Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki nem alszik?

Torolt_felhasznalo_213332
Torolt_felhasznalo_213332
Létrehozva: 2006. június 18. 01:11

 Jó estét! Te miért nem alszol?

  1. 2021. március 13. 10:1382576.

    Szervusztok


    Via


    Ugy latszik nem tudod idecsalogatni az ismerosodet,hogy tobbszoe jojjon.


    Ma koran nyitaskor voltam az uzletbe,meg nem volt senki,igy hamar megjartam.


    Hazajovet sutottem egy pizzat,mar ettem belole,mert ehes voltam.


    Holnapra zoldseglevest  es flekkent keszitek.


    Legyen csodas napunk sok apro orommel.

    előzmény:
    drvia (82575)
    2021-03-11  18:12
  2. 2021. március 11. 18:1282575.

    Köszönöm szépen a szülinapi köszöntést.  Rendeltem magamnak egy tortát, majd szombaton hozzák és vasárnap jönnek a fiamék, a kismacska is jön meg a másik unokám is, aki vidéken lakik. Biztos ők is hoznak tortát, aztán mennek tovább Egerbe a menyem szüleihez.

    Ilyen tortám lesz, csak még nem tudom milyen gyümölcs lesz rajta.

    https://www.youtube.com/watch?v=2utgqRCAIr4

    előzmény:
    Ibolyka43 (82569)
    2021-03-10  09:30
  3. 2021. március 11. 18:0982574.

    Mindig ugyan azokat a játékokat játszom. Találtam nemrégen egy macis játékot, már az 547. szinten vagyok. Már elég nehéz, van, hogy napokig egy helyben toporgok, mert nem tudom megcsinálni.

    Sok dolgom volt most az utóbbi 2 hétben. Rengeteg szemetet válogattam, sok számla, levél és egy halom semmire nem jó régi garancialevél, meg már nem létező gépek papírjait szelektáltam. Naponta 2-3-szor fordultam a papíros szelektív konténerhez, összetépkedve a sok felesleges papírt. Aztán baromira poros volt minden. Szombaton jött a lány unokám és letörölgette a nappaliban és a hálószobában a szekrényeket, meg mindent. 3-szor cseréltünk vizet olyan kosz volt. Én meg felhalmoztam egy csomó dolgot az íróasztalomon, már a monitort is alig láttam a sok kacattól. Hétfőn jött a lány kiporszívózott a nappaliban és a hálóban, majd nekiestünk az irodának. Estére avval is készen lettem és az íróasztalomról is eltűnt a sok kacat. Holnap még felmosok, aztán kész a nagytakarítás. Egyedül az ablakokat nem pucoltuk meg, de majd azok is sorra kerülnek. 
    Alaposan el is fáradtam, éjjel alig aludtam a fájdalomtól. Ma semmit nem csináltam a főzésen kívül, viszont szerda-csütörtök éjjel aránylag jól aludtam.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82568)
    2021-03-09  07:21
  4. 2021. március 11. 17:5982573.

    Utólag köszönjük a nőnapi köszöntést! Mostanában nem lehet képet csatolni.

    előzmény:
    Slés (82567)
    2021-03-08  05:38
  5. 2021. március 11. 17:5782572.

    Szia Noa75!

    A neved ismerős, de pontosan nem jön le ki is vagy. Ancsa vagy a Julcsi. Emlékszem, hogy éjszakás voltál és sok minden bejön, de a kép nem. Ancsa = Angyalka volt, és vele dolgoztál együtt ugye? 
    Sokan eltűntek az nlc-ről a régiek közül. Persze sokan ott vannak a FB-on, de már a régi niknevek nem párosulnak képpel.

    előzmény:
    *Noa75* (82566)
    2021-03-07  22:28
  6. 2021. március 11. 17:5182571.

    Szia Ági!

    Igen, egyik nap nekem is elszállt, de előtte kimásoltam és amikor ismét bejelentkeztem vissza tudtam illeszteni a leírt szöveget. 

