Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kérdezz az angyalokról!

adrijan
Létrehozva: 2011. december 15. 11:40
Kedves Fórumozók!

Mostani sztárfórumunkat elsősorban az ezoterikus témák iránt nyitott olvasóinknak ajánljuk, ugyanis

a fórum vendége Mayer Andrea, a Hollandiában élő, nemzetközi hírű angyalterapeuta, az Angyalhíd Spirituális Tanácsadó Szolgálat megalapítója, aki közvetlenül Doreen Virtue amerikai angyalterapeutától tanulta az angyalkommunikációt

időpont: hétfő, december 19-e, délután 1 óra.



Ha tehát bármi kérdésed van az őrangyaloddal, az arkangyalokkal és a tündérekkel kapcsolatban, akkor most felteheted.

Ha szeretnéd tudni, melyik angyaltól kérj segítséget a problémáid megoldásához, szintén itt az alkalom, hogy megkérdezd.

(Update: ma este a Sziddhártha közösségi házban, az Andrássy út 98.-ban este fél 8-től fél 10-ig személyesen is találkozhattok vendégünkkel.)
  1. 2011. december 19. 14:22126.

    Kedves Andrea!

     

    Mibol ismerem fel az orangyalomat es mibol az arkangyalomat? 

    idézet:
    balllightning (17)
    2011-12-18 23:17:45

    Az őrangyalod folyamatosan körülötted van, sajátos, csak rá jellemző energiái vannak. Szólítsd meg őt és kérd, hogy tisztán érzékelés útján engedje meg neked, hogy megtapasztald őt, és aztán figyeld a testedben a reakcióidat.

     

    Ha elismétlen párszor ezt a kérést, egy idő után már magától fel fogod ismerni, mikor őrangyalod közelebb jön hozzád és valamilyen üzenetet szeretene átadni, vagy csak jelenlétével akar támogatni, segíteni.

     

    Az arkangyalok nem kapcsolódnak egy emberhez sem konkrétan, nekik feladataik, funkcióik vannak. Amikor életünk során olyan életterületre érünk, melyben érintjük ezeket a feladatokat vagy funkciókat, akkor azok az arkangyalok, akik ezt a területet menedzselik, közelebb kerülnek hozzánk. De kérés nélkül soha nem avatkozhatnak be valamilyen feladat megoldásába. Ehhez meg kell hívnunk őket. Az angyalokat nem korlátozza a földi értelemben vett tér és idő, tehát egyidejűleg folyamatosan jelenl lehetnek akár a Föld összes lakosságánál, vagy több embernél is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761718 (17)
    2011-12-18  23:17
  2. 2011. december 19. 14:21125.

    Kedves  Andrea !

     

    1948.12.29.-én születtem. Decemberben ezen a napon fekszem be kórházba, orthopédiai műtétre.

     

    Ezzel, ill. anyagi helyzetemmel kapcsolatban  szeretném kérdezni, hogy lesz-e változás az életemben ?

     

    Köszönöm

     

     

    Margó

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  3. 2011. december 19. 14:19124.

    Kedves Andrea!

     

     

    En sokszor idozavarban vagyok. Melyik angyaltol kellene segitseget kernem . Celszerubb ferfi vagy talan jobban tennem ha no angyalt kernek? 

    idézet:
    balllightning (16)
    2011-12-18 23:16:09

    Az angyaloknak nincs neme. A feladatukhoz kapcsolódó energiáik alapján mi emberek ruházzuk fel őket férfi vagy női tulajdonságokkal.

     

    Az időzavarral kapcsolatban kérd az angyaloktól, hogy alkalmazzák a szinkronicitás törvényét, más szavakkal az angyalok képesek az időt képlékenyen megváltoztatni. Úgy képzeld el, mintha gumiból lenne.

     

    Lérd meg gondolatban egy konkrét esetben, hogy segítsenek, hogy időben odaérj valahova, vagy elegendő idő állljon rendelkezésre valaminek az elvlgzéséhez stb. Szinte mindig működik. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761718 (16)
    2011-12-18  23:16
  4. 2011. december 19. 14:17123.

    Kedves Andrea!

