Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellnövelés természetesen

Torolt_felhasznalo_168927
Torolt_felhasznalo_168927
Létrehozva: 2005. június 30. 11:14

Sziasztok lányok!

A mi hasonló nevű topicunk tavaly szeptemberben indult és azóta is működik, csak néhény hónappal ezelőtt egy igazságtalan támadás miatt kikerültünk a Szépüljünk rovatból...

Azóta nagyon nehéz minket megtalálni, csak azok találnak a topicunkra, akik célzottam a nevére keresnek.

Szeretnénk ezen változtatni, ezentúl újra a Szépüljünk rovatban lenne a topicunk.

Örömmel várunk új érdeklődőket a témában, hatalmas tapasztalataink vannak mellnövelés témában.

Tavaly szeptember óta gyűjtjük a szóbajöhető termékeket, próbálgatják a lányok több-kevesebb sikerrel!

Az eredményeket hónapok óta nagy táblázatban vezetjük, hogy aki most szánja magát rá a mellnövelésre, könnyebben tudjon terméket választani...

Jó lenne, ha többen tudnának arról, hogy a mellplasztika nem az egyedüli módja a mellnövelésnek, van lehetőség természetes úton is nagyobb kebleket "varázsolni".

  1. 2007. január 29. 02:578903.

    Hszilvia1!

    Sajnos, a 8444.beírást, amiben részletesen leírtam az UH-masszírozók jellemzőit, árait, beszerezhetőségeit, tudását, azt kimoderálták...

    De megnézheted a Képtárunkban :

    >>> http://www.kep.tar.hu/mellnoveles

    Szerencsére ezt nem tudják kimoderálni!  

    Mindegyik UH-masszírozó ugyanazt tudja, mindegyik 1MHz-en működik alapjában.

    Részleteiben vannak különbségek:
    - A VIVAMAX AR380 nagyon egyszerű (csak ki-be kapcsológomb és 1 lámpa van rajta, összesen 2 fokozaton működik).

    - A SonicSkin-nek 3 fokozata (normál-közepes-erős) és 2 funkciógombja van (normál és pulzál&oacute. LED-lámpákon látszik a működés, 20 perc után automatikusan kikapcsol.

    - A BeautyClub-nak 2 cserélhető kezelőfeje van, egyik a szemkörnyékre, másik a testre. Többféle program állítható be rajta, folyadékkrisztályos a kijelzője. Ez egy nagyon komoly készülék, azért a legdrágább, de szerintem az olcsóbbat is megfelelően lehet használni.

    Akármelyiket használhatod, egyik sem hatásosabb a másiknál!

    A vásárlásról és a részleteiről légyszíves PRIVÁT LEVELEKBEN értekezzetek, mert a Moderátorok szerint ez tiltott tevékenység!

     

    előzmény:
    hszilvia1 (8900)
    2007-01-28  19:31
  2. Torolt_felhasznalo_636750
    Torolt_felhasznalo_636750
    2007. január 28. 20:418902.

    Hát az őssejtes műtétre tényleg várni kell még.  Sajnos a combjaim már híznak-híznak, és a melleim korátsem olyan arányban, éppen megteltek az elején és azóta max stagnál.   Nem szeretnék nagyobb combokat. De a kúrát csak végigcsinálom!

    előzmény:
    Klaudia85 (8898)
    2007-01-28  19:14
  3. 2007. január 28. 19:348901.
    Ha tehetném én is jelentkeznék!!!  
    előzmény:
    Stella73 (8899)
    2007-01-28  19:29
  4. 2007. január 28. 19:318900.

    Sziasztok lányok, már régóta szeretném  elkezdeni a kúrát, csak még hiányzik a BB tabl. +krém és az UH készülék.Valamelyikőtök meg tudná mondani-a 8444-es hsz. miatt kérdezem, hogy mennyivel jobb a 26 ezer Ft-os gép, mint a Sonic Skin ZC 968 M?
    Az olcsóbb is van olyan jó?
                    Sok pénzem nincs, légyszi írjátok meg, h. jelenleg honnan érdemes megrendelni a BB krémet és tablettát és persze az UH gépet. Van most akció?Még soha nem rendeltem neten keresztül és régebben olvastam a fórumon, h. banki átutalással olcsóbb.
               Ha valaki rendelt már így, kérem írja meg mi a módja!?
                                                Előre is köszönöm és mindenkinek sok sikert!!
                          

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2007. január 28. 19:298899.
    Jelentkeznék kísérleti nyuszinak....bár lehet, hogy párom lilahajat kapna az ötlettől. Sőt, tuti. Ő a mellnövelő vitaminjaimon is csak mosolyog, és nem érti, hisz neki így is jó vagyok. Amúgy asszem egy picit nőttem. Pedig még csak az első adag KK-nál és lenmagolaj kapszulánál tartok, és 4 napja kenegetem Aromaxszal. Létezhet ez, vagy csak képzelődöm? Mondjuk párom is úgy látta (érezte, stb....)
    előzmény:
    Klaudia85 (8898)
    2007-01-28  19:14
  6. 2007. január 28. 19:148898.

    Sziasztok!    

    Azt hiszem ezzel még várni kell egy kicsit, de nagyon ígéretesen hangzik - EZT MINDEN, NAGYOBB KEBLEKRE VÁGYÓ NŐ FELTÉTLENÜL OLVASSA EL: 

      Mellnagyobbítás őssejtekkel   

    "Régi álom válhat valóra, ha beigazolódik a japán kutatócsoport állítása: "természetes úton" formálhatók a nők keblei.

    Japán orvosok olyan eljárást fejlesztettek ki, amelyben a páciensek saját zsírszövetét és őssejtjeit ültethetik be mellükbe. A kutatók reményei szerint az eljárás a mesterséges, sós vízzel vagy szilikonnal töltött "protézisek" alternatívája lehet.

    Korábban is történtek már kísérletek arra, hogy a mellek méretét zsírral növeljék, ám az a tény, hogy a zsírszövet egy része egy idő után - a nem kielégítő vérellátás miatt - elhal, és megkeményedett csomók alakulnak ki, érthetően elriasztotta a klienseket.

    Az őssejtek segítségével azonban kialakulhatnak a zsírszövet táplálásához szükséges új vérerek - állítják a Tokiói Egyetem szakértői.

    További akadály ugyan a kívánt zsírszövet mennyisége, ám a legtöbb páciens nem tiltakozik az ellen, hogy fogyókúrás szempontból érzékeny területekről, azaz a has, a combok és a fenék tájékáról kívánatosabb helyre helyezzék a zsírszövetet.  

    A Dr. Kotaro Yoshimura vezette kutatócsoport által kifejlesztett eljárás során a leszívott zsírszövetben megnövelik az őssejtek arányát; ráadásul olyan őssejtekkel gazdagítva azt, amelyek képesek új zsírsejtek termelésére is. Az így "felpumpált" zsírszövet már készen is áll a beültetésre.

    A nők saját szöveteinek felhasználása ráadásul azzal az előnnyel jár, hogy az immunrendszer valószínűleg nem löki ki a szervezetből az új szövetet. Ráadásul a mesterséges implantátumokat rendszerint egy idő után el kell távolítani, a páciens biztonsága érdekében.

    A japán kutatók az elmúlt hónapban hajtották végre az első ilyen operációt, és remélik, hogy a következő hónapokban több tucat hasonló beavatkozást végezhetnek majd el.   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_437387
    Torolt_felhasznalo_437387
    2007. január 28. 14:348897.
    Na beszereztem a lenmagpelyhet,220Ft volt ha vkit érdekel 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. január 28. 13:538896.

    Igen, nekem is ez a gondom, hogy rengeteg méregtelenítő kúrát írnak, ajánlanak, de jó lenne valamilyen természetes, gyógynövényes-gyógyteás módszer...

    Kértem diabló13-at, hogy javasoljon nekünk valamilyen jó módszert, szerintem hamarosan leírja, ha lesz egy csöpp ideje.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_428031 (8894)
    2007-01-28  12:43
  9. 2007. január 28. 13:488895.

        Pedig az egy SZUPERJÓ Herbária-bolt volt!

    Az eladónő igyekezett mindent beszerezni, amit kértek tőle a Vevők...

    Jó, hogy beírtad a topicra, akkor ezt a boltot nem keressük.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_428031 (8893)
    2007-01-28  12:42
  10. Torolt_felhasznalo_428031
    Torolt_felhasznalo_428031
    2007. január 28. 12:438894.
    Esetleg lesznek tippek felrakva vhova a méregtelenítési lehetőségekről, mert olyan sok féle van, fogalmam sincs, melyik lenne a mellnövesztéshez a legjobb  ??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_428031
    Torolt_felhasznalo_428031
    2007. január 28. 12:428893.

    Sziasztok!

    Sajnos a Batthyány téri Spar csarnok felső emeletén lévő Herbária bolt már megszűnt, feleslegesen ne utazgassatok, én itt lakok a csarnok mögött...  Csak gondoltam szólok! 

    előzmény:
    akaba777 (8887)
    2007-01-27  15:02
  12. Torolt_felhasznalo_189920
    Torolt_felhasznalo_189920
    2007. január 27. 22:428892.
    Én vállalom, hogy méregtelenítek a kúra előtt!
    előzmény:
    akaba777 (8886)
    2007-01-27  14:38
  13. Torolt_felhasznalo_189920
    Torolt_felhasznalo_189920
    2007. január 27. 22:418891.
    Természetesen lemérem és mindenről tájékoztatlak Benneteket! Bár még pár hét hátra van a kezdetig, de ígérem beszámolok!
    Ha jól emléxem a görögszénamag elősegíti a hízást, legalábbis írták páran?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848194 (8885)
    2007-01-27  13:09
  14. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 27. 19:148890.

    Kedves Akaba777!

    Megneztem es el is mentettem az oldalt mivel nagyon hasznos dolgok vannak ott.Koszi! 

    előzmény:
    akaba777 (8888)
    2007-01-27  15:27
  15. 2007. január 27. 16:288889.
    Quinta Taglia tablettáról és mellhabról nincsenek új tapasztalatok????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2007. január 27. 15:278888.

    Sőt, van nekünk egy gyógynövény-szakértő topictagunk is : Kika!

    Fordulj hozzá bizalommal, ha valamelyik gyógynövény latin- vagy külföldi neveit szeretnéd tudni, nagyon szívesen segít!

    Nagyon jó leírásai is vannak, a Képtárunk oldalain sok leírást ő készített a gyógynövényekről, lenmagról, szójalecitinről.

    >>> http://www.kep.tar.hu/mellnoveles

    Ő gondozza a Táblázatunkat is!  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_388666 (8882)
    2007-01-27  11:45
  17. 2007. január 27. 15:028887.

    Dicha!

    Én összesen 2 tégely Bioclinicás krémet vásároltam annakidején (2004.május) és azt egyszerűen kézzel masszíroztam be zuhanyozás után, naponta 2x... (Ha nem felejtettem el.)

    Akkoriban még hírét sem hallottam az ultrahangos masszírozónak. Már régóta ment a topicunk, mikor egyszer (2005.) Pompom jött a hírrel az ultrahangos masszírozóról, hogy ő pár hete használja Bust Forming szettel és több cm-t nőttek a mellei!
    Na, ezután néztünk utána az UH-masszírozónak és azóta használják a lányok a mellnövelésben.