    Nem értem, hogy miért nem csinálnak vele valamit? Biztos, hogy már más is járt így és jelentették, de nem csinálnak vele semmit. 
    Lehet, majd a FB-on írok nekik, hogy jó lenne, ha megcsinálnák.

    Szomorú, amikor egy kedves ismerőssel történik valami. Hétfőn a nagyobbik fiam hozta ránk a szívbajt.  Takarítottuk a lány unokámmal az irodát. Az egyik polcon, volt egy 220 V-os mozgásérzékelő. Mondom a lánynak, -azt nem tedd vissza, mert odaadom apádnak, ő fel tudja szerelni a házra. Azt mondja, majd ő felhívja és megkérdezi kell-e neki? Ki volt hangosítva a telefon és a fiam idegesen szólt bele - mondjad gyorsan mert nem érek rá, a Magdit elütötte egy autó!  A frász jött ránk, hogy mi, hogy történt, a fiam mondja - folyt a füléből a vér és koponyalapi törése van.  A beszélgetés rövid lett. Persze idegesek lettünk. Felhívtam a kisebbik fiam, mondom neki mi történt, de ő is dolgozott, csak röviden mondtam el a történést. 
    Csak nem hagyott nyugodni, felhívtam ismét a fiam. - Hol ütötte el és legalább ott maradt a helyszínen az autó? Azt mondja a fiam - Már több macskát is elütöttek, de egyik sem maradt ott, tovább hajtottak. 
    Kiderült, hogy a macskát ütötte el az autó és nem a Magdit. Szegény mecsek, még most is nagyon rosszul van, lehet nem is marad életben. Legalább megnyugodtam, hogy nem a párját érte baleset. Persze a macskát is sajnálom.

    előzmény:
    Kövesdiági (82564)
    2021-03-07  14:18
  7. 2021. március 11. 17:4082570.

    Szia Ibolya. 
    Az egyik barátnőm is panaszkodott, hogy a 4 db-os szettből csak 3 lett. Állítólag nyomtatási hiba volt.
    Tudod a katalógusokat 6 hónappal előbb nyomtatják és javítani csak utólga tudnak.  Én már nem is bosszankodom, mert mindig van  valami amin bosszankodhatnék. Ha valami hiány van, akkor azt a számlán lehet látni. Általában minden megjön amit rendelek.

    Én ma borsófőzeléket főztem és virslipörköltet rá. Tegnap főztem spagettit, tettem rá mexikói mártást és volt még előző napról egy kis salsa csípős szósz, azt is ráborítottam. 2 féle sajtot reszeltem rá. Még ma délben is tudtam belőle enni. Jó csípős lett.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82562)
    2021-03-02  11:54
  8. 2021. március 10. 09:3082569.

    Via


    Boldog születčsnapot kivánok sok szeretettel.

  9. 2021. március 9. 07:2182568.

    Szervusztok


    Tegnap Nonap volt,sok viragot kaptam a fiamtol,unokamtol,telefonon a lanyom is koszontott kulfoldrol,nagy boldogsag a szivemnek,hogy jol vannak.


    Agi


    Jo emlekezni a multon,de eljunk a jelenben es irjunk,ha van egszsegunk es kedvunk.


    Via


    Mostanaban milyen jatekot jatszol szabad idodben?en mahjongozom.


    Szivesen latunk uj tagokat is nemcsak olvasni,hanem irni is.


    m

  10. 2021. március 8. 05:3882567.

    Jó reggelt Hölgyek,  Boldog, Kellemes Nőnapot!

  11. 2021. március 7. 22:2882566.

    Szia Via! Még akkor ismertük meg egymást,amikor Bp-en laktam és dolgoztam,és éjszakáztam! 14éve megszünt a munkahelyem és Új Életet kezdtem vidéken! 

    előzmény:
    drvia (82555)
    2021-02-21  12:36
  12. 2021. március 7. 14:2182565.

