Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mohamed lesz a Charlie Hebdo címlapján

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2015. január 13. 16:25
Hatvanezer helyett hárommillió példányban és 16 nyelven jelenik meg a lap következő száma.

Nők Lapja Café: Mohameddel a címlapján jelenik meg szerdán a Charlie Hebdo
  1. 2015. január 17. 18:24301.

    Most igy mondnam, ez a karikatura jo alkalom volt. Regota keszulnek ok mar, es most itt volt az alkalom lecsapni. En orulok neki, hogy Europa osszefogassal valaszolt. Es azonnal. Hogy nem felunk. Es nagyon meg kell erositeni a kozbiztonsagot. Dehogynem, hiszen jartam Parizsban, Brusszelben,es mindig mondtak, hogy melyik kornyek nem biztonsagos, es nem feherek laknak ott. Milyen erdekes? USA is visszavagott, csak tul sokaig vart. Tudod mi az erdekes? Hogy Europa gunyolodott az USA-n, meg itt a topikon is elhangzottak olyan kijelentesek, hogy az USA sajat magat tamadta meg. Nagyon remelem, hogy nem az amerikai emberekre ertettek, akik sajat csaladtagjaikat vesztettek ott. Szoval eszbe kell kapni, meg kell erositeni a kozbiztonsagot. Itt New Yorkban ma 30 ezer rendor van azota. Allami intezmenyekben olyan ellenorzes, mint a reptereken. Egyebkent is rengeteg lovoldozos filmet latnak az emberek manapsag, es van,akiknek az agyara megy. Gyereknek is, aztan ha gyerek lovoldoz,jaj hat szegeny gyerek. Pedig nem az, hanem apro szornyeteg. Most egyelore pedig eppen Parizsban nem fognak tamadni, London volt mar cel, valami mas varos, vagy varosok lesznek legkozelebb. Ezert kell osszefogni, mert soha nem tudjuk, legkozelebb ki lesz a csarli.

    előzmény:
    Lillaréka (299)
    2015-01-17  17:54
  2. 2015. január 17. 18:09300.

    Hogy erzekeltessek egy "hetkoznapi" muzulmant. Sajat sztorim. Volt egy muzulman kollegano, aki nem volt tanar, de akkent alkalmaztak,mert rokona volt a muzulman feltulajnak. Huha ezek mennyire tartja a sogorsag, komasagot. Szinte az egesz iskola alkalmazottjai az o sogorsag komasagukbol allt. Nos, ez a no idokozonkent bevetette magat az en szertaramba imadni az o allahjat, besotetelt, es ott ult, nagy hasat eloredontve, szemet becsukva ajtatoskodott, amikor en marha,az oram elott be mertem mereszkedni a szertaramba a szukseges eszkozokert. Megmondtak, ne menjek be, mert meg fogja bosszulni. Megis bementem, vesztemre, sajat jogon, hiszen az en szertaram volt, es a cuccaim nelkul nem tudtam volna orat tartani. Ez ott ajtatoskodott ki tudja meg meddig. Elmondom,mert viccnek is jo, en oroszt tanitottam ott, meg volt kinai meg spanyol, meg heber nyelvtanitas, ja meg Swahili. Szoval az evzaron ez a no bejelentette, hogy az o osztalya minden ott tanitott nyelven el fog enekelni egy dalt. Aztan az en osztalyomnak altalam megtanitott kis orosz dalocskat enekeltette el, bejelentette, most milyen nyelven,de mindig az orosz dalocska szolalt meg. Szoval hulye is volt. De o volt a rokon, a muzulman, es engem kirugatott. Mondjuk azert az iskolaert nem is volt kar. A nagy rokon,az iskolavezeto kb egy milliard dollart sikkasztott el az allam penzebol,aztan azzal vedkezett, hogy azert vadoltok mert en fekete meg muzulman vagyok.


    Fekete tiniket irtanak itt? Valaki el van tajolodva. Ugy latszik, mire a pletyka vegigmegy a falun, mar mint  a mai vilagon, hat ez lesz belole. Itt lott le a rendorseg egy kolykot, aki nem is latszott tininek, fejlett kolyok volt, az utcan igazi fegyvernek latszo fegyvert fogott minden arra jaro fejehez es az egyik beszolt a rendorsegnek, ami mikor kijott, a "tini" es nem tinik, a rendorsegnek sem engedelmeskedett. O igy jart. Mellesleg ha engem lone agyon valaki, az en hullamnak mindegy lenne, hogy kiskoru vagy nagykoru nyirt ki.


