Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A randizás szabályai

Dawnton
Létrehozva: 2019. május 13. 10:13

Sziasztok!


Nem tudom hányan vagyunk itt egyedülállók, de én elég sok idő után lettem facér és lassan visszatérnék az életbe. :) Viszont még anno sem randiztam, most meg már azt se tudom mi a módi. Van Tinder meg Badoo meg szórakozóhelyek, eddig oké. Regisztráltam is az online felületekre. :) 


Namármost ha eljutunk a személyes találkozóig, akkor mi ma a szokás? Első randi - első szex? Vagy csak beszélgetünk és mindenki megy a maga útjára? Illik (jó ez hülye szó de..) -e felmenni a másik lakására? Ha igen, mikor? 


Kíváncsi lennék kinek milyen tapasztalata van? Milyen ma "pasizni"? Milyen jó/vicces/rémes/szerelmes történeteitek vannak?

  1. 2019. május 17. 09:59201.

    Itt az a legnagyobb gond, hogy aki nem élte ki magát szexuálisan, abban mindig ott lesz a tüske. És itt most nem a fűvel-fával való kiélésre gondolok, hanem arra is, aki a férjével, párjával nem tudott kiteljesedni, és már túl van élete virágán, annak ma már sanyi..És csak a rossz megjegyzést fogja zúdítani.

    előzmény:
    Nikita 666 (198)
    2019-05-17  09:45
  2. 2019. május 17. 09:56200.

    Te végig olvastad? Nekem nem volt hozzá erőm. Nagyjából megnéztem mit akar, de semmi érdemleges. valami vitát emleget, ami szerintem közte és közöttünk eléggé egyoldalú.


    Nem baj, nem mi élünk vele.

    idézet:
    Nikita 666 (197)
    2019-05-17 09:40:53

    Vita : egy vitatkozo tarsasagban az egyik resztvevo allit  valamit , egy masik resztvevo felel ra.
    Tisztesseges hangnemben es szemelyeskedes nelkul .

    186.hsz-ed igy  kezdodik : "az az erdekes , hogy tisztesseget emlegetnek "


    Erre a 187. hsz-ben a valaszom : mi a tisztesseg definicioja...

    előzmény:
    Nikita 666 (197)
    2019-05-17  09:40
  3. 2019. május 17. 09:53199.

    " Az a helyzet, hogy a szép lányok kihasználták az adottságaikat. A csúnyácskáknak könnyű volt "tisztességesnek maradni. "


     Ezen jót nevettem!


     

    előzmény:
    Nikita 666 (198)
    2019-05-17  09:45
  4. 2019. május 17. 09:45198.

    Tetszik neked ez a repedt sarok beszólás, tündéri vagy! 


    Az a helyzet, hogy a szép lányok kihasználták az adottságaikat. A csúnyácskáknak könnyű volt "tisztességesnek maradni.


    Nem a mi sarunk hogy némelyeket egyetlen férfi sem tartott olyan jó nőnek, hogy elhalmozza ajándékokkal. A csúnyák képzeletében a gyönyörű nők repedtsarkúként jelennek meg.


    Képzeljék ezt ha nekik jobb. Attól még nem lesznek jobb nők, sem a többiek rosszabbak.

    előzmény:
    Csend Ike (195)
    2019-05-17  09:32
  5. 2019. május 17. 09:40197.

    Te végig olvastad? Nekem nem volt hozzá erőm. Nagyjából megnéztem mit akar, de semmi érdemleges. valami vitát emleget, ami szerintem közte és közöttünk eléggé egyoldalú.


    Nem baj, nem mi élünk vele.

    előzmény:
    Dawnton (194)
    2019-05-17  09:04
  6. 2019. május 17. 09:36196.

    Bocsánat, nem olvastalak végig. Sőt.


    Eléggé unom a tudálékosságod, noha nem tudsz semmit. Te nem vagy hivő úgy tűnik.

    előzmény:
    Mozdonj (187)
    2019-05-17  08:21
  7. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 17. 09:32195.

    "de itt sem a párkapcsolatoddal májerkedsz gyakorlatilag, hanem a régi kurválkodásoddal - ehhez egyébként mit szól a férjed, hogy erre vágsz fel még mindig? Ez kb. olyan, mint ha egy sikeres ember még ma is azzal lenne elfoglalva, hogy középsuliban jól szerepelt a diákszínjátszó"


     


    Nem, nem olyan.


