Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FÉLTÉKENYSÉG???

drast
Létrehozva: 2004. szeptember 6. 12:46
Sziasztok mindenki:-)
a véleményetekre lennék kiváncsi. próbálok tárgyilagos lenni és nem hat oldalban leírni a "problémámat" -
:-)))
adott egy baráti kör, az egyik srácot G-t kb 4-5éve ismerem, haverom,az apja apu legjobb barátja volt, stb. de szivesen összejönne velem a srác, ezt tudom. 26 éves. (én nem akarok tőle semmit + exem haverja is.)

egyik, "legjobb" barátnőm D.(17 éves) rá volt kattanva a G.-re, akinek megmondtam, úgyse volt 4 éve barátnője, összejöttek, kb 3 napja a barátnőmmel.

én elhívtam G.-t moziba 2 napja, ugye elég rég a haverom, miért ne mehetnék vele, már amikor az exemmel jártam, akkor is kocsmáztunk néha stb. el is mentünk, D-t is hívtuk, de megsértődött, elkezdett velem ordibálni a telefonban: Hogy ha ennyire szeretitek egymást járjatok ti, én nem leszek gyertyatartó.

menjek az anyámba, el akarom venni a pasiját stb, aztán sírt, meg lerakta a telefont, a srác hívta, neki föl sem vette.

Este G. följött még, kiakadt D-n, hogy milyen hisztis, meg nem is járnak (ugye 1 nap után = nem igazán járás szerintem:-), hogy meri számon kérni hogy kivel megy moziba stb, aztán rám akart mászni, de leráztam (évente 1x bepróbálkozik), és durvákat mondott: hogy "ráakasztottam D-t" meg ilyenek, és majd ha szakitanak, összejövök-e vele, mert velem szivesebben...khm... (ez elég durva)

D-t még a hasonlóan hülye kretén barátnői is spannolták, hogy ne álljon szóba egyikünkkel sem, mert mekkora egy szemét vagyok stb. Aztán kibékültünk, G is vele, én is, mert nem fogok egy 17 éves csaj hülyeségein rágódni (bár azt teszem most is)

tegnap hajnalban kimentünk G-vel repülőtérre (apu pilóta, vele repültek), mondta G, hogy du legyen valami minimál buli, d.vel ebédelnek aztán az ugyis hazamegy.

Tegnap este volt videózás, D., G., Exem és én, mert D.nem ment haza (amikor G.elment aludni,akkor se)

nekem az érdekes,
hogy 3 napos kapcsolatban D 24 órája ott van, úgy viselkedik, mintha otthon lenne, mosogatott, kiszolgált minket, stb.
harmadik randin szerintem nem a 2.szexen kell túl lenni, hanem kézenfogva fagyizni, d elehet, hogy maradi vagyok.

szóval nem tudom mit csináljak. Nem akarok a pasijától semmit, mindkettejükkel jóban vagyok, de D. a legkisebb a társaságban ugye, és mostanában teljesen hisztis, mindig leszól, megsért stb.
példák az elmúlt 3 napban:

1)Ilyen minimál dolgok, hogy megvette élete kb 3.pár cipőjét:
"Drast, te miért hordod azt a cipődet, nem is divatos, csak az enyém az" - ez eléggé gyerekes beszólás szerintem, pláne hogy én cipőmániás vagyok, és kb 30pár van a szekrényemben.
2)Az összes barátom ronda és hülye, a szombati bulimon az egyik srác megölelgettet, D. elkezdet vele ordibálni,hogy hozzám ne érjen, megtiltja!
3)2 srác mondta 8az egyik, aki megölelt engem), nem szereti D-t mert mindig részeg és ordit (igaz) erre azt mondta azért nem szeretik, mert ö olyna jó csaj, hogy a 2 fiunak esélye sincs nála csak G-nek..
nem tudom erre mit tudtok írni,
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. szeptember 6. 13:1826.
    Drága drast!
    Lubickolsz az eseményekben.
    Jól teszed, minél idősebb leszel, az ismerőseid is annál idősebbek lesznek.
    Minél idősebbek lesznek az ismerőseid, annál inkább benő majd a fejük lágya.
    Minál inkább benő az ő fejük lágya, annál kevésbé fognak idétlenül viselkedni.
    Minél inkább benő a te fejed lágya, annál kevésbé fogsz kiakadni idétlenségeken.
    előzmény:
    drast (20)
     