     

    előzmény:
    pannacotta (297)
    2015-01-17  17:37
  3. 2015. január 17. 17:54299.

    köszönöm..


    Nem véletlenül hoztam korábban példának az   ikertornyokat és a  metros robbantásokat sem.
    Ott valóban még ürügy sem kellett.


    mégis sokszáz ember    halt meg  a terroristák miatt. :-(


     


     

    előzmény:
    Sissi52 (298)
    2015-01-17  17:47
  4. 2015. január 17. 17:47298.

    Benned legalabb annyit tisztelek, hogy az eleinte engem lehulyemarhazasbol meg abszolute vitriolos gunyolodasbol mar nemregiben egesz normalisan szoltal hozzam. Amint latod, en is kepes es hajlando vagyok normalis lenni veled,mert ami tegnap tortent, az ma mar elmult.


    Azert is vagyok betojva, mert sajna nagyon is erintett vagyok ilyen europai terrortamads miatt; akit legjobban szertek, az nagyon is erintett lehet a munkaja miatt. Na, nem szennylaprol van szo kozel sem, hanem olyasmirol, mint itt a kapitoliom vagy pentagon vagy feherhaz. Es par ev mulva en is keszulok koltozni Nyugat-Europa tuzfeszkebe.


    Itt milyen visszahangja? Hat az amerikai nep,a neprol beszelek, bekes nep, szereti a csaladjat, a hazajat, ha kell osszefog azonnal. Persze, hogy elitelia terrorrizmust, hiszen volt mar benne resze, meg gondolom,meg lesz is, ahogy Europanak is. Sajnos. Tolem kerdeztek, hogy en mit tudok, mert ugye hogy amint irtam, erintett vagyok jobban europailag. Ma is. En azt valaszoltam, a nagy osszefogas igenis amit tisztelek az europiakban, hogy ossze kell fogni, hogy lassak, nem felunk, es ez nagyon fontos. Tudod, oszd meg es uralkodj, igy konnyu dolguk lenne. Ill konnyebb,mert ha tamadni akarnak, egy ido utan ugyis fognak Europaban is, es USA-ban is. Ahogy Europa teszi, az USA-ban azota nagyon szigoru az ellenorzes, es Europaban is szigorubb lesz, mint eddig. A gond, hogy nem ellenseges csapatok allnak egymassal szemben, hanem ezek valahol rejtozkodnek, es soha nem lehet tudni, hol tamadnak. Burka alol is, a gyereke cumisivegebol is. Ezeknek semmi sem szent, olesre vannak kikepezve. Ha valaki talakozott mar scammerekkel online, hogy tudjak agymosni az artatlan, becsuletes, jolelku embereket. Felelmetes iszonyu az agymosas.


    Egyszoval Amerika mit tehet. Melysegesen eliteli az eroszakot. Nem szanalombol, sajat boren tapasztalta.


    Vegigolvastam a topikot, mellesleg annyit tennek hozza, ezeknek meg urugy sem kell. Mondjuk elkepzelem, ha en fanatikus vallasos lennek es valaki megserti az en istenemet, hat mit ereznek. De vallasos vagy nem vallasos csupan ember leven soha eszembe nem jutna, hogy egy embert megoljek, vagy eppen bantalmazzak. Ezek nem emberek, hanem gepek, akiket felbujtottak, hogy olj, es azt old meg, akit en mondok neked. Es megy. Agymosas melle meg megemlitenem a butasagot, primitivseget, a buta embert sokkal jobban lehet manipulalni.

    előzmény:
    Lillaréka (295)
    2015-01-17  16:54
  5. 2015. január 17. 17:37297.

    "Fene tudja, miért csak a muszlim? "


    Mert az önjelölt prófétájuk, akit addig senki sem fogadott el (Mohamed), hogy bebizonyítsa az "erejét", karavánok kirablásából és legyilkolásából szerezte az első anyagi javakat ahhoz, hogy megalapozza a tanításait. Sok-sok karaván megölése és kifosztása után (mivel ezeket a javakat szétosztották, kivéve az egyötödöt, amit szépen megtartott magának) egyre több követője lett, akikkel bevonultak különböző lakott helyekre és az ott élőket "megtérítették", zömmel úgy, hogy aki ellenállt, azt egyszerűen legyilkolták.


