Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bajor Imrének agydaganata van

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. március 17. 06:41
Bajor Imre feleségének elege van az állandó cikkekből. Először és utoljára a Blikknek nyilatkozott: a kicsi huszárt agydaganattal kezelik Kínában.

Nők Lapja Café: Bajor Imrének agydaganata van
  1. Torolt_felhasznalo_136674
    Torolt_felhasznalo_136674
    2014. március 24. 12:31101.

    Szia Boharka! Jol vagy ? Latom mar nem aggodsz.

     

    Az ancsa konnyen beszel  : egeszsegesen ment oda , es kifizette a dijat azert, hogy tudja , hogy egeszseges.

    Meg ez a csaj reikis gyogyito, csak nem fog maga ellen beszelni.

    Szoval minden szentnek maga fele fordul a keze. Ez a velemenyem.

     

    De itt a topikon, ha jol ertem , arrol van szo, hogy egy halalos beteg kijott a korhazbol, ahol kezelni kezdtek es jobban kezdte erezni magat , mert a baratai azt akartak, hogy  Kinaban gyogyitsak, mert az jobb.
    Most meg onnet visszakuldtek, pedig az ismertetoben azt irjak: mindenki megtalalja a cipot a labara.
    Ot visszakuldtek, hogy inkabb a maradek idoben maradjon a csaladdal.
    Na most a helyett, hogy keresne a gyogyulast ott, ahol jobban lett , a tudomanyos gyogyitasban , ujra csodagyogyaszhoz kuldi a sok barat es a neje.

    Ez szerintem ciki.Kivancsi vagyok a tortenet vegere: termeszetesen jobbulast es gyogyulast kivanok neki.

    Az Öreg meg hiaba humorizal: honnet tud tobbet mint az ujsagbol? Maga a topik ujsagcikkbol indul.

    előzmény:
    Bahar9 (100)
    2014-03-24  12:06
  2. 2014. március 24. 12:06100.
    Nagyon tetszik, amit írtál ........
    előzmény:
    ancsa21 (80)
    2014-03-22  03:21
  3. 2014. március 24. 11:2499.

    Nem tudjuk milyen módszerrel adott esetben milyen gyógyszerrel, technikával kezelnek.

    Nos az is feltételezhető hogy az általuk használt módszerhez még kiegészítő vizsgálatokat végeztek és akkor derült ki hogy B I ez a gyógymód nem alkalmazható.

     Csak pld lehet egy szervi probléma is.

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Goldmund (98)
    2014-03-24  10:54
  4. 2014. március 24. 10:5498.

    OK, próbálok jóhiszemű lenni, hogy tényleg így történt.

     

    Csak volt valami olyan cikk is, ami szerint e-mailben elküldték az összes lelete másolatát Kínába. Amit logikusnak is tartok. Ezek után fogadni akarták Bajort Kínában, tehát nyilván láttak esélyt az érdemi gyógyításra.

    Namost, Bajor odament a maga testi valójában, és kiderült, hogy meg se érdemes próbálni gyógyítani az ő módszerükkel. Elképzelni sem tudom, mi derülhetett ki, ami megváltoztatta az álláspontjukat.

     

    Pedig nyilván a kínai orvosok is tudták, hogy a fél világon kellett a betegnek átrepülnie, és ha ők nem is fogadtak el pénzt, a repülőjegy mindenképp kidobott pénz volt. Arról nem is beszélve, hogy nem kis kockázat ilyen betegnek ilyen nagyot utaznia!  

    Szóval nekem nem kerek így ez a történet. Nem vagyok benne biztos, hogy úgy történt, ahogyan Bajorék a sajtóval közölték. Lehet, hogy mégis palira vették őket, csak szégyellik bevallani.

    előzmény:
    Öreg (96)
    2014-03-24  08:55
  5. 2014. március 24. 10:0097.

    Kicsit higgadtabban,nem igazán értem ezt a történetet. Meg voltam győződve róla, hogy a hagyományos kínai orvoslás kedvééért ment B I Kinába.az pedig nem 5 napos történet. Igazából azt meg h agydaganata van,lehetett tudni, mielőtt kiutazott....

    Szóval nekem az egész nagyon zavaros.......

