Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kanadai vandorlelkek

Bagoly
Létrehozva: 2002. november 13. 15:31
Remelem, senkit nem tart vissza a baratsag fenntartasatol ez az uj forum-stilus. Minden csoda harom napig tart, majd ebbe is beleszokunk, csak talaljuk meg egymast!
  1. 2021. május 9. 08:1061501.

     


    Elnezest kerek , edes Bagoly , de ha embereletre veszelyes buta hazudozas itt jelen lehet , akkor legyen itt az igazsag is . Igy az , aki olvasgat , kerdojellel a fejeben TUDATOSAN valaszthat ket lehetoseg kozott...


    A belinkelt videok : oltaellenes agymosas az NLC-n. 


    ?????????????????   Megerkezett a dr Campbell az nlcafe-ra ...


    Ez a muki Chloroquine rajongo...


    Na nem az a Dr Phd J Campbell erkezett ide  , aki  elismert immunologus es valodi rakkutato..
    Megerkezett az elelmes  druszaja/nevrokona : az a Dr J Campbell aki  youtube-os "sztar" es a chloroquine hivoje/ajanloja : O apolo bacsi volt es ebbol doktoralt .


    Utana apolo/nö/nurse  kepzoben tanitott/kepzett  egy "egyetemen" , Angliaban es egy ideje idömilliomos nyugdijas...


    A covidrol ad hireket , s "forditja"  le rendszeresen "béna nyelvre " = vulgarizalja  a covid hireket : termeszetesen a mi erdekunkben es ingyen... Nagyon hamar tobb mint 500 000 nézoje lett , s konyve is lett , meg Tv-szereplesek  stb... Szoval koszoni szepen  a zsebe jol van hala a covidnak....

  2. 2021. május 9. 08:0661500.

    *** " ..... MIERT NEM ENGEDIK A GYOGYSZERT HASZNALNI AMI SEGIT MEGELOZNI... ES GYOGYIT.. HA MEGKAPOD.
    ERRE PROBALJ MAGADNAK VALASZOLNI..... " ***


     


    Ez a gyogyszer szivet , szemet es idegrendszert roncsol. Amikor tobb halott es kar jon letre egy gyogyszerrel , mint a lekuzdendo betegseg altal okozott halottmannyiseg es kar , akkor az a gyogyszer nem felel meg . Ilyen egyszeru . 
    Embereletre veszelyes HAZUGSAGOKAT szajkozik es terjeszt  extremjobb forumtarsunk .


     


    Nem igaz , hogy a franciak a covid ellen bevetettek a plaquenilt/chloroquint.


     


    Nem igaz , hogy 27 positiv tanulmany  lett benyujtva..: tobb mint 300 vizsgalat folyt le 2020-ban .


     


    Szepen le kell menni az itt belinkelt hivatalos oldal aljara es angolul,ott talalhato a bibliografia... 


     


    Mi van az ismerteto cikkben : tobb mint 300 tanulmany volt , de ezekbol csak 35 volt random /kettos vakprobas , es ebbol a 35 kiserletbol csak 9 volt tobb mint 100 fos beteggel elvegezve...


     


    Olyanokat olvashatsz a kiserletek lefolyasarol , hogy 40 fos kiserletben 3-4 szazalek volt az elteres de a chloroquinnal kezelt betegek 43 szazalekanak allapota a masodhatasokkal sulyosbodott…


     


    Kedvencem az amerikai vizsgalat /2020 majus 14, GELERIS et al., NEMJ/  =  ***semmilyen positiv klinikai hatast nem eszleltek , csak azt , hogy a hydroxychloroquinnal kezelt paciensekbol tobben haltak meg…***


     


    S en ala is tudom tamasztani azt , amit allitok : itt a cikk es minden benyujtott , megjelent vizsgalat eredetije a bibliografiaban...  


     


    A penzzel kapcsolatban es az erdekeltseggel kapcsolatban : Sanofi csinalja a plaquenilt . Malaria ellen .


