Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Házasságban szex nélkül!

Torolt_felhasznalo_214342
Torolt_felhasznalo_214342
Létrehozva: 2011. június 21. 09:39
Kedves lányok, fiúk!

A topic címe ez is lehetne: A házasságunk jó, de sajnos nincs szex!
Már nem is emlékszem mióta gondolkozom, hogy megosztom valakivel, bánatomat, örömömet. Kb. 2 éve havi szinte elkezdtem fogalmazni örömömet, bánatomat, de mindig arra jutottam, hogy csak is ismeretlennel osztanám meg a mondókámat.
Mivel ezen a fórumon olvastam a legtöbb „sztorit”, így gondoltam, ha egyszer rászánom magam, csak is itt fogom leírni.
Mivel csak is ezért a történetért regisztráltam ide magam, így úgy gondoltam, hogy a nevemet inkább nem mondanám, hanem legyek mondjuk, Ádám és a feleségem mondjuk Éva.
Éva: 38 éves, Ádám: 45 éves.
Ádámnak ez a második házassága, de ez már 11 éve tart.
Ez a kapcsolat, azaz házasság, ha az elmúlt 2 évet nem nézem szinte 100%-os mindenben. (Azaz én mint Ádám így érzem)
Van egy 4,5 éves gyönyörű kislányunk, és, ha jól belegondolok innen indult az a bánat, amiért több esetben megfogalmazódott bennem, hogy ide jövök, leírom történetemet és kíváncsian várom jó és rossz véleményeteket.
A kislányunk megszületésekor, kedves anyuka úgy határozott, hogy a gyermekszobában alszik, mert az úgy jó lesz, közel kell lenni egy újszülötthez.
Kb. 2 év gyermekszobai alvás után, én mint apuka megkérdeztem anyukát, nem szeretne e visszaköltözni a volt közös szobánkba? A válasz, jajj még nem, miért nem jó ez így, jajjj úgy is te sokáig TV-zel, ő meg hamarább aludna, és amúgy is úgy horkolsz, hogy alig tudok elaludni. A horkolás miatt letettem szándékomról és maradtam külön a TV-szobába.

És akkor innen kezdeném azt, amiért elhatároztam, hogy írok és tanácsokat hallgatok meg.
A feleségem a Nők között jó Nőnek számít, míg Én a férfiak közt egy átlagos férfinak.
És akkor az elmúlt 2 évről írok már csak.
Gondolom, egyesek most fejükhöz kapnak, hogy úr isten, már megint egy férfi, akinek nem elég a SZEX? és csak elítélnek!
A kedves feleségem, akit hangsúlyozom, nagyon szeretek és nagyon büszke vagyok rá és arra amit eddig tett, sokat tűrt nekem, nagyon jól neveli közös gyermekünket, nagyon jól vezeti a családi háztartás. De egy dolog nincs meg köztünk az a bizonyos SZEX.
Az elmúlt 2 évben ha sokat mondok 2-3 hetente van köztünk kapcsolat, az is csak is akkor, ha én kezdeményezem, próbálom szobámba éjszaka átcsalni. Én már arra sem emlékszem az mikor fordult elő, hogy Ő oda jött volna hozzám és azt mondja, gyere drága bújj hozzám és legyünk együtt.
Ebben a 2 évben, több próbálkozásom volt, hogy valamivel fellendítsem a szexet kettőnk között, de szinte mind reménytelen volt.
Ugyan már egyszer írtam, hogy innen jön a lényeg, de most is azt mondom, itt jön a második lényeg.
Az utolsó 2 évről beszélve!
A kettőnk közti viszony viszont nagyon jó! Bárhová megyünk, ha csak otthon vagyunk, vagy csak telefonon beszélünk, mert az napi szinten elég sok, legalább 3-4 szer szoktunk naponta telefonon beszélni, ezekben az esetekben bárki hallaná, látná, azt mondja nincs köztünk semmi probléma.
Ez így is van Ő részéről nincs is, legalább is azt mondja.
Lehetett volna ezt a levelet sokkal rövidebbre fogni és rögtön a lényeget kérdezni tőletek, de az lehet, hogy nem lett volna érthető.
Tehát: Mit csináljon egy férfi, aki nagyon szereti a feleségét, azaz a családját, mert van egy közös kislányunk is, ha az a szex amit a felesége ad, nyújt neki, az nagyon kevés!!!
És itt nem csak a szexre gondolok, hanem inkább egy jó szeretkezésre, gyengédségre!
Ha ezt olvasva valaki megkérdezné, próbáltam e vele ezt felnőtt módjára megbeszélni, akkor a válaszom, hogy IGEN, több esetben is neki fogtam.
A válasz, ami nekem nem esett jól, hogy drágám, hidd el nagyon szeretlek, de én nem vagyok szex mániás, és nem kívánom a szexet, legalább is nem annyiszor, mint ahogy te gondolod…
Én csak annyit mondtam, ez rendben, de értsd meg kedvesem, hogy a 2-3 hetente az egy alkalom az nem csak nekem, de másnak is kevés lenne. Sajnos minden ilyen jellegű megbeszélésem egy úgynevezett mosolyszünet lesz belőle, azaz Ő úgy megsértődik, hogy a következő hétben alig-alig szól hozzám és mindig azt hajtogatja, hogy ha nekem ez ennyire rossz, miért nem válok el tőle, sőt az utóbbi időben, inkább azt mondja, ha akarom váljunk el, de ő ezen nem tud változtatni.
Gondolom, eléggé össze-vissza írok, de most ami eszembe jutott azt írtam le.
Mondtam neki, drágám, emlékszel 2 hónapja voltunk külföldön 1 hetet szállodába aludtunk, és úgy jöttünk haza, hogy egyszer sem voltunk együtt! Erre Ő tényleg, jajj nem is emlékszem, háát miért nem kezdeményeztél?