    A Bioclinicás krémhez azt is hozzá kell tennem, hogy sok lány használta, de eddig jelentős eredményt rajtam kívül senkinek nem sikert elérni vele... Sajnos!
    Volt, aki 9 tégellyel is megvett, "teltebb" eredménynél nem ért el többet...

    Persze, lehetséges, hogy voltak olyanok, akiknek hasonlóan fantasztikus növekedést okozott a Bioclinicás krém, mint nekem, csak éppen nem tartják fontosnak, hogy a tapasztalataikat megosszák másokkal?...

    A Bioclinicás krémet több HERBÁRIA boltban meg lehet venni személyesen is :
    - Váci úti TESCO Herbária gyógynövényboltjában
    - budaörsi TESCO Herbária gyógynövényboltjában
    - Batthyány téri SPAR épület Herbária gyógynövényboltjában

    Most hirtelen ezek jutottak eszembe, de biztosan kapható más Herbária boltban is, érdemes telefonon érdeklődni a boltokban.

    FONTOS : mindenütt 6500Ft/50ml az ára, ennél drágábban nem szabad megvenni.
    (Hallottunk egy szegedi boltról, ahol drágábban adják.)

    Utóbbi időben néhány lány arról panaszkodott, hogy az újonnan vásárolt Bioclinicás krémjük illatban és hatásában nem hasonlít arra, amit előtte vettek!

    Dicha!

    Ha neked már 1x a Bioclinicás krém bevált, akkor érdemes lenne azzal próbálkoznod!!!!!!
    Lehet, hogy drágább, de ha abból kevesebb lenne a számodra hatásos, akkor még mindig olcsóbban úsznád meg a kúrát, mintha az olcsóbb készítményeket használnád sokáig, netán eredmény nélkül.

    A "drágább" sokszor az "olcsóbb" megoldás!  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848194 (8880)
    2007-01-27  09:56
  18. 2007. január 27. 14:388886.

    Én is nagyon várom diablo13 javaslatát a helyes méregtelenítő kúráról!

    Megígérte, hogy a fogamzásgátló tablettákról is írni fog, amint lesz egy kis ideje, ez is nagyon izgalmas téma és sokakat érdekel.

    Lányok, én diablo13 leírásából azt látom, hogy a méregtelenítő kúrát be kellene vennünk a mellnövelő kúrába, nagyon fontos lenne ezzel kezdeni!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848194 (8881)
    2007-01-27  10:40
  19. Torolt_felhasznalo_848194
    Torolt_felhasznalo_848194
    2007. január 27. 13:098885.

    Az hogy melyik módszer fog Neked beválni, sajnos nem tudnám megmondani, többször is beszélték itt a lányok, hogy mindenkinek más. De a görögszénamagot szerintem mindenképpen alkalmazd, a hsz-ek alapján ez az egyik leghatásosabb, és egyéb jótékony hatásai is vannak pl. ciklusra, idegrendszerre.

    ne felejtsd el a kúra előtt lemérni a mellbőséged és a mell alatti körkerületed különbségét, hogy utána ehhez tudd viszonyítani a változást, és nekünk is be tudjál számolni a csodálatos, szám szerű növekedésről!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189920 (8883)
    2007-01-27  13:00
  20. Torolt_felhasznalo_848194
    Torolt_felhasznalo_848194
    2007. január 27. 13:028884.
    Most kaptam meg a görögszéna csírát, egész jó! mindenkinek ajánlom aki nem bírja lenyomni a torkán a teát. Valaki meg tudná mondani mennyit lehet/kell ebből megenni naponta? amikor a görögszénamag teánál a magokat is megeszitek, az mekkora mennyiség?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_189920
    Torolt_felhasznalo_189920
    2007. január 27. 13:008883.
    Sziasztok!

    Teljesen új hozzászóló vagyok! Már régóta foglalkoztat a természetes mellnagyobbítás témája, (elég kis méretűekel áldott meg a természet), de nem szeretnék idegen anyagot a testembe rakatni, nem beszélve arról, hogy rendkívül drága.
    Nos, az ERDIC tablettát fontolgattam, de sok volt a negatív kritikia vele kapcsolatban, így addig-addig keresgéltem mígnem megtaláltam ezt a topicot!
    Olvastam pár 100 hsz-t és elhatároztam, hogy belefogok egy kúrba; 2 fajtát tartok szimpatikusnak az eddigiek alapján.
    Ti, mint szakavatottak a témában, melyiket ajánlanátok inkább, talán segít, hogy 21 éves vagyok és 75A-s melltartót hordok, szeretném ha B-sre nőne a méretem ?!
    1. BB kapszula és krém+KK+infralámpa (UH helyett)
    2. varázs3-as+infralámpa(+ görögszénamag)?

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Üdvözlettel: Dóri

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 27. 11:458882.
    En is nagyon orultem mikor megtalaltam ezt az oldalt.Foleg mikor lattam,hogy nem csak magyarul vannak leirva a nevek!Ezt is kerestem. 
    előzmény:
    akaba777 (8876)
    2007-01-27  00:46
  23. Torolt_felhasznalo_848194
    Torolt_felhasznalo_848194
    2007. január 27. 10:408881.

    Ez a leghasznosabb topik az egész világon!!!     Nem csak a mellformálással, hanem az egészséges életmód összes területével kapcsolatban itt tájékozódok!
    Engem is érdekelne hogyan kell méregteleníteni! pl. van valakinek véleménye a forever livinges tisztító kúráról?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_848194
    Torolt_felhasznalo_848194
    2007. január 27. 09:568880.

    fú, köszi akaba és Szibita! a sunfleur tubusán egyáltalán nem olvasható ez a csábító leírás... az is igaz lehet, hogy ha nem elég rugalmas a bőr, akár csíkok is keletkezhetnek rajta a növekedéstől.

    akkor mostmár végképp nem tudom, hogy az aromax-sunfleur párost vagy a bioclinika-t használjam!   a bioclinika ellen szól hogy jóval drágább és utána kell járni (pontos helyet nem tud véletlenül vki, hol lehet kapni?) viszont több hatóanyagot tartalmaz elvileg, és amikor használtam egész jó volt. akaba, Te meddig használtad a bioclinikát és uh masszírózóval-e? köszi!  

    Szibita, nekem is szokott lenni viszketés! szerintem száraz lehet a bőr és húzódik. de hát elvileg erre lenne jó a sok krém amit magunkra kenünk...  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2007. január 27. 01:288879.

    Kedves diablo13!

    Megint csupa fontos és új információval lettünk gazdagabbak!
    Erről sem tudtunk eddig, hogy méregteleníteni kellene egy ilyen kúra előtt - a leírásodból nagyon jól érthető, hogy ez fontos lenne.

    Nekem máris megvan a következő kérdésem hozzád : HOGYAN méregtelenítsünk???? Mivel és meddig?
    (Én még eddig soha nem csináltam ilyet, fogalmam sincs, hogyan kellene nekikezdeni?)

    Van erre valamilyen természetes módszer, vagy egyszerűbb hashajtót, vízhajtót beszedni?...
    Azt hiszem van erre valamilyen gyógytea... ???

    Ha lesz egy kis időd, légyszíves ebben segíts nekünk!  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. 2007. január 27. 01:188878.

    ...folytatás...

    Visszatérve a fitoösztrogénekhez : a megfelelő bélflóra kialakítását elősegítő bármely módszer nem a vegyület beépülését segíti elő a sejtekbe - csak lehetőséget teremt hasznos, felszívódásra alkalmas vegyületté alakítani, jobbak lesznek a felszívódási viszonyok.

    Aztán az is fontos, hogy számtalan kedvező hatása közül kinél melyik észlelhető láthatóan - ez már genetika, hiszen az anyagcsere is öröklődő nagy részben, csak segíthetünk és ronthatunk rajta (pl. bizonyos enzimek a gyomorban, bélben, hasnyálmirigyben, májban ... stb. örökletesen akár kevesebbek is lehetnek, vagy egyik-másik hiányozhat is).

    Ezért nincs semmiből mindenkire általánosan igaz mennyiség, amikor gyógyszerekből vagy akár vitaminokból vagy gyógynövényekből mondunk egy hozzávetőleges minimum - maximum dósist ez az átlagra igaz, de lehet, hogy valakinek már sokkal kevesebb is elég ( akkor pedig túladagolás, sok mellékhatás is létrejöhet) - míg másnál az előírt adag sokszorosa használna csak - és lehet, hogy semmilyen mellékhatása sincs.)

    Erre mondom, hogy 2 egyforma szervezet nincs, mindenki másképp reagál mindenre - sőt, más szituációban u.az is másképpen. Itt sokat számít az is, hogy mit, mivel és mennyit viszünk be - kölcsönhatásokra, versengésekre is számítani kell.  

     ===========================================  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  27. 2007. január 27. 01:178877.

    Nagyon érdekes levelet kaptam megint diablo13-tól, szerintem mindenkit érdekelni fog, idemásolom :

    ==========================================

    Néhány tanács a táplálékkiegészítőkhöz, ilyen a fitoösztrogént tartalmazó tea, tbl. stb.

    Mielőtt valamilyen hasznos anyagot be szeretnénk építeni a szervezetünkbe, előtte tanácsos méregtelenítést tartani (fogyó holdnál) - hogy megfelelő feltételeket teremtsünk mind a felszívódáshoz a bélben, mind az erekben, hogy eljusson oda, ahova szeretnénk, mind a sejtközötti terekben, aminek az összetétele, koncentrációja nagyrészben meghatározza, hogy mi juthat be- ill. ki a sejtből.

    Aztán az megint más kérdés, hogy a szervezet melyik részén hol van megfelelő receptor a vegyületek kötődéséhez, és hogy ezután az mit is fog kiváltani.
    Fontos a méregtelenítés a májban is egyes vegyületek hatékony formába való átalakításához ill. hatástalanításához a lebomlás folyamán. Aztán a vese - tudod, a kiválasztásnál játszik fontos szerepet.

    Méregtelenítésnél sokkal fontosabb a bő folyadékbevitel (bár mindig lényeges persze), mint a beépülésnél, hiszen a salakanyagok nem tudnának kiürülni. Ezt úgy képzeld el, hogy egy lassan csörgedező patak folyamatosan lerakja a hordalékát, míg egy sebes folyó viszi tovább, és tovább - míg az óceánba nem kerül. (a vese és epekőképződésnél is elsőrendű szerepe van a pangásnak, vagyis a követ okozó anyagok besűrüsödésének, koncentrációnövekedésének).

    Mégegy fontos dolog - a fogyókúra és méregtelenítés összefüggése : a méreganyagok nagy része a zsírszövetben tárolódik, tehát erélyes fogyókúránál hirtelen sok méreganyag kerül a keringésba - ezt muszáj eltávolítani, mert különben a méregtől függően bármely szervben problémát okozhat - akár az idegrendszerben, ha olyan anyag, ami ott koncentrálódik (ezért is ideges, feszült és fáj a feje, álmatlan sok fogyókúrázó ) - de ez csak egy példa, mert az adott vegyülettől és  koncentrációjától függ.