     


    Mar emlitettem , ugye , hogy Trump es csaladja a Sanofi akcioinak tobb mint 20 szazalekat birtokolja... ezert hirdette Trump   -/ s hirdeti itt  extremjobb popsinyaloja/  , hogy O ezt a HATASOS szert SZEDI .. mert ez egy pofatlan kereskedo . Hordja a vizet a kutjara.. Itt is alatamasztom cikkel amit mondok , olyan cikkel ami valodi , leellenorizheto adatokat ad közre

  3. 2021. május 7. 22:2861499.

    megprobalom ujbol... de amiket beteszek, mellettuk sok sok mast is lathatsz, meghallgathatsz, es termeszetesen azok alapjan levonod a kovetkeztetest magadnak.


    www.youtube.com/watch?v=vYF8bnmdQfY


    www.youtube.com/watch?v=JMeP66gdc4o&t=695s


    www.youtube.com/watch?v=19DPijOoVKE&t=159s


    www.youtube.com/watch?v=XYv30g7TKVM&t=136s


    ez pedig a csucs...


    www.youtube.com/watch?v=r6um8TZO0rE&t=33s


    -----------


    ugy hallom Magyarorszagon ugy lehet beszerezni, hogy a szlovakoknal engedelyezett akik Becsbol hozzak. Nemetek is gyartjak, franciak is.. de a kormanyok ellene vannak...


    szintugy a WHO....


     


    -----------------


     

    előzmény:
    sabangela (61496)
    2021-05-07  17:52
  4. 2021. május 7. 20:0461498.

    Szervusztok Vandorlelkek, remelem, jol vagytok! Nem oltattam be magam, de annak ellenere (vagy azert)? jol erzem magam, kiveve, hogy fazom. 8 C van, nap sem sut, log az eso a legben, nem is nezek ki, hatha elered! Nincs mit olvassak, szerencsere akad konyv, majd keresek valamit. Addig szakacskonyvet nezegetek. Lelki szemeim elott  ugrandozik egy tal spagetti, shrimp a tetejen, nyakon ontve Alredo szosszal - beadom a derekamat es elkeszitem vacsorara, ugyis regen ettem. Eddig a hireket neztem, de megmergesedtem, semmi jot nem lehet hallani. Nalatok mi ujsag?

  5. 2021. május 7. 18:2761497.

    betettem neked tobb videot... kivagott a nlc... most merges lettem.. majd visszajovok kesobb es ujbol beteszem..

    előzmény:
    sabangela (61496)
    2021-05-07  17:52
  6. 2021. május 7. 17:5261496.

    Houston !  "ird meg hogy ertesz e angolul, beteszek neked videot, ha valoban erdekel mi folyik ez ugyben."


    meg flortolni is tudok angolul  naponta 25-30 privat uzenetet kapok  , nem egy kozossegi forumokon  

    előzmény:
    Houston22 (61495)
    2021-05-07  16:42
  7. 2021. május 7. 16:4261495.

    a gyogyszert nem ma talaltak ki, 35-40 evvel ezelott... meg Nobel dijat is kapott a feltalalo.


    a gyogyszerrol eddig 27 kulonbozo tanulmanyt nyujtottak be COVID ELLEN VALO HATASA VEGETT...


    mindegyik utan jon a sohaj... meg... tobbet.. meg tobbet.. ha tudsz angolul, nagyon szivesen beteszek ide neked a harc ami folyik a gyogyszer hasznalataert a vilagon... de a WHO nem hajlando bevenni a Covid Protokolba... hogy miert, nagyon szivesen beteszek neked  errol is videokat.


    Csehek elfogadtak, hasznaljak, Bulgarok is.. Europaban. Sot meg a franciak is... csak eppen nem beszelnek rola. Miert?


    biztos tudod hogy a jelenleg hasznalt OSSZES OLTAS UGY VAN MEGENGEDVE HOGY PANDEMIC EMERGENCY ALAPON MIVEL NINCS GYOGYITO GYOGYSZER.


    tehat ha van.... ???????? mi lenne a milliokkal amiket "egyesek" befektettek es most aratnak, ha a vaccinat le lehetne allitani.


    ird meg hogy ertesz e angolul, beteszek neked videot, ha valoban erdekel mi folyik ez ugyben.


    megigerem, nem fogsz a fullednek hinni. Sajnos.

    előzmény:
    sabangela (61494)
    2021-05-07  12:10
  8. 2021. május 7. 12:1061494.