    Ne mossuk, ne hasonlítsuk  össze a középsulis  kulturális elfoglaltságot jól teljesítő elfoglaltságát  egy   repedtsarkú prostitúciójával.


     

    idézet:
    Csend Ike (176)
    2019-05-16 19:12:02

    Nem lehet egy napon sem említeni a két dolgot.

    előzmény:
    Csend Ike (176)
    2019-05-16  19:12
  8. 2019. május 17. 09:04194.

    ???


    Minek szúrtad be ezt a sok idézetes hsz-t??  


    Te amúgy miről beszélsz? Ffi vagy vagy nő? Esetleg nem vagy teljesen beszámítható?  Mert kissé olyan mintha valamilyen elmeháborodott nyomkodná a billentyűket, mindenféle bugyutaságokat összehordva.

    előzmény:
    Mozdonj (193)
    2019-05-17  08:57
  9. 2019. május 17. 08:57193.

    Nyugodtan randizzal .
    A tisztesseges dontes lehetosege , a valasztas a "jo" es a "rossz" kozott a Te kezedben van .


    Vigyaznod kellene ebben a topikban :  az erkolcsi fejlodesedre...
    Nem kellene ezen hirtelenjeben improvizalt erkolcsi gyorstalpalon a tisztessegtelenseg utjara terni

  10. 2019. május 17. 08:37192.

    ????????????


    Nem vagy tisztaban azzal , mi a "tisztesseg" jelentese.
    A tisztessegnek semmi koze a vallashoz : a tisztesseg az egy erkolcsi ertek .
    A tisztesseg az egy toled jovo , jo es rossz cselekedet elvegzese kozotti elhatarozas meghozasa.
    Atirom szuzhartyara : aki szerelembol, kivancsisagbol veszti el , az tisztesseges marad.
    Aki erzelem nelkul penzrevaltja/adja el magat , az tisztessegtelen . 
      A kis tini maganintezetes/egyenruhas buszke  es vagyonos urikisasszony szuzhartyaja a nagyapja baratjaval ment fustbe : mert az urikisholgyet erdekelte mi is az a kufirc .
    Ennyi . A vagyonos urikisholgy  ettol meg tisztesseges .
    S lathato a mesejebol , mennyire fontos neki az "erkolcs" , ami kornyezetebol/csaladjatol/szuleitol  raragadt : beirja gyorsan a tortenetebe , hogy ez a kufirc-keresés agya pallerozasaban  nem vetette vissza , s a nagyon tavollevo szulei tudtak rola , s hogy be lett igerve a "vétek" kotelezo kijavitasa : a hazassag..//  Bizony , ez az ur nem mai pipi .... ezt meg a szekszualis fantaziai is elaruljak//

    A masik itt szereplo tortenet , a tied : szuzhartyad fustbe ment , mert mint mondod : hulye lettel volna lemondani a penzrol es a szetcseszett csaladok sorsara szartal .
    Nalad az erkolcsi szabalyok leragadtak ott , hogy "minden ami nekem jo az szabad" .
    Utalsz  Te is a kornyezeti hatasokra/latott peldakra   amik érintettek/hatottak  rad erkolcsi fejlodesed soran : sorivo nagyhasu budos labu TV-t nezo valaki a no parja... s a klasszikus cucc is kifutott a szadbol : jobbat akarok a gyerekemnek , mint ami magamnak sikerult : az en lanyom szuzlany volt... 

    Az egyszeru pelda a tisztesegre az a talalt penztarca : a tisztesseges nem haza viszi , hanem a rendorsegre... Erted ?
    A tisztesseg az a dontes , amit a "jo" es a "rossz" cselekedet kozott hozol egy adott pillanatban .
    A tisztesseg egy finom kapcsolat egyén , kozosseg es erkolcs kozott .
    Tanulhato , fejlesztheto mindhalalig .
    A szuzesseg az mar regota nem tabu .
    A pucsitas sem .
    A vallasossag ?
    Semmi kozuk a tisztesseghez
    A hazudozas , az alattomossag , az intrika , a masiknak tudatosan kart okozas stb ...ezek laknak a tisztessegtelenseg   fiokjaiban...

    idézet:
    Mozdonj (187)
    2019-05-17 08:21:20

    .


    Valasz a 186-os hozzaszolasra

    előzmény:
    Mozdonj (187)
    2019-05-17  08:21
  11. 2019. május 17. 08:35191.

