Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megcsal a feleségem

megcsalva
Létrehozva: 2017. december 7. 19:45

Kb két hónapja gyanús lett a feleségem aki egy "hol voltál" kérdésre úgy válaszolt hogy "nem mondom meg", ekkor még azt hittem hogy semmi komoly és nem is foglalkoztam vele, de a kocsijába maradt egy papír ami kellett aznap és -mivel a telefonja ki volt kapcsolva- utána mentem oda ahol mondta hogy van. Ez egy mélygarázs, de nem volt ott az autója. Legközelebb amikor mondta hogy elmegy oda akkor már szándékosan mentem arra, persze telefon kikapcsolva, kocsi meg sehol. Majd rá egy hétre mint benyögte hogy elmegy "szaunázni", de feltűnt hogy szauna előtt nagyon kicsinosította magát, ami kissé feltűnt. Ekkor hirtelen felindulásból betettem egy mobilt nyomkövető üzemmódba a kocsijába és hangfelvételre állítottam. A kocsi egy hegy tetején egy turistaháznál állt meg és ott állt kb 2 órát. A telefon felvette hogy egy volt osztálytársával van-aki szintén házas és ő volt ez első barátja több mint harminc éve- és azt is hogy ágyneműt is vitt magával. Még poénkodtak is, hogy milyen könnyű lenne lebukni, csak elég lenne megnézni, hogy ott van-e a kocsi a mélygarázsban.


28 éve vagyunk házasok, szerintem csak kalandot keresett. Itthon -szerintem- mindene megvan, megbecsülés, évente 3-4 külföldi nyaralás, szex, pénz,  gyerekek, családi légkör, nincs semmilyen káros szenvedélyem, látszólag most is nagyon szeret. Nyilván apró veszekedések voltak, de sohasem voltam tettleges, legfeljebb a hangomat emeltem fel, de ezt is csak kb félévente legutoljára nem is tudom mikor, de több mint egy éve. Érdekesség hogy október végén nyaralni voltunk egy földközi tengeri szigeten és -látszólag- nagyon dúlt a szerelem köztünk. Most is kérdezte hogy mikor megyünk legközelebb ketten, gyerekek nélkül. 


Már belengette hogy hamarosan megint "szaunázni megy". Általában szerdánként van "szauna nap"


Én szeretném ha abbahagynák ezt a kapcsolatot, és meg tudnék neki bocsátani. Nagyon szeretem így ennyi idő után is. Mostanában felpörgettem a szexet is napi szintűre (előtte heti 2X-3X volt 28 év után is) Szerintetek hogy kellene hozzákezdeni a kapcsolat rendbetételéhez. Ehhez le kellene buktatnom a feleségemet? Ha igen hogyan tegyem úgy hogy megmaradjon a méltósága? Nyilván gáz hogy kémkedtem utána, mivel előtte még a telefonjába sem néztem bele soha, de nyilván érthető, hogy erősen gyanús lett. Kikértem a híváslistáját is és összehasonlítottam a telefonjában tárolt adatokkal. Azok a hívások amikor a pasijával beszél hiányoznak a híváslistáról 95%-ban. Volt hogy napi 5X beszélt vele volt hogy több mint félórát, persze amikor nem voltam otthon.


Szóval a kérdésem hogyan tovább, ha folytatni szeretném vele? Várjak hátha elmúlik? Borítsam a bilit? MIT  TEGYEK? Felőröl a bizonytalanság.


 

  1. 2017. december 9. 20:47101.

    12 éve még én is napi 12-14 órákat dolgoztam, de rájöttem hogy a pénz hajhászása elveszi a szabadidőmet és annynit nem ér az egész. Most nagyrészt passzív jövedelmem van, és az attól passzív hogy passzív munkával keletkezik, mint pl a bérleti díj bevétel. Ennyi a trükk. Igaz ha napi 12-14 órát dolgoznék most is akkor lehetne 10X ennyi pénzem, de a pénz már nem motivál. Annyi van amennyi kell. Ha 10X ennyi pénzem lenne akkor sem lenne magasabb az életszínvonalam, viszont lehet hogy már rég meghalltam volna valami manager betegségbe.


    "Meg olyan pasit se, aki vígan dugogatott szimultánban..."


