Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki nem alszik?

Torolt_felhasznalo_213332
Torolt_felhasznalo_213332
Létrehozva: 2006. június 18. 01:11

 Jó estét! Te miért nem alszol?

  1. 2020. június 6. 09:4482201.

    Nálam is összefolynak a napok. Sosem tudom milyen nap van, még szerencse, hogy a számítógép sarkában ott van és van naptáram is. 
    Az SZTK nekem is messze van, csak átszállással lehet elérni és hazafelé még macerásabb az utazás, mert a busz ami megy, nem arra jön visszafelé. Hozzám kijön a nővér ha vért kell venni, mert a háziorvosi rendelő is macerás. Onnan is csak gyalog tudnék hazajönni, vagy körbe a busszal. Amikor a lábammal jártam kezelésre, taxival mentem, de hazafelé már ráérősen villamos + busz, de az is nagyon lefárasztott, mert gyalogolni kell a villamoshoz, buszhoz és még a megállóból is hazafelé, pedig nem nagy távolság, de nekem már kilométernek tűnik. Gyógyszert kell majd íratnom és az unokám majd kiváltja.
    A férjed javulgat, ez már jó. Azért az már egy jó dolog, hogy a látogatási tilalom ellenére van lehetőség beszélni a hozzátartozókkal.

    Ez az otthoni oktatás...vicc. Az egyik unokám, aki eddig rossz tanuló volt, most hirtelen jó tanuló lett. Szerintem puskázik, amikor elküldi a leckét. A másik fiú unokám viszont nagyon lerontott mindent. Le is teremtettem, hogy nem tanul. Állandóan a kezében a telefon és játszik. Ez a fejlett technika jó és rossz oldala.

    előzmény:
    Kövesdiági (82198)
    2020-06-05  19:40
  2. 2020. június 6. 09:3382200.

    Te még el tudsz menni vásárolni, én sajnos már nem. Nekem minden messze van. Már évek óta nem voltam piacon. Van itt is ahol lakom, de hazafelé csak gyalog lehet jönni. Oda még busszal elmennék, de hazacipelni már képtelen lennék. Tegnap hozták a megrendelt zöldséget. Ez most egy másik, a neten találtam. Imádom az aszalt szilvát és eddig a Tesco-ból rendeltem, de most onnan nem tudok, mert a neten kell előre fizetni, így most szüneteltetem a vásárlást a tescónál. Retket, cukkinit, sárgarépát, gombát, céklát, parázsburgonyát, epret rendeltem. Minden tökéletes volt. A gombát, az egyik cukkinit és a parázsburgonya felét készítettem el tegnap ebédre. Nem nagyon szoktam venni parázsburgonyát, mert drága, de most nagyon szép volt a képen, hát kíváncsi voltam milyet hoznak. Gyönyörű, majdnem egyforma méretűek voltak. Kicsik, talán a pingpong labda méret lenne jó, vagy annál kicsit kisebbek. Nem kell meghámozni, csak alaposan megmosni aztán mehet a sütőbe. Én azért elvágtam, hogy hamarabb megsüljön. Gyönyörű nagyfejű gombákat hoztak amit kirántottam a cukkinival együtt. A krumplit pedig a sütőben sütöttem. 
    A lány unokám imádja a gombát és neki is rendeltem az állatoknak céklát és répát. Persze egy dobozba tettem neki krumplit, gombát és cukkinit, mert az anyja ilyeneket nem készít. Hozott kürtöskalácsot, amit 3 perc alatt megettem. Nem vagyok édességes, de ha megkívánok egy szelet sütit, akkor veszek. Nem sütök semmit, sosem sütöttem, csak rétest régebben, (1-2. kép) vagy leveles tésztát megpakolva fahéjas almával. (4.kép) Lehet holnap csinálok, mert van itthon minden hozzá. Már nagyon régen készítettem tejfölös-túrós-banános-kekszes sütit. (3. kép) Én csak 1-2 kockát eszem belőle, a többit  a gyerekek ették, ezért nem csinálok, mert a nyakamon maradna. 
    A cseresznye itthon is drága. 1.200.-Ft kilója és sok benne az éretlen. Ez a korai cseresznye még ízetlen is ezerkettőért. 
    A nagymamámnak volt egy nagy cseresznyefája nagy szemű ropogós cseresznye. Amikor érett, a mama fél szeme rajtunk volt, mert mi mindig a fa környékén kóricáltunk, hogy a lelógó cseresznyéket lopkodjuk. Amikor érett volt, mi szedtük le és a mama befőzte. Télen finom volt befőttnek is. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82197)
    2020-06-05  13:05
  3. 2020. június 6. 06:1982199.

