalósítani terveimet??

    Új munkahelyem mikor lesz??(vállalkozásomon kívül)

    Férjem egészségi állapota "jó irányba halad"??Munkahelye hogyan változik??

    A gyerekek!!!!!Minden rendben van körülöttük???Nagyon izgulok miattuk, mert most minden nagyon idillikus:-))

     

    Rengeteg kérdésem van, akár személyesen is találkoznék Önnel.

     

    A születési dátumom: Budapest 1977.10.25 déli 12 kor születtem, haragszóra érkeztem!

    Előre is nagyon köszönöm válaszát: H. Tiborné

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  11. 2010. november 2. 12:48166.

    Kedves Nenus!


    1983.03.25.- én szulettem. 9 éve élek boldog párkapcsolatban, kisfiunk november 7.- én lesz másfél éves. Mint minden családban nálunk is sok a gond...édesapám tobb éve munkanélkuli, anyósom is nagyon beteg, anyagi helyzetunk is csak most kezd helyre rázódni. Nincs konkrét kérdésem, de ha esetleg látsz a jovonkkel kapcsolatban olyan dolgot, amire oda kéne figyelnunk, vagy ami fontos lehet és ezt leírnád, azt megkoszonném! Halállal kapcsolatos dolgot nem szeretnék tudni. Ha levelem mégsem kerulne sorra a lehetoséget mindenképpen koszonom!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  12. 2010. november 2. 12:47165.

    Kedves Nenus!

    Nagyon szeretném tudni mit hoz számomra a közeljövő,mert nagyon el vagyok keseredve.Az állásom kellett másnak,és mocskos módon tettek ki,a barátomról kiderült hogy nem vonzódik hozzám igazán,csak kihasznált,és az öcsém,akit nagyon szeretek,súlyos alkoholista,másfél évig józan volt,kezelték egy klinikán,most sajnos visszaesett.

    Próbálom tartani magam lelkileg,de nagyon megviselnek ezek a gondjaim,és nem alszom,csak fogyok,fogyok...meg sírok.

    Van valami bíztató,amit lát velem kapcsolatban,és meddig kell még küzdenem a mindennapokért?Nem nagyon bírom,érzelmileg sajnos nagyon sebezhető vagyok.

    1970.03.16-án születtem Győrben.

    Nagyon köszönöm!

    Tisztelettel: Klára

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_889645
    Torolt_felhasznalo_889645
    2010. november 2. 12:42164.
    Kedves Nenus!29 éves lány vagyok, 1981.07.19-én születtem Kecskeméten. 4 kérdésem lenne hozzád.
    1. Hogyan tudnék lefogyni? (2005-ben híztam el, hirtelen rámjött 20 kg. Most 72 kg vagyok, 20 kg-t szeretnék fogyni. A fogyókúrák elején mindig fogyok 1-2 kg-t, aztán megáll a fogyás és vége.)
    2. Hogyan találhatnék viszonylag gyorsan hosszútávra munkahelyet? (7 hónapja vagyok munkanélküli, pénzem már egyátalán nincsen. 5 évet dolgoztam, de legtöbb helyen csak 2-3-6 vagy 9 hónapot bírtam ki, majd felmondtam. Nem tudom, mit szeretnék csinálni, még az irányt sem tudom. Közgazdász és nyelvtanár a végzettségem.)
    3. Miért érzem azt, hogy nem érdekelnek más emberek, nem akarok találkozni a barátaimmal sem? (Mára eltávolodtam mindenkitől, barátoktól, rokonoktól, testvérektől. Mivel állandóan rosszul érzem magam lelkileg az állástalanság miatt és nem akarom hogy ilyen lelkiállapotban lássanak.)
    4. Hogyan kerülhetnék közelebb a saját érzelmeimhez? (Olyan érzésem van, mintha az érzéseim mélyen el lennének zárva tőlem és fogalmam sincs pl. hogy mi a kedvenc ételem vagy mi a hobbim... Mindent megcsinálok amit kell, de sokszor érzést nem érzek mellé.)
    Köszönöm előre is, üdvözlettel,M.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  14. 2010. november 2. 12:41163.

    Kedves Nenus!