    Tudod jobb ha van egy szeleted a világ legjobb tortájából, mintha egy egész tortád van szarból ;)


    ..de nyílván nem fog sokáig tartani ez az állapot, csak addig ameddig eltűröm. Egyelőre úgy vagyok vele hogy a nyomasztásból kezdek kiláballni, sőt hogy kiírom magamból, már kissé szórakoztat is a dolog. Főleg a trollok, azokon beszarok hogy mennyire szánalmas életük lehet. Ez erőt ad hogy szerencsére nekem nem ilyen szar az életem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (93)
    2017-12-09  20:37
  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 9. 20:47100.

    részemről már nem.


    csak leesett az állam, hogy milyen hibbant lehet valaki.

    előzmény:
    midnightlove (99)
    2017-12-09  20:44
  3. 2017. december 9. 20:4499.

    Nekem nem baj, csak úgy kommunikáltok vele, és adtok tanácsot,mintha valós történet lenne...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (96)
    2017-12-09  20:41
  4. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 9. 20:4398.

    Szerintem sem.


    De, nő sem lehet ilyen liba.


    Azonkívül az is elképzelhető, hogy végre kilyukadt ott ahová tartott.Végre  a pöcse méretéről is beszélhet......

    előzmény:
    midnightlove (94)
    2017-12-09  20:39
  5. 2017. december 9. 20:4297.

    Meg kell értened, itt az nlc-n nem bízhatunk meg valakiben, akinek még jakuzzija sincs!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (93)
    2017-12-09  20:37
  6. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 9. 20:4196.

    Es az miert baj? Attol meg a sztori letezik, sot, sablonos. Dumalni a temarol lehet.

    előzmény:
    midnightlove (94)
    2017-12-09  20:39
  7. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 9. 20:3995.

    Termeszetesen itt is meg fogod kapni az enelce erkolcscsoszeitol, hogy micsoda gondolatok, pedig tok termeszetes, hogy egy olyan szituban, ahol megsertik onerzeteben, ferfiassagaban, atverik, minimum elkepzeli az ellenseg lassu kinhalalat. Teljesen emberi, igaz, gyarlo dolog:) Jo, megcsinalni nem kell, ahogy tovabb fokozni a jatszmat sem, csak rosszul johetsz ki belole es epp az ellen hat, amit szeretnel.


    1. Honnan tudod, hogy kicsi a f@rka? Lattad? Azt is, szex kozben mekkora?


    2. Ha tenyleg kicsi akkor van valami mas lehengerlo benne amiert megeri vele lenni.

    előzmény:
    megcsalva (91)
    2017-12-09  20:13
  8. 2017. december 9. 20:3994.

    Ez az egész egy kitalált történet, ilyen férfi nincs a világon, nőies stílusban ír, abszolut férfiatlan, és még ő tud minden nap, huszonév házasság után

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (92)
    2017-12-09  20:20
  9. 2017. december 9. 20:3793.

    Nem lehet, hogy mégiscsak egy jó kis kamu ez a topik? Még nem láttam olyan vállalkozót, aki napi két órával letudta/beérte volna... Meg olyan pasit se, aki vígan dugogatott szimultánban...


    Na valld be szépen, hogy 18 múltál éppen, diákmunka helyett bértollnokoskodsz, és akkor elkönyvelhetsz egy bókot, mert majdnem bevettük...

  10. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 9. 20:2092.

    Az is felmerült bennem mint lehetőség hogy írok az exnek egy kamu emailcímről egy levelet -nyilván a felesége barátjának nevében- amiben belengetem hogy lebuktatom a feleségénél, meg "magamnál" ha nem hagyja abba a "kurvával" -ez a feleségem- a kapcsolatát. Ezzel azért okozhatnék kellemetlen napokat így kari előtt mindkettőjüknek. 


    De az is lehet hogy összehozná őket, de akkor tényleg jobb előbb mint később. Ebben az esetben áldásom rájuk :D

    idézet:
    megcsalva (91)
    2017-12-09 20:13:41

    Mi ez a strici duma?

    előzmény:
    megcsalva (91)
    2017-12-09  20:13
  11. 2017. december 9. 20:1391.