    Szervusztok


    Agi


    Jo lenne,ha kipihenned magad,tudom,hogy ott a kert es az udvar,sok minka van vele.


    Tegyed azt,amigez kedved van es nem am I kotelesseg legalabb egy par napig,hamar eltelik a 10 nap.


    Vio


    Szepen haladsz a jatekkal jo,hogy van turelmed hozza.holnapra mit fozol?,vagy amit eddig alkottal, eleg lesz egy darabig.


    Mondtam a ferjemnek,hogy etelt nem dobunk el,addig esszuk,amig tart,nem azert cipekedek es fozok,hogy a vegen a szemetbe keruljon.


     


    Tegnap a piacon voltam,annyira elfaradtam,regebb voltak padok,ahold az emberek megpihentek,most 1 sem volt,egy magasabb lepcsore ultem megpihenni,jo,hogy volt 2 rendor,ski ellenorizte,hogy mindenkin maszk legyen,maskepp buntetett.


    A tavolsagot nem lehet betartani,sem az eladok,sem a vasarlok kozott.


     

  4. 2020. június 5. 19:4082198.

    Nagyon összefolynak a napok....Nálam nincs olyan, hogy nyugi...mindenre ráérek.....Inkább azt érzem/látom  - mindig el vagyok maradva....


    Tegnap egész nap a laborral - a vérképemmel voltam elfoglalva....Jó messze van az SZTK, korán kell menni éhgyomorral, sorba kellett állni, aztán 2kor lehet menni a leketért....Tehát 2x bicajoztam végi a várost....jól kifáradtam. 


    Elég jó a vérképem  - koromhoz képest....minden renden majdnem ....magnézium hiányom van...., pedig évek óta reggel -este eszem....Majd a 15.i kontrolon megmondja a kardiológus, mit tegyek... Félévente megyek hozzá...


    Magammal vagyok elfoglalva....MÁR JAVUL A FÉRJEM....ma már jobb kedve, jobb a hangja, jobb a lejövő dialízisfolyadék állaga....Már megmarad!!!   Ma voltam MIskolcon  - vittem, amit kért  - NINCS LÁTOGATÁS.Csak telefonos kapcsolattartás van!   A nővér ismerősnek adtam oda a csomagot, Ő vitte fel az osztályra....Ott marad vagy 10 napig....Aztán elmentem a fiamékhoz...ott az unokám is.  Ő egy  evangélikus iskolába jár, már vége az évnek, nem megy be az iskolába  /csak nagyon kevés gyerek megy...., pedig már lehetne. JOBB OTTHON!   Eddig Iván kitűnő volt mindig.....most sokat rontott ezzel a gépi-netes oktatással-számom kéréssel - értékeléssel....Szerintem minden gyerek rontott!  A dühítő az, hogy mint egy dolgozatnál látod, mit rontottál el, vagy mit nem jól tudtál, tévesztettél....ITT SEMMIT SEM TUDSZ OKULNI!   Fogalamad sincs, mint kellene javítanod....


    A hétvégén kipihenem magam, nem megyek sehova...


     


     

    előzmény:
    Ibolyka43 (82197)
    2020-06-05  13:05
  5. 2020. június 5. 13:0582197.

    Szervusztok


    Haza vittem 2 helyre az Avont,de csak  beadatam az anton,utana piacra mentem,muskatlit vettem,order juhsajtot,egg szep tanyasi csirket,barackot 8oo ft,cseresznyet del kilot,mert meg odebb az olcso ar,cseresznyet cask egy fel kilot,mert13oo kg.ezket forintba szamoltam at,.


    Elegge elfaradtam,mert 6200 lepest  tettem meg,az a baj,hogy sehol nincs egy pad ahova le lehet ulni.


    Via


    Lattam az alkotasodat,ugyes vagy,hogy ossze tudod vegyiteni az eteleket s egy ujabb etel lesz belole.


