Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szabolcs-Szatmá r Bereg

kucsifriti
Létrehozva: 2006. január 17. 21:11

Sziasztok kedves  Szabolcs megyeiek!

Legyen nekünk is egy hely ahol beszélgethetünk erről arról. Információt cserélhetünk az élet dolgairól, jó helyekről stb.. Szeretettel várok mindenkit! 

  1. 2010. február 3. 14:1743026.

    Hali!

     

    Tényleg hazamegy, ha addig be nem havazódik teljesen, mert már megint ömlik.

     

    Este nem nagyon szeretnék menni, mert sötét+hó+jég  nem túl jó párosítás, korán reggel meg világos van ugyan de akkor meg hó+jég+köd szintén nem valami kecsegtető. Az M3-on minden nap baleset van. :( És mint ugye tapasztalt példa mutatja  a mások figyelmetlensége miatt is kerülhet az ember nagyon nagy bajba.

     

    Pettyke ez a Kristóf hatlmas nagyfiú lett. Tegnap is sasoltam fiúgyerőc parfüm után, de semmi csak tusfurdő és testápló van, az nem jó a kis Casanovának?

     

    Tocsóka Hanci is szépséges, tényleg jól áll neki ez a frizura, de a gyönyörű sörényét még mindíg sajnálom. Az iwiwen néztelek meg titeket a múltkor.

     

    Milcsi a te két kisfijjadat majd személyesen dícsérem a hétvégén. Hogy fognak örülni neki :-D

     

    előzmény:
    mili70 (43024)
    2010-02-02  13:52
  2. 2010. február 2. 21:1143025.

    Sziasztok!

     

    Igen, Mili láttam

     

    Tocsókám! Gyerek! Haaa! Majd eccer talán! Ahogy most állunk, tök gáz az életem, de magamnak köszönhetem (részben) és, hogy mikor mászok ki a kakiból, azt az ég se tuggya sztem!

    Sosem akartam férjhez menni, mikor kértek, (akkor mondjuk szerencsére) most meg mennék, de nem kérnek, amit megértek, no, de szép az élet, aztán meg majd lesz vhogy!

    Más gyerkőceivel jól kijövök, bébiszitterkedtem is egy időben másodállásban

     

    HÓ! Nálunk egy szem se! Ez komoly, semmi! Ma +3C fok volt. Mondjuk nem is hiányzik, utálok hóban vezetni, annyi birka van és én is megcsúszhatok  Szóval elkerülhet, megengedem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2010. február 2. 13:5243024.

    Kukucs!

     

    Dobszi, ha ez megnyugtat, énsenemtom, mijaza Twilight, monnyuk én majdnem fekete vagyok.

    Ja, láttad, hogy van egy közös ismerősünk? Az egyik szakomon volt csoporttársam a csaj.

     Imádnivaló a qrvincád.

     

    Norimami írtam Neked.

    Pillécske akkor mi van a 7végével?

    Petty haaaaaatalmas hó esett felétek is.     Jók lettek a képek.

    Nem az a gondom, hogy nincs mit olvasnom, hanem nincs rá időm.

    Na ha má ennyire emlegetitek a talit,  ha Pillécske tényleg hazajön szombaton, akkor nálam összejöhetünk egy tejadélutánra   most szombaton délután monnyuk 3-4 körül.

    De ezt még egyeztettttyük. Mermég nemtom, hogy Nőnap is hogy dógozik. Szóljon má akinek jó lenne ez az időpont.

     

    Én a múlt héten Anyszival jöttem össze a Spárban, asszem a héten vizsgázik pénzügyi ügyiztézésből vagy valami ilyesmiből.

    Szombaton vótam a kollégánál, csinált pizzát, utána meg elmentünk karaoke bárba mára sikerült kialudnom magam nagyjából.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2010. február 1. 17:0943023.
    És még.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2010. február 1. 17:0643022.

    Sziasztok!