    Engem 16 évesen pl taszítottak a huszonévesek. Ahogy 21-22 évesen sem bírtam volna egy 30+ pasi elfogadni.

    idézet:
    Dawnton (76)
    2019-05-14 13:59:15

    En 17- 18 evesen nagy biztonsagban ereztem magam egy  41 eves agyaban. Nagyon elveztem hogy a szunidoket is nala tolthettem.

    idézet:
    terdszelikatica (79)
    2019-05-14 14:11:24

    ..
    Elnezest , feljebb hozom , hogy kovetni lehessen a vitat

    előzmény:
    terdszelikatica (79)
    2019-05-14  14:11
  12. 2019. május 17. 08:32190.

    Hm, itt vagyok csak volt egy kis dolgom. Egyébként farmozunk is. A párom nyitott magának egy farmot, megtetszett a tyúk hangja, nyitottam én is. ha egy kicsit is előrébb tartok, már meggyanúsit hogy csalok. No igen, csalok, hát akkora bűn ez?


    Le merted irni hogy 17-18 körül 40 körülivel voltál. Én is. Többet tudtak mint a kiskakasok, ráadásul rengeteget lehetett tanulni tőlük. És ami a legfontosabb, nem kellett szerelembe esni velük. Olyan autókban ülhettem, amiről még mostanában is álmodozik a legtöbb balfácán. Mindent megkaptam amire csak rámutattam, cserébe kitanultam a férfiak terén amit csak tudtam. Amig a korosztályom a randizással és a féltékenykedéssel küszködött, addig én nyugodtan elvoltam.


    Arra azért kiváncsi vagyok, ezt igy rajtad és rajtam kivül hányan tették meg, hogy negyvenessel, negyvenesekkel tartott fenn intim kapcsolatot?

    idézet:
    Nikita 666 (118)
    2019-05-14 18:52:22

    Nalam egy kicsit mas volt a helyzet .Felesegul akart venni.Apam azt mondta semmi akadalya de csak ha befejezem az egyetemet. Az ellen nem volt kifogasa hogy egyutt elunk , anyukam es apukam kozott is van 19 ev kulonbseg .

    idézet:
    terdszelikatica (126)
    2019-05-14 20:49:39


    Elnezest , feljebb hozom , a vita erdekeben

    előzmény:
    terdszelikatica (126)
    2019-05-14  20:49
  13. 2019. május 17. 08:31189.

    Én 18 évesen még gimibe jártam és este 9-re minden hétköznap otthon kellett lennem.Ezért lepődtem meg.

    idézet:
    Dawnton (135)
    2019-05-15 11:50:48

    off: en 13 - 18 evesen egy nemzetkozi /20 nal tobb nemzetisegu/ koedukalt maganintezetbe jartam/ 2 szemelyes szobakban eltem tavol a szuleimtol. Egyenruhat viseltunk es nagyon buszkek voltunk ra .Kulon kimenok nem volt mert hatalmas teruleten allt  az intezmeny


    Rengeteg spotpalyaval, uszodaval , jolfelszerelt tantermekkel,16 evesen valamilyen tudomanyos munkat kellett irni evvegere . Azt elo kellet tudni adni es meg kellett tudni vedeni . A legjobbak nemzetkozi megmerettetesekre nevezhettek be ha kedvuk volt .Sportban, tudomanyok teren, hegymasza kepzomuveszet idegennyelv ismeretek megszerzes  .....es  a lehetosegek kimerithetetlen  tarhazat biztositotta az intezmeny.Nyaron is szerveztek nyari kepzeseket .  Egeszseges versenyszellem volt es mindenki kiprobalhatta mit tudok mire vagyok kepes .Az intezmenyt elhagyni csak szulo vagy szulo altal megbizott felnottel lehetett es azok is vittek vissza a  diakokat.

    idézet:
    terdszelikatica (138)
    2019-05-15 14:01:57


    Elnezest , kicsit feljebb hozom , hogy tudja az olvaso , mirol beszelek

    előzmény:
    terdszelikatica (138)
    2019-05-15  14:01
  14. 2019. május 17. 08:29188.

    Nem arra gondoltam .