     

     

    En hol tanulhatnek angyalkomunikaciot?

     

    Fefi vagy noi angyalokkal kulonbozo modon kell vagy lehet kommunikalni:

    Ki melyikre alkalmas? 

    idézet:
    balllightning (15)
    2011-12-18 22:28:36

    Kedves ballightning!

     

     

    Úgy érzem, te is erős késztetést érzel a fénymunkás, angyalmunka iránt. Doreen Virtue könyveiből nagyon sok információt megszerezhetsz, amelyet aztán a gyakorlatban kell kipróbálnod ahhoz, hogy eldönthesd, valóban ez-e az utad.Ha így van, akkor angyalaid folyamatos támogató jelenlétét naghyon gyorsan fel fogod ismerni, és kételkedés nélkül elindulsz ezen az úton, ahogy én is tettem.

     

    Ha úgy érzed, ott a helyed, szeretettel várlak téged is a februári tanfolyamomon, részletek az www.angyalhid.hu oldalon!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761718 (15)
    2011-12-18  22:28
  5. 2011. december 19. 14:14122.

    Kedves Andrea!

    Én örök kételkedő vagyok, pedig nagyon szeretném hinni, hogy léteznek.

    Hogyan bizonyosodhatnék meg?

     

    Továbbá: hogyan/mitől lesz valaki angyalterapeuta?

    Pl. Ön?

    Mikor, milyen hatásra döntött úgy, hogy ebből fog megélni?

    Vagy ez csak hobbi és van egyéb foglalatossága is?

    Bocsánat a sok kérdésért, és köszönöm, ha válaszol. T. Dóri

    idézet:
    tudor08 (14)
    2011-12-16 21:13:31

    Az angyalok csak konkrét kérdésekkel tudnak valamit kezdeni, amit a szívünkből küldünk feléjük.

     

    Kérd meg az angyalokat, hogy adjanak neked olyan határozott és egyértelmű jelzéseket, amelyek számodra meghozzák azt a bizonyosságot, amire szükséged van.Figyeld az intuitív csatornáidat: tisztánlátás, tisztán érzékelés, tisztán hallás, tisztán tudás.

    Az angyalok mindig nagyonfinom jelzéseket adnak. Ne várj harsonaszóra

     

    Egy váratlan helyen felbukkanó fehér tollpihe, fehér köd vagy fénygomolyag, fényvillanások, melyeket a szemed sarkából érzékelsz a legtipikusabban felismerhető jelei az angyali jelenlétnek. 

     

    Angyali vezettetés és életfeladat felismerésének következményeként érezhet valaki késztetést, hogy az angyali kommunikációt, az angyalokkal való együttműködést misszióként válassza.

     

    Nálam 2005-ben történt az első találkozás, spirituális útkeresésem egyik fontos állomása volt ez.  Éveik tartott, mire teljes vállszélességgel fel mertem vállalni ezt a feladatot. Az angyalok folyamatosan irányítottak, vezettek, és amikor úgy döntöttem, hogy minden egyéb "földi" foglalatosságomat elengedek, és főállású angyalterapeuta leszek, szinte pillanatok alatt minden feltételt megteremtettek ahhoz, hogy ezt  most már két oországban is tőlem telhető legmagasabb szinten végezhessem.

     

    Ez már nem hobbi, ez már munka. A világ legszebb munkája

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299177 (14)
    2011-12-16  21:13
  6. 2011. december 19. 14:08121.

    Kedves Andrea!

     

    Évek óta foglalkozom a pajzsmirgyemmel (túlműködik), és spirituális utakra "terel", motivál, hogy folytassam a fejlődést, és ne álljak, lassuljak le szellemileg.

    Most úgy érzem elvezetett egy csoporthoz, ahol hosszú távra elkötelezhetem magam a fejlődés mellett és azt érzem, hogy másokat is inspirálhatok.

    Amitől félek az a hosszútávú elkötelezettség. Azt érzem, hogy erre szeretnék menni, viszont félek, hogy be is zár valamelyest.

    Tudnál tanácsot adni kérlek?

     

    Előre is köszönöm,

     

    Adri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. december 19. 14:08120.

    Kedves Andrea!