  2. 2004. szeptember 6. 13:1825.
    én is dedós vagyok, a cipős dolgon akadtam ki!
    nem vagyok egy gazdag csaj, de tudom, hogy qrva jó cipőim vannak:-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. szeptember 6. 13:1424.
    A párom is így vélekedik erről a kérdésről :o)))
    Aztán tuti nem fog tudni ellenállni a lányának :o)
    előzmény:
    drast (21)
     
  4. 2004. szeptember 6. 13:1423.
    :))))))))))))) majd meglóg éjszaka az elengedésed nélkül. . .
    előzmény:
    drast (21)
     
  5. 2004. szeptember 6. 13:1322.
    Jajaja. . . D, igen. . . az uccsó bekezdésre: ez legyen az ő problémájuk. . .
    előzmény:
    drast (20)
     
  6. 2004. szeptember 6. 13:1321.
    ja, 17 évesen 8 pasi, ebből 4 egyéjszakás, komolyan!!! ez nagyon durva, szerinte nem az.
    nem az anyja vagyok, hogy beleszóljak, kivel d*gjon,

    ha lányom lesz, 21éve s koráig nem engedem el sehova:-)
    előzmény:
    RJudi (18)
     
  7. 2004. szeptember 6. 13:1120.
    szia bébi. te vágod D-t nem? (akivel fotózkodtunk)--- jó hüly elett, már pár hete ilyen velem. csak sajnálom is.

    G egy más téma, azon nem parázok, csak nekem ne játsszon el ilyeneket, hogy "siessünk haza a reptérről, mert D. balhézni fog ha nem érek haza 11-re. de azért ha elhagy, még lehet köztünk valami?"
    ö csak szimplán hülye.

    de ha D-t sokan nem szerteik, akkor G-t se fogják bulizni hivni, ha mindig a lánnyal jön.
    előzmény:
    aditte (15)
     
  8. 2004. szeptember 6. 13:1119.
    De saját magában nem bízik, nem benned. . . nem hiszi el, hogy G-nek tényleg kell. . . (főleg, ha G rád mászik néha)
    előzmény:
    drast (17)
     
  9. 2004. szeptember 6. 13:1018.
    Egyébként nekem sem volt komoly pasim 17 éves koromra, csak amolyan diákszerelem :o)
    De mostanában azt látom, hogy 14-15 éves lányok fűvel-fával ágybabújnak. Remélem az én gyerekem nem lesz majd ilyen!
    előzmény:
    drast (8)
     
  10. 2004. szeptember 6. 13:0917.
    de D. bennem bizhat hogy nem kell a pasija.

    csak én ilyen lekizős vagyok, és ha jön szomoruan nincs szivem leugatni. meg mindig öleleget stb.

    csak az ilyenek, hogy van itt egy csomó zenész, stb, és nekem próbál ujdonságokat mondani róluk, akiket tinikorom óta ismerek. lehet hogy az osztálytársait elkápráztatja vele, hogy Action így meg akármi úgy, de engem nem, mert (ez is dedós beszólás részemről) de tényleg én vagyok itt régebb óta - miattam ismeri akiket ismer.
    előzmény:
    mikiri (13)
     
  11. 2004. szeptember 6. 13:0916.
    1) szerintem se mondj neki semmit, az ő dolguk lerendezni
    2) D féltékenysége miatt ne aggódj, ezt G-nek kell kezelnie. Tegye ő helyre a barátnőjét.
    3) ez gyerekes hülyeség
    4) igen, lehet belőle normális felnőtt, csak próbáljátok meg egy kicsit terelgetni :o)
    5) ez még egy darabig így is marad, amíg meg nem érti, hogy nem 26 éves. . .

    Egyébként alapvetően valószínűleg D a közös múltatokra, a baráti társaságra féltékeny, nem csak konkrétan rád. Láttam már ilyet. :o)
    előzmény:
    drast (6)
     
  12. 2004. szeptember 6. 13:0715.
    Hagyni kell, had ülepedjen a csajnak a dolog. . . én e helyedben nem is találkoznék vele pár 7ig. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. szeptember 6. 13:0714.
    értem én, fiatal is vagyok, bolond is, de hogy egy 17éve s próbál beleszólni hogy kivel barátkozhatok? azt mondja, félt, azért. meg ugye, féltékeny G-re. ha el akarnám szedni a szivszerelmét, nem hozom össze őket, hanem évek óta G-vel járnék, nem?
    :-))))

    akkora hülyeség ez, hogy ilyet még nem hallottam.
    G szerintem csak kedveli, és jár vele, mert évek óta nem volt nője, komoly. legalábbis amióta én ismertem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_281214 (7)
     