    Nyikita szép bemutatkozására írt kérdésed telbetalált:


    Hú,hallod, ez aztán nem lacafacázik,hányás az egész:


    Arról pedig nem én tehetek, hogy azoknak a férfiaknak mind volt pénze, akkoriban extra autója. belecsöppentem a jóba, hülye lettem volna nem kihasználni. Feleségül mondjuk nem akartak venni mert némelyiknek otthon csücsült az asszonya, én pedig nem mentem volna hozzájuk mivel nem volt érzelem, és rigolyásak is voltak. sokat tanultam tőlük, de ismeretlenül a feleségeiktől is. Tudtam hogy mivé nem szabad válnom feleségként.

    idézet:
    Csend Ike (143)
    2019-05-15 15:48:17

    Hányjál aranyom, hányjál csak. Ha szart ennék, én is hánynék.

    idézet:
    Nikita 666 (154)
    2019-05-15 18:55:31

    .
    . errol van szo

    előzmény:
    Nikita 666 (154)
    2019-05-15  18:55
  15. 2019. május 17. 08:21187.

    ????????????


    Nem vagy tisztaban azzal , mi a "tisztesseg" jelentese.
    A tisztessegnek semmi koze a vallashoz : a tisztesseg az egy erkolcsi ertek .
    A tisztesseg az egy toled jovo , jo es rossz cselekedet elvegzese kozotti elhatarozas meghozasa.
    Atirom szuzhartyara : aki szerelembol, kivancsisagbol veszti el , az tisztesseges marad.
    Aki erzelem nelkul penzrevaltja/adja el magat , az tisztessegtelen . 
      A kis tini maganintezetes/egyenruhas buszke  es vagyonos urikisasszony szuzhartyaja a nagyapja baratjaval ment fustbe : mert az urikisholgyet erdekelte mi is az a kufirc .
    Ennyi . A vagyonos urikisholgy  ettol meg tisztesseges .
    S lathato a mesejebol , mennyire fontos neki az "erkolcs" , ami kornyezetebol/csaladjatol/szuleitol  raragadt : beirja gyorsan a tortenetebe , hogy ez a kufirc-keresés agya pallerozasaban  nem vetette vissza , s a nagyon tavollevo szulei tudtak rola , s hogy be lett igerve a "vétek" kotelezo kijavitasa : a hazassag..//  Bizony , ez az ur nem mai pipi .... ezt meg a szekszualis fantaziai is elaruljak//

    A masik itt szereplo tortenet , a tied : szuzhartyad fustbe ment , mert mint mondod : hulye lettel volna lemondani a penzrol es a szetcseszett csaladok sorsara szartal .
    Nalad az erkolcsi szabalyok leragadtak ott , hogy "minden ami nekem jo az szabad" .
    Utalsz  Te is a kornyezeti hatasokra/latott peldakra   amik érintettek/hatottak  rad erkolcsi fejlodesed soran : sorivo nagyhasu budos labu TV-t nezo valaki a no parja... s a klasszikus cucc is kifutott a szadbol : jobbat akarok a gyerekemnek , mint ami magamnak sikerult : az en lanyom szuzlany volt... 

    Az egyszeru pelda a tisztesegre az a talalt penztarca : a tisztesseges nem haza viszi , hanem a rendorsegre... Erted ?
    A tisztesseg az a dontes , amit a "jo" es a "rossz" cselekedet kozott hozol egy adott pillanatban .
    A tisztesseg egy finom kapcsolat egyén , kozosseg es erkolcs kozott .
    Tanulhato , fejlesztheto mindhalalig .
    A szuzesseg az mar regota nem tabu .
    A pucsitas sem .
    A vallasossag ?
    Semmi kozuk a tisztesseghez
    A hazudozas , az alattomossag , az intrika , a masiknak tudatosan kart okozas stb ...ezek laknak a tisztessegtelenseg   fiokjaiban...

    előzmény:
    Nikita 666 (186)
    2019-05-16  21:55
  16. 2019. május 16. 21:55186.

    Az az érdekes, hogy tisztességet emlegetnek.


    Nos, a többségük de szerintem mind katolikus vallású. És ha ez igy van, akkor nekik is be kellett volna tartani azt, hogy házasságon kivül nem létesitenek nemi kapcsolatot. Ha nem ez történt, akkor a paráznaság bűnét vették magukra tehát tisztességes nők már nem lehetnek. És ugyebár az vesse az első követ ... Márpedig kicsiny hazánkban szinte minden nő ha nem is repedt sarokkal, de repedt szűzhártyával ment férjhez. Nos, hogy legyen egy csavar a dologban, az én gyerekem valóban szüzen ment férjhez. Ő elmondhatja magáról hogy tisztességes asszony. De vajon itt a fórumon, ki az aki igy lett volna képes lányt, gyönyörű és szép testű, elbűvölő lányt nevelni? Az egyetemen ő volt az egyetlen akit csapatostul kisértek a fiúk, udvaroltak, flörtöltek, és ... tisztelték. Emlékszel amit a vadászatról irtam? Ez is az volt, vadásztak rá.