    " ..... MIERT NEM ENGEDIK A GYOGYSZERT HASZNALNI AMI SEGIT MEGELOZNI... ES GYOGYIT.. HA MEGKAPOD.


     


    ERRE PROBALJ MAGADNAK VALASZOLNI..... "


     


    Houston Nem olvastam vissza , de melyik ez a gyogyszer ? Amit biztosan tudok, hogy az orvostudomany a bizonyitas alapu gyogyszereket fogadja el / kettos vakproba es dokumentacio elozi meg a gyogyszerre nyilvanitast  / 


    Nem fogadjak el az ugy erzem hasznal, ugy erzem attol gyogyultam meg = "tapasztalati " tenyeket..... / szomszednak hasznalt, rokonom meggyogyult tole .....

    előzmény:
    Houston22 (61492)
    2021-05-07  03:55
  9. 2021. május 7. 05:1761493.

    Kerdesed van a WHO-val kapcsolatban... nezd meg ezt.. es gondolkozz el felette....


    www.youtube.com/watch?v=TeXrOJ7C0HY


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605445 (61490)
    2021-05-06  23:15
  10. 2021. május 7. 03:5561492.

    en hogy oszinte legyek, nem allitok semmit.. miutan nem vagyok "benfektes". En csak meghallgatom az orvosokat, nem egyet, es nem csak amerikait.


    De az koztudott hogy a Gates Foundation BEFEKTET, nem adomanyozza a penzet a vaccina fejlesztesbe. Konnyu utana nezni , tobb helyen meselnek rola. Sot, arrol is hogy a WHO nagyreszet "befektetok" tamogatjak, legnagyobb kozottuk az USA.


    a WHO igazgatojat Kina nevezte ki, ez is tudott, biztos hallottal rola. Kenyai a pasas, gondolhatod hogy hova van "tartozasa".


    a tobbi masrol nincs velemenyem annyira hogy masokat akarnak meggyozni barmirol, vagy elhitetni barmit, mert igazabol nagyon keves hireknek hiszek.


    de azt nagyon erdekesnek tartom, hogy az uberliberalis amerikai kormany es a jobboldali magyar kormany UGYAN AZT A TECHNIKAT HASZNALJA.. UGYAN AZT A SZOVEGET FUJJA... 24/7 VACCINA...VACCINA...


    holott allitolag tobb szaz ezer ...millio ember benne volt a covidba.. es minden orvos abban egyetert hogy a vedekezo hatasa annak nagyobb mint barmelyik oltasnak. Akkor miert akarjak ezeket is beoltani....


    de a legnagyobb kerdesem... MIERT NEM ENGEDIK A GYOGYSZERT HASZNALNI AMI SEGIT MEGELOZNI... ES GYOGYIT.. HA MEGKAPOD.


    ERRE PROBALJ MAGADNAK VALASZOLNI.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605445 (61490)
    2021-05-06  23:15
  11. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. május 6. 23:1861491.

    A vírust állítólag Kína szabadította ránk, de ha így vesszük, akkor a WHO-nak inkább amerikai az irányítása. Akkor ezek szerint az USA és Kína összejátszana az emberek megvezetésében? És közben meg eljátszák, hogy készülődnek az atomháborúra?

    előzmény:
    Houston22 (61487)
    2021-05-06  02:17
  12. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. május 6. 23:1561490.

    Szia! Bocsánat, hogy belekotyogok, de hogy érted ezt, hogy a Gates Foundation irányítja a WHO-t? Azt látom, hogy 45%-a a WHO nem-állami finanszírozásának tőlük származik, de gondolod, hogy a döntéseikbe is beleszólnak? Mondjuk valahol logikus lenne...