     


     


    Agi


    Gondolom,nem szabad latogatni a ferjedet a virus miatt.,csak telefonon tudtok ertekezni.


     

  6. 2020. június 5. 11:0082196.

    Na csodás! A képet 3-szor rakta be! 

  7. 2020. június 5. 10:5982195.

    Bolond ez az idő. Tegnap 26°meleg volt. Főztem és dőlt rólam a víz, ma pedig esik az eső, be van borulva.

    Nem tudom láttátok-e a tegnapi kreálmányom? Csirkepörköltet főztem nokedlivel. Főztem 2 szem krumplit és a nokedli tésztából egy keveset összekevertem a tört krumplival, majd kisütöttem olajban. Isteni lett, gyorsan el is fogyott.
    Bolond a rendszer....mind a két képet kétszer tette be.

    Ma rántott cukkinit és rántott gombafejeket főzök, sült újburgonyával. Rendeltem parázsburgonyát. Nem kell meghámozni, apró krumpli, csak megsütöm a sütőben. Már olyan régen csináltam. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82192)
    2020-06-04  18:44
  8. 2020. június 5. 10:5282194.

    Na most nekem is elszállt amit írtam, még szerencse, hogy előtte kimásoltam, különben írhattam volna újra. Szerintem az oldal is nagyon gyenge. Nem értem mire jó állandóan buzerálni javítgatni? Még a 2000-es évek elején olyan jó volt. Sokkal áttekinthetőbb volt, a profilokra rá lehetett nézni. kaptál üzenetet, ha valaki írt valamelyik topikban az írásodra. Most gagyi az egész oldal és állandóan rettegni, hogy mikor száll el amit írtam. 

    előzmény:
    Kövesdiági (82191)
    2020-06-04  11:59
  9. 2020. június 5. 10:4882193.

    Nem szeretek főzni, csak muszáj enni. Néha olyan rántott hús ehetnékem támad és gondoltam már, hogy főzés helyett rendelek, de mindig elvetem, mert amikor az árra nézek, úgy vagyok vele, hogy én azt olcsóbban megcsinálom.

    Ma megint jött zöldség szállítmányom. Most egy másiktól rendeltem, mert ahol eddig rendeltem nem volt gomba és a cukkini is eléggé drága volt. Hozattam magozott aszalt szilvát is 1 kg-t, mert 1.666.-Ft volt kilója és a Tesco-nál 2.000.-Ft. Imádom az aszalt szilvát, de csak módjával ehetem, mert cukros vagyok és az aszalt gyümölcsök tiltó listán vannak. Innen is gyönyörű árút hoztak. Rendeltem az unokám tengerimalacainak is kaját, mert az anyja nem vesz. 

    Remélem a férjed már jobban van. Szörnyű, hogy az ember idős korára minden nyavalyát összeszed. Sajnos ez az élet rendje. Kinek mennyi adatik meg. Minden esetre senkinek sem jó ha beteg. A kórház pedig kész rémálom manapság. Kitartás!

    előzmény:
    Kövesdiági (82189)
    2020-06-03  19:23
  10. 2020. június 4. 18:4482192.

    Agi


    Orvendek,hogy kezd jobban lenni a ferjed,a mento vitte be?


    Kedden mar tancoltatok?nemsokara nehetsz uszni,ha kinyitjak az uszodakat.nekem is nagyon hianyzik a furdo,egy kicsi egyedullet is jo lenne.


    Mara spenot levest foztem,finom rantottat is tettem bele,hogy gazdagabb legyen,melle turospuliszkat.


    Mi ugy esszuk ,hogy egg kanal leves,egy falat turospuliszka.


     


    Legyen szep estenk.

  11. 2020. június 4. 11:5982191.

    A fene egye meg....elszállt az irományom....Mostanában van valami probléma az áramszolgáltatással....gyakran van holmi ingadozás...és akkor kikapcsol minden...


    Lényeg, hogy jobban van a férjem....jó, hogy hagyta magát tegnap bevinni  - elkezdték a kezelését, már mutatja a javulást....

    előzmény:
    Ibolyka43 (82190)
    2020-06-04  05:46
  12. 2020. június 4. 05:4682190.