    1971. 07. 21.én születtem, 20 éve házasságban élek, a kérdésem az lenne, hogy van-e jövője még ennek a kapcsolatnak?!

    Még egy kérdésem lenne, aminek nagyon örülnék, ha válaszolnál, Édesanyámat öt évvel ezelőtt veszitettem el, születési adatai 1943. 07. 31., a kérdésem, hogy üzen-e Nekünk valamit? 

    Válaszodat előre is köszönöm!

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  15. 2010. november 2. 12:37162.

    Kedves Nenus!

     

    Kicsit félve teszem fel a kérdést, de azt szeretném megkérdezni, hogy fogjuk-e látni a férjemmel együtt felnövekvő unokáinkat?

    Van-e valamilyen betegség ami veszélyt jelentene a családunk tagjaira? Csatoltam egy képet is amin a családunk van.

    Nagyon nagy öröm lenne számomra, ha tudnál bármilyen információt adni családomról.

    Szép napot kívánok, üdvözlettel,Rhumba

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  16. 2010. november 2. 12:37161.
    Kedves Nenus!
    Párommal szept.02-án szakítottam, fiunk 2010. 08. 08-án született.Van esély arra, hogy újra összekerüljünk?
    ő 1986.január 29-én született, én 1972.szeptember 05-én születtem.
    Köszönöm, ha tudsz segíteni.
    előzmény:
    adrijan (1)
    2010-10-28  14:43
  17. 2010. november 2. 12:35160.

    Kedves Nenus!

     

    Nagyon érdekesnek találtam a rólad szóló cikket!Megdöbbentő!Nem lehet könnyű az életed ilyen képességekkel.Tisztellek érte,hogy maximálisan  jóra használod!

    Látom,kérdeznek tőled minden félét.Gondoltam én is megpróbálom,maximum nem adsz rá választ.Veszteni valóm nincs.

    Engem nem az anyagi boldogulás érdekel.

    A mi problémánk  a meddőség,sajnos.A férjemnél van probléma,azoospermiája van.Már 2 lobikon túl vagyunk.

    Engem most műtöttek,laparoszkópia+hysteroszkópiával.

    Mindennél jobban vágyunk egy babára.Mostanában már eléggé elfog a kétely,hogy lesz-e nekünk valaha gyerekünk?Én erre szeretnék választ kapni.

    Én 1980.02.26-án,12:15-kor születtem,Debrecenben,a férjem 1977.09.12-én,Budapesten.

    Nagyon köszönm a segítséged!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  18. 2010. november 2. 12:33159.

    Kedves Nenus!

     

    A következő problémám lenne, melyben szeretném a segítséged kérni!

     Bátyámmal közös tulajdonban lévő házunkra a testvérem jelzáloghitelt vett föl, mert bajban volt és csak ez tudott rajta segíteni.(és az ember kinek segítsen, ha nem a családjának!) Természetesen aláírtuk a papírt hitelhez, nem gondoltuk volna, hogy ezzel mi fogunk borzalmas nagy bajba kerülni! Nem fizette a részleteket, így mi már csak arról értesültünk, hogy a bank felmondta a szerződést, és egy összegben kéri vissza a felvett összeget, amit teljes egészében a testvérem használt föl. A baj csak az, hogy mivel, mint adós társak írtuk alá a szerződést, így minket is érint a probléma. A házunk végrehajtás alá került, de sajnos ez a banknak nem elég (pedig fedezi a hitel összegét) az összes vagyonunkra igényt tartanak. Nem csak a fizetés X %- át, hanem zárolni akarják  az egész bankszámlát is ahová a bér érkezik! Tehát nem „csak” az otthonunkat veszítjük el, még „csak” 0-ról sem tudunk kezdeni, mert a fizetésünk hiányában ellehetetlenítették az életünket!

    Hiába keresünk albérletet, hogyan fogjuk tudni fizetni, hogyan fogunk élni, hogyan tudunk ebből kilábalni 2 iskoláskorú gyerekkel!?Szerinted, van –e kiút ebből tragédiából, látható-e, hogy mi lesz a vége és mikor lesz vége?!

    Segítséged előre is köszönöm!