Ami bennem is megfogalmazódott:
Lehet, hogy megcsal? Akár lehet, de nem hinném, legalább is szeretném nem hinni.
Jár dolgozni, ahol 90% nők és 10% férfiak dolgoznak, mindig ugyanabban az időben megy dolgozni és ugyanabban az időben jön haza, persze ettől még bármi megtörténhet, de én hiszek benne.
Még én sem csaltam meg, DE sajnos egyre többet gondolkozom róla, hogy vajon mi lenne, ha…
Kedves Hölgyeim, akár Uraim, mondjátok meg, mit kéne másképp csinálnom, adjatok ötletet, hogy kapom vissza azt a feleségemet, amit annó megnyertem és elvittem…
1-1    mondat is lehet tanulságos, ezért várom ötleteteket.

Ui.: Elválni nem szeretnék, de sajnos már ezen is gondolkoztam…
  1. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2011. június 21. 23:17301.

    Most nektek leírom az igazságot, igen is nekem tetszik és vonzónak találom.

     

    Ezzel nem sokra mész. Csak éppen ő már nem vonzódik hozzád.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (300)
    2011-06-21  23:09
  2. Torolt_felhasznalo_214342
    Torolt_felhasznalo_214342
    2011. június 21. 23:09300.

    Itt tartok az olvasásnál.

    1-2 mondatban válaszolok.

    Fogamzásgátlót, már szülés előtt elhagytuk és azóta nem is szedte.

    Viszont régebben panaszkodott az ovszerre, hogy az mennyire rossz neki, sőt a napjainkban, meg teljes mértékben kijelentette, hogy az ovszer annyira rosszat tett neki, hogy az is biztos benne van a szex nem kívánására.

    Előjáték? Hmm. Most nagyon fogom szégyelleni magam, vagy inkább úgy fogalmaznám, hogy lehet, hogy ez nem is így van, de én ezeket kapom az elmult 2 évben.

    Kérlek Lányok ezt írjátok meg, hogy ez így van e?

    Tehát, hogy is írjam? A kedves feleségemnek csak is annyi előjátékot lehet tennem, hogy simogatom, csókolgatom, DE NEM mindegy, hogy hol, milyen részén!

    Puszilni, csak is az arcát és a felső testét lehet.

    ÉN régebben, mindig nagyon szerettem egy Nőnek és persze a feleségemnek is az intim testrészét megpuszilni, ezzel régebben ő is így volt.

    De ebben az időben amiről írok, KÖNYÖRGÖM még kézzel sem nyulhatok hozzá, mert ha jó napja van, akkor jajj NE mert csiklandoz, vagy inkább csak összecsukja a lábát, hogy áá légyszi neee...

