Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anyuci büszke?

belváros
Létrehozva: 2014. augusztus 17. 02:06

 Bókolnak, feleségül kérik a lányokat, és itatják őket, hogy gyorsabban elérjék a céljukat. Meglepő módon az erősebbik nem magyar képviselői visszafogottabbak, és inkább csak „nézelődnek".


– Magyarok nem szólítottak még le, viszont a legdurvább beszólás, amit kaptam, az volt, hogy ma már három megvolt, nem leszel a negyedik? – árulta el a Vasárnapi Blikknek egy lány, aki nem keveredett még szigetes kapcsolatba, nem úgy, mint Virág (21), aki nem vállalta az arcát, viszont elmondta, már kétszer is szexelt a fesztivál területén, ráadásul óvszer nélkül.


Egyszer élünk! Mindkét srácot itt ismertem meg, nem volt túl hosszú az ismerkedés és az előjáték, talán fél vagy egy órája ismertük egymást, amikor kinéztünk egy sátrat magunknak.


Nem volt romantikázás, körülbelül öt perc alatt meg is történt, és már ott sem voltunk! A másik eset pedig a Dunában történt, pár napja, amikor még jó volt az idő, bár akkor is hideg volt a víz, de hát kit érdekel?!


Szerintem sokan látták, vagy inkább gondolták, hogy mit csinálunk, de nem zavart! Tudom, hogy veszélyes óvszer nélkül szexelni, főleg ismeretlenekkel, de nem hiszem, hogy pont azt a két embert fogom ki, akiknek valami baja van! – mondta határozottan a fiatal lány, aki persze egyik alkalommal sem volt józan, talán emiatt is volt annyira meggondolatlan.


 


http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/szexelni-jottek-a-kulf oldiek-a-szigetre-2278001

  1. 2014. augusztus 18. 13:1327.

    Kicsit off.


     


    Meghökkenve olvastam a gólyatáborról szóló hsz-okat. Tudom, 1-2 éve a médiában is téma volt, de akkor sem tudtam eldönteni, hogy abból mennyi az igazság és mennyi a szenzációhajhász újságírók által fölnagyított, félremagyarázott hülyéskedés.


     


    Én 1991-ben voltam gólyatáborban. Esténként volt ivászat, de nem emlékszem részegen fetrengő, magukat összehányó emberekre. Sem megalázó vagy ocsmány játékokra. A maximum az volt, hogy egy lánynak azt a feladatot adták, hogy fújjon föl egy óvszert. Megtette, fénykép készült az esetről, amit később ő is, mi is nevetve néztünk vissza.


    A diákok 90-95%-a fiú volt. Úgyhogy a lányokat tenyerükön hordozták a srácok, pl. kirándulás közben egy felsőbb éves fél napig nyakában vitte az egyik helyes gólya csajt.

    előzmény:
    Lillaréka (26)
    2014-08-17  20:07

Címlap

top