    Szóval a méregtelenítés utáni állapot sokkal jobb feltételeket teremt a táplálékkiegészítők felszívódásához a bélben ( nem is beszélve róla, hogy az immunsejtek nagy része is a bélbolyhokban van, aztán így a most már normál bélflóra jobban tudja segíteni az emésztést, jobban hozzáférhetőek a tápanyagok az emésztőenzimek számára ... stb. - és az emésztés, felszívódás után nagyobb az esély a most már jobb keringés segítségével a megfelelő helyre juttatni a különböző vegyületeket (növekedő holdnál) .... nem folytatom, a többit már úgyis érted.

    ...folyt....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  28. 2007. január 27. 00:468876.
    Nagyon jó összeállítás a növényekről!  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_388666 (8874)
    2007-01-27  00:00
  29. 2007. január 27. 00:408875.

    Takinéni!

    Hű, de örülök, akkor csak félreértettelek!  

    A vitaminokról is írt nekünk múltkor diablo13 (8864.), azt olvasd el feltétlenűl!!!!

    A szükséges vitaminok benne vannak a BB-kapszulában!!!
    Nem kell mellé szedni pótlólag, mert van benne többféle B-vitamin, meg más vitaminok is.

    Éppen diabló13 hozzászólásából jöttem rá, hogy PONT AZÉRT tett a BB-gyártó vitaminokat a fitoösztrogének mellé, hogy kellően ideális környezetet biztosítson a beépüléshez.

    Ezt idáig nem értettük, még bosszankodtunk is rajta, hogy miért volt erre szükség?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636750 (8872)
    2007-01-26  21:58
  30. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 27. 00:008874.

    Itt van a cime,majnem elfelejtettem!  

    http://silence.freeblog.hu/archives/20 06/05/06/Gyogynovenyek/

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 26. 23:598873.

    Hellosztok Lanyok!

    Talaltam valami erdekeset a mellnovesztessel kapcsolatba!Nezzetek meg ha erdekel!Mindenkinek sok sikert kivanok! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. Torolt_felhasznalo_636750
    Torolt_felhasznalo_636750
    2007. január 26. 21:588872.

    Szia akaba!

    Nem, nem hagyom abba!   Bár tényleg úgy tűnhetett a hsz-omból. Ha az ember belekezdett valamibe, csinálja végig, különben soha nem tudjuk meg az eredményt!   Egyébként a görögszéna hiányzik, sokkal jobban éreztem magam tőle, nem tudom megmagyarázni, de jobb a hangulatom és nyugodtabb vagyok amikor rendszeresen iszom. Nem beszélve arról, hogy a mensi egyáltalán nem visel meg, mióta iszom.  Egyébként azt gondolom, hogy a stresszelés miatt feszül be az ember méhe, és azért fájhat nagyon a vérzés alatt a hasunk. Többek közzött. De holnap szánok rá annyi időt, és elmegyek venni. A lenmagpelyhet meg szeretem. Mindenkinek ajánlom ezeket!  Akkor lehet, hogy az Aromaxot sem adom fel, ha ez átmeneti dolog!  

    Tehát gyerünk-gyerünk tovább!  

    A BB kapszuláról nincs olyan táblázata valakinek, hogy milyen vitamin milyen %-ban fedezi a napi szükségletet? Nem tölteném akkor az időt a kiszámolásával.   Csakhogy lehet-e valamit mellé még és mit szedni. Télen szoktam nagy vitaminkúrákat tartani.

     

     

    előzmény:
    akaba777 (8871)
    2007-01-26  20:15
  33. 2007. január 26. 20:158871.

    Kedves Takinéni!

    Nagyon sajnálom, hogy szép lassan mindennel felhagytál...  

    Hátha azért majd később (ha jobb anyagi körülményeid lesznek) újra nekiállsz!

    Igazán, itt mi a lehető legolcsóbb termékeket igyekszünk összegyűjteni, ha jól megnézed a többi mellnövelő készítmény ezeknél jóval drágább.

    Másoknál is előfordult, hogy az Aromax apró kis kiütéseket okozott, de úgy tapasztalták, hogyha tovább használták az olajat, akkor ez a kellemetlenség eltűnt és utána nem jelentkezett többet. (Ez valami átmeneti dolog lehet.)

    Na, nem akarlak semmire sem rábeszélni, te tudod a legjobban eldönteni, hogy NEKED mi a legjobb.  

    Azért időnként nézz be hozzánk beszélgetni!  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636750 (8870)
    2007-01-26  16:39
  34. Torolt_felhasznalo_636750
    Torolt_felhasznalo_636750
    2007. január 26. 16:398870.

    Sziasztok!

    Gondoltam, adok egy rövid helyzetjelentést, hogy állok. December 4-e óta használom a BB kapszulát, krémet, KK kapszulát, Aromaxot, lenmagpelyhet, görögszénát. Aztán elhagytam a KK-t, és lecseréltem szójalecitin kapszulára, mert a KK-ról úgy sejtettem, hízlal. Aztán az Aromaxtól kiütéses lettem, abbahagytam. Aztán a BB krémet hagytam abba, mert azt mondta valaki, hogy csak a 2. doboz kapszulától kezdve hatásos. Aztán egy hete elfogyott a görögszénám és a kezdeti duzzadásnak vége lett. Úgy sejtem, ennek a BB-nek nem sok hatása van. Vagy legalábbis rám nézve.   Tudom, hogy 4-6 hónap kell, mire jelentkezik az állítólagos hatás, de a többi cucctól már rögtön volt valami változás, és ettől a drágaságtól meg miért pont hónapok kellenek? Addigra jó sok pénz rákölt az ember. Mondjuk nem is vártam túl sokat. Azért remélem, nektek beválik majd.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2007. január 26. 14:288869.

      Nem is vettem kritikának!

    Sokféle terméket árulnak, ezért volt, hogy én egy szójalecitin-táblázatban összefoglaltam, hogy melyikben mennyi a hatóanyag, melyikben hány db a kapszula, melyik mennyibe kerül, melyik a legjobb vétel...

    Ezért is ajánlom mindenkinek (én is azt veszem a gyerekeimnek) a Vitamin Station LECITHIN kapszuláját. Ez 1200mg/kapszula, éppen a napi adag! És ehhez képest a legjobb az ára.

    ========================================

    Mielőtt megjönne a vérzésem, nekem is előtte pár nappal "fájdalmasan" feszül a mellem... Nem olyan egetverő fájdalom ez, inkább csak "érzem", hogy feszül, megduzzad!

    Nem biztos, hogy ezt mindenkinek egyformán érezni kellene, mert nem vagyunk egyformák, a fájdalom-küszöbe is mindenkinek más-más.

     

    előzmény:
    Szibita (8866)
    2007-01-26  11:46
  36. 2007. január 26. 13:518868.

    Múltkoriban nyomozgattam kicsit, hogy vajon gyógynövényboltokban nem-e lehetne megvásárolni a BB-krémet személyesen (ez sok lány problémája)...

    Felfedeztem egy boltok Bp.-en :

    Gyógynövény Szaküzlet
    VI. Király utca 80.
    Tel.: 321-0975

    Itt időnként kapható személyesen a BB-krém (5800Ft/doboz)  

    Ez azért elég drága ahhoz képest, hogy 3750Ft/doboz az ára, postai utánvéttel is (+1200Ft) csak 4950Ft, bankszámlás befizetéssel (+500Ft) meg csak 4250Ft...

    Azért én erős túlzásnak tartok 1 tégely krémen +2000Ft hasznot!!!

    Mindegy, ez csak az én véleményem, döntse el mindenki saját maga : én megadtam a bolt címét, elérhetőségét, hátha valakinek így is jó...

    ========================================

    Ja, a postával nekem is naponta harcaim vannak!  

    Múltkor már nálam is elszakadt a cérna, mikor valaki "postán maradó" csomagot kért és egyszerűen a postán nem voltak hajlandóak a NEVE szerint megkeresni a csomagját!

    Kipróbáltam, tényleg úgy volt : Postáshölgy velem sem állt szóba, ő NÉV szerint nem tud keresni, passz!...

    Na, másnap felhívtam a postahivatal Vezetőjét és udvariasan megkérdeztem : ugyanmár, azért a +1600Ft-ért, amit a posta elkér az utánvételes kézbesítésért (ráadásul még kézbesíteni sem kell, mert odamegy érte a címzett!) még mit kellene csinálnunk???... Vajon a Posta szivességet tesz, vagy a pénzünkért netán szolgáltat?... Hogyan lehetséges, hogy egy küldeményt nem tudnak a címzett NEVE után megkeresni (nem is próbálják!)...

    Kiderült, hogy a címzett a "csomagos" ablaknál kérdezett, pedig a másik ablaknál kellett volna (ezt neki senki nem mondta meg ott a postán) és napokon keresztül hagyták, hogy fölöslegesen járkáljon.

    Mit tesz Isten?... Felhívtam a másik helyiség ügyintézőjét és a címzett nevét bediktálva 10 mp múlva megtalálta a küldeményt!!!!!  

    ENNYIRE SEM képesek, hogy közöljék az ügyféllel : a küldeményét a másik ablaknál keresse???!!!!!  

    Igen, a Postától én is ki vagyok akadva...

    De a másik alternatíva (Futárszolgálat) még kellemetlenebb lenne :
    - 9-16 óra között bármikor mehetnek (ki az, aki állandóan otthon ül?)
    - nem hajlandóak előre értesíteni a címzettet
    - ha nincs otthon a címzett, utána még 1x próbálkoznak, további kivitelt pedig csak újabb díj ellenében...

    Na, ennél még mindig jobb a posta.  

     

    előzmény:
    Szibita (8867)
    2007-01-26  11:52
  37. 2007. január 26. 11:528867.

    Egyébként BB krémet nem lehet kapni csak web áruházakból?

    (Én az egyik web lapról rendeltem a BB kapszulához adták ajándékba egész pontosan)

    Csak azért kérdem, mert mintha azt olvastam volna itt, h pl Bioclinikás gélt azt lehet venni csak úgy az utcáról bemenve boltokban is.

    A Magyar Postát meg útálom....(bocs az összes postástól  &nbsp, a múltkor pl nem dobtak be értesítőt, h megjött a csomag, szóval tök sokár kaptam meg Szóval nekem egyszerűbb lenne valami mezei boltban megvenni, ha van arra is lehetőség.

    Tudtok mondani ilyet?

    előzmény:
    Szibita (8866)
    2007-01-26  11:46
  38. 2007. január 26. 11:468866.

     Köszi, Akaba! 

    Egyébként nem Téged kritizáltalak ezzel a megjegyzésemmel, hanem a Vita Med-et, hogy ők csak 750mg/nap-ot írtak a dobozra, mint ajánlott mennyiség. 

    Tudom, hogy Te elég pontosan utánnajártál ezeknek a dolgoknak, plussz elég sok ember tapasztalata egyesül nálad úgymond. Ami nagyon jó    Azért is merek ennyit kérdezni.

    Most is van egy új kérdésem is:

    Arról mi a véleményed, hogy mondjuk valaki úgy használja a (BB kapszula, szójalecitin kapszula, lenmagkapszula és/vagy pehely, görögszéna tea mellett) a krémeket, hogy:

    reggel:BB krém

    délben:Sunfleur

    este pedig: aromax?