    Szervusztok 


    Agi


    Sajnalom,hogy a ferjed egeszsege romlott,jo,hogy befektettek,hatha segitenek rajta,csak a virus miatt,lehet keveset foglalkoznak vele.most kevesebbet kell fozzel,bar a fiadnak is kell,csak nehezebb busszal elvinni,mint kocsival.jo,lenne,ha megtanulna fozni.


    Hogy telt


    a tancolas,?kikapcsolodas kell neked.


     


    Via


    Finomakat fozol es kaloriadus.finom az eper is,nalunk meg semmi ize,amit arulnak.


    Mara spenotlevest es turospuliszkat keszitek,nem tudom,hogy megeszi-e a ferjem,nert nagyon valogat.


    Hust nem akar es fozeleket sem,de munden nap nem lehet fottteszta meg kalacs es joghurt.


    Ma Jon a rendelest,less minka vele,mig becsomagolom,elobb fertotlenitem,a dobozt be sem hozom a lakasba.


     

  13. 2020. június 3. 19:2382189.

    VIA!   Élvezet olvasni is, milyen jó kajákat eszel , tervezel, főzöl......és élvezed is!  Váljon egészségedre!!!


    Ahhoz képest az én fogyókúrás teám, és leszállított mennyiségű kajám végképp nem élvezet!


    Nagy a baj!  A férjem be kellett vinni a kórházba Miskolcra, mert olyan rosszul érezte magát! Bent is marad 1 hétig!   LEGALÁBB JÓ KEZEKBEN VAN,  ÉS LEGALÁBB CSINÁLNAK VELE VALAMIT!   Még jó, hogy van telefon  - mert bemenni nem lehet, látogatás tilos!


    Már 10 napja a controllon mondták neki, hogy , hogy romlott az állapota.....dialízis kellene....és azóta sem történt semmi. Én nem tudom, minek kellene történni, és csak azt látom, hogy a férjem egyre rosszabbul néz ki , egyre gyengébb.....Na - most remélem felgyorsulnak az események!


     

    előzmény:
    drvia (82188)
    2020-06-03  18:59
  14. 2020. június 3. 18:5982188.

    Helló lányok!
    Ma jött a zöldség szállítmányom. Ismét csodás árút hozott. Az eper felét már befaltam, olyan finom, hogy nem lehet abbahagyni. 
    Délután uzsonnára fel is szenteltem az újhagymát és a sör-retket. Isteni finom volt 3 vékony szelet zsúrkenyérrel vajasan és sajttal.
    Vacsorára még nem tudom mit eszem, mert ma nem főztem. Volt még egy kis rakott káposzta azt ettem ebédre. Majd főzök tojást és eszem mellé sonkát. A sörretek és van még uborkám, erős paprikám is. Holnap lehet pörkölt lesz nokedlivel. Majd alszom még rá. Hozattam holnapra kürtöskalácsot az unokámmal. Odaadom a pénzt és holnap hozza.

    Bolond az idő. Délután olyan vihar volt, hogy az összes ablakot be kellett zárni annyira fújt a szél.


    Nagyon gyorsan mennek a napok. Már eltelt lassan fél év, jön a nyár. Állítólag nagyon meleg lesz. 
    Ági! Már nem lesz vészes a járvány, lehet menni táncikálni. Lassan pancsolni is mehetsz. 

    Ibolya! Ma kiraktam megint egy képet a puzzle-ban. Tegnap pedig este fél 12-ig játszottam a Bubble Pop-al, mert kaptam 11 óra ingyen játékot. Persze nem játszottam 11 órát, mert az csak ma reggel 10:00-kor járt le. Fél 8-kor reggeliztem és folytattam a tegnapit 10:00-ig. Már az 500-on is túl jutottam, pedig még csak kb. 3 hete játszom vele. 

  15. 2020. június 2. 13:0782187.

    Igen, mindenki regényt írhatna az életéről!  A  MI korosztályunk még tűrősebb, a fiatalabbak hamar dobbantanak!  Pedig ott is a gyerekek isszák a levét a válásnak....Ki -mennyire bírja a gyűrődést!   Nálunk -én is mehettem volna, de minden balhénál mondtam  Ő menjen ....nem megy utána a kutya se!     Ha én megyek, jönne utánam kutya-macska....már mint a gyerekek + 6 kutya....20 évig tenyésztettem kutyákat! 