     

    Gyors bekukk, míg apja és fia Mario cartozik (nem tudom hogy kell leírni), mert utána én jövök a gyerekkel való foglalkozásban.

     

    Semmi különös nincs velünk, éldegélünk csendesen. Vasárnap barátnős mozi volt nekem betervezve, de halasztottuk a hó miatt. Viszont gyermekecske rendkívül örült a hónak, voltunk kint délelőtt, délután, hóemberépítés, hócsata, mosdatás, minden volt. Képeket mellékelek. 

     

    Norimami: még csak most olvaslak. Igyekszem jó férjecskét nevelni a fiamból, még a házimunka, főzés terén vannak lemaradásaim, de igérem pótolom.

     

    Tocsó: a fősuli 4 éves, most taposom a másodikat. Emberem jól bírja a szombatokat és a vizsgaidőszakot, sőt most februártól ő is beül megint az iskolapadba két évre. Izgi vizsgaidőszakaink lesznek.

     

    Milike: adjak kőcsön jó könyvet? Elhatároztam és olvasok, slussz passz. Sőt sportolni is járok már december eleje óta, igaz most januárban váltottunk, de ugyanúgy egy este hetente. Muszáj egy kicsit magammal is törődnöm, eddig jobban lemondtam erről. Max a topicos talik voltak. Tényleg!!!! Nem szervezünk esetleg?

     

    Dobszi: aranyos a kis dezentor. 

     

    Pillécske: nálunk is sütött a napocska, nem is volt vészesen hideg, jó is lett volna délután az udvaron, csak a nagy hó miatt seperc vizesek lettek a gyerekek, így be kelett mennünk. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2010. február 1. 11:2043021.

    Szééép hetet mindenkinek!!!

    /szmájlimmármegintnincs/

     

    Hatalmas hó van kint, tegnap és teganpelőtt is jó nagyot sétáltunk a ropogós fehér hóban. Most ezerrel ragyog a nap, olyan mintha ma lenne a tavasz első napja. A tavasz a kedvenc évszakom.

     

    Remélem mindenki jól van és nálatok is süt a napocska.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2010. január 29. 17:5343020.
    Neked nagyon kellene egy gyerek!!
    előzmény:
    dobszi83 (43019)
    2010-01-29  13:13
  8. 2010. január 29. 13:1343019.
    Itt a kis qrvinca! Ő Gyapika!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2010. január 28. 17:5143018.

    ezt a twilight-ot nem vágom én is szőke vagyok

    de lehet csak a fáraccság  minggyá megyek haza, és megiszom a jól megérdemelt Radler-emet, és neki állok főzni, a takarítás hónapra marad, mer hónap 6-ra gyövök, oszt "szabad" lesz a délután, Gyapjas úgyis gallyra vág mindent két perc alatt, kis qrvinca egy nyúl, de imádom, már Szabi is néha így "becézgeti", mondtam neki, hogy nyáron, mikor ablakok nyitva, nagyon ne kiabáljon vele, mer asziszik, velem beszél

     

    lehet két keverés közt még bekukkantok

    előzmény:
    norimami (43015)
    2010-01-26  19:56
  10. 2010. január 28. 17:4643017.

     há' vót egy tippem, de bizti, ami tuti,

    ja nem egészéges

    de az élet sem az

    előzmény:
    mili70 (43014)
    2010-01-26  16:04
  11. 2010. január 27. 14:3543016.

    Sziasztok!

    Csak köszönni jöttem, hogy legyen valami mozgás.

    Süt a nap, de nagyon hideg van.

    Semmi extra hírről nem tudok beszámolni.

    Látom nagy dógozás van, én is leltározok gatyába kell rázni a tavalyi évet.

     

    Közben meg ki kéne találni, hogy mi legyen a vacsora.  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2010. január 26. 19:5643015.

    Nem én voltam!

     

    He-he-he ---

    1. olyan voltam, mint az ovisok

    2. nem is tudom a neved

    3. nincs is iwiem.