    Csak azért kérdezem, mert amikor BB-vel is kenekedek, akkor mintha jobb lenne a hatás.Persze ebben még nem vagyok egész biztos, mivel még csak január 11-én kezdtem el igazán az intenzívebb kúrát.Szóval egyelőre csak minimális hatást látok. (oldal irányban mintha gömbölyödtek volna valamicskét)Remélem nemcsak beképzelem azt a minimálisat meg.

    És még egy érdekesség:

    Olyan furi, hogy itt mindenki arról számol be, hogy amikor elkezd nőni a melle, akkor fáj. Nekem egyelőre nincs semmi fájdalom, viszont viszket  Igaz, visszagondolok, úgy emlékszem, hogy nekem serdülőkori növekedésénél sem fájt, hanem akkor is viszketett ezerrel.Az emlékezetemben így él a dolog.Mondjuk nekem mensikor sem szokott sem fájni, sem megduzzadni túlságosan.

    előzmény:
    akaba777 (8865)
    2007-01-26  11:01
  39. 2007. január 26. 11:018865.

    A szójalecitinnek is igyekeztem alaposan utánakeresni a neten és testépítős weboldalakon találtam rá információt, hogy a napi 1200mg bevitel az ajánlott belőle.
    Testépítősök is szedik, hogy a fehérjék és egyéb tápanyagaik beépülését elősegítsék a szójalecitinnel.

    Egyébként azt olvastam róla, hogy nem lehet túladagolni, a szójalecitinből kivételesen akármennyit is szedhetünk.
    (Orvosi oldalakon olvastam erről.)
    Fantasztikusan jókat írnak róla, számtalan hasznos hatása van a szervezetünkre.

     

    előzmény:
    Szibita (8862)
    2007-01-26  09:08
  40. 2007. január 26. 10:538864.

    Dicha!

    Az AROMAX mellkondicionáló olajnak nagyon hatékony mellfeszesítő hatása van, ezt leginkább a geránium-olajnak köszönheti.

    A Sunfleur balzsamban a mellnövekedést okozó hatóanyag a Kigelia Afrikana növény kivonata (ez a fő hatóanyag a Bioclinicás krémben is!)

    Lehet, hogy a leírásukban és az összetételükben nem látsz semmi rendkivülit, de a lányok eddigi tapasztalataira azért lehet építeni.

    Érdekes felfedezésünk, hogy a két készítmény külön-külön használva senkinél nem okozott mellnövekedést, de a Varázsnégyesben (ill. Varázshármasban) EGYÜTT használva nagyon hatékonyak.

    Kipróbálták nálunk a lányok összekeverve, együtt használni, úgy hatástalan volt, de "este egyik, reggel másik" módszerrel szinte mindenkinél 2-3 hét használat után teltebb, keményebb, +1-3 cm növekedések mutatkoztak...

    "... Amikor a bioclinica krémet használtam, az égvilágon semmilyen fitoösztrogént nem vettem magamhoz, mégis kerekebb, keményebb lett és feljebb emelkedett a cicim...."

    A Bioclinicás krém is a benne levő fitoösztrogénektől hatásos mellnövelőkrém! Aloe, zsurló, komló, Kigelia Afrikana, aktív protein és biobustil hatóanyagai vannak.

    Nem tudom, mennyi ideig használtad a Bioclinicás krémet, de ha hatásosnak bizonyult nálad, akkor én a helyedben mindenképpen folytatnám a kúrát!!!! Lehet, hogy tovább kellett volna használnod, míg több hatóanyag tudott volna beépülni és a hatás is tartós maradna.

    Érdekes tapasztalata a lányoknak (és nekem is), hogy a Bioclinica használata után megnőtt melleimen amikor más készítményt kezdtem használni, akkor kezdett csökkenni a méret!!!!!!!
    Én egyszer kipróbáltam a Sunfleur balzsamot.
    Még aznap tapasztaltam, hogy csökkent a melleim keménysége, mintha kezdene visszamenni... Na, többet nem mertem semmilyen más készítményt próbálgatni, testápolót sem használok! Szerencsére a melleim nagysága nem változott, ez az 1 krémezés nem csökkentette a hatást.

    De többek beírták, hogy a Bioclinica krém használata után elért 3-4 cm eltűnt, mikor átálltak a Sunfleur vagy más készítmény használatára.

    Lehet, hogy nálad is valami hasonló miatt múlt el a hatás.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848194 (8861)
    2007-01-26  08:29
  41. 2007. január 26. 09:158863.

     Kedves Dicha! 

    Kondicionál, ápol, ergo feszesít   

    Szerintem ezek a készítmények tényleg nem növelnek egyébként. Azonban, ha belegondolsz a növekedést, amit remélhetőleg el fogunk érni az egyéb fitoösztrogénes cuccokkal, le kell tudnia követnie a bőrnek is. Szóval nem árt, ha rugalmasabb, stb.Ilyen hatása azonban mindenképpen van.

    Mint fentebb már írtam kondicionálás, ápolás egyenlő a feszesítéssel ám  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848194 (8861)
    2007-01-26  08:29
  42. 2007. január 26. 09:088862.

    Sziasztok!Szia Akaba!

    Őszintén szólva én eddig is szedtem a kapszulát is Mindent a siker érdekében jelmondattal

    Viszont most jöttem rá tegnap, hogy szójalecitinből viszont kevesebbet szedek, mint kéne. Ugye 1200mg a napi ideális mennyiség, azt írtátok?

    Mivel az volt ráírva az enyém dobozára, 750 mg-os és abból napi kettőt szedtem, azt gondoltam, hogy király a dolog.

    Viszont most vettem észre, hogy kicsit félrevezetően írták rá a dobozra, mert a napi kettő tartalmaz 750 mg-ot, ott van az is a táblázat felett, csak afelett elsiklott eddig a figylemem sajnos...

    Mondjuk a doboz szerint elég a napi kettő egyébként..Bár gondolom azt alapesetre írják és nem akkor, ha valaki mellnövelés céljából szedi.Jól gondolom, Akaba?

     

    előzmény:
    akaba777 (8858)
    2007-01-25  14:04
  43. Torolt_felhasznalo_848194
    Torolt_felhasznalo_848194
    2007. január 26. 08:298861.

    köszi de egy csomót olvastam erről is és sokan panaszkodnak hogy nem sikerül a csíráztatás! ahogy magamat ismerem, az ő táborukat bővíteném! ráadásul én naponta maximum 1 alkalommal tudnék foglalkozni vele, de egy csomószor egyáltalán nem is megyek haza... akkor le is mondhatok a csírákról, mert ha ilyen kevés ideig állnak ell, 2 naponta kellene vennem őket  

    Lenne még egy kérdésem: tegnap megnéztem az aromax olajat és a sunfleurt is a rossmannban, hát nem tudom, mindkettő azt írja, hogy bőrkondicionáló hatása van, szó sincs mellnövelésről de még mellfeszesítésről sem, csak bőrápolásról!!! Az összetevőknél sem ismertem fel semmilyen csodaszert, viszont a sunfleur-ben van triglicerid   Semmi bajom a bőrömmel, tehát ezeket nem fogom megvenni! hacsak nem a leírásban fogalmaznak óvatopsan, és mégis van hatásuk. nem tudom Nálatok akik használják ezeket, milyen a hatásuk? Amikor a bioclinica krémet használtam, az égvilágon semmilyen fitoösztrogént nem vettem magamhoz, mégis kerekebb, keményebb lett és feljebb emelkedett a cicim.  És nem bőrápoló hatása volt! amikor abbahagytam sajnos pár hét múlva összeesett  Asszem visszatérek hozzá...

    előzmény:
    akaba777 (8860)
    2007-01-25  15:09
  44. 2007. január 25. 15:098860.

    Dicha!

    Te is könnyen csíráztathatsz otthon!

    Gyógynövényboltokban, bioboltokban olcsón kapható csíráztató-tál (emeletes, műanyagból kb. 700Ft).
    3 emeletén akár különböző magokat is csíráztathatsz.
    A legalsóba vízet kell rakni, hogy állandó párát adjon az edény emeletein levő csírázó magoknak. (Mint egy kis komplett üvegház.)

    Ugyanott vehetsz csíráztatnivaló magvakat is.

    Pár nap alatt friss csíráid lesznek, csak naponta 2-4 alkalommal kell átöblíteni a magokat és cserélni a vízet az alsó tálban.
    Ez kb. 1 perc munka.

    Többen csíráztattak már görögszénamagot, de sok fitoösztrogén van még a vöröshere-csírában is.

    A hozzánk közeli Bioboltban láttam dobozokban megvehető különböző csírákat, de szerintem az sokkal jobb (frissebb) lehet, ami otthon nő a saját tálamban.

    A hűtőben 2-3 napig tartható maximum, ezt még nem próbáltam, mert nálunk mindig elfogy a csíráztatótálból (aki elmegy a tál mellett, az mindig belemarkol).  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_848194 (8859)
    2007-01-25  14:44
  45. Torolt_felhasznalo_848194
    Torolt_felhasznalo_848194
    2007. január 25. 14:448859.

    Sziasztok, régebben írta valaki hogy a csírákban is sok hatóanyag van, azt is érdemes lenne kipróbálni. Na én utánanéztem és baromi jókat írnak róla! A görögszénamagot is lehet csíráztatni, és állítólag így többszázszorosára nö benne a tápanyag mint az eredeti magban. Szombaton kapok görögszéna csírát, kipróbálom! de ha valaki tud valami infót erről, az írjon! pl. kiváncsi lennék meddig lehet a csírát eltartani hűtőben, és hogy milyen mennyiséget lehet/kell belőle naponta megenni.

    Fogigátlók: nekem meg az tette rendbe a hormonháztartásomat. mielőtt elkezdtem szedni már iszonyat rosszul voltam a nehéz napokon, rendszertelen volt, a bőröm is pattanásos volt pedig már 23 éves voltam. Aztán a fogigátló hatására semmi pms, semmi fájdalom, semmi pattanás! kb. fél éve abbahagytam (kb. 5 év után), és a hatás szinte teljesen megmaradt, viszonylag rendszeres és nem is fáj túlzottan. igaz 2-3 pattanás elő szokott jönni. Ettől függetlenül lehet hogy rossz hatással volt a szervezetemre és lehet hogy problémáim lesznek a teherbeeséssel de szerencsére egyelőre erre nem hajtok, és csak a pozitív hatásokat érzékelem.....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. 2007. január 25. 14:048858.

    Igen, a lenmagnak van "bélműködést elősegítő" hatása is!

    Esetleg kipróbálhatnád a lenmagolaj-kapszulát, lehet az nem fokozná az emésztésed (ha nem vagy pattanásokra hajlamos az olaj miatt).

    Mondjuk, az nem olyan olcsó, mint a lenmag-pehely, de a mellnövelő kúrád szempontjából lehet, hogy jobb lenne.

     

    előzmény:
    Szibita (8855)
    2007-01-25  08:21
  47. 2007. január 25. 13:578857.

    Nem akartunk megijeszteni, de ha az NLC-n olvasgatsz, egy csomó topic szól erről...