    Régen hatan voltunk, de egyik meghalt hírtelen tavaly -tüdőembóliában...most a másik nagyon nem jól van,  ...nagyon nem jó ide jönni, ahol annyit szórakoztunk, 2x személyesen is találkoztunk Pesten.    A facabookon könnyebb.......

    előzmény:
    Kövesdiági (82564)
    2021-03-07  14:18
  13. 2021. március 7. 14:1882564.

    Nem jövök, mert elszáll....Nagyon szomorú vagyok, mert egy -több, mint 10 éve barátnőnk nagyon beteg, 6 hete kb. covidos-kórházban van....a lányától hallunk néhe valami nem jót.....

    előzmény:
    Kövesdiági (82563)
    2021-03-07  14:16
  14. 2021. március 7. 14:1682563.

    Itt voltam, írtam , elszállt...

    előzmény:
    Ibolyka43 (82562)
    2021-03-02  11:54
  15. 2021. március 2. 11:5482562.

    Szia


    Ma mar feltettek a hibakat,hogy tevesen tettek a sprayt mert nem jar.elegge mergelidtem,mert.ffi.spray a mult honapban sem volt.es most sincs.


    En nem szeretem,ha hibaznak a katalogusban minden honapban van javitas.


    A nasik amit .nem szeretek.hogy miert nyitnak addig,mig ni cs felteve.,nyissanak kesobb,ne 1 en.


    Krimplilevest foztem es sutottem par vekonypalacsintat.


     


    Legyen szep delutanod.

  16. 2021. március 2. 10:2482561.

    Szia Ibolya!

    Én ma sem főzök, mert még mindig van kaja. Majd holnapra kigondolok valamit. Lehet rakott krumplit készítek.

    Igen, láttam a katalógusban, hogy a BLUE szett 4 db-os. Biztos hiánycikk a dezodor, de biztos küldik a következő megrendeléssel. Ha megnézed a számlát, azon ott kell, hogy legyen, a hiánypótlása.

    Ági nagyon eltűnt és Gabi sem jön mostanában. 
    Itt most szép idő van, kellemes az idő, süt a nap. A hétvégére megint visszatér a hideg. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82560)
    2021-03-01  13:37
  17. 2021. március 1. 13:3782560.

    szervusz VIA


    finomakat fözöl,en a tegnap toltottpaprikalevest es csirkepőrkőltőt keszitettem,d-u.turosbuktat sütöttem.


    kepzeld,ma tettem arendelest,az egyikoldalon egy INDIV-BLUE szettet kinal 4 darabosan,ma mikor letenni akarom,latom,hogy csak 3 darabot ad,nincs spray hozza.nagyon felduhodtem,hogy miert tesz olyan kepet,ahol 4 db van s kozben csak 3 t ad-


     


    nalunk hidegree fordult az idő,pedig a tegnap szep idonk volt,igaz kisse fujt a szél-

    előzmény:
    drvia (82559)
    2021-02-28  11:09
  18. 2021. február 28. 11:0982559.

    Ma itt is szép idő van. Süt a nap és 10° van. Állítólag jön ismét a hideg. Nem jó a szervezetre sem ez az állandó változás. 
    Az éjjel telihold volt és annyira erősen világított, hogy majdnem nappali fény volt a hálószobámban. Fájt is rettentően mindenem.


    Ma csirkepörköltet főzök csirkeszárnyacskákból és nokedlit.
    Holnap jön a Spar szállítmányom. Rendeltem az unokámnak mosószert, mert az anyja azt sem ad neki.  A februári avonom egész jó volt. Lett egy új vevőm, remélem nem csak egyszer vásárolt.


    Ha majd tartósan jobb idő lesz, biztos kimerészkedek egy kis sétára. A padok túl alacsonyak, sajnos nem tudok leülni, mert bonyolult lenne felállni. Lehet az unokámmal elsétálok a lángososhoz enni egy lángost, vagy fagyizni, de nekem az elég nagy távolság. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (82558)
    2021-02-26  10:25
  19. 2021. február 26. 10:2582558.

    Szervusztok


    Csodas idonk van, nemsokara indulok setalni.