    Mohamed ekkor (még) azt tanította, hogy azokat a hitetleneket, akik szembeszegülnek, egyszerűen meg kell ölni, a többieket alávetni, és utóbbiak a hűségüket úgy tudják bebizonyítani, hogy ők is ölik a hitetleneket. Ez szent cselekedet.


    Mindez azért szükséges és fontos, mert mindenkit - persze, erővel - meg kell tanítani arra, hogy ez az egy igaz hit van, semmi más, és aki nem eszerint él, azt leginkább kinyírni kell. De még az olyan muszlimot is, aki megszegi a parancsokat, ma is köveznek halálra embereket nyilvánosan, dobják le őket magas épületekről összekötözött kézzel, fejezik le őket mindenki szeme láttára, majd ezeket a felvételeket a világ tudomására hozzák, hogy lássuk: így jár az, aki nem követi  a hitüket, vagy nem elég erős a hite ahhoz, hogy elkerülje a buktatókat.


    Aztán később Mohamed mást is mondott, így nem is egységes az egész, mások egész más mondataira hivatkoznak, miszerint békét akart (és szerencsére, sok muszlim eszerint is él),  de elültette szépen a magot, amely időről időre virágba szökken: azaz azt, hogy az ő hitük  az egyedül mérvadó és mindent, amit el tudunk képzelni és azt is, amit nem, meg kell tenni annak érdekében, hogy ez uralkodjon a világon.


    Hát, szerintem sem éppen békés egy vallás. Már az alapítóját sem mondhatjuk annak. 


    Ma, amikor sok a probléma a Közel-Keleten, és az arab világ szegény, ráadásul újabb és újabb önjelölt "próféták" (imámok) tűnnek fel, akik újraértelmezik Mohamed tanait (és uszítják az embereket),  radikálisabb módon jelennek meg a vallási tanok, és sajnos, sok erre kapható terrorista-jelölt lézeng a világban, nem találva a helyét. 


    Mindezt a mi keresztény tanításokban edződött gondolkodásmódunkkal valószínűleg nehezen tudjuk megérteni, mi odatartjuk a másik orcánkat is, de remélem, nem sokáig és összefog a világ a szélsőséges vallási tanokat hirdető terroristák ellen.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676497 (293)
    2015-01-17  16:39
  6. 2015. január 17. 17:13296.

    "Szóval, szerintetek a kóser bolt dolgozóik és vevői vajon mivel is provokálták szegénykéket?  Akik - szerintetek - csakis vallási érzelmeikben megbántva kénytelenek voltak embereket halomra lőni? "


    Figyelj, ez olyan egyértelmű, világos képlet, mint a nap. De van aki nem érti, mert nem akarja érteni.


    Persze, hogy nem ártottak senkinek a bolt dolgozói. Ahogy még sokan mások sem. De most alulról szagolják az ibolyát.


    Én is leírtam már korábban, hogy hányszor de hányszor sértenek meg egy embert az élete folyamán, sőt sokszor nyilvánosan is megalázzák. Mégsem ölünk érte... Hol is tartanánk akkor.

    előzmény:
    pannacotta (265)
    2015-01-17  09:57
  7. 2015. január 17. 16:54295.

    Milyen visszhangja volt nálatok a párizsi merényletnek?


     

    előzmény:
    Sissi52 (292)
    2015-01-17  16:36
  8. 2015. január 17. 16:41294.

    Afelol nyugodtan alhatsz, hogy teged Amerika beken hagy. Ilyenekre, mint te vagy, itt nincs szukseg. El vagyunk nelkuled, es megoldjuk a problemakat nelkuled, erre merget vehetsz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698753 (107)
    2015-01-15  18:20
  9. Torolt_felhasznalo_676497
    Torolt_felhasznalo_676497
    2015. január 17. 16:39293.

    "Ez a terroristák célja, nem "a muszlimoké" és főleg nem "a bevándorlóké". Ezt a kettőt nem kéne összemosni."


    Ezt nagyon szépen leírtad, és persze, igazad is van. Csak aztán a gyakorlatban nem olyan egyszerű. Mármint nem összemosni.


    Mert egyetlen vallás legradikálisabb szárnya sem jut el a gyilkolásig, robbantásig , repülőgép-eltérítésig, nyilvános kivégzésekig. Fene tudja, miért csak a muszlim? Legalábbis, ha az elmúlt tíz évet nézem....ezek után azért nehéz lennne elhitetni velem, hogy békés emberek ők ... a vallásuk csupa szeretet...

    előzmény:
    fata (288)
    2015-01-17  14:13
  10. 2015. január 17. 16:36292.