    Sokat olvashatsz még a "Babát akarunk" meg a "Lombikbaba" topicokban, sok nő emiatt nem tud teherbeesni mert a hormonháztartása fenekestül felborul.  

    Sajnos, a másik oldal meg az, hogy nincs nagyon sok választásunk, ha BIZTOSAN nem akarunk gyereket egy ideig.

    (A belgyógyász barátunk a feleségének csak azután engedte szedni a fogamzásgátlót, mikor meglett a 2 gyerekük! Nem véletlenűl.)

     

    előzmény:
    Szibita (8852)
    2007-01-25  07:58
  48. 2007. január 25. 11:238856.

    hát az igaz h sztem nem hatott a BB bogyó, de én csak 3 hónapig szedtem, ki tudja ha tovább szedem...hmmmm

    azt tapasztalom, h a görögszénatea elég jó, legalábbis nekem. ha iszom délelőtt, akkor délutánra mindig fáj a mellem, ez már lassan 10 napja folyamatos. kenem reggel BB-vel, este Aromax-szal, + lenmagpehely+ Centrum  ja és persze KK napi 1x2.

    feszesebb, keményebb, formásabb már egy ideje. és én is tapasztalom, h mensi előtt tök nagy volt, de most picit összébbment

    hát azért nem adom fel, amúgy is bio-hív kezdek lenni, nem esik nehezemre ilyeneket enni, meg masszírozgatni magam akkor mindig arra koncetrálok h minden kör után egyre jobban bedolgozom a krémet ill. olajat, és az beépül a sejtekbe és növeszt 

    előzmény:
    Szibita (8846)
    2007-01-24  11:57
  49. 2007. január 25. 08:218855.

    Ja, és azért gondoltam, h esetleg a lenmagpehely fokozza mégjobban az emésztést, mert rá van írva a csomagolásra, hogy:

    "Elősegíti a természetes bélmozgást"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  50. 2007. január 25. 08:088854.
    Egyébként 29 éves vagyok, és nincs gyerekem.Ezt csak azért írom, mert talán ez is lényeges szempont lehet.
    előzmény:
    Szibita (8853)
    2007-01-25  08:06
  51. 2007. január 25. 08:068853.

     Kedves Akaba!  

    Nem tudok róla, hogy lenne ilyen betegségem.

    Mondjuk azt hiszem, hogy egyébként is gyorsabb az emésztésem az átlaghoz viszonyítva.Gondolom ehhez talán az is hozzájárulhat, hogy elég sok folyadékot iszok(szintén az átlaghoz viszonyítva).De az meg egészséges, nem?

    Egyébként ebből eddig csak előnyöm származott, mivel nem vagyok emiatt hízékony, annak ellenére, hogy nagyon szeretek enni és sokat enni  

    Bár az utóbbi időben felszedtem olyan 6-7 kilót, régebben hiába ettem rengeteget, nem rakódott rám semmi. Sőőőt, gimiben anno egyenesen szégyeltem, hogy milyen sovány vagyok (akkor még 51 kg voltam) Most eléggé fura is, hogy 61 kiló vagyok.Bár kövér így sem vagyok egyáltalán, mivel azért 173 cm körüli magasságomhoz azért még ez sem sok.

    De azért nagyobb cickók...hmmm....az jó lenne 

    Mit ajánlanál nekem?

    előzmény:
    akaba777 (8849)
    2007-01-24  17:19
  52. 2007. január 25. 07:588852.

    Jesszus Lányok, én évek óta szedek fogigátlót majdnem teljesen folyamatosan, ami annyit jelent, hogy néhányszor hagytam azért ki egy-két hónapot.Mondjuk akkor sem volt semmi problémám szerencsére.

    Szüval ijesztő, hogy mennyi rosszat írtok róla...

    Komolyan kezdek beparázni  , hogy később bajom lehet még ebből.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  53. 2007. január 24. 19:478851.
       
    előzmény:
    Stella73 (8850)
    2007-01-24  18:49
  54. 2007. január 24. 18:498850.
    Egyelőre egy pati jött az államra, de mintha a zsírosodó hajam mégse lenne annyira korpás, mint volt. Amúgy a bőröm és a hajam is extraszáraz, én vagyok az a típus, aki inkább azért mos hajat, mert a kosztól viszket a fejbőre, és nem azért, mert tocsog a zsírtól....Mellnövekedést egyelőre persze nem tapasztaltam, de kitartok, sőt, ma gyarapítottam az arzenált Aromax olajjal, és remélem, hamarosan be tudom szerezni a görögszénát is. Ja, mindenképp rögzítem a méreteimet is, hogy aztán tudjam, mennyi a mihezképest....hihi. És persze a párom is majd lemeózza. Igaz, neki így is megfelel, ami van, de gondolom, ha egy melltartóméretet növekednék, nem rakná ki a szűrömet...
    És figyelem a köv. vérzést, és remélem, nem lesz olyan borzalmas, mint a mostani volt, mert már többször átfutott az agyamon életem során, hogy kimiskároltatom magam. Szegény Édesanyám volt ilyen szenvedős, és vígasztalt, hogy 1-2 gyerek után elmúlik. Hát ez nálam nem jött be, inkább csak a PMS lett még súlyosabb dührohamokkal, hisztikkel, mellfeszüléssel, vízvisszatartással tarkítva. Jó, a műtétről letettem, mert párom szeretne saját babát, de eléggé tele van vele a bakancs. Fősulis koromban az segített, ha mensi előtt egy héttel ebédre csak nyers zöldséget ettem kefírrel és gyógynövényes salifűszerrel, de valahogy erre nincs időm mostanság (vagdosni, kutyulgatni, stb....)Ja, fogigátló elvből, élből és csípőből kizárva!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_322513 (8835)
    2007-01-23  19:54
  55. 2007. január 24. 17:198849.

    Nem lehet, hogy a joghurt az, amitől fokozottan beindul az emésztésed????

    Vannak, akik a tejtermékektől, joghurttól, tejföltől azonnal rohannak a W.C.-re... (Úgy tudom, ez valamilyen enzim-hiány a gyomorban, ami örökletes dolog. A tejtermékeket nem tudja megemészteni a gyomrod?)

    Nem lehet, hogy ez van nálad?

    Abban teljesen igazad van, hogy ez a BB-kapszula hatóanyagainak a beépülését rontja, valamit akkor változtatni kell nálad!  

     

    előzmény:
    Szibita (8838)
    2007-01-24  09:30
  56. 2007. január 24. 17:108848.

    Ezeket nem én találtam ki, hanem ez benne van a BB-leírásban, amit a BB-gyártó állított össze!

    Azt javasolja a gyártó (többek közt), hogy edzés, erőteljes testmozgás UTÁN javasolt bevenni a délelőtti BB-kapszulát, hogy ezzel a hatóanyagok felszívódását segítsük.

    Az is a leírásban van, hogy ESTE, LEFEKVÉS ELŐTT vegyük be az esti adag kapszulát, mert éjszaka nyugodt körülmények közt jobbak a felszívódási esélyek...

    Igen, tényleg logikus, hogy ÍGY sokkal jobb bevenni a kapszulákat.  

    (Sajnos, sokan nem olvassák el a leírást, pedig hasznos tanácsok vannak benne.)

     

    előzmény:
    héroine (8845)
    2007-01-24  11:39
  57. 2007. január 24. 16:598847.

    Szia Diablo13!  

    Köszönöm, hogy írtál nekünk!

    Én máris egy csomó érdekes információt találtam a hozzászólásodban, aminek hasznát vehetjük : eddig nem tudtuk, hogy a BB-kapszulában miért vannak vitaminok és főleg ennyi B-vitamin?...

    Hát nálad most megtaláltam erre a választ!!!!
    Jobban beépülnek  a fitoösztrogének a hatására!  
    Ez sokaknak akár kulcsfontosságú is lehet, hiszen sokszor nem értjük, hogy némelyeknél MIÉRT NEM hatásosak a mellnövelő kapszulák? Lehetséges, hogy pl. élőflórás joghurt fogyasztásával is hatásosabbá tudnánk tenni a mellnövelőkben levő hatóanyagokat???

    Hasznos ez az információ olyanoknak, akik nem BB-kapszulát, hanem más mellnövelőt szednek, mert a többi készítmény nem tartalmaz B-vitamint, ezt nekik hasznos ilyenkor külön pótolni.
    (Lehet, hogy más mellnövelő kapszulák is hatásosabbá tehetők lennének B-vitaminnal együtt szedve!)  

    Ezt sem tudtuk eddig, hogy antibiotikumok szedése mellett csökken a fitoösztrogének beépülése!
    Érdekes, hogy a BB-gyártó leírásában ez nincs benne, pedig ez fontos információ lenne.
    (Mondjuk, az is szabály, hogy egyéb más betegség esetén nem javasolt mellnövelőkúrát folytatni, hiszen fontosabb pl. a tüdőgyulladás meggyógyítása, mint a mellnövelés.)

    Minden leveledből sokat tanulok, hiába ezt te évekig tanultad, jó ha szakember szól hozzá a témához, abból sokat tanulhatunk.

    ==========================================

    M agánleveledben írtál pár sort a topicon folyó C-vitaminról szóló beszélgetésünkhöz is, amiből megint sok érdekes információt tudtam meg. Idemásolom a többieknek is, mert fontos lehet nekik is.

    "... C-vitaminról (saját) véleményem : nagyon jó az immunrendszer erősítésére, sajna az ételekből kifőzzük, a gyümölcsökben pedig már alig van (talán elfogadható mennyiség a grépfruitban, kiviben, savanyú káposztában). Felesleges egyszerre 50-100 mg-nál többet szedni - mert a többi valóban kiürül.
    Inkább influenzában 2 óránként kellene szedni. Valóban, ha egyszerre és persze huzamosabb ideig túl nagy mennyiséget szed valaki, és még hajlamos is a vesekőre - hát annak óhatatlanul elősegíti.
    Ilyen szempontból a multivitaminok, amikben sok a nyomelem, ásványi anyag - még veszélyesebbek. Ezért kell kúraszerűen sok folyadékkal szedni ..."    

    Na, hát ezt sem tudtam, hogy a multivitaminokkal is jobb vigyázni!  
    (Ezt sem írják a dobozokra, hogy SOK FOLYADÉKKAL kellene szedni őket!)  
    C-vitaminról ezentúl megjegyzem, hogy 50-100mg-ot szedjünk be alkalmanként, influenzánál meg 2 óránként (a nagyobb mennyiség csak úgy tud felszívódni).  

    Diablo13!
    Köszönjük a sok hasznos információt, én legalábbis nagyon sokat tanultam belőle.    

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_315966 (8836)
    2007-01-24  01:23
  58. 2007. január 24. 11:578846.

    "senki nem tett még olyat rajtam kívül, h pl. a reggelinél bevevendő pl. Centrumot nem reggel 7kor vette be, hanem hétvégén 12kor, mert akkor kelt?   (ezt persze a gyógyszerekkel nem játszom el! sem fogigátlóval, se antibiotikummal, stb...)"

    Szerintem ezzel semmi gond nincs.Amennyire én gondolom. Nem hiszem, hogy a vitaminoknál ez annyira jelentős lenne.