     

    Vissza térve a konyhára.

    Igen is a lakás minden részén eszembe jutott már a szex, persze ezek általában szépen el is voltak hárítva, a legszebb amit hallottam, jajj egy férfinek miért pont a konyhába kell rájönnie, amikor egy Nő főz a nagy melegbe megizzadva stb.

    Igen is szoktam kedveseket mondani a feleségemnek, NEM egyszer, mondom neki, (és ezt így is gondolom), hogy Ő a legszebb, legcsínosabb NŐ a világon! Ő erre nevetni szokott, hogy beszélek Én butaságot, tudja Ő maga hová sorolja magát a nagyvilágban.

    Most nektek leírom az igazságot, igen is nekem tetszik és vonzónak találom.

     

    Folyt. köv...

    előzmény:
    -nike- (51)
    2011-06-21  11:16
  3. 2011. június 21. 23:04299.

    Szia,

     

    ahogy olvastam asoeaidat úgy érzem te jobban kötődsz a feleségedhez, mint ő hozzád. 2-3 évig így élni és azzal magyarázni, hogy nem szexmániás...hát ez elég kitérő válasz és szerintem mellébeszélés.

     

    Az, hogy valahol csak 10% vannak férfaik az nem kuzáró ok, de ettől még nem biztos, hogy van más. A lényeg, ha előtte nem ilyen volt és jó és sűrű volt köztetek a szex és most ilyen akkor  annak ennyi év után nem a gyerek az oka. Szerintem ő nem kíván téged, ne haragudj!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  4. 2011. június 21. 23:04298.

    "Voltak olyan hölgyek akik privibe írták, hogy teljesen hasonló az életük, és felajánlották, hogy akár találkozhatnánk."

     

     

    Hahahaha-))))) Tudod e miert van ez? Hat mert szarazsag van, es fak szaladnak a kutyak utan....az nlc/s puncik meg viszketnek-))))

     

    No kerem, lehet toroltetni-)))) Fujjjj, de cikis nepseg, eppen csak olvassak valakinek az irasat, de mar szettennek a labukat.

     

    Tartsd csak meg szepen a felesegedet, az legalabb nem ribanc, hahahaha-))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (288)
    2011-06-21  22:37
  5. 2011. június 21. 23:02297.

    Ez a kapcsolat, házasság már kihűlt. Ha az asszony a 2 hónappal azelőtti külföldi útjukra sem emlékszik már,  akkor az sem jelentett már neki semmit.ott sem volt köztük semmi és az a válasza, hogy " miért nem kezdeményeztél"? akkor nem szabad egy percig sem ebben a házasságban maradni. Egyik fél sem lehet mártír azért mert van egy gyerek. Mindenkinek joga van a boldogsághoz, hogy jól érezze magát egy házasságban. Ahol nincs szex ott nincs boldogság. Ha már nincs, nem is lesz.

     

    Egyszerűen nem egymáshoz valók szexuális szempontból. Van ilyen. Így nem lehet leélni egy életet, akkor sem, ha egyik szereti a másikat. Az ember egyre idegesebb lesz, aztán jönnek a veszekedések és a vége úgyis válás lesz. Itt már az sem segít, ha megcsalod az asszonyt, mert ez nem tisztességes. El kell válni, mese nincs, nem vagytok egymáshoz valók. Én ilyen házasságban éltem, tudom mit élsz át, ez maga a pokol. Változtass sürgősen még időben, később már minden nehezebb, ne várj a csodára, mert semmi nem fog változni, abban biztos lehetsz, ez a nő ilyen és ilyen is marad.

     

    Ha nem változtatsz, akkor csak siratni fogod az elvesztegetett éveket. Elébe kell állni és megmondani, hogy el akarsz válni. ne várd, hogy megváltozzon, mert nem fog, nem tud. Ő ilyen, nincs rá igénye, neki így jó, nem vagytok egy hullámhosszon, nincs értelme továbbra is önmegtartóztató életet élni, csak magaddal teszel rosszat és később úgyis el fogsz válni.