     

    1984. 02.12-én születtem Budapesten.

    Közel egy éve várjuk a férjemmel, hogy végre szülők lehessünk, de a babánk még várat magára. Mit üzennek az angyalok nekünk, meddig kell még türelemmel lennünk?

     

    Válaszod köszönöm,

    Enderil

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  8. 2011. december 19. 14:07119.

    Kedves Andrea.

    Én is szeretnék segitséget kérni, vagy legalábbis tanácsot.

    Már egy fél éve én is szinte betegségből -betegségbe megyek. 

    Ami a legjobban bánt,hogy igy nem tudok a gyerekeimen segiteni.

    Tudom egy kicsit tul vállaltam magamat, de ugy érzem,hogy ezzel mindenki igy van.

    Sokat kérdezem,hogy mit vétettem, vagy hol és mit rontottam el.

    Kérlek segits!! 

    Csak egészséget kérek semmi mást.Hogy ismét olyan legyek mint ezelőtt egy fél évvel , tele energiával és derüvel.

    Köszönöm.

     

    idézet:
    róza mama (13)
    2011-12-16 20:23:57

    Kedves Róza mama, azt kérik az angyalok tőled, vizsgáld meg életed lefgontosabb területeit és nézd meg, hogy emly területeken árulod el önmagadat mások jóléte és boldogulása érdekében. Életfeladattal kapcsolatos kérdésekről is szó van, meg kell vizsgálni, hol vannak azok a területek, ahol neki kell futni nehéz helyzeteknek, és meg kell oldani.

     

    Elfolyik az energiád, az életed feletti kontroll visszaszerzése a legfontosabb feladatod. Meg kell erősíteni és ki kell tisztítani a Napfonat-csakrát.

     

    Alapos energetikai tisztítást kell végezni a testben, az aurában is, és az élettérben is. Mihály arkangyal segtségeét kell ehhez kérned. A betegségtünetek enyhítéséhez és a fizikai gyógyuláshoz pedig Ráfáel arkangyalt smaragdzöld színű gyógyító fényét kell használni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_492870 (13)
    2011-12-16  20:23
  9. 2011. december 19. 14:06118.

    Szuletesi dátumom 1980/08/28.

     

    Csillag

    előzmény:
    csillag88 (117)
    2011-12-19  14:01
  10. 2011. december 19. 14:01117.

    Kedves Andrea!

     

    Szeretném megtudni az orangyalom nevét, és azt hogy mikor a legjobb kapcsolatba lépni Vele? Elég ha csak a gondolataimban beszélek Vele, vagy ki kellene mondjam hangosan?

     

    Koszonettel! Csillag

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  11. 2011. december 19. 14:01116.

    Kedves Andrea!

     

    Nekem ez az ősz nem túl jól sikerült,az egészségem folyamatosan vacakol.

    Először fogfájás, húzás,fülfájás,nőgy.műtét,most a derekammal van baj már egy hónapja így a munám is veszélyben van.Vajon miért történik mindez és melyik angyaltól kérhetnék segítséget? Előre is köszönöm a választ!

    idézet:
    marmel77 (12)
    2011-12-16 19:54:30

    A tested reagál az új idők új energiáira, gyulladások, rövidebb, intenzív testi panaszok többnyire a test rezgésének emelkedését jelzik. Az ilyen típusú betegségekkel szabadul meg a test régen lerakódott negatív energiablokkoktól.

     

    Fontos, hogy ezt felismerd, ne engedd, hogy a negatív gondolatok elhatalmasodjanak rajtad. Pozitív elvárásokkal, egészséges  önképpel és meggyőződésekkel építsd fel az "új önmagadat", és kérj ehhez angyali segítséget a szimptómák enyhítéséhez Rafael arkangyalt hívd segítségü. Lásd, ahogy smaragdföld gyógyító fénye ápolja és ellátja tested fájdalmas pontjait. 

    előzmény:
    marmel77 (12)
    2011-12-16  19:54
  12. 2011. december 19. 13:58115.

    Kedves Andrea!

     

    Egy ideje már foglalkoztat az angyalokkal való kommunikáció. Úgy érzem megy is, de most megijedtem,  mert azt írtad valakinek, hogy nehogy összetévesszük az egonk hangjával. 