     

    "természetesen mindenki úgy szedi a BB-t ahogy ő gondolja, de én pl. a kúrámat Akaba tanácsa szerint csináltam végig."

    Ahogy visszaolvastam a hsz-eidet, úgy tűnik, hogy Neked ígyse hatott a dolog. 

    (Bár szerintem neked nem annyira kicsik a melleid, szintén a korábbi hsz-eidből,illetve a bemoldal fotódból ítélve.)

    Azóta egyébként egyéb szerek, kencék. bogyók hatására nőttek?

    Pussz!

     

    előzmény:
    héroine (8845)
    2007-01-24  11:39
  59. 2007. január 24. 11:398845.

    tök igaza van Akabának, csak logikusan kell gondolkodni,jól írtad.

    mert ha eszel edzés előtt, beveszed ezt a bogyót, utána jól meghajtod magad---> felgyorsul az emésztésed, anyagcseréd, jó eséllyel pár óra múlva ki is jön a hatóanyag, és kevesebb szívódott fel.

    szerintem Akaba finoman arra utalt, h lehetőleg olyan időben vedd be, mikor pár órán át még nem kell nagywc-zned. remélem elég szépen írtam le. 

    más kérdés: senki nem tett még olyat rajtam kívül, h pl. a reggelinél bevevendő pl. Centrumot nem reggel 7kor vette be, hanem hétvégén 12kor, mert akkor kelt?   (ezt persze a gyógyszerekkel nem játszom el! sem fogigátlóval, se antibiotikummal, stb...)

    természetesen mindenki úgy szedi a BB-t ahogy ő gondolja, de én pl. a kúrámat Akaba tanácsa szerint csináltam végig.

     

    pussszaaaaa 

    előzmény:
    Szibita (8844)
    2007-01-24  11:24
  60. 2007. január 24. 11:248844.

     Kedves Akaba! 

    Most nézem, hogy a BB kapszula dobozán azt írják, hogy étkezés közben kell bevenni kevés folyadékkal...   

    Hmmm, pedig olyan logikusnak tűnt/tűnik, amit, Te erre vonatkozólag írtál:

    "Próbáld a napi 2 db BB-kapszulát akkor bevenni, amikor a legbiztosabban van ideje felszívódni a hatóanyagoknak!
    (Pl.: az esti adagot lefekvés előtt, a délelőtti kapszulát akkor, mikor bőven van még időd a következő étkezésig és nyugiban vagy, nem tornázol, nem futsz...)"

    ????

    előzmény:
    akaba11 (8766)
    2007-01-20  13:33
  61. 2007. január 24. 11:038843.
    Rájöttem, hogy rossz fórumon kérdeztem tőled. Bocsi, de ha esetleg priviben válaszolsz, azt megköszönném.Üdv.Maramia
    előzmény:
    Maramia (8842)
    2007-01-24  10:10
  62. 2007. január 24. 10:108842.
    Szia!  Jaj, de jó, hogy kozmetikus vagy! Akkor esetleg nincs tapasztalatod  vendégeid köréből, hogy pigmentfotokra mennyire jó egy ilyen ultrahangos gép ill. mennyire tartós az általa elért eredmény?Te milyen krémet ajánlanál a homlokomon éktelenkedő barna foltra ( egy szoláriumos "napozás"után jött ki, több, mint egy éve, amúgy  nem vagyok egy "szoláriumozós" fajta, nagyon ritkán megyek el,akkor is nyaralás előtt pár alkalommal, csakhogy megelőzzem a napégést)? Válaszodat előre is köszi!Üdv.Maramia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302606 (8840)
    2007-01-24  09:58
  63. 2007. január 24. 10:108841.
    Sziasztok!

    több mint egy hete iszom a görögszéna teát, olyan 3hete szedem a KK kapszulát, s ma vettem aromaxot.hát,nem semmi illata van!az baj hogy ha reggelente használom??Mert napközbe rajtam kívül nincs itthon senki, s én még elviselema szagát, de este már biztos nem díjaznák a velem egy fedél alatt élők
    De amugy érzem hogy feszülnek,bár valamikor most kéne megjönnie is...talán mintha egy picivel nagyobbak lennének, lehetséges ez ilyen rövid idő alatt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  64. Torolt_felhasznalo_302606
    Torolt_felhasznalo_302606
    2007. január 24. 09:588840.
    Szia!

    Én ezt a fajtát használom:

    http://www.wellmed.hu/termekek/beautycl.html

    De én kozmetikus vagyok és nekem több funkciós készülékre volt szükségem, mert nap mint nap használom a munkámban. Otthoni használatra egyszerűbb készülék is tökéletes.

    Amit itt sok lány vett és olcsóbb is azt itt tudod megvenni:

    http://e-beautybox.com/shop/product_info.php?pro ducts_id=44&osCsid=8bc363fcbe382062f0acf6675af6ba56

    Remélem tudtam segíteni!
    előzmény:
    Maramia (8839)
    2007-01-24  09:51
  65. 2007. január 24. 09:518839.
    Melyit típusú UH maszírozót használtad? Meg tudnád írni a pontos nevét, vagy esetleg weblap címet, ahol megnézhetem. Vároma  válaszodat akár priviben is! Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302606 (8831)
    2007-01-23  15:23
  66. 2007. január 24. 09:308838.

    Sziasztok Lányok!

    Úgy veszem észre, hogy nekem a lenmagpehely eléggé fokozza az emésztésem gyorsaságát. Ami alapvetően nem baj, mert talán fogyok, de legalábbis nem hízok tovább.(Bár a fogyás nem túl pozitív mellnövelés esetén asszem.)

    Viszont szerintetek ezzel nem csökkenti a BB kapszula hatását???Mert ugye így annak kevesebb az ideje a felszívódásra.

    Szerintetek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. Torolt_felhasznalo_315966
    Torolt_felhasznalo_315966
    2007. január 24. 01:268837.

    folytatás

    Nézzük nagyon röviden a fitoösztrogéneket.
    Növényi eredetű természetes vegyületek, szerkezetük nagyon hasonlít az ösztrogénekhez - emiatt tudnak kötődni a sejtek felületén lévő ösztrogén receptorokhoz (e nélkül nem álthatnának ki ösztrogén szerű hatást). Viszont hatásos vegyület csak a megfelelő bélflóra segítségével keletkezik, akkor tud csak megfelelően felszívódni (ezért csökken a felszívódása ntibiotikum szedésekor, hasmenésben és ezért javul B-vitaminok és élőflórát tartalmazó joghurtok evésekor). Ezután elindul a harc a szabad receptorokért. Mivel sokkal kisebb az aktivitása a kötődéshez, mint a saját molekulának, ezért természetesen sokkal többnek kell lenni a szervezetben belőle. Ezt úgy kell elképzelni, hogy az erősebb félrelöki a gyengébbet, viszont nagyon sok gyenge a tömeg erejével eljut a céljához. Ha sikerül kötődni, akkor
    is sokkal gyengébb az ösztrogén hatása, mint a hormonnak. Tehát egy magas ösztrogén koncentrációjú nőben csökkenti az ösztrogén hatást ha kötődik a receptorhoz (azt mondjuk, hogy ösztrogén ellenes a hatása), egy változó kor utáni alacsony ösztrogén szintnél még ez a gyenge hatás is több, tehát itt ösztrogénszerű a hatása. Ez a lényeg tulajdonképpen - beszabályozza a szervezet hormonműködését, megszűnnek akár a csökkent, akár a fokozott termelődéssel járó panaszok. Vannak ezen kívül egyéb kedvező hatásai is, ezek nem függenek össze a receptorhoz való kötődéssel (ezek az anyagcserére, erekre, csontokra stb.- már sokat írtatok róla). Az eddigiekből tehát azt
    hiszem egyértelmű az, hogy teljesen egyéni az, hogy kinek mennyi a hatásos mennyiség, éppen mennyi szívódik fel belőle - na és persze, ha pl. a mellnövelésnél maradunk - mindenkinél más a genetikailag meghatározott maximum, amit optimalis esetben sikerül elérni. Viszont nagyon fontos, hogy a serdülőkor befejeztéig, de főleg csecsemő és kisgyerek korban tilos hosszabb időn keresztül szedni, enni - mert megtévesztheti a még kialakulatlan hormonrendszert.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_315966 (8836)
    2007-01-24  01:23
  68. Torolt_felhasznalo_315966
    Torolt_felhasznalo_315966
    2007. január 24. 01:238836.
    Előzetesen annyit, hogy én vagyok az a gyermekorvos, akiről akaba beszélt. Néhány szót a rosszindulatú megjegyzésekről.
    Úgy gondolom, hogy nagyjából 2 csoportra lehet osztani azokat, akik ezt a fórumot olvassák.  A többségnek valószínűleg valamilyen vélt, vagy valós problémája van a külsejével - mindenesetre tenni akar érte, segítséget, megerősítést vár. Nyilván jóval kevesebben vannak, akik pusztán kíváncsiságból olvasgatják. Vannak persze néhányan, akik nem sorolhatók sehova sem - természetesen nekik is lehetőségük, sőt
    joguk is van írni, véleményt alkotni, vitatkozni. De vajon mi értelme van bántani azt, aki önzetlenül megpróbál évek óta idejét, energiáját nem kímélve segíteni a többieknek - hogy ne kelljen mindenkinek egyenként végigjárni az összes utat, végigolvasni több száz a témával foglalkozó cikket. És, ha belegondoltok az is mekkora segítség a mai világban,
    hogy megtudhatjuk, hogy a sok hasonló féle megoldás közül melyik az olcsóbb, hol lehet egyszerűbben beszerezni. Van aki úgy gondolja, hogy ez reklám ? Hogy ebből valamiféle anyagi haszna származik ? Vajon az összes egymással konkurens cégnél érdekeltsége van akabának ? Mégha ez a képtelenség igaz is volna - hát nem nyert vele az a sok lány - asszony akinek valamilyen módon használt a segítsége ? Meg lehetne-e egyáltalán azt a lelki kiegyensúlyozottságot fizetni bárkinek is, amit nyertek többen is ? Mégha a mellük nem is nőtt, de soknak a hormonháztartása, emésztése stb. javult - nem is
    beszélve a szemléletről, ami persze hosszútávú, remélem életre szóló, később a gyerekeknek is átadható.
    És hogy egy-két dologban esetleg tévedett ? Mondta-e valaha, hogy szakember ? Hiszen, amikor bármilyen tévedésére rájött, azt is azonnal közölte veletek. Aztán ha megfigyelitek, ahányan írtok, szinte annyiféle a hatás. Nincs és nem is lesz sohasem egy mindenki számára egyformán tökéletes megoldás. Van, akinek szinte bármelyik megoldás segítene, valaki pedig talán csak huszadikra, vagy talán sohasem találja meg a számára egfelelőt.
    Mi ennek az oka? Az, hogy ahány szervezet, annyiféle reakció - sőt, a körülmények is nagyon befolyásolják ezt - a felszívódást, a szállítást, az átalakítást, a kötőést és a kiürülést ill. tárolást is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_932643 (8779)
    2007-01-22  09:22
  69. Torolt_felhasznalo_322513
    Torolt_felhasznalo_322513
    2007. január 23. 19:548835.