    Hopp. Ha te megy az o orszagaba, teged burkaba csavarnak, mertaz o orszagaban az a szokas. Neked tisztelned kell. Ha o jon a te orszagodba, te meg ki akarod tekerni a burkabol, akkor felhaborodnak, hogy a te orszagogban, ez a szokas. Pedig o jott a te orszagodba.


    Ha nehezen erted, akkor ha te megy ohozza, neked kell alkalmazkodnod ohozza, ha o jon tehozzad, neked kell alkalmazkodnod ohozza. Vilagos.


    Ami meg az o noiket illeti, nem kell nekik semmit mondani, az o noik azt teszik, amit a ferfi mond. Ennyi.


    Ha engem valaki kurvanak tart, az az o beteg agya szulemenye, en tudom, en ki vagyok.


    Olre mentetek itt a topikokon egy artatlan pofonert vagy nyaklevesert, most meg mar olni is szabad. Megsertettel te is engem mar durvan itt a topikokon,megis elsz ma is, kutyabajod. Joggal haborodhattam volna fel pedig.

    előzmény:
    *Diorella* (106)
    2015-01-15  18:17
  11. Torolt_felhasznalo_676497
    Torolt_felhasznalo_676497
    2015. január 17. 16:27291.

    előzmény:
    saschamora (255)
    2015-01-16  21:37
  12. 2015. január 17. 15:59290.

    Te is csak egy szutykos bevándolró van Csórólandiából.

    előzmény:
    Amarynda (278)
    2015-01-17  12:28
  13. 2015. január 17. 14:19289.

    Nemhogy összemostam volna, de éppen én választottam külön, a korábbi hozzászólásaimban, óva intve mindenkit attól, hogy az összes muszlim ellen kikeljen, merthogy többségük éppenhogy nem vallja ugyanezeket az elveket, annak ellenére, hogy ők is muszlimok. Nyitott kapukat döngetsz. 


    Sőt, én hoztam a példát is arra, hogy a párizsi terrorcselekményeknél éppenséggel muszlim alkalmazottnak köszönhető sok ember megmentése, holott - az itt írogatók logikája szerint - neki is vallásában megsértve kellene dzsihádot hirdetnie. 


    Most is ez a véleményem, nem helyes minden muszlimra haragudni és általánosítva a bevándorlásaikat korlátozni sem. Hogy mi a megoldás, azt sajnos, nem tudom. 


    Ugyanakkor a "terroristák" kifejezés is kissé túlhaladott ma már, mert csak néhány (akár többezer) embert jelent. 


    Ma már szervezett formája is van ennek a terrorizmusnak, nem csupán az al-Kaida, amely egy terrorcsoportnak is felfogható, hanem az ISIS, az Iszlám Államnak nevezett kalifátus, amely ki is képzi az európai hasonszőrűen gondolkodókat és visszaküldi őket, hogy vívják meg a dzsihádista harcaikat.


    Több hozzászólásban leírtam, hogy róluk van szó.  

    előzmény:
    fata (288)
    2015-01-17  14:13
  14. 2015. január 17. 14:13288.

    Ez a terroristák célja, nem "a muszlimoké" és főleg nem "a bevándorlóké". Ezt a kettőt nem kéne összemosni.


    Mindkettőnek vannak problémái, de a terrorizmus az az, ami, tűzzel-vassal irtandó.


    A bevándorlás kulturális, szociális, pénzügyi különbözőségeiből adódó problémák nem azonosak ezzel.

    előzmény:
    pannacotta (281)
    2015-01-17  13:03
  15. 2015. január 17. 13:48287.

    "Más emberek, más kultúrák. Tisztelet."


    Nem nevezném kultúrának, sem tiszteletreméltónak az olyan törekvést, amely más emberek alávetését, behódoltatását (maga az iszlám szó is ezt jelenti) tűzi ki, és ezt tűzzel-vassal, erőszakkal, öléssel és agresszióval el is éri ott, ahol tudja, ahol pedig nem tudja, erre törekszik.


    Ezért minden eszköz megengedett, ami ezellen szól, akár karikatúra formájában is. És akár azon az áron is, hogy egyes emberek emiatt áldozatul esnek. 


    Ám az (európai) emberek többsége nem áldozat, fel kell nyitni a szemüket, hogy mivel is állnak szemben (erre nagyon is jó eszköz a karikatúra), hogy mekkora a fenyegetettség, hogy össze tudjunk fogni ezellen a barbár, agresszív, gyilkos törekvés ellen. 