    Az is felmerült bennem mint lehetőség hogy írok az exnek egy kamu emailcímről egy levelet -nyilván a felesége barátjának nevében- amiben belengetem hogy lebuktatom a feleségénél, meg "magamnál" ha nem hagyja abba a "kurvával" -ez a feleségem- a kapcsolatát. Ezzel azért okozhatnék kellemetlen napokat így kari előtt mindkettőjüknek. 


    De az is lehet hogy összehozná őket, de akkor tényleg jobb előbb mint később. Ebben az esetben áldásom rájuk :D

  12. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 9. 20:1290.

    "A szex meg lehet epp attol jobb, hogy fel van korbacsolva a noisege. Ez jarhat ilyen energiatultengessel. "


    Jaja, lehet hogy én is ezt látom rajta, mert az a vicc hogy én is jobban kívánom :D


    Remélem azért gumit húznak, mert nem szeretnék elkapni semmit, ugyanis mi anélkül játszunk ;) Bár ki tudja, ugyanis a kisfarkakon -ezt még régebben mondta el a feleségem hogy az exei hogyan álltak e téren- állítólag kellemetlen a viselet.

    idézet:
    megcsalva (87)
    2017-12-09 20:03:27


    Te szerencsétlen hülye idióta

    előzmény:
    megcsalva (87)
    2017-12-09  20:03
  13. 2017. december 9. 20:0889.

    Lehet, hogy pont ezért, amit most teszel, mert topikot nyitsz, szakemberhez szaladgálsz, azt írod fátylat rá, ha 100 %-ban visszakapod, stb. , és nem beb@szod a bőröndöt a szoba közepére, hogy csomagolj anyukám, aztán majd beszélgetünk, ha befejezted a fickándozást más f@rkán és én is úgy látom jónak, hogy van esetleg miről beszélnünk. 


    Mert ismer, mint a tenyerét és tudja, hogy kidumálja majd magát, mert ez a tipus vagy, aki nem az asztalra csap, hanem vissza akarja majd kapni. Ha kisebb a vélt kockázat, akkor kevéssé óvatos.

    előzmény:
    megcsalva (86)
    2017-12-09  19:58
  14. 2017. december 9. 20:0888.

    Lehet, hogy pont ezért, amit most teszel, mert topikot nyitsz, szakemberhez szaladgálsz, azt írod fátylat rá, ha 100 %-ban visszakapod, stb. , és nem beb@szod a bőröndöt a szoba közepére, hogy csomagolj anyukám, aztán majd beszélgetünk, ha befejezted a fickándozást más f@rkán és én is úgy látom jónak, hogy van esetleg miről beszélnünk. 


    Mert ismer, mint a tenyerét és tudja, hogy kidumálja majd magát, mert ez a tipus vagy, aki nem az asztalra csap, hanem vissza akarja majd kapni. Ha kisebb a vélt kockázat, akkor kevéssé óvatos.

    előzmény:
    megcsalva (86)
    2017-12-09  19:58
  15. 2017. december 9. 20:0387.

    "A szex meg lehet epp attol jobb, hogy fel van korbacsolva a noisege. Ez jarhat ilyen energiatultengessel. "


    Jaja, lehet hogy én is ezt látom rajta, mert az a vicc hogy én is jobban kívánom :D


    Remélem azért gumit húznak, mert nem szeretnék elkapni semmit, ugyanis mi anélkül játszunk ;) Bár ki tudja, ugyanis a kisfarkakon -ezt még régebben mondta el a feleségem hogy az exei hogyan álltak e téren- állítólag kellemetlen a viselet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (84)
    2017-12-09  19:56
  16. 2017. december 9. 19:5886.

    " már régen elege van belőled, mint férfiból."


    Simán lehet hogy igazad van. Nem tudhatom, de akkor jobban játszik mint Meryl Streep "Az ördög Pradát visel"-ben, ha ez így van akkor nagyon nagy játékos, de ha akkora játékos akkor miért nem figyel a részletekre? Ha figyelne mindenki boldogan élhetne.

    előzmény:
    Büdösbogár (82)
    2017-12-09  19:48
  17. 2017. december 9. 19:5785.

    Hát most már kivárom a végét... 

  18. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 9. 19:5684.