    Stella!

    szerintem mindenkepp probald ki a gorogszenat vagy a lenmagolajat. nekem tenyleg jelentosen csokkentek a menstuacios fajdalmak. a gorogszena dobozara ra is van irva ez  akedvezo hatas. hat azt nem tudom hogy emiatt zsirosodhat e jobban a hajad. nekem eleg szaraz a borom, es nem is pattanasosodom szoval ilyen temaban nem igazan tudok nyilatkozni. en nem vettem eszre kedvezotlen hatast. csak hogy neha tea szagom van. minden esetre ha hasznal tobb dologban kedvezoen,akkor mit szamit egy kis hajzsirosodas 

    előzmény:
    Stella73 (8827)
    2007-01-23  13:08
  70. 2007. január 23. 19:448834.

    Én inkább úgy látom, hogy az orvosok véleménye erősen megoszlik a C-vitamint illetően...

    Tavalyelőtt volt, hogy a gyerekorvos C-vitamint írt fel a fiamnak (500mg-ost) és erre a gyógyszertárosnő nem akarta kiadni, merthogy az szerinte ISZONYÚ nagy mennyiség!!!!!

    Én akkor figyeltem fel erre a dologra, mert addig nem nagyon érdekelt a C-vitamin, én is addig azt tudtam, hogy abból lehet akármennyit, a felesleg úgyis kiürül...

    Na, akkor a gyógyszertárosnő, sőt még a gyógyszertár-vezetőnő is kiselőadást tartott nekem, hogy bizony az nem úgy van!
    Felhívták telefonon a háziorvosunkat és ők valamit vitatkoztak a témán, nekem meg már teljesen elment a kedvem, hogy C-vitamint adjak a gyereknek.

    Ezután az eset után keresgéltem a neten és tényleg leltem olyan híreket, ami szerint újabban már más a hivatalos állásfoglalás C-vitamin ügyben, rájöttek, hogy abból sem lehet korlátlanul szedni.

    Én többet nem tudok róla, nem vagyok szakember, csak ezt tapasztaltam : a szakemberek közt sem egységes a vélemény.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_437387 (8833)
    2007-01-23  18:44
  71. Torolt_felhasznalo_437387
    Torolt_felhasznalo_437387
    2007. január 23. 18:448833.
    Ezzel azért van aki vitatkozna...(többek között)mondjuk én A kecske napi 12000g C vitamint termel(igen,az állatok képesek előállítani) és mégsincs veseköve! Ami gyárilag az "egészségügyben"(betegségügyben) meghatározott az egy ALSÓ határ,amitől az ember még nem lesz skorbutos.100mg...én napi 1000et szedek és jól érzem magam,sőt!! Persze más vitamin adagot nem szabad csak úgy felemelni,mert vannak amik csak együtt hatnak,de a C-vitamin nem veszélyes!(nem zsófi kútfőjében született,orvostól tudja) 
    előzmény:
    akaba11 (8800)
    2007-01-22  14:11
  72. Torolt_felhasznalo_958182
    Torolt_felhasznalo_958182
    2007. január 23. 17:448832.
    Köszönöm a válaszokat

    Szibita: egy ideig én is csináltam a Varázsnégyest, mondjuk bevallom néha elhanyagoltam De akkor ezek szerint BB mellett mehet a lenmag és a szójalecitin? Szójalecitinre 2*1-gyel jön ki az 1200 mg? (Asszem annyi a napi max..)

    Bemanó: Hogyan mérted, amikor a 2 cm növekedést tapasztaltad? Mellcsúcson körbe? Mennyi ideig csináltad, hogy ilyen eredményt értél el, és milyen napi rendszerességgel?

    Szerintetek ha fogamzásgátlót szedek, akkor is ugyanolyan hatásos lehet a BB?

    Amúgy olyan a fogigátló, hogy elég kicsi a hormontartalma, tehát nem fújja fel a cicimet, nem változott tőle a pattanásos hajlamom.. (Mert szedtem anno egy másik fajtát, ami sztem ehhez képest lórúgás volt, a pattanásokat elmulasztotta cici SZTEM akkortájt nagyobb volt, de amikor abbahagytam a pattikból 5x annyi lett, cicik pedig összementek )




    Köszi a segítséget
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302606 (8831)
    2007-01-23  15:23
  73. Torolt_felhasznalo_302606
    Torolt_felhasznalo_302606
    2007. január 23. 15:238831.
    Szia!

    Én használtam uh masszírozót és kb. 2 centis növekedésnél tartok, és sokkal szebb a formája és az állaga. Még nem szültem.
    Egyébként amikor elfogyott a bb krémem akkor sima Avonos mellápoló krémmel használtam az uh-t. Szóval ha valaiknek nincs pénze krémre, de van uh-ja akkor magában használva is még mindig jobb mint a semmi (persze Aromaxal is lehet használni, az nem olyan vészes árban van). Persze hosszútávon azért a BB volt a legjobb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_958182 (8829)
    2007-01-23  13:59
  74. 2007. január 23. 14:218830.

    Szia kitten123!

    Az UH masszírozóról nem tudok semmit, viszont BB kúrát csinálok épp:

    December legvége óta szedek lenmagolaj kapszulát és szójalecitin kapszulát napi 2x1-et. Ezzel egyidőben elkezdtem kenegetni Sunfleur krémmel reggel és este.

    Aztán jan. 11-én megérkezett a rendelt BB kapszulám és krémem. Azóta a napi 2x1 lenmagolaj és 2x1 szójalecitin kapszula mellé szedek 2x1 BB-t is. A BB krémet viszont majd csak később akarom bevetni, most reggelente továbbra is Sunfleur-t használok, este pedig Aromax-ot. Néhány napja pedig iszom a görögszénamag teát is, plussz megeszem a magvakat, reggel és este is.

    Ja, és eszem 1 evőkanálnyi lenmagpelyhet is joghurtba kavarva napi egy, esetleg kétszer.

    Egyelőre még nincs igazán változás, de gondolom az még korai is lenne igazából.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_958182 (8829)
    2007-01-23  13:59
  75. Torolt_felhasznalo_958182
    Torolt_felhasznalo_958182
    2007. január 23. 13:598829.
    SZIASZTOK!

    Volt olyan, akinek UH masszírozó segítségével nőtt meg a cickója, és még nem szült? (Nem lehet, hogy ez hatékonyabb a gyerekes nőknél, mert anno nagyobb mellük volt, és a megereszkedést szüntete meg?)

    A BB kúra mellé mit lehet szedni? Lenmag + Szójalecitin + Krémek?

    Előre is köszönöm a válaszokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  76. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 23. 13:088828.
     
    előzmény:
    akaba777 (8826)
    2007-01-23  12:53
  77. 2007. január 23. 13:088827.

    Hú, csajszi, akkor már csak ezért is érdemes volt megvennem a cuccokat, bár görögszénát még nem kaptam, és Aromaxot sem, de ami késik, nem múlik. A mostani menzeszem rémes volt, azt hittem, felfordulok. A frontokkal kombinálva olyan frankó 3 napos migrénem volt tőle, hogy párom a végén becipelt az ügyeletre, és jól telenyomták a hátsóm injekcióval. Remélem, nekem is segíteni fog, mert időnként én is a pokolba kívánom az egész havibajt, hormonokat viszont nem vagyok hajlandó szedni.

    Egy kérdés a lenolajjal kapcsolatban: pattanásokat még nem látok tőle magamon, viszont mintha a hajam gyorsabban zsírosodna. Ez lehetséges tőle, vagy csak a mensitől van?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_322513 (8808)
    2007-01-22  17:45
  78. 2007. január 23. 12:538826.

        Ne is izgasd magad!

    Már én sem tudom, hogy hívnak, annyi új nevet kellett használnom az utóbbi 2 napban.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_388666 (8824)
    2007-01-23  12:08
  79. 2007. január 23. 12:518825.

    Hát, pedig az első tanácsom csak az lenne : próbálj egy kicsit hízni!!!!! 40 kg iszonyú kevés...

    Ez sok lánynak a problémája (nekem is az volt kamaszkoromban), nem is hinnék sokan, milyen nehéz HÍZNI, amikor mindenki FOGYNI akar.  

    Jó hízókúrás recepteket találsz a Házipatika weboldalán : www.hazipatika.com (keresőjét használd = hízókúra)

    Sokszor az élelmiszerek felszívódása nem tökéletes, ilyen volt a kisfiamnál is és nála csodát művelt a szójalecitin kapszula!!!!
    Mióta azt szedi (napi 1200mg) azóta fantasztikusan nő és eszeveszett étvágya van.

    Mellnövelő készítmények, kúrák is vannak, de nem tudnak MIBŐL növelni, ha abszolút semmi zsír nincs rajtad.

    Olvass kicsit vissza a topicunkon, találsz jó leírásokat, a lányok tapasztalatait.  

     

    előzmény:
    Monique33 (8821)
    2007-01-23  11:54
  80. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 23. 12:088824.
    Bocsi!Egy 7 kimaradt a nevedbol! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  81. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 23. 12:078823.

    Hello Monique33!

    Nekem ajalott Akaba77 egy oldalt,hogy nezzem meg.Itt lattam mellnoveszto szert.Aromax weboldala : www.aromax.hu

    Azt hiszem ezen vot vagy nezd meg 8834 hozzaszolast!Lehet,hogy itt volt nem emlekszem pontosan.

    Kapcsolódó képek:

    · AROMAX olaj
    · illoolajos receptek

    Sok sikert!

    előzmény:
    Monique33 (8821)
    2007-01-23  11:54
  82. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 23. 12:008822.

    Tudom,h az interneten mindent meglehet szerezni.De nem szivesen adnam ki a bankadataimat "idegeneknek"gondolom ezt te is megerted.Koszonom a segitsegedet,nagyon aranyos vagy!Nagyon oda fogok majd figyelni mikor vasarolok.Angliaba elek,itt azert eleg jol odafigyelnek a dolgokra.Leirtam egy par "szer" nevet az internetrol amit elmeletileg kulfoldon is lehet kapni.Majd megirom neked mire jutottam.Mostmar nagyon kivancsi vagyok.Fogok majd venni kremet is.Meg egyszer koszonok neked mindent!

    előzmény:
    akaba777 (8820)
    2007-01-23  11:10
  83. 2007. január 23. 11:548821.

    Lányok, engem olyan készítmény vagy módszer érdekelne, ami nem feltétlenül feszesít, hanem a méretet növeli (ne mondjátok, hogy plasztika!, azt sem, hogy hízzak, mert 2 gyerek után most is 40 kg vagyok&nbsp 

    Jó lenne, ha olyan is  válaszolna, aki már sikerrel próbálkozott mellnöveléssel. Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (1)
    2005-06-30  11:14
  84. 2007. január 23. 11:108820.

    Anita!

    Biztosan ott is kapható valamilyen mellnövelő kapszula, nézz utána!

    Én a helyedben azt csinálnám, hogy ami ott kapható, annak alaposan utána keresnék a neten (összetevők, tapasztalatok, stb.)...

    Szívesen segítek ebben! (Hátha van már itt is olyan, aki ugyanazt kipróbálta.)