     

    Na, én is csak bekukk  fincsi Bikavér??? Vagy valami rose???

     

    Megyek altatni. A cseppet

     

    ÓÓÓ, én elolvastam a Twilight 1-2-3-t.  Nagyon szőke vagyok?

    előzmény:
    dobszi83 (43013)
    2010-01-26  14:38
  13. 2010. január 26. 16:0443014.

    Szerinted? Akkor sikerült a meglepetésem. Írtam a múltkor, hogy kilogikáztam a nevedet.  Ne dógozzál annyit, nem egéssséges.

    Na megyek másikdógozni 

    előzmény:
    dobszi83 (43013)
    2010-01-26  14:38
  14. 2010. január 26. 14:3843013.

    Sziasztok!

     

    Vagyok-vagyok, csak túlóra,  látástól-mikulásig 10-22-ig volt, aztán teljesen kipurcantam

     

    néha wap-on olvasgattam azért,de ottan nem enged beleszóni a dógokba, nem tom mér'

     

    áruljátok má el, ki jelölt be az iwiw-en, mer arra rágyüttem, hogy innét vki, de az itteni nick neve ottan nem szerepel

     

    Norimami szia!

     

    Lepkepille a pincsiktől azér nem kő féni, a miénk is csak a piásokat utálta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2010. január 26. 11:5443012.

    Sziasztok!

    Tocsóka még szerencse, hogy Te legalább ilyen lelkesen tartod a frontot.

    Én kevesebbet tudok jönni, mert a hülye biztos öregszik, de egyre ritkábban mozdul ki innen. Bezzeg a nője minden este meglátogattya, úgyhogy csak tud még valamit.

    Nőnapnak teccik a meló, még vannak ott a régi kollégái közül egy páran, van egy Nyíregyházi is, akivel egy műszakban van, vasárnap reggel ő hozta el, este meg vissza. Szal. maradt ideje rám is.

    Tök jó, hogy mindenkinek bejött a munkahely váltás.

    Norimami a csajoknak jobbulást, azéé megnézném, hogy zúzod a gitárt.

    Petty assetudom mikor olvastam utóljára el egy könyvet. A fősulis könyveken kívül. Az Internet óta tényleg leszoktam róla. Max. újságok, net... igaz időm se nagyon van rá. Rejtvényt is csak a tévéújságban fejtek. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214448 (43011)
    2010-01-26  06:43
  16. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2010. január 26. 06:4343011.
    Akkor most kinek mondjam,hogy jó reggelt???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2010. január 25. 17:2643010.
    Na úgy látom a szép jó estét is én kivánom! Ez borocska!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2010. január 25. 06:2143009.

    Jó reggelt!

     

    Hát én már csak ilyen hajnalban járó leszek.Meló előtt,kávé mellett kicsi lazítás a topicban......

    Nórimami,egy jó munkahely megfizethetetlen!!Pláne ha az embert normális kollégák veszik körül.Én már csak tudom.Összesen öten vagyunk,de annyit nevetünk. Gyerkőcöknek jobbulást!

    Petty!Néha mikor olvasom,hogy a fősuli miatt milyen sűrű a hétvégéd is..................hát örülök,hogy nekem már vége.Mennyi van még belőle??? Ember hogy tolerálja a dolgot???

    Millike Nőnapnak tetszik a régi-új munka???? Ugye azért marad ideje rád is???

    Megyek,ébresztem a lyányomat,irány az ovi!

    Puszantáska!

     

    Greecike gyere mán,oszt reptesd a rézangyalt!!!!

    Marika, te is jöhetnél gyakrabban!!Úúúúúúúúúúúúgy hiányzol!!!

    Lepkécske, a kocsi dolog lezárult már??Vagy húzzák még???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2010. január 24. 17:2143008.

    Sziasztok!

     

    Na, én is olyan vagyok, mint a mesében...