    Az a 3 hónapod igen, önbizalmat adott, és ismeretet a férfiakról. Jól tetted. De most majd kamatoztasd amit akkor tanultál! Amit akkor átéltél, azt senki nem veheti el tőled, elmondhatod hogy megélted akkor amit lehetett. Sokan nem merik. Sokan az igazit keresgélték, mindenkiben a jövendőbelit, álmaik hercegét látták. Semmit nem tudtak a férfiakról, hiszen jobbára fiatal felnőtt fiúkkal voltak. A fiúk pedig inkább csak kielégülni vágytak, de ők igy megtanultak hazudni a nők szemébe. Szeretlek drágám, naná, lefekszel velem?


    20 évesen már feleség voltam.

    előzmény:
    Dawnton (184)
    2019-05-16  21:21
  17. 2019. május 16. 21:41185.

    Aki jó emberismerő, az képes a sorok között olvasni. De sajnos kevés ilyen ember van. Az emberek többsége még saját magával sincs tisztában.


    Most hirtelen a párom jutott eszembe, még a legjobb barátai, még a szülei sem ismerik annyira mint én. Képes nekik meglepetést okozni állandóan, nekem nem. A lelkét csak nekem nyitotta meg, a többiek csak dirib darab puzzle alapján próbálják összerakni, és úgy vélik ismerik.


    Ha átlépnék rajtuk az azt jelentené, hogy nem óhajtom bosszankodni rajtuk, számitanak. Engem tulajdonképpen nem érdekelnek. Az viszont érdekes hogy egyes emberek miket képesek kitalálni vagy tudni vélni, csupán érzelmi felindultságból. Ezzel nálam nem érnek célt, az érzelmeimet azokra tartalékolom akiket valóban ismerek, akikről úgy döntöttem hogy megérdemlik. Sokan vannak, de nem az internet világában, itt csak néhányan. Telejesen mindegy mit mondanak vagy gondolnak rólam, attól én sem több, sem pedig kevesebb nem leszek. De szerintem te is hasonlóan működsz, és nem hinném hogy nagyot tévedek. Mozdony okos és intelligens, de elviszik az érzelmei.


    Még valami.


    Az "ellenfeleimet" soha nem gyűlölöm. Az ő érzelmeik az ő örömük vagy problémájuk, nekik kell azokkal együtt élni.


     

    előzmény:
    terdszelikatica (182)
    2019-05-16  19:50
  18. 2019. május 16. 21:21184.

    Elfojtott vágyak, irigykedés, ennyi. Azért mert ő nem kapta meg ezeket, most meg már valószínűleg kifutott az időből hogy pótolja, így megragad minden alkalmat, hogy pocskondiázzon. Hát tegye! Ha ettől "áll fel neki"


    Én sosem voltam kurva és mégis volt kb 3 hónap az életemben (kb 20 évesen), mikor fűvel-fával. Na, és? Nem is szégyellem, sőt a férjemet is egy ilyen alakalom után találtam meg.De azok az élmények felejthetetlenek és akkora önbizalmat adtak, hogy utána már nem volt gondom a pasikkal.

    előzmény:
    Nikita 666 (181)
    2019-05-16  19:37
  19. 2019. május 16. 21:17183.

    Köszi!Megnéztem, letölteni nem lehet, de könyvtárból ki fogom hozni.


    Bár én nem tartom magam "alfa nőnek" de biztos érdekes lehet. Szeretem az ilyen jellegű könyveket.

    előzmény:
    terdszelikatica (178)
    2019-05-16  19:28
  20. 2019. május 16. 19:50182.

    Érdemi nem lesz.


    De már várom a topic témájához illő linket, vagy statisztikai kimutatást.

    idézet:
    Nikita 666 (180)
    2019-05-16 19:33:05

    off : Nekem halalom az a fajta paranoia : a Te ilyen lehet en olyan lehetek O  meg amolyan lehet.


    Topic inditot is "kinyirtak " volna mert valahol olvastak rola valami almaboros totenetet vagy tortenetet.


    En mindig amulok az ilyen eszementsegen , mert messzemeno kevetkeztetest senkirol sem kialakitani sem levonni nem lehet.  