    Egyszer beszéltem egy igazi kínaival a HKO-ról. azt mondta hogy csak két ember van Mao-on,aki valóban tudja is a HKO-t,természetesen mindkettő kinai.

  6. 2014. március 24. 08:5596.

    Én a B I esetét nem tartanám a kuruzslás és a lehúzás példájaként.

     

    Itt arról van szó hogy van egy világhírű kórház, ahol a Magyarországon engedélyezett kezelési sablonoktól eltérően más hatásos gyógymódokat is alkalmaznak.

     

    Itt az történ hogy a vizsgálatok után becsületesen megmondták hogy nem tudnak segíteni, tehát ebben az esetben a lehúzás törölve.

    előzmény:
    Goldmund (94)
    2014-03-23  22:09
  7. 2014. március 23. 22:4195.

    IGAZAD VAn! Végre egy normális hsz a témában.........És igen, a nyugati orvoslás féltékeny mindenre,ami nem ő.......

    Szóval Bajort itt is meggyógyíthatták volna,és ez az egész ködösítés (kiment-hazajött-nem használt stb.) felháborító,inkább a teljes hallgatást választhatta volna B I és családja...

    előzmény:
    ancsa21 (81)
    2014-03-22  03:40
  8. 2014. március 23. 22:0994.

    .......... nem kell beszélni róla. Hogy egy beteg ember melyik szalmaszálba kapaszkodik, magánügy. 

    ..................... 

     A betegség és halál nem bulvártéma. 

     

     

    Én másképp látom ezt a dolgot.

    A nem, vagy nehezen gyógyítható betegségeknél, mint amilyen a rák is, rengeteg csodadoktor, csodamódszer jelenik meg, akik az életéért küzdő szerencsétlenből és családjából iszonyú pénzeket húznak ki. Ez a csalás egyik leggusztustalanabb módja.

    Bajor esete talán tanulság lehet másoknak és egy kicsit kevésbé lehet majd MÁS beteg, naiv embereket bepalizni. Ennyiből fontos, hogy beszéljünk róla. Nem Bajorról, nem is igazán a betegségéről, hanem (az ő esete kapcsán) ezekről a "csodamódszerekről".

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820822 (93)
    2014-03-23  14:24
  9. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. március 23. 14:2493.

    "Szerinted ra lett beszelve az alternativ kezelesre , hogy a diagnosztikaval felszerelve otthagyja a korhazat  , vagy sem ?"

     

    Őszintén? Ennyire nem érdekel, hogy ezen törjem a fejem. 

     

    "a Blikk úgy tudja, hogy ennek köszönhetően javult is a színész állapota."

     

    A Blikket  nem tartom megbízható információforrásnak. Sőt! gyomorforgatónak találom.  Ezért nem is olvasom.  A Blikk és a hozzá hasonló szennylapok nem terjesztik, hanem gyártják a szenzációs híreket. Én betiltanám őket, pedig alapvetően demokrata vagyok.

     

    " Es ha Neked van itt jogod Stohl-rol, Domebabarol , Zamborol es a tobbi kacsakrol olvasnod es beszelned es hozzafuzni a velemenyedet..."

     

    Basszus, mindig meglepődöm, ha a vitapartnerem azzal akar visszavágni, hogy utánakapar a régebbi hozzászólásaimnak. 

     

    Tehát, ha közöltem a roppant rosszindulatú, alpári stílusú topiktárssal, hogy téves az információja, mert véletlenül tudom...(Stohl....Nemzeti Színház...színházba járó ember vagyok!), már nem találhatom gusztustalannak, ha egy nagyon beteg ember döntéseit ilyen szinten vesézik ki, mint ebben a topikban?

     

    " Azt mondom : beszelni kell rola es le kell vonni a tanulsagot."

     

    Te azt mondod. Én meg azt, hogy nem kell beszélni róla. Hogy egy beteg ember melyik szalmaszálba kapaszkodik, magánügy. Egy ilyen helyzetről nem kellene szenzációhajhász cikkeket bedobni a médiába. Még a bulvárba sem. Gusztustalan. És nagyfokú érzéketlenségről tanuskodik. 