    És vajon most, hogy elválnak, ez mit befolyásol?

    előzmény:
    Houston22 (61487)
    2021-05-06  02:17
  13. 2021. május 6. 22:1861489.

    elfelejtettem hozzatenni, ez utolso video MAGYARUL VAN... MAGYAR ORVOSTOL...

    előzmény:
    Houston22 (61488)
    2021-05-06  21:50
  14. 2021. május 6. 21:5061488.

    szerintem nem kell semmit elhinni... csak egyre tobbet meghallgatni... valahol talan egyszer majd csak kiderul az igazsag is... talan.. egyszer...


    www.youtube.com/watch?v=uwO-D5j9Gps

  15. 2021. május 6. 02:1761487.

    az elso harom honapot en is szigoruan vegig "ultem" meg a gyerekek igy csak ugy lattak hogy kinyitottuk a garazst.. letettek  a szulinapi majd majusban az anyaknapi viragot....


    magyarul... mindenki, nem csak en, hanem a "tudosok" is legalabb annyira hulyek voltak. Aztan kinacska meg hallgatott, hozta az orvosokat az olaszoknak, azok utan hogy beutaztak a sok olaszban dolgozo a kinai ujev vagy mit unnepeltek... amitol ugy emlekszem olaszoknal volt az elso hogy valami 16 orvos meghalt. Kesobb a magyarok voltak megilletodve, hogy jottek a legzogepek... mert annyira nagy a szivuk... de ma mar kinai oltassal oltanak sokat, ami ANNYIRA KISERLETI ELSO FAZISBAN VAN HOGY AZ EREDMENY 2021 JULIUSARA LESZ MEG.


    kozben hol itt, hol ott... tizezrek vannak beoltva...csupan "kiserlet" alatt... elso fazisban. Nem en talalom ki, magyar orvos aki Tailandban tanit, meseli el igen pontosan mi a problema az elso fazis alatti oltasokkal. No de... kit erdekel.. igaz?


    Jelenleg szerencsetlen India aki temeti a tizezreket, es ENNEK ELLENERE NEM ENGEDIK BE A GYOGYSZERT... VAX MEG UGYE MIKOR KERUL SOR A MILLIONYI SZEGENYNEK...


    AKKORA A MOCSOK HOGY A FULCIMPANKIG ER... Kina, a Gates Foundation, a big pharma iranyitja a WHO-t  az meg az osszes orszag vezetoit.


    egy napon majd.. talan feny derul a mocsokra... a penz ehes billiomosokra, a kommunista Kina mocskara.. es a tobbire.. de addig sajnos meg az orvosok is benne vannak... nem tudom mennyire vannak megfelemlitve, de elfelejtettek hogy a feladatuk a GYOGYITAS...


    en pedig azert nem oltatom magam mert van megelozeshez gyogyszer, vitamin.. es nem megyek tomegbe. Betartom a logikus viselkedest. De egy biztos, hogy a hegyek kozott... hogy a fenyvesekben, hogy a tengerparton nem fogok virust bekapni.. ahol rajtunk kivul sehol egy lelek.. CSAK A JO LEVEGO. A repuloben pedig kibirom hogy 4 orat ne egyek, igyak..


    a virus pedig, meg a uberliberalis Biden ur uralkodasa alatt is elismerik hogy EMBER CSINALTA. ODAIG MEG SENKI NEM JUTOTT EL HOGY KI MERJE MONDANI HOGY DIREKT LETT A VILAGRA SZABADITVA.. de szerintem az is ki fog egyszer derulni.


    egyebkent a vaxal a  legnagyobb bajom semmi mas mint hogy MANDATORI!


    ETTOL NEKEM ROGTON FELMENT A PUMPAM HOGY MAJD HOLLYWOOD SZEMETE, MEG POLITIKUSOK MUTOGATJAK HOGY OK IS..


    persze.. majd el is hiszem.


    ugy vagyok mint te, SENKINEK SEMMIT NEM HISZEK... AMI EROSZAKKAL VAN ELOADVA, MEGFELEMLITESSEL, MOST PEDIG MAR ZSAROLASSAL.


    vigyazz magadra... nalunk a rozsaim annyit nyillnak  hogy majd megszakadnak... a 3 napos fagy ugylatszik nagyon jot tett nekik. Isteni szep.