    Na - mindegy elmúlt, megöregedtünk, sok a bajunk, aztán néha megtelik a pohár....akkor "kifekszem"....de pár nap alatt kiheverem.   Kell a MOZGÁS!!!


    Ma délután megyek a klubbunkba - énekelünk egy gitártanárral és táncolunk görögtáncot....Ez nagyon jó!


    Én is megyek néha pediküröshöz. A lányom egyik barátnője azzá képezte magát, rajtam is gyakorolt, nagyon jó dolgokat csinált velem...mármint a lábaimmal..., csak Ő is elvált, Tatára költözött, azóta csak ritkán megyek, mert nincs bajom.   A pedikűröst is szeretem - de a műkörmöt nem szeretem...., nem bírja a körmön a sok reszelést....Fodrászhoz nem járok  -magam vágom, rakom, festem a hajam 40 éve...Jó hajam volt , nem sok bajom van vele...Vagyis nekem megfelel, más meg nem érdekel  !


    Azt hiszem , már megúsztuk ezt a vírust!   Bár  állítólag jön a következő  - ősszel   .... de mindig is volt/lesz valamilyen vírus....nem tudom   EZ miért érdemelt ennyi figyelmet. A többi influenzában - vírusba is belehalt ennyi ember....PL. kb 10 éve az egyik "neves vírusba belehalt" a fiam fogorvos  gyerekkori barátja....Debrecenben....a Klinikán....30 egynehány évesen.....


    Egy orvos tegnap reggel beszélt a rádióban : mondtam  - hogy vigyázzunk a higiéniára, viseljük a maszkot...., ne pacsizzunk....mert van az a DÖG!!!!   De meddig????

    előzmény:
    Ibolyka43 (82186)
    2020-06-02  07:16
  16. 2020. június 2. 07:1682186.

    Szervusztok


    Nyitaskor mentem vasarolni,mindig kell potolni valamit,nem szeretem,ha akkor veszek,amikor mar nincs a kamraban.


    A sargabarack meg nem edes es draga,de ha ezt kivanok a beteg ferjem,akkor megveszem.


    Eloszor esett az eso,mikor haza  jottem,sut a Nap.,mar nagyon unom ezt az  idojarast.


    Milyen programotok van mara?


    Jelenleg mos a gep,kesobb torolgetek,a napi takaritast elvegzem.


    Legyen szep napunk.

  17. 2020. június 1. 16:3482185.

    Tegnap kiraktam egy képet, meg ma is, de elég is volt. Jól lefáradok a puzzle miatt.
    Tegnap kaptam 6 óra ingyen játékot a Bubble Pop-on és avval játszottam este 23:00-ig. Aztán lefeküdtem. Persze nem egyfolytában kis szünetet azért tartottam.


    előzmény:
    Ibolyka43 (82182)
    2020-06-01  11:26
  18. 2020. június 1. 16:3082184.

    Végre sikerült rendbe jönnöd. Régebben én is ideges természetű voltam, de volt egy halál nyugis kollégám és egyszer megkérdeztem hogy csinálja? Azt válaszolta.....Reggel beveszem a lesz@rom tablettát. Tök igaza volt. 

    Az iszákos uram elég sok gondot okozott, de próbáltam csendben elintézni a dühkitöréseit. Soha nem vittem magammal az otthoni problémákat, azt bezártam a lakásba. Senki nem is sejtette, hogy otthoni gondjaim vannak. Még szerencse, hogy délután dolgoztam késő éjjel értem haza, az uram pedig éjszakás volt. Reggel fél 9 körül jött haza, de átöltözött és ment a kocsmába. Én pedig dél körül eljöttem otthonról, inkább a munkahelyemen ültem 4-ig, ott ebédeltem és beszélgettem a kollégákkal. Amikor elköltözött, sokkal nyugisabb  lett az életem. Volt egy kutyusunk is, és vita volt kinél legyen a kutya. A sors eldöntötte. 2006. 03.06.-án esett a hó és levittük a lány unokámmal sétáltatni. Megtámadott minket egy kóbor kutya és megölte az én drága kutyusomat. Hónapokon keresztül bőgtem miatta, mert imádtam őt. Nagyon hiányzik még most is, de már nem mertem másik kutyát magamhoz venni, mert ha bármi történne velem, magára maradna.
    Sokat utaztam, sok barátom volt és egy volt kolléganőmmel heti 2-3 alkalommal römiztünk. Ő valamiért megharagudott rám és azóta nem nagyon járok sehová. A gyerekkori barátnőm közel lakik és hozzá mentem hetente kicsit dumálni. Most, hogy már nehezen járok, már nem nagyon merek elmenni sehová. Ha muszáj, valamelyik gyerekem elvisz.
    Az utazás hiányzik, pedig annyi helyre el szerettem volna még menni, de már felejtős. 