    Miért nem elég nekik, hogy ki dug kivel?  A betegség és halál nem bulvártéma. Szerintem. 

     

    Tudod, apám agydaganatban halt meg. Fiatalon. Talán ezért is érint érzékenyen a téma. El tudom képzelni, hogy anyám mit érezhetett volna, ha tök idegen emberek akarták volna megmondani neki a tuttit. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_814295 (91)
    2014-03-22  18:07
  10. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2014. március 22. 18:0791.

    es tudod mi a ciki : az ilyesfele pici , cikk vegere aggatott kisbetus hir:

     

    Szerinted ra lett beszelve az alternativ kezelesre , hogy a diagnosztikaval felszerelve otthagyja a korhazat  , vagy sem ?

     

    Úgy tudjuk, már javult az állapota

    Bajor Imrét napokkal ezelőtt egy fővárosi kórház belgyógyászati osztályán kezelték, a Blikk úgy tudja, hogy ennek köszönhetően javult is a színész állapota. Talán ezért döntöttek úgy a barátok és a család, hogy külföldi gyógykezelésre vinnék őt. De lehet, hogy már ezt a budapesti kezelést is azért választotta, hogy előkészítsék a fent említett utazásra. Információink szerint ugyanis Bajor először nem akart kórházba menni, ám egy színész barátja addig nyaggatta, amíg kötélnek nem állt, és be nem feküdt az  intézménybe.

     

     

     

    A problemam az, hogy csodadoktorok es csodagyogyszerek hirdetik magukat a Neten es megingatjak a remenybe kapaszkodo betegek hitet a valodi , bizonyitott gyogyitasban...

     

    Es ha Neked van itt jogod Stohl-rol, Domebabarol , Zamborol es a tobbi kacsakrol olvasnod es beszelned es hozzafuzni a velemenyedet , akkor mondjad mar meg , hogy Nekem miert ne lenne  jogom hozzafuzni egy altalanos velemenyt egy --orrunk elott lefolyo/nekunk tálalt--  egeszsegugyi botranyhoz ,  ami a korhazi agybol nagybeteget kihuzo alternativ csodamedicina ? 

     

    Azt mondom : beszelni kell rola es le kell vonni a tanulsagot.

     

    Ennyi.

    A fejlemenyekrol pedig majd kesobb.OK?

    Remeljuk, hogy meggyogyul.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820822 (89)
    2014-03-22  14:35
  11. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2014. március 22. 17:4190.

    Hogy mi ellen ágálok?

     

    Azok ellen, aki mindent tudni vélnek egy tőlük teljesen idegen, beteg ember helyzetéről. És tényként állítják be a saját feltételezéseiket, vagy a bulvársajtó feltételezéseit.

     

    Többek között ez ellen ágálok: 

     

     " itt van egy beteg , aki , orvoshoz menes elott hallgatott a halal aggodo kornyezete altal Neten beszopott alternativ medicina tanacsaira es belekezdett , halalos betegen , belebeszelt remenyekkel , egy rohadt hosszu es faraszto utazasba , es , miutan remelt , hitt benne , pofara esett…"

     

    Mégis, honnan tudod, hogy nem ment orvoshoz? Hogy nem járta végig az összes lehető utat, ami a szokásos ilyen esetben? És nemcsak azután döntött úgy, hogy mással is megpróbálkozik, miután itt közölték vele, hogy menthetetlen? Tudod biztosan? Én nem tudom, és is nem mernék ilyet feltételezni senkiről látatlanban.

     

    Nem érdekel sem Hammer, sem az alternatív gyógyászat.  De én a kemoterápiát sem vállalnám. Aki vállalja, vagy aki vállalja utolsó szalmaszálként a kínai orvoslást, vagy Józsi bácsi gyógyfüveit, esetleg a ráolvasást, az ő dolga. Az ő élete. Nem hiszem, hogy az én dolgom lenne egy másik ember cselekedeteit minősíteni, főleg ha annak az élete a tét. 

     

    Na, ez ellen ágálok. 

    idézet:
    kellegyhely (109)
    2014-03-22 14:35:19

    En utananeztem. es Te ?