    Kérem, hogy segítsék életemet, segítsenek munkát találni, de sajnos hosszú ideje ez nem jött össze. Félek, hogy valamit nem csinálok jól.

    Mit tegyek, hogy valóban értsem őket, követni tudjam utasításaikat.

     

    Köszönöm válaszodat: vöri 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  13. 2011. december 19. 13:57114.
    Érdekel az angyaltéma,sokszor érzem,hogy valaki van melettem és szeretném megismerni,több könyvet olvastam ebben a témában,mikor a kártyavetéshez érek befagyok-nem tudom folytatni a könyvet.Kérlek ajálj valamit,hogy tudnák közelebbi kapcsolatba kerülni angyalommal. Köszönöm,Kati Szlovákiából
    idézet:
    P-Katalin1 (11)
    2011-12-16 17:26:20

    Jól érzed. Nagyon sok angyal folyamatosan jelen van az életedben. Sokat fejlődtél az utóbbi időben, nyitottad a szívedet, lelkedet a spirituális és angyali világ felé. Viszont ennek következménye az is, hogy az elme (ego) már nem érzi biztonságban magát, és ezért mindent megtesz annak az érdekében, hogy ezen az úton téged lefékezzen, visszatartson. Mert  különben elveszíti az uralmát feletted. Lásd, hogy a lent leírt példa is ennek következménye - kérd Mihály arkangyalt minden ehgyes alkalommal, mikor leülsz angyalkártyával dolgozni, hogy szeretetteljes módon vegye át az irányítást az egód felett az angyalkártya a jóslás idejére. Kérd az angyalokat, hogy adjanak nekeed határozott, egyértelmű, pontos válaszokat, amikor megszólítod őket a kártyán keresztül.

    előzmény:
    P-Katalin1 (11)
    2011-12-16  17:26
  14. 2011. december 19. 13:54113.

    Kedves Andrea!

     

     

    Én úgy érzem, ennem támogatnak az Angyalok, nagyon sok esetben segítettek, mindig meg is köszöntem. Szoktam nekik gyertyát gyújtani és persze picit meditálni, vagy hangosan vagy csak gondolatban elmondani kérésemet. Viszont van egy problémám, amihez lehet kicsit másként kellene kérnem. A kisebbik fiammal vannak gondok, röviden annyit hogy nagyon letévedt a helyes útról, és nagyon szeretném viszaterelni. Ehhez úgy érzem egy egész Angyali-hadseregre szükségem lenne, ilyenkor mire figyeljek? Melyik Angyalkát kérjem? 

     

    Köszönettel, szerettel!!!!

    idézet:
    marti38 (10)
    2011-12-16 17:02:09

    Angyali segítségre a fiadnak van szüksége, te sajnos közvetlenül és konkrétan nem avatkozhatsz az ő életébe.

     

    Őrangyalaidon keresztül  küldhetsz áldást és szeretetet fiadnak, de más részére konkrét segítséget, megoldásokat nem kérhetünk az angyaloktól, mert ezzel beavatkoznánk az ő energetkai háztartásukba. Ebben az esetben életfeladat-kérdésekről is szó va, ezekkel neki kell megbirkóznia. 

     

    Amit tehetsz érte, a folyamatos ima, aminek a lényege: olyan típusú angyali és isteni támogatást kérsz a fiad számára, amely az ő legmagasabb szintű jóléte, egészsége, boldogsága érdekében áll. 

    előzmény:
    marti38 (10)
    2011-12-16  17:02
  15. 2011. december 19. 13:50112.

    Kedves Andrea!

    Szeretném megtudni az Őrangyalom nevét.Előre is köszönöm:

    Margit

    idézet:
    Margit58 (9)
    2011-12-16 16:18:26

    Kedves Margit!

     

    Őrangyalodnak gyönyörű rózsaszín-arany fényköntöse van, ez nekem a következő nevet adta át: "Móna-ragyogás"

    előzmény:
    Margit58 (9)
    2011-12-16  16:18
  16. 2011. december 19. 13:49111.

    Kedves Andrea

     

    Csilla vagyok,1979.04.12. születtem.