    Ha nem jelennek meg karikatúrák, akkor is ugyanezt folytatják, hiszen számukra elsőrendű cél a hitük elterjesztése az egész világon, erőszak és gyilkosság útján. 


     

    előzmény:
    mikro (284)
    2015-01-17  13:25
  16. 2015. január 17. 13:34286.

    Nem erdekel a kulturajuk a fajtajuk es semmijuk. Nem tisztelem mert nem tartom oket semmire es foleg magammal nem egyenranguaknak.


    egyszeruen kikerulom oket ahogy eddig. meg korhazban sem vagyok hajlando elturni hogy muszlim orvos kezeljen.


    mivel eleg magas osszegu privat biztositast fizetek ( a mindenkinek kijaro allamin kivul) megtehetem hogy a kozelembe se johessen egyik sem.


    es a keresemet szo nelkul tiszteletben tartjak


    es ahol megtehetem torvenyes eszkozokkel mindig is harcolni fogok azellen hogy akar cask eggyel tobb is ide kerulhessen.

    előzmény:
    mikro (284)
    2015-01-17  13:25
  17. 2015. január 17. 13:30285.

    Pontosan igy van. en feher vagyok, europai akiket szivesen fogadott az orszag nemcsak hivatalosan hanem a maganemberek szintjen is.


    egy kivetellel ausztral  barataink vannak  amint lehetett felvettuk az ausztral allampolgarsagot es beilleszkedtunk a tarsadalomba. Beszeljuk a nyelvet nem vagyunk "kivulallok", nem elunk szegregalt kornyezetebe, nem oltozunk ugy hogy az ausztral tarsadalomnak ezellen kifogasa legyen es nem kepviselunk olyan vallasi es politikai szemleletet mint az emlitett muszlimok.


    akiket az itteniek nagyresze messzirol elkerul. azert alakult ki hogy cask Sydneyben es Melbourneben van beloluk egy nagyobb kolonia, mert a tobbi nagyvarosokban ( kicsikrol ne is beszeljunk) meg lakast se adnak ki nekik. nem ritkan fordul elo hogy nem szolgaljak ki oket uzletekben es bizony a gyerekek sem fogadjak be  oket.


    a mostani szigoritasok eredmenyekent pedig a bevandorlasuk azt hiszem minimalisra fog visszaesni.

    előzmény:
    mikro (283)
    2015-01-17  13:19
  18. 2015. január 17. 13:25284.

    Más emberek, más kultúrák. Tisztelet.Mindenki ezt kívánja magának a kultúrája nevében. Gondolom te is. Csak akkor kaphatod meg, ha te is megadod. Ennyi. Nem olyan komplikált ám!


    Ha egy francia karikaturista éppenséggel meg akar halni csak azért hogy fütyit rajzolhasson valaki fejére, tegye, de miatta sok olyan ember is meghalt, meg fog halni aki ellenzi ezt, vagy érdektelen (mint te is) ebben az ügyben.


    Az, hogy üzletet csináltak a halálesetekből egy külön történet.

    előzmény:
    Amarynda (280)
    2015-01-17  12:31
  19. 2015. január 17. 13:19283.

    Fura ezt a te szádból hallani...mert ugyebár vannak bevándorlók, meg különb bevándorlók.

    előzmény:
    Amarynda (278)
    2015-01-17  12:28
  20. 2015. január 17. 13:15282.

    Én nem a francia lapról beszéltem, hanem mondjuk egy magyar lapról.De bizony van cenzúra egy szóra is akár. Ha ragaszkodsz hozzá leírom, de bízom a fantáziádban.

    előzmény:
    pannacotta (271)
    2015-01-17  11:54
  21. 2015. január 17. 13:03281.

    Nem tudom, mit értesz azalatt, hogy a vallás csak ürügy. 


    Az al-Kaida 1990-es célkitűzései szerint - amelyet láthatóan követnek mostanság, főleg az ISIS - előbb az arab államokat kell "meghódítani", azaz a vezetésüket lecserélni az iszlám Kalifátus céljainak megfelelően, eközben természetesen a nem muszlimokat megölni, mind egy szálig (a nőket, sőt, kislányokat előbb megerőszakolni), ez ugyanis szent cél, másokat, ha behódolnak és hajlandóak alávetettségben élni, váltságdíj fizetésére kötelezni. Mint tudjuk, ez folyik most a Közel-Kelet némely államában, de szerencsére, az arab államok zöme is ellenáll és harcol ellenük.