     

    előzmény:
    Bagoly (61486)
    2021-05-06  00:53
  16. 2021. május 6. 00:5361486.

    Megmondom oszinten, rettentoen csodalkozom a sok utazason - a korulmenyek miatt!  Itt sokkal szigorubban veszik a dolgokat, de nagyjabol igazat adok neked. Mellesleg, en sem oltattam be magam. Persze, nem akarok nagykepu lenni, ezert nem mondom, hogy "sohse" - az ember - ugyebar - sohsem tudja mit hoz a jovo. Sajnos, nem hiszek semmiben es senkiben, kulonosen nem a politikusoknak es ebben nagy politikat latok. Na, majd ez is elmulik, csak ki kell varni!


    Varom a jo idot. Eleg huvos van, nem lehet kiulni az erkelyre, mert odafagysz a szekre. Neha bekapcsolom a futest is! 

    előzmény:
    Houston22 (61485)
    2021-05-05  20:22
  17. 2021. május 5. 20:2261485.

    koszonom kerdesed... nagyon jol vagyok... nem foglalkozom gyongyokkel... ambar az igen szep hobby volt.


    Az elmult evben es az iden a kerteszkedes ami nagyon meghozza a gyumolcset, sok finom magyar paprikam volt tavaj, az iden is remelem lesz.


    es utazom.


    tavaj bejartunk 9 allamot, aztan utana kulon megegyszer Arizonat..


    az iden pedig nem reg jottem vissza 2 hetet vegigutaztuk Oregont. Eloszor a 101 Highway a tengerparton le Californiaig, aki meg nem volt, nagyon melegen tudom ajanlani, majd az allam belsejen varosrol varosra... az egyik vegcel a TULIPAN FESZTIVAL volt. Aztan visszaterve Portlandba onnan haza. Csodas ut.. aki teheti..menjen.


    utazas soran az ember megtapasztal egy ket "erdekesseget"... pl. hogy "joakaratu emberek" csupan viccbol ossze vissza torjenek uzleteket (Portland) a varos belsejeben.. es NINCS aki megallitsa oket, sot POLITIKUSAINK MEG BIZTATJAK IS OKET... furcsa vilagban elunk...


    megtapasztaltam sok nagyon buta embert, aki a redwoodi csodas erdo es a meseszep tengerpart kozott (ott megy a 101) kiszall a kocsibol sehol egy lelek... es MASZKBAN setal... gondolom ezek lesznek ha majd mar azt rendelik el hogy ereszkedj negykezlab... azt is kovetni fogjak...


    ettermek nyitva mindenhol.. meg Oregan varosaiban is.. maszkba setalsz be, leulsz.. aztan leveszed.. eszel, iszol... majd mikor kisetalsz, ujbol felveszed a maszkot...


    de a legjobb a repulo ut.. Portland Houston 4 ora es a repulobe szallas elott beszallasnal felszolitanak maszkot viselni, es a 2 metert betartani.. mondja a legi kisasszony... szepen beszallunk, TELI GEP 245 UTASSAL..(terdunk, konyokunk osszeer) . ismet felszolitanak hogy TARTSD A MASZKOT ON DURING THE FLIGHT... majd elkezdik FELSZOLGALNI AZ UDITOT, KAVET, VIZET.. MOGYOROT, EGYEBB HARAPNI VALOT...


    ja... a virussal elment minden jozan esz.. maradt a virus... meg a logikatlan sok baromsag..


    no de ugylatszik EZ JELENTI AZ UJ VILAGOT...


    azert tovabbra is utazni fogunk... es elvezni es csodalni a termeszetet..


    mellesleg nem vagyok beoltva, gyogyszerrel vedekezem a mocsok kinai virus ellen... egyenlore nincs is szandekomban hogy kiserleti nyul legyek.


    termeszetesen semmi kifogasom vagy nem itelkezem azok felett akik oltatnak. Mindenkinek sajat maganak kell eldonteni mi az amiben hisz.