    A gyerekeid is túl tették magukat a múlton. Így helyes, az élet megy tovább. Az én kisebbik fiam is elvált és a nagyobbik is mással él már. 



    előzmény:
    Kövesdiági (82180)
    2020-06-01  10:15
  19. 2020. június 1. 16:1382183.

    Az én pedikűrösöm egy nagyon szép cigány nő. Ügyes, igaz kicsit drágább mint az előző volt, de nekem pont jó. Az előző pedikűrök kiment Svájcba dolgozni, egy idősek otthonában dolgozik. Ő is nagyon ügyes volt, de sajnos elment és keresni kellett másikat.

    Tegnap alig csináltam valamit, nem volt kedvem. Főzni nem kellett, este a szemetes edényt mostam ki, mert valamitől penészes lett a belseje. 
    Ma főztem rakott kelkáposztát, a maradék rizst használtam fel. 
    Rendeltem zöldséget és gyümölcsöt, szerdán hozzák. Ha minden igaz a fiam holnap hozza amit  a közértből rendeltem.

    Az ünnepekkel nem foglalkozom. Nekem minden nap egyforma. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82178)
    2020-05-31  07:00
  20. 2020. június 1. 11:2682182.

    Szervusztok


    A tegnap sokszor ideneztem, nem irtatok.


    Agi


    Jo,hogy rendbe jottel,.


    Nalunk csak a magyaroknak unnep,a romanok egy het mulva unnepelnek,nekik meg van adva,nem dolgoznak,de a nagy uzletek kinyitnak akkor is.


    Tegnap volt a menyem szuletesnapja,ma Tunde nap, lanyon, menyem  Tunde. 


    Ma tolti a kisunokank a 10 evet.


    Via


    Lattam a tegnap a facen voltal,azt hittem ide is josz.


    Tegnap 3 puzzlet kinlodtam vegig,annyira unalmas volt a delutan,semmi jo musort nem kaptam a TV Ben.


    Am I a reszegseget illeti,borzaszto,de AZ is amikor se nem reszeg se nem jozan, csak kotekedo  kedveben van.


    Sokan notarsaim ugy gondoljak,hogy kell toleralni,azaz szep magyar szoval turni nekik,de meddig?ez a kerdes.


     


    Bator fogok lenni,mert ezt akarom,bejelentkeztem  a fodraszhoz,manikur es pedig,szegyen hogy igy elhanyagoljam magam.


    Azutan emberek koze kell mennem.


    Hiszen,hogy megoriz minket a jo Isten a virustol.

  21. 2020. június 1. 10:3782181.

    Szervusztok


    A tegnap sokszor ideneztem, nem irtatok.


    Agi


    Jo,hogy rendbe jottel,.


    Nalunk csak a magyaroknak unnep,a romanok egy het mulva unnepelnek,nekik meg van adva,nem dolgoznak,de a nagy uzletek kinyitnak akkor is.


    Tegnap volt a menyem szuletesnapja,ma Tunde nap, lanyon, menyem  Tunde. 


    Ma tolti a kisunokank a 10 evet.


    Via


    Lattam a tegnap a facen voltal,azt hittem ide is josz.


    Tegnap 3 puzzlet kinlodtam vegig,annyira unalmas volt a delutan,semmi jo musort nem kaptam a TV Ben.


    Am I a reszegseget illeti,borzaszto,de AZ is amikor se nem reszeg se nem jozan, csak kotekedo  kedveben van.


    Sokan notarsaim ugy gondoljak,hogy kell toleralni,azaz szep magyar szoval turni nekik,de meddig?ez a kerdes.