    Mindez számukra szent cél, ezt írja elő - állításuk szerint - egy őrült pedofil, azaz Mohamed, akinek már a 6. századi működéséhez is sokmillió ember vére tapad. A jutalom majd a másvilágon az örök erekció lesz (nem viccelek, sajnos).  


    /közbevetőleg: ezt a Mohamedet karikírozta ki a Charlie Hebdo, amit annyira tűrhetetlennek vélnek itt olyan sokan/


    Ha ezzel végeztek, következik Európa mint cél, az az Európa, amelyik befogadta a menekültjeiket, szociális hálót feszített ki feléjük az általuk rabszolgaságba vetendő fehér ember munkájából, munkát és kenyeret biztosított a számukra.


    Számukra ez nem gazdasági, hanem hatalmi kérdés, ennyiben lehet, hogy igazad van.


    Gazdasági világuralomra nem törekszenek, mert nem érdekli őket a gazdaság (ez meg is látszik mindenütt, ahol így élnek), azt hiszem, a legfontosabb számukra az, hogy másokat alávetettségben tudhassanak. Természetesen, Mohamed nevében és előírásai szerint. 


     


     


     

    előzmény:
    fata (279)
    2015-01-17  12:28
  22. 2015. január 17. 12:31280.

    Hat en tortenetesen megvonnam a vallam vagy azt se.


    A dolog kevesbe izgatna fel mintha eppen kavefozes idejen lenne aramszunet es varnom kene amig visszajon az aram.


     


    Ha valaki gunyolja a Jezust vagy Istvan kiralyt vagy eppen a miniszterelnokot hat edes istenem , biztos ehhez van kedve.


    Ki a francot erdekel? Plane hogy ezert eszebe jusson valakinek olni? NOnszensz.


     

    előzmény:
    mikro (268)
    2015-01-17  11:26
  23. 2015. január 17. 12:28279.

    "ezzel is kozoljek a muszlimokkal hogy ha a fejuk tetejere allnak se fogjak megfelemliteni a vilagot."


    Fura, hogy emberek nem értik, hogy nem "a muszlimok" és nem "a bevándorlók" félemlítenek meg embereket és robbantgatnak, hanem a terroristák. Jelen esetben több generációs francia állampolgárok.


    Tényleg nem látszik, hogy a vallás csk ürügy? Mint mindig a történelem folyamán? A probléma sokkal nagyobb, társadalmi-gazdasági. És lehet, hogy "a társadalomtudósok" most sem látják a jövőt, de azért van, aki tud gondolkodni.


     

    előzmény:
    pannacotta (277)
    2015-01-17  12:15
  24. 2015. január 17. 12:28278.

    Az Eun kivuli bevandorlok meg orommel mentek mert otthon nem volt mit zabalni.


    annak meg aztan nagy hasznat vettek szegeny franciak hogy ezeket a fialo masinakat kell eltartaniuk az adojukbol mert meg 30 ev mulva se fognak beszelni franciaul es a lanyaikat eladjak visszafele ahonnet jottek egy masik ilyen muszlimhoz hogy majd az mint ferj eggyel szaporitsa ennek a szornyu nepsegnek a szamat.


    ennyit nem er meg az hogy a vilagra nyom 6 gyereket es javitja a statisztikat valamelyik lepelbe burkolt analfabeta noi egyed.


     

    előzmény:
    gazpacho (263)
    2015-01-17  00:33
  25. 2015. január 17. 12:15277.

    "ezzel is kozoljek a muszlimokkal hogy ha a fejuk tetejere allnak se fogjak megfelemliteni a vilagot."


    No, ezzel indult a topik, bár elkanyarodtunk a szólásszabadság, az iszlám, a dzsihádista terrorizmus, stb. felé is. 


    Igen, így van, ennek az újságnak a megjelenése és a megvásárlása most már valóban afféle jelkép lett és ez így helyes! 


    Jelképe annak, hogy mi itt, Európában nem kívánunk a saría uralma alatt élni, és harcolni is fogunk azért, hogy ez ne így legyen. 


    Egyébként nemcsak Franciaországban fog élesebbre fordulni, hanem mindenütt Európában, most ugyanis azt a célt tűzte ki az ISIS, hogy ezt foglalja el először. 


    Ami nem fog nekik sikerülni, de nagyon fontos lenne, hogy ebben összetartsunk, Európa minden országával együtt.  

    előzmény:
    Amarynda (275)
    2015-01-17  12:06

Címlap

top