    Hiszek a mocsok gyilkos ember gyartotta virusban.. es hatasos gyogyszerrel vedekezem, es az eloirt vitaminokkal.


    aki pedig inkabb oltat, az is okay... remelhetoleg nem lesz semmi mellekhatasa egy ket ev mulva ... de sajnos mar van olyan ismeros egy itt az USA-ban, lanyom kolleganoje batyja, egy pedig Magyarorszagon, aki AZ OLTAS UTAN 3 HETTEL MEGKAPTA..ES EGY HET MULVA MEGHALT.


    Szornyu aki ezt eloallitotta... es remelhetoleg egy nap felelosegre lesznek vonva mind akiknek a PENZE benne van. szerintem fogalmuk sincs hogy kene megallitani. Ujabb es ujabb valtozatok.. es egyre mocskosabb gonoszabb a virus.


    es nagy dolog lenne, ha vegre a WHO es TARSAI..... vegre megengednek a gyogyszert hasznalni ami segit megeloszni es ha valaki megkapta, GYOGYITANI. De amig a vaccinaval egysek billiomosok lesznek.. a gyogyszerrol hallanni sem szabad... EGYENES UTON. SZEGYEN GYALAZAT HOGY A VILAG EZT MEGENGEDI.  Es az orvosi garda is alany benne.


    latod, mindig arrol van szo... nem politizalni... hat meg a virusbol is politika lett. Szegyen szemre.


     


     


     

    előzmény:
    Bagoly (61484)
    2021-05-05  18:51
  18. 2021. május 5. 18:5161484.

    Szervusz Houstonka, hianyoztal! Orulok, hogy ismet lehet latni, mi ujsag, foglalkozol meg a gyongyfuzessel? Emlekszem, milyen szep dolgokat keszitettel! 

    előzmény:
    Houston22 (61482)
    2021-05-04  19:26
  19. 2021. május 4. 20:0161483.

    Milyen szepek igy "egyutt" , persze csakis a TE ERDEKEDBEN!

    előzmény:
    Houston22 (61482)
    2021-05-04  19:26
  20. 2021. május 4. 19:2661482.

    miutan ugy tunik SENKINEK SEMMI MONDANIVALOJA... lehet kerem GONDOLKOZNI.. ELGONDOLKOZNI... mert van min... meg akkor is ha idokozben majd mindenki agya betokosodik...


    EBRESZTO!!!!!!!!!!!


    www.youtube.com/watch?v=I7u8AuIiFvE


     


     

  21. 2021. Április 22. 17:3761481.

    Rafanyalodtam a regi konyveimre. Az evek folyaman nemelyiket bizony elfelejtettem, most ujra olvasom oket.  

    előzmény:
    szizsuzsóka (61478)
    2021-04-22  16:58
  22. 2021. Április 22. 17:3361480.

    Megis jon a tavasz! Elallt a hoeses, sut a nap. Van remeny.

    előzmény:
    Bagoly (61479)
    2021-04-22  17:15
  23. 2021. Április 22. 17:1561479.

    Megsem jon a tavasz Esik a ho.

    előzmény:
    Bagoly (61477)
    2021-04-22  16:44
  24. 2021. Április 22. 16:5861478.

    Mostanában ismét inkább szépirodalmat vettem elő- Esténként alvás előtt azzal zsongítom el maga. Beethoven életrajz a soros most, . Lassan befejezem és egy magyar író életrajzi regényér veszem erő . Megértem a zsenit, mert és sem hallok jól, és ez nagyon zavar a kommunikációban .  Sajnos a zenehallgatásban is, mert  a zene dinamikája marad ki .

  25. 2021. Április 22. 16:4461477.

    Itt is nagyon szep volt a vilag, tegnap reggel ho boritott mindent Ma mar egy pihet sem lehet talalni es a homerseklet *3 , ez azt jelenti jon a tavasz! 

    előzmény:
    Mozdonj (61476)
    2021-04-22  07:47

Címlap

top