    USA-ban sajnos sok olyan készítményt árulnak, ami nincs bevizsgálva, még az Élelmiszer Intézet engedélyével sem rendelkezik, ezekkel jobb, ha vigyázol. Tehát keress rá a készítmény engedélyeire, a Cégre, mióta működik, stb.

    Európában HIVATALOSAN csak bevizsgált készítmények árusíthatóak (emellett persze nálunk is árulnak olyat, aminek nincs engedélye és nincs bevizsgálva). Nyugat-Európában ennek kicsi az esélye, ott szigorúan veszik a forgalmazást, de az Ebay-en árulnak mindent... Ott legyél óvatos!!!!!

    Neked mindenképpen kellene valamilyen mellkondicionáló (krém, olaj) ami a melleid állapotát a hosszú szoptatás után feljavítaná.
    Ezt a leggyorsabban valami mellfeszesítővel és UH-masszírozóval érhetnéd el. (Biztosan ott is kapható UH-masszírozó.)

    Nem tudom, hol laksz, de az Internet segítségével már szinte mindenhez hozzá lehet jutni!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_388666 (8818)
    2007-01-23  10:29
  85. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 23. 10:388819.
    Koszi!Nagyon jo dolgok vannak azon az oldalon amit ajanlottal. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  86. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 23. 10:298818.

    Koszi!Nagyon sajnalom,hogy nem vagyok otthon!Olyan jo dolgokrol olvatam amiket be lehet szerezni.Az az igazsag,hogy nem merem magamnak kikeverni azt az olajat pedig jol hangzik.Azert meg utana nezek az oszetevok alapjan a boltokban.Szombaton ugyis megyek szetnezni.En arra gondoltam,hogy veszek valamilyen mellnoveszto kapszulat.Neked mi a velemenyad rola?

     

    előzmény:
    akaba777 (8817)
    2007-01-23  09:58
  87. 2007. január 23. 09:588817.

    Ajánlanám neked nagyon az AROMAX mellkondicionáló masszázsolajat, ez csodálatos hatású és nagyon gyorsan látható a változás tőle, de mivel írtad, hogy külföldön élsz, ott nem tudod beszerezni...  

    Nálunk a Rossmann-boltokban, gyógynövényboltokban kapható kb. 600-700Ft/20ml.

    Esetleg olajokból házilag kikeverni????

    A fő hatóanyag a geránium-olaj, ehhez valamilyen bázisolaj szükséges (arra vigyázz, hogy ne mécsesbe való olajat vegyél, hanem amit testre is lehet használni, a legtisztább fajtát!).
    Az ilang-ilang olaj elég erős illatú, ezt sok lány kihagyta a receptből emiatt.

    Nézd meg a recepteket, hátha így is lehetne???  

    Aromax weboldala : www.aromax.hu

    Mellkondicionáló olaj összetétele :
    - Arachis Hypogaea
    - Persea Gratissima
    - Cananga Odorata
    - Pelargonium Graveolens
    - Tocopheryl Acetate
    - Jasminum Officinale

    Összetétele : gerániumolaj, jázminolaj, ilang-ilang olaj, földimogyoró olaj, avokádóolaj, E-vitamin

    (A latin neve alapján könnyebb lesz külföldön beszerezned a hozzávalókat.)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_388666 (8816)
    2007-01-23  00:21
  88. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 23. 00:218816.

    Koszi a valaszt!Kozben egy masik kerdesemre is valaszt kaptam toled.Amit nem is emlitettem.Az,hogy hideg vizzel kell zarni.

    Engem nem zavar a hidegviz.Csinalom is mindent megtennek ami (termeszetes)a melleimert,hogy jobban nezen ki.Regebben 1 evig szoptattam es meg mai napig annak a nyomat viselem.Nem tudok beletorodni vagy elfogadni. azt amilyen. 

    előzmény:
    akaba777 (8815)
    2007-01-22  22:50
  89. 2007. január 22. 22:508815.

    Anita321!

    Állítólag nagyon jó hatású : serkenti a vérkeringést, elősegíti a krémek felszívódását.

    Bevallom, én kipróbáltam, mikor a Bioclinicás kúrát csináltam.
    Akkor ez hozzátartozott volna a kúrához.
    Egyszer kipróbáltam, de (nekem) olyan brutális volt, hogy úgy döntöttem, ezt nem nekem találták ki!  

    BORZALMAS!!!!

    Viszont sokan dícsérik, nem biztos, hogy te is borzalmasnak fogod érezni : PRÓBÁLD KI!

    Aztán az egészben az is zavart, hogy a leírás szerint hidegvízes zuhannyal kellene zárni a váltózuhanyt, de ez szerintem porusösszehúzó hatású! SZERINTEM ez nem segíti elő a krémek felszívódását, mert eddigi tudásom szerint a HŐTŐL KITÁGULT pórusba könnyebben szívódnak fel a krémek.

    Hát, nem tudom...

    Én TUTI nem eresztek magamra többet hideg vízet, legyen az akármilyen hatású, semmi kedvem tüdőgyulladást kapni.  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_388666 (8814)
    2007-01-22  22:10
  90. Torolt_felhasznalo_388666
    Torolt_felhasznalo_388666
    2007. január 22. 22:108814.

    Hellosztok Lanyok!

    Szerintetek a hideg-meleg vizes zuhany a mellre milyen hatassal van?Egy masik forumon azt ajanlottak.Szerintetek az regeneralja a mellet?Vagy csak a "fiatal pipiknek" tarja fitten a mellet? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  91. Torolt_felhasznalo_322513
    Torolt_felhasznalo_322513
    2007. január 22. 19:308813.

    Akaba miatt, a lenmag es gorogszena mag miatt max a tulzott egeszsegbe halunk bele 

    visszavonom a multkor irtat! mell alatt es mell kozott nekem 8cm van, es negyet irtam. jesszus 4cm az azert durva lenne 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  92. 2007. január 22. 18:198812.

    Na, azt már látom, hogy a lenmagtól nem lehet tüdőembóliát kapni!  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_322513 (8810)
    2007-01-22  18:07
  93. 2007. január 22. 18:178811.
    Köszi!  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  94. Torolt_felhasznalo_322513
    Torolt_felhasznalo_322513
    2007. január 22. 18:078810.

    nem akarok idezgetni sehonnan. csak akit erdekel a lenmag kattintson erre az oldalra:  http://209.85.135.104/search?q=cache:X-8hsYpcI9AJ:www.geocities.com/zold_gyum/lenmag.html+lenmag+olaj&hl=hu&gl=hu&ct=clnk&cd=1

    u.i: nem forgalmaznak lenmagot, nincs semmi fele erdekuk...ez tudomany

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  95. 2007. január 22. 18:038809.
    További jó fórumozást:-)
    előzmény:
    akaba777 (8807)
    2007-01-22  17:25
  96. Torolt_felhasznalo_322513
    Torolt_felhasznalo_322513
    2007. január 22. 17:458808.

    Sziasztok!

    hat nyuszi eleg gyerekes dolog amit csinalsz. szerintem ha valakivel bajod van inkabb privatba kene lerendezni.

    Leirom akkor en a tapsztalatom jo? 3evvel ezelott olyanszinten rosszul voltam amikor megjott hogy hanytam, lazas voltam, hasmenesem volt, es elajultam.  Elmentem a nogyogyaszhoz aki hulyenek nezett mikor elmondtam, de azt mondt afiatal vagyok es normalis hogy rosszul vagyok es nem rendszeres. na de ennyire?????????????????? ugyan mar....                          Mastol is hallottam hogy ilyen problemai vannak es elment nogyogyszhoz aki a fogamzasgatlot javasolta. Segitett, mar nem 35-40-45 naponta jon meg. hanem mindig 5 napig tart es 28naponta. A ugy egy eve abbahagytam egy honapra. kiprobalni hogy nem e tette rendbe a hormonhaztartasom. hat nem. ismet elajultam, a halalomon voltam, iszonyat erzes volt. mikor folytattam a gyogyszer szedeset megint nem volt rosszul let es rendszeresen megjott. 2honappal ezelott ismet kimaradt. a gyogyszer olyan szinten tonkretette a hormonhaztartasom es felboritotta hogy nem jott meg rendesen hanem egy honapig koztes verzesem volt, pedig a nogyogyasz abban  a honapban mindent rendben talalt. azt mondta ez eloszokott fordulni, amikor az ember abba hagyja a gyogyszer szedeset. de 2honapja iszom lenmagolajat vagy gorogszenat es el kell hogy mondjam hogy nem hogy nem fajt ugy a hasam hogy nem ajultam el es lettem iszonyat rosszul hanem a hasam is olyan kis mertekben fajt hogy gyogyszert se kellett bevennem.

    na most en is jo hosszu tortenetet irtam de hat csak igy tudtam leirni a tapasztalatom. es tudod nyuszi ezek azok a dolgok amit az ember a sajat boren tapasztal. mikor az orvos nem tud ra megoldast, csak fajdalomcsillapitot meg hulyenek nez, a masik meg fel ir gyogyszert kivizsgalas nelkul holott egy egyszeru noveny megoldhata a problemat.

    es azt is el kell hogy mondjam hogy sokkal nyugodtam vagyok, es sokkal jobban alszom ejszaka miota iszom a gorogszenat, meg a lenmagolajat es megszuntette a menstruacios fajdalmakat is amitol eveken at szenvedtem, arrol meg mar nem is beszelek hogy nagyon kis mertekben, lassan de no a cicim.

    csak ennyit akartam mondani. es tudod en is utana jartam  a dolgoknak es marhara nincs igazad a temaban.  de ha csak egy ici pici fikarcnyit is van, es van nemi hatranya es mondjuk 1%al megnovekszik eletemben barminek is a kockazata. hat azt mondom megerte mert legalabb boldog voltam abban az idoben, az eletnek pedig ez a lenyege!!! valoszinubb hogy elut valamelyik nap egy auto mint hogy estleg netan egyszer az eletben talan kijon valami karos mellekhatas annak amit evszazadok ota hasznalnak sikeresen.

    szerintem inkabb a chips, gumicukor vagy cola ellen irkalhatnal, ami aztan tenyleg mereg!!!!!! es nap mint nap azt esszuk isszuk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  97. 2007. január 22. 17:258807.

         

    *********************************************

    Ehhez a topichoz nem szólhatsz hozzá, mivel megsértetted a fórum alapelveket. A tiltás határideje: 2007-02-22 10:01:42

    *********************************************

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  98. 2007. január 22. 16:018806.
    Nyuszedli nevében kikérem a gyanúsítgatást.
    Én nem Ő vagyok.
    előzmény:
    akaba1 (8803)
    2007-01-22  15:49
  99. 2007. január 22. 15:598805.
    Hajrá:-))
    Lehet panaszkodni, de előbb el kellene olvasni a felhasználási feltételeket, mielőtt reklámozol.
    Neked NEM vagyok köteles megindokolni, h mit miért teszek. Örülj neki, hogy válaszra méltattalak:-)

    előzmény:
    akaba1 (8803)
    2007-01-22  15:49
  100. 2007. január 22. 15:518804.

    Na, mit szólsz?!    

    Nyuszedlinek valami nagyon viszket és nincs aki vakargassa neki.. SZEGÉNY!

     

    előzmény:
    karon_varj (8801)
    2007-01-22  14:31

Címlap

top