     

     

    SOHA nem allitok olyat , ami valami miatt nem kapar

    Mindig olyan dologra reagalok , amire Te is es a harmadik , tizedik , ezredik olvaso is reagalhat : mert ugyanonnet kapom a beszopnivalot….

    Baratja a Blikk "kacsanak":

     

    Koós ezután elmondta még, hogy Bajor a kínai gyógykezelés után a magyarnak veti alá magát, egy pillanatra sem adja fel a harcot a betegséggel szemben

     

    Valoban volt  korhazban marcius kozepen es lett diagnosztika:

      A színész orvosi papírjait már ki is kérte egy barátja, azzal indulnának az útra

    sajat felelossegere tavozott a diagnosztika utan

     

    Az orvos tanacsolta:

     

    Ez egy nagyon kockázatos út, pláne azért, mert tudni lehet, hogy a művész úr nincs jó állapotban – mondta kérdésünkre dr. Nagy István szakorvos. – Saját felelősségére vállalhatja az utazást

     

     de a neje , aki nem orvos,  mashogy gondolta jonak

     

    itt is :

     

    Mint azt a Blikknek a népszerű színész felesége, Bajor Ildikó elmondta: a Heti hetes sztárjánál agydaganatot diagnosztizáltak, s azért utazott a távoli országba, mert a hírek szerint ott kiváló kezelésben részesítik a milliókat kifizető pácienseket.

    Az intézményben daganatos betegekre szakosodott orvoscsoportok dolgoznak, nem véletlenül esett Bajor választása erre a klinikára, ahol a gyógyíthatatlan embereknek is reményt adnak.

     

    es itt is

     

    Az Imre agyában lévő tumorról még nem tudják, hogy milyen típusú, csak egy ciszta, vagy netán komolyabb a baj – folytatta. – Azért nem tud rendesen járni, mert az agyában a mozgásért felelős területet nyomja a daganat.

    A Heti hetes és több színdarab, film sztárjának kínai gyógykezelését is Ildikó készítette elő. Sokáig úgy volt, ő kíséri el Bajort a Kuangcsouban lévő híres klinikára.

    – Mindent megszerveztem, de még most is millió elintéznivaló van a kezeléssel kapcsolatban – fogalmazott Ildikó. – Arra szeretnénk mindannyian koncentrálni, hogy nyugalomban gyógyulhasson, Imre csak arra figyelhessen, hogy felépüljön. Sajnos az édesanyám halála utáni tennivalókból is maradt még, ráadásul magam is nemrég estem át egy epeműtéten. Ezért vetettem fel Imrének, hogy Marci kísérje el, legyen egy családtag mellette.

    Felesége szerint Bajor nincs annyira rosszul, hogy külön orvoscsoportnak kellene őt kísérgetnie Kínában. A színész szállodában lakik, csupán a kezelésekre megy be az ősi kínai gyógyászattal is foglalkozó kuangcsoui kórházba.

     

     Es most keresem a kedves feleseg altal hirdetett kina hagyomanyos dokit, aki Budapesten dolgozik.....es nem talalom. Meg keresem.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820822 (89)
    2014-03-22  14:35
  12. Torolt_felhasznalo_820822
    Torolt_felhasznalo_820822
    2014. március 22. 14:3589.

    Hogy mi ellen ágálok?

     

    Azok ellen, aki mindent tudni vélnek egy tőlük teljesen idegen, beteg ember helyzetéről. És tényként állítják be a saját feltételezéseiket, vagy a bulvársajtó feltételezéseit.

     

    Többek között ez ellen ágálok: 

     

     " itt van egy beteg , aki , orvoshoz menes elott hallgatott a halal aggodo kornyezete altal Neten beszopott alternativ medicina tanacsaira es belekezdett , halalos betegen , belebeszelt remenyekkel , egy rohadt hosszu es faraszto utazasba , es , miutan remelt , hitt benne , pofara esett…"

     

    Mégis, honnan tudod, hogy nem ment orvoshoz? Hogy nem járta végig az összes lehető utat, ami a szokásos ilyen esetben? És nemcsak azután döntött úgy, hogy mással is megpróbálkozik, miután itt közölték vele, hogy menthetetlen? Tudod biztosan? Én nem tudom, és is nem mernék ilyet feltételezni senkiről látatlanban.