     

    Mielőbb változtass! Nem elég a házasság, a gyerek, az ember érezze is jól magát benne, ha ez nem így van, akkor változtatni kell, de mielőbb, még időben, mert az évek mennek és később jössz rá, hogy előbb kellett volna változtatni, mielőtt még ez a helyzet felőrölte volna az idegeidet.

     

    Ha nem változtatsz, csak rosszabb lesz. Minden kis semmiségen veszekedni fogtok, azután jön az utálat, gyűlölet, már a másik láttán is összeugrik az ember gyomra. Ezt ne várd meg. Lépj.

     

    Tapasztalatból írom. Én is végigcsináltam ezt, de nagyon bánom, hogy nem előbb léptem. Sok évet elvesztegettem az életemből emiatt, de mégis megérte.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (1)
    2011-06-21  09:39
  6. 2011. június 21. 22:54296.

    Igen, de attól, hogy bizonyos örömöt máshol, mással átél, attól még lehetsz neki Te az első helyen.

    Tulajdonképpen egy jó kapcsolatban szerintem kimondatlanul is tudja mindkét fél, hogy a másiknak ő van az első helyen (most a gyereket/gyerekeket nem számítva ide).

    Lehet aztán, hogy az elméleteim nem állnak meg a gyakorlatban, mert nincs tapasztalatom, nem csaltam meg szexuálisan még soha senkit, és arról sincs tudomásom, hogy (valamelyik) párom félrelépett volna.

     

     

    előzmény:
    bogárka1 (291)
    2011-06-21  22:44
  7. Torolt_felhasznalo_595470
    Torolt_felhasznalo_595470
    2011. június 21. 22:47295.
    Én (is?) írtam, hogy szerencsés vagy. Én örülnék ilyen mennyiségnek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (288)
    2011-06-21  22:37
  8. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2011. június 21. 22:46294.
    Na, éppen az előbb gyanúsítottalak meg, hogy nem is érdekelnek a válaszok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (288)
    2011-06-21  22:37
  9. 2011. június 21. 22:46293.
    Jav: szeretettel szeretek
    előzmény:
    biobula (289)
    2011-06-21  22:41
  10. 2011. június 21. 22:46292.

    Kíváncsi vagyok, hogyan fogod tudni helyrehozni azt, ami nem is rajtad múlik.

     

    Ha valóban próbáltál már vele beszélni, elbeszélgetni, de nem változott semmi, akkor nem őt kell változásra bírnod, hanem magadat, hogy kisebbek legyenek az igényeid.

     

    Más megoldást nem látok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214342 (288)
    2011-06-21  22:37
  11. 2011. június 21. 22:44291.

    Hát, nem tudom.. akkor én elcseszett figura lehetek, nálam a szeretet is az.

    Ha szeretek valakit, szeretném, ha ugyanúgy én lennék neki az első helyen. 

    Nemcsak a szerelemmel van ez így, de a társammal is. 

    előzmény:
    biobula (289)
    2011-06-21  22:41
  12. 2011. június 21. 22:43290.
    Hú, hát Te elég feketén-fehéren látod a világot...
    előzmény:
    mosolygóska (276)
    2011-06-21  21:30
  13. 2011. június 21. 22:41289.

    A szeretet nem önző. Maximum a szerelem.

    Ha valakit szerettel szeretek (de úgy igazán!), akkor minden tekintetben akkor jó nekem, ha ő boldog.

     

    előzmény:
    bogárka1 (281)
    2011-06-21  21:49
  14. Torolt_felhasznalo_214342
    Torolt_felhasznalo_214342
    2011. június 21. 22:37288.

    Sziasztok!

    Itt vagyok.

    Álmomban nem gondoltam, hogy ennyi visszajelzés fog érkezni, ugyan még felét sem olvsastam végig, de feltétlen mind elolvasom szóról szóra.

    Kaptam elég sok privit is, azok nagyon kedvesek, ott is válaszolgatok rá, ahogy végére értem.

     

    Voltak olyan hölgyek akik privibe írták, hogy teljesen hasonló az életük, és felajánlották, hogy akár találkozhatnánk.

    Ez most számomra még teljesen kizárt! Így kérek elnézést azoktól akik ezt írták. ÉN MOST a nagyon jól működő házasságomat szeretném, helyre állítani.

    Volt aki azt írta, hogy még így is szerencsés vagyok, hogy 2-3 hetente van szex így 11 év után.