    Üdv.: egy kétségbeesett édesanya 1974.04.01.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  19. 2010. november 2. 12:28158.

    szia! volt férjem/1968.07.07/akivel van 4 közös gyermekünk  nagyon rossz helyzetben van mint anyagilag mint lelkileg.Szeretném megtudni hogy sikerül e neki mint lelkileg/érzelmileg illetve anyagilag helyrejönnie a  közeljövöben.Rátalál e a boldogság?És még azt szeretném tudni hogy  nálam milyen váéltozások következhetnek be jó irányba.Én/ 19730419/Jelenleg szüleimnél élünk gyermekeimmel,kapcsolatom nincs.Válaszod köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  20. 2010. november 2. 12:26157.

    Kedves Nenus!

    Sajnos a gépem lassúsága miatt későn regisztráltam, csak most engedtek írni a fórumra.

    1958 március 7-én születtem énekes-zenész-magyar tehetséggel. Kezdetben minden jó volt, bár nem értettem anyám terhelt viselkedését. 1995-ben egy jósnő mondta nekem, hogy szörnyű csapásokkal teli életemet annak köszönhetem, hogy a börtön karmájába löktek engem, olyan életet élek, ami nem járt volna nekem. Azóta iszonyatokon mentem keresztül, úgy érzem, minden részem meg van rontva, egyre több a betegségem, egész nap fekszem összegörnyedve, a hangom is elment, teljesen el vagyok deformálva. Minden rokonom meghalt, mindenki, aki valaha is szeretett engem. Nyomorban élek egyedül, még kenyérre sem telik. Ki tudna segíteni, hová forduljak. Egyetlen kiútat látok ebből a helyzetből, melyen már évek óta gondolkodom. Nagyon fontos lenne a válasza, remélem, sor kerül rám is. Gyerekeimet féltem, ők is gátoltak mindenben és kihűlt a szeretet közöttünk a pénztelenségem miatt.

    Nagyon bízom Önben, láttam a televízióban, bár az én telefonomról telefonálni nem lehet. Soha nem vonzottam semmi rosszat, mindig optimistán készültem a jövőmre. Nagyon meg voltam hurcolva, leírni sem lehet. 

    Köszönettel: caterine 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  21. May
    May
    2010. november 2. 12:25156.

    Kedves Nenus!

     

    Remélem nekem is tudsz útmutatást adni. :)

    Én 1978. 08. 18-án születtem kb. reggel 9-kor. 

    12 évvel ezelőtt volt egy fél éves kapcsolatom, akiben megtaláltam a lelkem másik felét. (Ő 1978. 02. 25-én született) Az ő döntése volt, hogy vége legyen, de én nagyon ragaszkodtam hozzá. Évekig azon rágtam magam, hogy vajon ő nem vette észre, hogy valami magasabb dolog, ami köztünk van, vagy csak én képzeltem be magamnak?! De a bizonyosság nagyon zsigeri volt. Életem tragédiájának éreztem hogy talán ő nincs azon a szinten, hogy észrevegye ezt. Valójában 6 évig tartott ez a szenvedés, amikor is jött egy szerelem, és úgy éreztem "kigyógyultam" belőle. Két év után férjhez is mentem, 2 gyermekem született, de a férjemet inkább az életnek szeretem, a lelkem nála maradt. Időközben ráébredtem, hogy nekünk nem feltétlenül kell párként együtt lenni ahhoz, hogy összetartozzunk, az talán el is rontaná. Az idő igazolta, hogy nem tudunk egymástól elszakadni, nagyon jó barátságban vagyunk, de megfogalmazni nem tudom, mit érzek iránta, ez mindennél több, nem tudom egy skatulyába berakni. A kérdésem az lenne, hogy mi az, ami ennyire összeköt minket, ő ezt mennyire érzi, és vajon mi a dolgunk egymással, hová vezet ez az egész?

     

    Másik kérdésem a halottlátásodat veszi igénybe, volt nekem egy jó barátom, aki 77-ben született (pontosabbat nem tudok), és 1999.08. 17-én halt meg, Péternek hívták, autóbalesetben hunyt el. Amikor ezt megtudtam, egy napot velem töltött, vígasztalt, ezt fizikailag éreztem. Sokáig el tudtam érni, de aztán éreztem, hogy távolodik. Nagyon jó lelkű ember volt, a kérdésem az lenne, hogy jól van, és figyel-e engem, vigyáz-e ránk?