     


    Bator fogok lenni,mert ezt akarom,bejelentkeztem  a fodraszhoz,manikur es pedig,szegyen hogy igy elhanyagoljam magam.


    Azutan emberek koze kell mennem.


    Hiszen,hogy megoriz minket a jo Isten a virustol.

  22. 2020. június 1. 10:1582180.

    Sziasztok! 


    Kilábaltam a bajomból!Biztos "idegi alapon" voltam egy kicsit kibukva + a visszerem....Egyszer 5 éve csúnyán begyulladt, kisebesedett , ...hetekig kezelték, nem mehettem az usziba.....Nekem az uszoda -elvonás kész katasztrófa. A víz/ az úszás  annyira megnyugtat!


    Via - erős voltál, hogy meg tudtál szabadulni a piás pasidtól!  Nincs rémesebb, mint egy egy részeg!   Míg fiatalok voltunk iszogattunk alkalomadtán...., de én mindig hánytam, ha túlléptem a határt - véletlenül...Kb. 25 éve már egy kortyot sem iszom, mert árt a KORTY is az egyensúlyszervemnek....Szerencsére a családban senki  sem iszik. Csak a fiam VOLT-LELÉPETT párja/nem felesége , de 20 évig együtt éltek. Mint utólag kiderült- Ő ivott..., a gyerek már 12 éves - jól látja a dolgokat, nem viselte meg a válás....Rájuk főzök...mivel gyakran/sokat van az apjánál....Nem sírom vissza! 


    Lényeg, hogy vége! A fiam jól van már, talpraállt  ,egy éve volt a szétmenés...., a lányomék is...mi bajom lehet!


    Ibolya - nálatok ma van bolt?  Itt pirosbetűs ünnep van....A gazdagok wellneszelnek, a szegényebbek meg elvannak otthon. Legalább nem kell dolgozni. 


    Nekem is nyugi van. Tegnap főztem annyit, hogy ma nem kell. Süt a nap, csak erős szél fúj!

    előzmény:
    Ibolyka43 (82179)
    2020-05-31  07:04
  23. 2020. május 31. 07:0482179.

    Javitas


    Allandoan kesett.


     


    Mar el kell vigyen a tablagepem,hogy miert ir ennyi hulyeseget,nincs magyar billentyuzet rajta,ezt tudom,de ha ismet rakattintok a szora,akkor helyesen irja,de miert nem irja ugy,ahogy kellene.

  24. 2020. május 31. 07:0082178.

    Szervusztok


    Nekem is volt pedikuros,aki hazhoz jart,de allandoan leesett,5-10 piercer megneztem,dr volt amikor 1-2 orat,en nem szeretem a hazudos embereket,ismeroseit elobbre hozta,en varhatok,nert nyugdijas vagyok....


    Nemreg jottem haza az uzletbol,a dragam barackot kivant enni....,jaurtot es finom szalobat kaptam,a mult heten,csak egg keveset vettem,lassam milyen,de nagyon finom,puha es jo izu.


    Ma mar nem dolgozom sokat,en vasarnap soha nem takaritottam,mostam,eleg volt egy krumplipure fozese ebedre.


    Kesobb neg szeretnem hallgatni a ref.istentiszteletet,ma Punkosd,templomba nem mentunk,meg nincs megengedve.


     


    Agi,hogy vagy,gyogyulgatsz lassan.,?


    Via,neked milyen munkat van mara?


     


    Aldott Punkosdi unnepeket kivanok. 

  25. 2020. május 30. 19:2682177.

    Nekem a pedikűrös házhoz jön, a fodrász pedig közel van 5 perc gyalog...nekem lehet több, mert sűrűn meg kell állnom. Én úgy szoktam átmenni, hogy előtte megmosom a hajam, csak le kell vágni. 

    Nekem már csak 3 vásárlóm van, de az egyik vidéken lakik és a kijárási korlátozás miatt nem jött Pestre, így nem rendelt semmit. A másik kettőnek sem kellett, csak pár dolgot kértem magamnak. 

    Én annyira nem félek a koronától. Van benne egy kis túlzás is. Valamibe pedig úgy is meg kell halni.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82175)
    2020-05-30  19:15

Címlap

top