     

    Nem érdekel sem Hammer, sem az alternatív gyógyászat.  De én a kemoterápiát sem vállalnám. Aki vállalja, vagy aki vállalja utolsó szalmaszálként a kínai orvoslást, vagy Józsi bácsi gyógyfüveit, esetleg a ráolvasást, az ő dolga. Az ő élete. Nem hiszem, hogy az én dolgom lenne egy másik ember cselekedeteit minősíteni, főleg ha annak az élete a tét. 

     

    Na, ez ellen ágálok. 

  13. 2014. március 22. 13:4488.

    Egy rákos gondolkodását és cselekedeteit csak egy rákos tudja megérteni.

     

    Egy képzelt variáció , ami még igaz is lehet.

    B elmegy vizsgálatra, megállapítják hogy rákos, majd közlik vele hogy gyógyíthatatlan és kb van 1 év hátra.

     

    Szaladgálás orvosról orvosig a diagnózis ugyan az.

     

    Majd jőn egy információ a kínai kórházról, telefon egyeztetés irány Kína.

    Kínában ki vizsgálják és ott is közlik nem tudják meggyógyítani.

    Haza utazás.

     

    És most jön a kívülálló egeszséges okosok, gúnyolódása , hülye a beteg, meg nehogy már kínába többet tudjanak, hisz csak kuruzslók, persze ez csak üres beszéd ami mögött se tapasztalat se tudás nincs.

     

     

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-03-17  06:41
  14. Torolt_felhasznalo_814295
    Torolt_felhasznalo_814295
    2014. március 22. 13:3087.
    ellen=miatt / Hammer/
  15. 2014. március 22. 09:4386.
    Tudod mért jött haza?
    előzmény:
    emzeperx (75)
    2014-03-21  21:09
  16. 2014. március 22. 08:0585.
    Köszönöm a jó kívánságot, neked is egészséges életet!
    előzmény:
    ancsa21 (82)
    2014-03-22  03:47
  17. 2014. március 22. 08:0184.

    Ugye már rég tisztáztuk hogy az injekciót nem kaptam meg. Itt már gyógyszerről beszélek amit haza lehet vinni, és én nem szedtem be a mellék hatása miatt.

     

    Szeretném megjegyezni hogy nem csak én szedtem a gyógyszert ha nem hasonló sorsú betegtársaim is, már nem élnek.

    Persze ez nem azt jelenti hogy a gyógyszer miatt nem.

    előzmény:
    Sissi52 (78)
    2014-03-22  01:55
  18. 2014. március 22. 07:5483.
    Nem, arról volt szó hogy a rákgyógyszert nem lehet úgy csak haza vinni, és nem az injekcióról konkrétan, erre mondtam én hogy haza lehet vinni a rákgyógyszert.
  19. 2014. március 22. 03:4782.

    Öreg! Nem ide tartozik, de azért röviden:

     

    Utána olvastam a desztillált vízzel kapcsolatos véleményednek. Kiderült, hogy a világ legdrágább, leghatékonyabban üzemelő méregtelenítő klinikák is csak desztillált vizet használnak. Ugyanezt javasolják az otthoni kúrákhoz is. Hát erről ennyit ;.-)).

     

     

    Legyen egészséged, legyen gyógyulásod!  

     

     

    előzmény:
    Öreg (72)
    2014-03-21  12:44
  20. 2014. március 22. 03:4081.

    Tavaly a november és december jó részét Kínában töltöttem, éppen gyógyászati céllal. Én ugyan azt hittem, hogy baráti meghívásnak teszek eleget, de ott kiderült, a kínai barátaim azt hitték problémám van, és a hátam megett összehoztak egy kínai orvosi ellenőrzést, és szükség esetén akár egy ottani kezelést is a számomra.  Ezt, a legjobb, nyugati módszerrel orvosló kórházukban rendezték el.  (Természetesen, az ottani baráti kapcsolataikon keresztül ;))

     

    Utólag, mikor minden vizsgálatnál kiderült, hogy kutya bajom -csak már életem végéig viszem magammal a sugárkezelés nyomait-, akkor kértem, hozzanak össze egy tradicionális kínai ellenőrzést is. Az is negatív lett,  hála az égnek.