     

     

    Jó munkát!

     

    Szilvi

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  22. 2010. november 2. 12:25155.

    Szia.

    Azt szeretném megtudni, hogy amilyen pályát választott a lányom, neki való-e, és jól válassztott-e?

    Egy aggódó Anya.

    Köszönöm előre is a válaszát.

    Minden jót.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  23. 2010. november 2. 12:23154.

    Szia Nenus,

     

    Nekem nincs problémám,jól vagyok. Nincs hitelem, se házam,gyermekem sincs még.  Külföldön élek a párommal,normális anyagi körülmények közt. Kérdése(i)m viszont eltérnek az átlagostól.

     

    Ázsiába készülünk a párommal,hátizsákkal min. 6hónap- max. 1évre. Az indulás időpontja 2011 áprilisa. Amolyan "zarándoklat", életreszóló élmény lenne.

    Az úticél: Oroszország,Mongólia,Kína,Tibet, Kazahsztán, India,Thaiföld,Kambodzsa,Laosz,Vietnám,esetleg Korea és Japán,ahogy időnk és pénzünk engedi.

     

    Kértünk asztrológustól útmutatót,ami nagyon bíztató volt:), viszont további kérdések merültek fel amelyekre a jövőbe látó képességedet felhasználva szeretnék választ kapni.

     

    1. Lehetőség nyílik-e arra,hogy esetleg munkát vállaljunk vándorlásunk alatt,ezzel is megkönnyítve az anyagi kiadásokat?

    2. Mennyire figyeljünk oda az ételekre és italokra amiket fogysztunk majd? Szeretnénk minden kipróbálni...bár főként halat eszünk

    3. Lesznek e problémáink a szállással,szállásadókkal? (nem mindenhol lesz előre lefixálva a szállás,van ahol majd a helyiekre és az Égiekre támaszkodunk...)

    4. Miért érezzük úgy mindketten,hogy el kell mennünk egy bizonyos helyre ázsiában,de nem tudjuk hova és miért?(az asztrólogus közös energetikai pontot,erőteljes karmat "látott" júliusban, de akkor egyátalán nem tudjuk majd hol leszünk.)

    5. Egészségünkkel kapcsolatban mit látsz?

    6. Biztonságunkkal rendben lesz-e minden?

    7. Vajon maradunk-e vhol?

     

    A párom(I.N.) születési ideje: 1975.09.14. 6:05

    Enyém(V.K.): 1980.09.07. 07:30 

     

     

    Nagyratartom a képességeidet, a lelki, szellemi erődet. Sok sikert a továbbiakhoz!

    ÜDV,

    K.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  24. 2010. november 2. 12:22153.

    Kedves Nenus,

     

    Nekem nincsenek nagy problémáim. Boldog házasságban élek, két vidám kislánnyal.

     

    Három kérdés foglalkoztat mostanában.

     

    Jó-e, ha tényleg megint költözést (házeladást) fontolgatunk, javít-e majd az anyagi helyzetünkön?

     

    A másik, hogy vissza kell-e mennem felsőoktatásba, hogy olyan munkát találjak, ami megelégedéssel tölt majd el? Gyes után most szeretnék újra visszaállni a pénzkeresők sorába.

     

    A nagyobbik lányom (2006.02.17) boldog  lesz-e ebben az iskolában? Ha mégis felajánlanának egy helyet a katolikus iskolában, ahol várólistás, érdemes-e átvinnünk, vagy inkább hagyjuk a jelenlegiben?

     

    A születési dátumom: 76.09.18 (Magyarország), de most külföldön élünk.

     

    Előre is köszönöm. blubell

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     
  25. 2010. november 2. 12:20152.

    Kedves Nenus!

    1980. oktober 9-en szulettem.

    Edesapam 2008. julius 3-an bucsulevelet hatrahagyva (amelyben ongyilkossagi szandekat fejezte ki) eltunt.

    Nagyon szeretnem tudni, hogy eletben van-e meg.

    Koszonom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_753701 (0)
     

Címlap

top