    Akinewk egy csepp rutinja van az barmikor tud egy allitast  igazolni es ugyanazt tagadni is. Mindenesetre Neked gratulalok !!! 


     


    magamat ismerve sok hszt szonelkul atleptem volna 

    előzmény:
    Nikita 666 (180)
    2019-05-16  19:33
  21. 2019. május 16. 19:37181.

    Repedt sarkú lennék???


    De bájos vagy! Most komolyan, ennyire irigykedsz hogy mindent ideirsz ami csak eszedbe jut?


    Bevizuáltál magadnak valamit, amit a környezetedben látsz. Próbáld meg kicsit tágitani a fantáziádat, mindjárt nem lesz repedt az a sarok.

    előzmény:
    Csend Ike (176)
    2019-05-16  19:12
  22. 2019. május 16. 19:33180.

    Érdemi nem lesz.


    De már várom a topic témájához illő linket, vagy statisztikai kimutatást.

    előzmény:
    terdszelikatica (173)
    2019-05-16  15:05
  23. 2019. május 16. 19:30179.

    Nem értem miért kell több nicken regisztrálni.


    Ha nem tudnád hogy zakkant némelyikőtök, akkor is nyilvánvaló lenne.

    előzmény:
    Ollo Barkacs (171)
    2019-05-16  13:43
  24. 2019. május 16. 19:28178.

    Sonya Rhodes, PhD és Susan Schneider : "The Alpha Woman Meets Her Match: How Strong Women Can Find Love and Happiness Without Settling.” kozos munkaja magyar nyelven is megjelent :  Az alfa no parra lel /Hogyan talaljak meg a szerelmet es a boldogsagot az eros nok megalkuvas nelkul /


    Nekem a FONTOLJA MEG !!! es a modern tarskereses iratlan szabalyai   tetszettek.  Sok sikert !!!!!! 


     

    előzmény:
    Dawnton (170)
    2019-05-16  13:00
  25. 2019. május 16. 19:28177.

    Tévedések sorozatát irtad ide.


    Nem fontossági sorrendben:


    Nem valósitom meg önmagam. Jól érzem magam a bőrömben, örülök minden pillanatnak amit élettel töltök, ennyi. Tehát nem kettő hanem csak egy, de abban minden lehetséges létező dolog ami nekem örömöt okoz, benne van.


    Soha nem pipáltam ki semmit. Nálam nincs olyan hogy X éves terv. Ha Istennek valami terve van velem, akkor úgyis jön minden magától, ha nem, akkor úgysem sikerülne a terv.


    Soha nem szoktam felvágni. Ha felvágnék, dicsekednék, akkor olyasmit adnék ki magamról ami miatt veszettül keresgélnétek a neten hogy ki lehetek. A karrier téma épp ezért lényegtelen számomra.


    Az hogy engem "tisztelni kellene vagy mi a szar", bennem fel sem merült. De ezek szerint benned igen, hiszen leirtad még ha ellenkező előjellel is.


    Az hogy a férjem mit gondol, szerintem számotokra lényegtelen. Tehát mindegy.


    Az a helyzet, hogy én egy hozzászólásra reagáltam az illetőnek, de ezzel sajnos sokak begyébe másztam. És itt jön a lényeg, az hogy te engem nullának nevezel a ti "rendszeretekben".  Nos, az való igaz hogy mindenki mástól boldog, ha jól vettem ki a  szavaidból akkor neked a karrier a fontos. Ezzel nem is lenne baj, ha elégedett lennél és nem azzal foglalkoznál hogy a másik embert elitéld. Amihez ugyebár nincs jogod, hiszen csak a saját történetedet ismered 100%-ig. Ha valaki a családot tartja fontosnak, azt nem fogja érdekelni mások pénze, karrierje, hiszen azon a részen ami neki fontos, beteljesedett. És ez bizony az élet összes területére ráhúzható. Akit például a pénz/munka érdekel, a család nem, az nem fog másokat megszólni azért, ha ők elmesélik hogy fantasztikus gyerekeik vannak.


    Végezetül pedig, nem "melegitek fel" semmit. Én csak egy kis apró darabkát meséltem arról, ami a múlt volt. Érted, elmúlt. De ugye nem gondolod hogy a mostani életem is ide fogom dobni, úgymond ... dicsekedni? Nem lenne szép dolog tőlem.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (169)
    2019-05-16  12:13

Címlap

top