     

    Így nem a levegőbe beszélek, hanem saját tapasztalatból mondhatom, a fél világ azon betegei, akiknek van pénzük, lehetőségük Kínában gyógyíttatni magukat, azok ott vannak, és kapják azt a speciális nyugati stílusú kínai orvoslást, amit a kórházakban is a saját tradicionális gyógyászatukkal egészítenek ki.

     

    Ők ugyanis pontosan tudják, amit itt két lábbal tapostok jó néhányan, hogy a kétféle orvostudományt nem egymással kell szembe állítani, hanem mindkettőt, egymással karöltve felhasználni a betegek érdekében!

     

    --------------------- 

     

    Én is, ha a szükségem úgy hozza, akkor egymás után elballagok a nyugati orvoshoz, majd a kínai orvoshoz is. Vagy vice versa. Emiatt a kínai orvosoknak soha nem volt problémájuk, sőt volt, mikor ők sürgették, nézessem meg magam a kórházban is.

     

    A nyugati orvosok jó része viszont pofákat vágott. Még ma a is vannak ilyenek, de egyre kevesebben. Tapasztalható, hogy egyre inkább nyílik az ő érdeklődésük is a kínai gyógymódok iránt, és építik azt be a saját gyógymódjaikba.

     

     

     

     

     

  21. 2014. március 22. 03:2180.

    Na, máskor előbb végig kell olvasni, aztán megszólalni :-DDD

     

    De ezzel együtt, ez a cikk egy újabb, és borzasztó bizonyítéka az emberi hülyeségnek!

     

    A kínai gyógyteák nem három, négy nap alatt, nem két hét alatt,  hanem jóval hosszabb idő után hatnak. Nem úgy, mint a nyugati gyógyszerek, amelyek azonnal tudnak hatni, mondjuk a fejfájásra. Csak épp okát nem szüntetik meg.

     

    Ezzel szemben a kínai kúrák az egész testet és szellemet gyógyítják egyszerre, mozgósítva annak saját energiát a gyógyulás érdekében, s csak ezen belül koncentrálnak az adott problémára. Ezért tart tovább a kezelési idő, a porok, teák, vagy éppen az akupunktúra hatásai. Cserébe viszont, sok esetben jóval hatásosabbak lesznek, mint a nyugati gyógyszerek megfelelői.

     

    Ha Bajor azt hitte, hogy majd lenyom néhány baromi keserű teát, meg kibír néhány szurkálást, majd attól minden baja elmúlik, akkor, akkor valóban problémja van.

     

     

    Mindezzel együtt szívből kívánom, ha valóban komoly problémája van, abból teljesen gyógyuljon ki, és még nagyon sokáig élje a hipochondriások nehéz életét. (Bajor világéletében híres hipochondriás volt.)

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_364560 (76)
    2014-03-21  23:03
  22. 2014. március 22. 03:0879.

    És amint abból a cinkelt oldalból, de főleg ottani hozzászólásokból is kiderült, Bajor azért utazott haza idő előtt, mert a kínai orvosok nem tudták volna gyógyítani. Vagy, remélhetőleg azért vették rövidre, mert nem is lett volna gyógykezelésre szüksége!

     

    Aztán, ahelyett, hogy jól leszívták volna anyagilag, amit itt sokan terjeszteni akartok, őszinték voltak, és ezzel megkímélték minden további kiadástól.  Amennyiben a hír így igaz, ahogy azt odacinkelték a nagyérdeműnek...

     

     

    Az utazástól pedig senkit nem lehet megkímélni, mert még a világ vezető orvostudománya, a kínai sem tud látatlanban diagnosztizálni.

     

     

     

     

  23. 2014. március 22. 01:5578.

    Azokat az injekciokat nyilvan nem kaphattad meg.

    Ha valasztani kell az eleted meg a tenyered bore kozott, megertelek, hogy inkabb a borodet felted.

    előzmény:
    Öreg (72)
    2014-03-21  12:44
  24. Torolt_felhasznalo_364560
    Torolt_felhasznalo_364560
    2014. március 21. 23:0477.
    Miért írtok róla, ha beteg és elege van belőle?
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-03-17  06:41

Címlap

top