     

    Betegek voltak a csajok, itt volt anutám a héten. Nori csak köhögött, Csészinek hörghurut, arcüreggyulladással spékelve, ami nem javult, ezekután szurit kapott. Talán még holnap kap egyet. Mindenesetre 3 hétre kiesett a suliból. Még a félévijét sem láttam.

     

    Elég sokat is dolgozom, a kolleganőm ugyanis tanul, és gyakran szoktam helyettesíteni. De ezzel együtt is milliószor jobb az új hely!!!!

     

    Marika, buliztok hajnalig hétvégenként? Vagy hímzel olyan sokáig? Vagy mi a jóég miatt maradtok fent olyan sokáig?

     

    Pillécske, jórégen nem hallottam Rólatok. Továbbra is ügyeskedsz, látom. Mitől ilyen kiegyensúlyozott valaki?Jó férj, vagy jó gyermekkor?

     

    Petty, Ti is nagyon kis harmonikus családi életet éltek. A kisevejem ettől lesz majd jó férj.

     

    Azért mi is igyekszünk ám. Nem nagyon járogatunk már el, és a nagy szombat esti pókerpartyk is elmaradtak. Szóval nyugi van. Bár ezt nagyon le kell kopognom, mert mindig egy ilyen nyilatkozatom után üt be a krch. Én meg már a hideg levest is megfújom.

     

    Tocsóka, kihámoztam ám a lényeget. És örülök, ha te is örülsz

     

    Greec, Boldog Névnapot kívánok!

     

    Dobszi, mi még nem ismerjük egymást, de ami késik nem múlik.

     

    Milike, most én gondolkodom gitárleckéken. De minimum addig várnom kell, míg Nora iskolába megy. Mert most jön velem reggel-délben. Nincs nélküle szabadidőm. Ha iskolába fog járni furcsa lesz a nagy magány, le is kell majd foglalnom magam valamivel. Írok privit.

     

    Tyumiról tudtok valamit?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2010. január 24. 16:5043007.

    Sziasztok!

     

    Kezdek leszokni a számítógépezésről, a hétvégén még a leveleimet se néztem meg. Helyette a héten végre jutott időm Kristófra és magamra is. Felelevenítettem régi kedvteléseimet, olvasok és rejtvényt fejtek. Ez utóbbiba néha Kristóf is besegít, úgy az izgi. :) Közben elkaptam Csabától a kórt, el van dugulva a fejem, köhögök és ma még sikerült belázasodnom is. 

     

    Grécike: megkésve bár, de annál nagyobb szeretettel kívánok boldog névnapot! 

     

    Tocsó: anyósodat nem minősítem, ugyanis nem találok rá megfelelőt. Csak Hancit sajnálom. 

     

    Milike: Ez nagyon jól esett, köszi. Igyekszik az ember a legjobbat kihozni.

    Én is, én is, délig alvó gyereket szeretnék!!! De nekem már olyan sose lesz.

     

    Marika: mit csináltok hajnali 5-ig? Kicsit felborult a bioritmusod.

    Fel a fejjel, lesz ez még így se!

     

    Pillécske: szép lett a dekorációd! Kristóf mjad minden nap mond ilyen vicceseket, írni kellene. 

     

    Szép hetet kívánok mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2010. január 21. 10:5243006.

    Szép napot!

    Tocsóka de korán jöttél.   Bár tegnap is siettél felköszönteni Grécikét, de sztem ma van a névnapja. (Marikaaa a topiknak van szülinapja, Grécinek nevenapja van) /naaa nem okoskodok itt tovább, csak úgy montttam /

    BOLDOG NÉVNAPOT kívánok én is GRÉCIKE!
    Hát azért nem volt szép húzás anyóstól ez a nagy zajándékozás....  ez is őket minősíti.... Jelentem, mi sosenem cserélnénk le Titeket Hancival meg Ricsivel.