    Ez komoly?

    Hmm... Én 11 év után is amikor meglátom a feleségemet, igen is megkívánom, hogy miért mert egy szép NŐ!!!

     

    Folyt. köv...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2011. június 21. 22:34287.

    Azért hullik szét annyi család, mert az emberek nem társat választanak maguk mellé házastársként, hanem szerelmet meg szexpartnert. Aztán, ha ez az ingatag lábakon álló csoda kezd veszíteni a varázsából, akkor továbbállnak, mert a filmekben is azt mondták, hogy küzdj a boldogságodért, mert meg fogod találni az igaz, örök szerelmet...

     

    Az erkölcs szerintem ott kezdődik, hogy akit társnak választottam, az mellett jóban-rosszban kitartok, egészen addig, amíg el nem lehetetleníti a közös életet pl. ivással, agresszióval. Hogy emellett ki kivel dug, az szerintem részletkérdés. Oké, nem részletkérdés, de egy család egysége, egy társkapcsolat nem lenne szabad, hogy ilyen banális testi dolgokon múljon. Hiszen annyi más mélyebb érzelem van, ami összeköt két embert. Vagy másnál nincs?

    előzmény:
    mamcsa (278)
    2011-06-21  21:40
  16. 2011. június 21. 22:30286.

    Egyébként pedig sztem már a rossz szexkor le kell lépni. Mert van olyan, hogy az ember még nem is TUDJA, hogy bajok vannak, de a teste már jelzi.

    Nálam nagyon jó jelző is ez. 

    Pl egyik exem simogatta a testemet. Míg ez mindig beindított, amikor már gondok voltak köztünk (egyre több) akkor ez vagy idegesített, vagy inkább csikizett. Mikor ezt észrevettem, tudatosan figyeltem is a jelekre a későbbi kapcsolatokban és mindig bejött. Mármint a bajok jelzése, nem pedig az, hogy ha kezdődő bajok jelei jöttek, leléptem. Volt olyan is, amikor nem, abból hosszan elnyúló nyűglődés lett. 

    előzmény:
    dani zsuzsanna (284)
    2011-06-21  22:20
  17. 2011. június 21. 22:26285.

    Hát igen :)

    Ő lett aztán a gyermekem apja :) 

    előzmény:
    dani zsuzsanna (284)
    2011-06-21  22:20
  18. 2011. június 21. 22:20284.

    naa ez egy normális történet szerintem..

    de ez az első ilyen amit hallok..mindkettő kontrolálta magát,nem okozva kárt senkinek.hisz az előző házasság már nem működött tovább..de az ilyen szerintem ritka..állt pasik vagy nem mernek lépni,vagy előbb csalnak aztán rájönnek hogy a jól bevált feleség mégis jobb mint az új aki valszeg pár év múlva ugyanolyan uncsi lenne,vagy hízna,vagy egyébb más bibi

    viszont megfigyeltem hogy ahol a nő jön el és válik,ott már más gondok is vannak,nem csak pl a rossz sex,,csak amiatt kevés nő jön el,csak sex miatt

    előzmény:
    bogárka1 (272)
    2011-06-21  21:04
  19. Torolt_felhasznalo_144923
    Torolt_felhasznalo_144923
    2011. június 21. 22:19283.

    Nagyjából egytértek azzal, amit írsz, de egyáltalán nem biztos, hogy a gyereket ebben az esetben megviselné, ha elválnának.

    Itt az a baj, ha ezt nem tudják záros határidőn belül tisztázni a házas felek, ki fog éleződni a helyzet, Ádám egy idő után bekattan és minden kis szarságon össze fognak kapni, ami aztán a gyereknek marhára nem lesz jó.

    Nem hiszem el, hogy ezt a "kapcsolatot"hosszú távon folytatni lehet úgy, mintha minden rendben lenne. Ádám írta, hogy kívülállók nem is sejtenek semmit, de vajon meddig lehet fenntartani a látszatot?Kétlem, hgoy még ez működhet így sokáig. 

    Lehetne ezt még vesézgetni itt sokáig, bár ahogy látom, sok értelme nincs, mert topikindító nem gondolta ezt komolyan, valószínűleg már készül az újabb nlc cikk a hozzászólásokból.