    Szeretném megkérdezni hogy ki az én védőangyalom

    Másik kérdésem az lenne hogy kb egy éve amióta tudatosabban foglalkozom a spiritualitasal szinte mindig látok kicsi áttetsző gömböket magam körül és mások körül is.Ők Angyalok

    Jelentkeztem a februarban indulo tanfolyamodra de nem kaptam visszajelzest a regisztraciomról.

    Még egy utolsó kérdést szeretnék feltenni, a férjem Gábor 42 éves.

    Mikor talál magának munkát

    Válaszaidat előre is köszönöm

     

    Tisztelettel  Csilla

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. december 19. 13:49110.
    Kedves Andrea!4 év küzdelem 6 sikertelen lombik után sincs gyermekem.Mindennap imádkozom Istenhez az Angyalok segítségét is kértem de a segítség nem jön.Elképzelhető hogy Isten nem adja meg nekem?Ezt szánta sorsomúl.Hiába kérek segítséget az Angyaloktól sajnos még egyszersem kaptam.Mit tehetnék még?Köszönöm!Üdvözlettel!
    idézet:
    Hab (8)
    2011-12-16 10:59:43

    Kedves Hab!

     

    Istennek ehhez semmi köze. Ő nem büntet, és az angyalok sem téged ezzel. Ez lehet életfeladat kérdés, de lehet erős negatív meggyőződés is az oka. Kérlek, szólítsd meg Mihály arkangyalt, kérd, hogy tisztítsa meg aurádat, lelkedet, testedet az összes témához kapcsolódó negatív meggyőződéstől, esetleges előző életből származó karmikus blokkoktól.

     

    Használd a "Mennyei porszívózás" technikáját, ezt irányítsd azon testrészeidre, melyek a gyermekáldással összefüggésben vannak. Használd továbbá az "Éteri kötelékek elvágása" technikáját (Doreen Virtue: Angyalterápia) is.

     

    Legyenek pozitív, örömteli elvárásaid a kéréseddel kapcsolatban. Az összes többit engedd el. Ha úgy érzed, hogy ez nehézu, kérj angyali segítséget hozzá, meg fogod kapni! Áldás!

    előzmény:
    Hab (8)
    2011-12-16  10:59
  18. 2011. december 19. 13:46109.
    Köszönöm szépen!
    előzmény:
    Mayer Andrea (108)
    2011-12-19  13:44
  19. 2011. december 19. 13:44108.

    Kedves Andrea!

     

    Sokszor, sokféleképpen kértem már az angyalok segítségét... Hiszem, hogy léteznek, de úgy érzem, engem elkerülnek.

    Mit csinálok rosszul? 

    Köszönöm!

    idézet:
    gabianyu05 (7)
    2011-12-16 08:26:58

    Nem kerülnek el!

    Ha úgy érzed, hogy nem hallod őket, vagy nem érzed őket, tisztításra van szükséged. Mind testedben, lelkedben, mind életteredben, kapcsolataidban. Kérd Mihály arkangyalt, hogy ebben segítsen neked. 

    idézet:
    Mayer Andrea (107)
    2011-12-19 13:43:57
    A kapcsolatfelvételhez kérd Ráziel arkangyal segítségét, tisztán érzékelő csatornáidat élesítse ki, és állítsa be a neked megfelelő optimális szintre.
    előzmény:
    Mayer Andrea (106)
    2011-12-19  13:43
  20. 2011. december 19. 13:44107.

    Kedves Andrea!

     

    1977.10.20-án születtem. Szeretném megkérdezni az angyaloktól, hogy 2012-ben mikor fogok állást találni, és azt fogom -e szeretni, számomra megfelelő lesz -e, valamint sikerül -e esetleg 2012-ben elköltöznünk családi házba!

     

    Válaszát várva, köszönettel:

    Krisztina

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. december 19. 13:43106.

    Kedves Andrea!

     

    Sokszor, sokféleképpen kértem már az angyalok segítségét... Hiszem, hogy léteznek, de úgy érzem, engem elkerülnek.

    Mit csinálok rosszul? 