    Nyugi, lesz még olyan is, hogy Hanci délig fog aludni. Kissebbik nagyfiamnak a múltkor délután 6 óra volt a rekorgggya, igaz, hajnali ötkor feküdt le.  Még a porszívózásra sem ébredt fel.

    Marika miccsináltok olyan sokáig fenn? Mi igenis kíváncsiak vagyunk Rád, jöhetnél gyakrabban is!

    Pillécske hiányoltam is a dekorációdat. Na majd a következő kereknél.

    Ahogy látom a Ti köreitekbe minden évben érkezik legalább 2-3 baba. 

    Enyim vót sógornőm fiainak is 3 hét eltéréssel születettek meg a gyerkőceik, egy kislány meg egy kisfiú.

    Dobszi merre jársz?

    Petty kell is az élmény Kristófnak, jó olvasni, hogy milyen kiegyensúlyozott életetek van. (na jó a főjiskolát leszámítva)  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2010. január 21. 06:4443005.

    az nlc meghülxült.Felét elküldte felét meg lenyelte.Lehet,hogy annyira ciki amit írni akartam,hogy meg sem meri jeleníteni??

    Szóval anyósom.Karácsonyi ajándéknak adta az ujjáról a gyűrűt Móninak,meg a nagymamai örökség láncot medállal. Már csak röhögök rajta,olyan mint egy szappanopera.Átíratta Hannáról az életbiztosítást amit kötött neki a fiacskájára és hiába küld9tt Hanci e-képeslapot neki névnapjára,semmi köszönöm nem volt.Szóval velem együtt az unokáját is eldobta.Ő tudja,de azt hiszem nem nagyon fog Hanci többet Gyöngyösre menni.

    Na húzok a melóba.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214448 (43004)
    2010-01-21  06:24
  23. Torolt_felhasznalo_214448
    Torolt_felhasznalo_214448
    2010. január 21. 06:2443004.

    szia Marika!!

     

    De irigyellek a hosszú hétvégi alvások miatt!Hanci mostmár önnállósítja magát hétvégenként,nem kelt fel,de egy idő után olyan hangosan énekli a meséket,hogy muszáj felkelnem.

    Lesz ott munka ne aggódj,előbb vagy utóbb kialakul valami.Lassan beindul az élet.Azért írok én is iylen korán mert meló előtt millió a teendőm.

    Már meg sem lepődök,hogy anyóso

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2010. január 20. 20:3443003.

    Grécike szülinap van? Akor GRÉCIKE NAGYON DE NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK.  Jussál el a balatonho' mielőbb. Márcsad bele a lábodat. + ilyenek.

     

    Megyek aludni, ne írjatok nekem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_214448 (43001)
    2010-01-20  20:28
  25. 2010. január 20. 20:3043002.

    Sziasztok

     

    Nem jöttem a szülinapon, hétvégén általában hajnali 5-kor fekszünk le, alszunk  délig, tiszta nemzetiségi élet

     

    Látom, Pillécskének sikerült a férjeura ujjára lépni, nálunk is volt ilyen, jól belerúgott a kihúzott ágyamba Lovag, két vagy három hétig el volt törve a kislábaujja, vagy a lába kisujja, úgy mentünk kirándulni tavaly, úgy vezetett. De bírta. Orvos nem látta, begyógyult. Pillécske, azért ha nagyon fáj, menjetek el orvoshoz, bár  ő sem tud ezzel mit kezdeni.

     

    Nem igen olvastam vissza, csak eddig, most is azért jöttem, hogy el ne felejcsek gépelni. Naszóval semmi újdonság, nekem is rúgdosni kell magamat, hogy tuggyak valahova benyitni, beesni. Nem vagyok mán a régi /20/. /40/ /45/. Hiába bizonygatom hogy fijjatal vagyok, meg szép is. A franc sem kíváncsi rám. Ja, még valamit  tudok is. Na emmár aztán dőzs lenne Hát ezek történtek velünk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top