     

    előzmény:
    PG13 (254)
    2011-06-21  18:46
  20. 2011. június 21. 22:18282.
    Na ez tök igaz...
    előzmény:
    -nike- (51)
    2011-06-21  11:16
  21. 2011. június 21. 21:49281.

    A jószülőség (nemcsak a jóapaság, hanem a jóanyaság sem) nem ott kezdődik, hogy a gyerekért feláldozzuk magunkat. Nem kell!!! Sőt, nem szabad. A gyereknek nem kell látnia, hogy a szülők bármi miatt muszájból egy fedél alatt laknak, mert ő úgyis tudni fogja, azt meg ne mondja senki, hogy lehet látatlanul megtenni. Ne mondja nekem senki, hogy miután anyu tudja, hogy apunak lejárt a munkaideje, és nem jön, egyértelmű, hogy nőnél van, és nem lesz idegesebb, nem lesz csapkodósabb, nem lesz számonkérő, utálatos, ha apu hazaér. És ugyanez anyuban is.

    Mert a szeretet szép, de a szeretet önző is. Én nem hagynám, hogy apu kikacsintson, mert ha egyébként működik mindenben a kapcsolat, miért kellene a kapcsolat legjobb részét, a szexet, az intimitást másra hagyni??????? 

     

    előzmény:
    arni2001 (279)
    2011-06-21  21:44
  22. 2011. június 21. 21:49280.

    Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a jungi archetípusok közül a topikindító felesége háttérbe szorította a többit az anya őstípushoz képest. Megszűnt királynőnek, amazonnak, boszorkánynak, kurtizánnak és szűznek lenni.....maradt az anya...a kérdés hogy miért ragaszkodik és kapaszkodik ebbe a szerepbe és miért vált meg, vagy fogta vissza önmagában a többi 5-öt? 

    előzmény:
    arni2001 (279)
    2011-06-21  21:44
  23. 2011. június 21. 21:44279.

    "bántott a kisfiam hiánya... mindig jó apa akartam lenni és most mi lett? Egy csomó idöt elveszítettem az életéból " - ezért kell a válás helyett diszkréten más megoldást keresni. Igaz, hogy ilyenkor inverz megcsalás esete fordul elő, hiszen a hölggyel nem közlöd azt, hogy soha nem válsz el...

     

    Annak is igaza van aki azt véli, hogy a topikindító mintaesetben megszünt a szeretet/szerelem, csak nehéz és főleg előnytelen kimondani.

     

    Szerintem.

    előzmény:
    Csokimanó (275)
    2011-06-21  21:30
  24. 2011. június 21. 21:40278.

    Tetszik a véleményed, gratulálok !

    Az emberi ERKÖLCS valahol itt kezdődik:

    Nem akarok egy kapcsolatban Harmadik lenni, vagy nem titokban, csalva-lopva találkozni. Ha sokan gondolkodnának így nem hullanna szét annyi család és menne tönkre a gyermekeik élete.

    Sajnos napjainkban nem ez a jellemző, erkölcsileg is mély ponton vagyunk.

    előzmény:
    bogárka1 (272)
    2011-06-21  21:04
  25. 2011. június 21. 21:31277.

    Én is sokmindenben úgy működök, mint a pasik. A szigorban, a fegyelemben, az elvárások tekintetében, kapcsolat tekintetében, az ágyban (tudok önző is lenni, ott is tudok parancsolni, kérni).

    Viszont már szerencsére eljutottam arra szintre, hogy míg korábban azt hittem, hogy menne ez pusztán igény alapján, egyszerűen, ma már tudom, hogy nem menne.

    És azért mondom ezt csak elméletben, mert életemben egyszer csaltam csak meg valakit, akkor is a kitérdekel alapon - megsértődtem aktuálisra, megjelent előző- és kicsit nosztalgiáztam. Mert tudtam mire számítsak, de keresni szeretőt, mert az igényeimet egy nem elégíti ki, na, az nem menne.

    Ez időben is térben is felesleges plusz köröket jelentene. 

    Akkor inkább keresni kell egyetlen olyat, aki megfelel. 

    Talán ezért vagyok most is egyedül? :)

    előzmény:
    pinkpearl (240)
    2011-06-21  16:10

Címlap

top