    Köszönöm!

    idézet:
    gabianyu05 (7)
    2011-12-16 08:26:58

    Nem kerülnek el!

    Ha úgy érzed, hogy nem hallod őket, vagy nem érzed őket, tisztításra van szükséged. Mind testedben, lelkedben, mind életteredben, kapcsolataidban. Kérd Mihály arkangyalt, hogy ebben segítsen neked. 

    előzmény:
    gabianyu05 (7)
    2011-12-16  08:26
  22. 2011. december 19. 13:42105.

    Kedves Andrea!

     

    Nekem párkapcsolati problémáim vannak, és egyszerűen nem tudok dűlőre jutni. Sokszor jönnek megérzések a semmiből, mintha valaki próbálná egyengetni az utamat. A legfőbb problémám a bizalmatlanság. Nem tudok 100 %-osan megbízni a páromban.  Nem tudom melyik a helyes irány. Amikor minden rendben, jönnek a rossz megérzések, hoy esetleg megcsal. Amikor meg problémázom, akkor jönnek a jó megérzések, amik arra sarkallnak, hogy adjak még egy esélyt. Mintha valaki próbálna segíteni, de van egy másik, aki visszatart. Remélem érthetően leírtam a dolgokat. :) Melyik angyaltól kérjek tanácsot?

    Előre is köszönöm

    idézet:
    littlegirl (5)
    2011-12-15 16:38:10

    Jeremiel arkangyallal és Mihály arkangyallal kell együtt dolgoznod, a kételkedés, bizalmatlanság az Ego terméke. Kérd Mihály arkangyalt, minden egyes alkalommal tisztítson meg a negatív gondolatoktól, érzésektől, abban a pillanatban, amikor felmerülnek benned.

     

    Kérj aurádra, és az egész kapcsolatodra védelmező fehér fényt, Jeremiel arkangyalt pedig kérd meg, hogy segítsen folyamatosan fenntartani kapcsolatotokn belül békét, harmóniát, szeretetet.

    előzmény:
    littlegirl (5)
    2011-12-15  16:38
  23. 2011. december 19. 13:41104.

    Kedves  Andrea!!!!!!!

     

    Érdeklöni szeretnék,hogy ,Egészséges lesz.e az unokám???

    Megszületik-e simán ,vagy császárral,mert a tesója császárral lett:!

    KB: mennyi igő van vissza,-kiskány vagy kisfiu lesz!!!!!!

    Nagyon kérem az Angyalkáid segitségét!

     

    Köszönettel:fabatka55 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2011. december 19. 13:40103.

    Kedves Andrea.

    Légyszi kérd meg az angyalaimat,hogy mutassanak utat nekem.Hogyan tovább az anyagiak terén és a szerelemben?Merre induljak el.

    1967.12.19-én születtem.

    Köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  25. 2011. december 19. 13:39102.

    Kedves Andrea!

     

    Különböző változások történtek az utóbbi időben az életemben, jó és rossz egyaránt, gazdasági és szerelmi téren is. Hogyan tudnék tanácsot kérni, mi a helyes és helytelen? Van ennek egy technikája? A jövőmről is megtudhatok valamit esetleg?

     

    Hovawartfun

    idézet:
    Hovawartfun (4)
    2011-12-15 15:07:28

    Igen, van technikája.

     

    Fontos a konkrét kérés megfogalmazása és az, hogy engedélyt kaphassanak az angyalok az életedbe történő bevatakozásra. ERzt csak te adhatod meg. Ahhoz, hogy megérthesd a kérdéseidre, a kérésedre érkező válaszokat, ismerned kell, hogy melyik tisztán érzékelő csatornád aktív. 

     

    Ennek tudatában fogadod az angyali vezettetést, csak arra kell figyelned, hogy ne keverd össze az ego hangjával. 

     

    Hogy ez hogy működik, Doreen Virtue könyveiben nézz utána, vagy pedig nagyon sok szeretettel látlak a februári angyaltanfolyamon, ahol ezeket a technikákat részletesen elsajátíthatod. Kérlek, olvass utána a www.angyalhid.hu oldalon.

    előzmény:
    Hovawartfun (4)
    2011-12-15  15:07

Címlap

top