    Siman lehet, hogy igazat mond. Teged nem feltetlenul utal vagy lettel kozomobos, mert jott az aranyf@rku legeny. A szex meg lehet epp attol jobb, hogy fel van korbacsolva a noisege. Ez jarhat ilyen energiatultengessel. 

    előzmény:
    megcsalva (83)
    2017-12-09  19:53
  19. 2017. december 9. 19:5383.

    Olyan ez mint a bűnözés. Akkor nagyon jó, de a böri kijózanító ;) Utólag a legtöbben visszatekernék az időt.


    Az viszont érdekes, hogy ha nem nézek utána hogy mi a helyzet akkor semmit sem vettem volna észre, a szex még jobb is, és akárhogy figyelem sehol nem veszem észre hogy második lennék bármiben is. Nem értem hogy hogyan tud ennyire jól hazudni. Nekem nem tudom hogy menne-e. Amikor az súgom a fülébe hogy "szeretlek"akkor Ö is visszamondja :D szinte már el is hiszem :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (81)
    2017-12-09  19:44
  20. 2017. december 9. 19:4882.

    Jó, ez az elmélet, az új pasira van ráhúzva egy megcsalós sztori, hogy úgymond jött, látott és vitte az asszonyt, mert az emlékek, etc. 


    Akkor most lépj hátrébb egy kicsit és erősen elmélkedj azon az eshetőségen, hogy mi van, ha az asszony már régen másra vágyott ( 28 év után simán benne van a pakliban ), már régen elege van belőled, mint férfiból. Mi van, ha  az új pasi  tulajdonképpen már nyitott kapukat döngetett, mert a ti történetetek már régen máshogy írodott az asszony fejében, és már csak az alkalomnak kellett eljönni, hogy valóra is váljon, ami hiányzott az életéből. Honnan tudod, hogy nem több éve fogalmazódott meg benne, nem évek óta hordozta magában, hogy te nem vagy elég, vagy megunt, stb. ?  Ha ezt eddig nem mondta el, mert egzisztenciát, egyebet ritkán borogat az ember negyvenen túl, ha ellavírozgathat máshogy is, akkor mi véd majd meg attól, hogy ne játszmázzon akkor is, amikor azt hiszed most aztán őszintén beszélgettek ? 

    előzmény:
    megcsalva (75)
    2017-12-09  19:19
  21. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 9. 19:4481.

    Attol jo neki, hogy jott valami izgalom az eletebe, vagy hogy szerelmes, vagy hogy gondtalannak erzi magat, amig randizik.  Vagy hogy talalt valamit vagy valakit, akai betolt egy urt az eleteben, amirol esetleg nem is tudta, hogy hianyzik. Aztan lehet, hogy a noisegeben kapott szarnyakat, es extratutibombajo nonek erzi magat a pasija mellett. Meg meg egy csomo minden lehet, amit csak o tud. Buntudat? Vagy van neki, vagy nincs, de a felsoroltak igen eros buntudatcsokkento hatassal birnak. Azert jo neki, mert ritkan adodik effele orultseg az eletben. Most akkor is jo neki, ha kesobb, a kijozanodas utan megbanja, mert ez csak az ove, lehet belole akarmi is, mondjuk egy klassz emlek. 

    előzmény:
    megcsalva (78)
    2017-12-09  19:30
  22. 2017. december 9. 19:3980.

    Épp most kérdezte meg hogy mit irogatok ennyit. Így legyen ötösöm a lottón. Jobban ismerem mint saját magát :D És mégsem :(


    Mondtam neki hogy egy autós fórumba irogatok, de tudom hogy úgyis azt hiszi hogy csajozok :D

  23. 2017. december 9. 19:3479.

    A szerencsétlen az Te vagy, hogy abból ítélve hogy ez okoz neked örömet hogy itt trollkodj, nagyon szánalmas életed lehet ;)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (77)
    2017-12-09  19:30
  24. 2017. december 9. 19:3078.

    Ezt kifejtenéd bővebben? Nyilván jó, de stresszes is nagyon figyelni hogy le ne bukjon. Pedig már azon túl van :D


    Tudom amikor én lebuktam, pedig semmi visszafordíthatatlan nem történt, nagyon rossz volt hetekig. Iszonyatos bűntudatom volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (76)
    2017-12-09  19:25
  25. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 9. 19:3077.

    Te szerencsétlen!

    előzmény:
    megcsalva (75)
    2017-12-09  19:19

Címlap

top