  14. 2004. szeptember 6. 13:0613.
    talan van okja feltekenykedni ha maszik rad a srac evente egyszer nem???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. szeptember 6. 13:0612.
    D-nek akármit mondasz, sztem mindenért téged fog hibáztatni. . .
    előzmény:
    drast (6)
     
  16. 2004. szeptember 6. 13:0611.
    Dedo!
    előzmény:
    drast (1)
     
  17. 2004. szeptember 6. 13:0610.
    kedves drast:)))) én legközelebbi hisztijénél az arcába röhögnék:)))))) annyira nevetséges a kiscsaj, hogy félelmetes:))) azért 17 évesen én nem voltam ilyen kis suttyó hülye.
    előzmény:
    drast (6)
     
  18. 2004. szeptember 6. 13:059.
    Nem kell D-vel foglalkozni, majd benő a feje lágya. . .
    G-vel sem, akinek annyit nem ér egy nő, hogyha egy kis probléma van, máris téged akar meg. . . ni, nem való komoly kapcsolatra. . .
    előzmény:
    drast (1)
     
  19. 2004. szeptember 6. 13:048.
    jaj tudom csak szeretném ha nem lenne elbaszott felnőtt. nekem nem volt 8 pasim 17 éves koromra :-((( sőt egy se volt. . hehe. . . későn érek.

    még nálunk is 8exemnél meg nálam) idősebb mindenki 2-3-4évvel, az nem gáz, huszonévesek vagyunk mind, de D. nem fogadja el hogy ő még "kicsi" - hiába néz ki 25-nek, ha nem annyi.
    előzmény:
    RJudi (5)
     
  20. 2004. szeptember 6. 13:037.
    Fiatalság, bolondság!! :-))
    Téged is beleértve, kedves Drast! :-)))
    előzmény:
    drast (1)
     
  21. 2004. szeptember 6. 13:036.
    szóval ilyenekn gondolkoztam, hogy

    1) semmiképp s emondom el neki, amit a srác mondott. , mert megbántanám, és ugyse hinné el, hanem én lennék a szemét aki tönkre akarja tenni a kapcsolatát.
    2) nagyon szeretem G-t mint barátot, most emiatt nem találkozhatok vele vagy nem mulathatunk fesztelenül, mert D. féltékeny? mert birtoklási vágya van és 3 nap után azt hiszi hogy ÖVÉ a pasi, aki mellesleg kb 8 évvel idősebb nála. . . ő 1 hete ismeri én kb 250 hete. . .
    3) az is a baja hogy az előző pasijával én 4 éve jártam 2 napig, és haverok maardtunk. akkor D-t még egyáltalán nem ismertem!
    rá is féltékeny volt. "az összes pasim először téged szeret!!-kiabálta.

    4) lehet még belőle normális felnőtt, vagy D. ilyen marad?
    5) hiába beszélünk neki, mert úgyis neki van igaza, ha bármit szóba hozunk, megsértődik, hogy leszóljuk az életkora miatt, amiről nem tehet. nem tehet róla, de akkor ne akarjon 26éves lenni, örüljön neki, hogy 17.
    de 13éve skora óta 17nek hazudja magát, mindig többet mond.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. szeptember 6. 13:025.
    Úgy tűnik D. nagyon gyerek még. . . talán egyáltalán nem passzol a társaságba.
    Valószínűleg kisebbrendűségi érzése is van veled szemben, azért szólogat be.
    előzmény:
    drast (1)
     
  23. 2004. szeptember 6. 13:024.
    :))) , mi ez szöveges-logikai feladat?

    D=17
    G=25
    mi a kérdés?

    de nyugi mindent megoldunk.
    előzmény:
    drast (1)
     
  24. 2004. szeptember 6. 13:023.
    annyit, hogy ez egy kis hülye, éretlen liba. . . . . . . :)))))))))) szerelmes G-be, és kicsit el van szállva. . . . majd kinövi. . . . . én biztos elbeszélgetnék vele, hogy állítsa le magát, különben ki lesz utálva a társaságból. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_951329
    Torolt_felhasznalo_951329
    2004. szeptember 6. 13:002.
    Ehhez mit fuzzek hozza? Mindketten eretlenek a kapcsolatra.
    előzmény:
    drast (1)
     

Címlap

top