    Tegnap fejtettbabot foztem 2 napra,holnap toltottpaprika lesz szinten 2 napra.


    Via


    Nyaron szoktal menni parkba setalni,vagy csak ugy uldogelni egy padon?


    Baratnok osszejartok kartyazni,romizni?


    Nekem hianyzik,hogy nem baratkozunk ,mint regen.


    Meg jo,hogy keves avon rendelesem lesz hetfore,legalabb igy talakozu k par percig az ismeroseimmel,bar keves a rendeles,mert ruzs es szemfestek nem kell az alarc ala.


    Agi


    Hol vagy,miert nem jelentkezel?

  20. 2021. február 23. 19:1082557.

    Ma szépen sütött a nap, jó idő volt. Egész nap dolgoztak az ablakom alatt, csinálják a körfutópályát a két ház között.
    Aztán a gyerekek, az iskolából jövet hangoskodtak a játszótéren.

    Ma mostam egy adagot, főzni nem kellett, mert volt még tegnapról krumplifőzelék, virslipörkölttel. Holnap majd kitalálok valamit.
    Rosszul aludtam az éjjel, fájt mindenem.Gyorsan mennek a napok, már megint este van. A TV-ben meg semmi normális műsor. Már nem is tudom mit nézzek.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82556)
    2021-02-23  10:38
  21. 2021. február 23. 10:3882556.

    Szervusztok


    Mar ,kedvunk sincs irni,mivel gyakran elrepul az iras.


    Nalunk is kodosszomoru ido van incs kedve az embernek setalni,hianyzik a napsutes,de sebaj,lassan kimegyunk a telbol.


    Hozzank most nem jonnek a gyerekeim,lanyom messzefiamnak es unokamnak re geteg a munkaja,en meg nem rancigalom idea kozelbe van minxen az uzletekbeneby nagy onkiszolgalo 3 kis elelmiszeruzlet van.


    2 an teszek rendelest,hogy Nonapra jojjon meg,sok minden megdragult,ezert kev3s a rendelesem

  22. 2021. február 21. 12:3682555.

    Szia Noa 75!

    Ismerősnek tűnik a neved, de hirtelen nem jut eszembe ki voltál? 
    Örülök, hogy jöttél. Már eltűnt mindenki, csak néha-néha néznek be régiek. Persze nem csodálom, hiszen nagyon ramaty lett a fórum. Nincs semmi élet, csak nyavalygás, na meg a politika mindenhol. A rendszer is borzalom. Ha kicsit hosszabb szöveget írsz, egyszer csak husssss....eltűnik és kezdheted előről. Én mindig kimásolom, mielőtt elküldöm és ha eltűnne csak beillesztem és mehet újra. 

    előzmény:
    *Noa75* (82553)
    2021-02-19  23:03
  23. 2021. február 21. 12:3182554.

    Szia Ibolya!

    Bolond ez az idő. Egyik nap mínuszok és szitáló eső, most meg ezerrel süt a nap, bár hűvös van kint.


    Köszönöm a névnapi köszöntést. Itt voltak tegnap a kisebbik fiamék. Kaptam egy szép Orchideát. Hozott 4 db izzót, mert kiégett a hálószobában és a WC-ben az izzó. A változatosság kedvéért a porszívóm is megadta magát. Nekem ezermester gyerekeim vannak. 
    A fiam kicserélte az izzót, megjavította a porszívót. Itt volt a legkisebb unokám is és a lány unokám is átjött babázni. Persze szokás szerint volt megint sírás a mumusmami miatt, de pár óra elteltével már ült a banyatankomon és nézte a mesét a monitoron. Ja...és kiporszívózta a nappalit. Este 7-kor mentek el. Ritkán lát, talán ezért olyan félős, de ha nagyobbacska lesz, majd csak megbékül velem.
    Sütöttem levelestésztából almás, körtés, mangós, mazsolás sütit. Pillanatok alatt elfogyott. Még egy picit is csináltam Bazsinak, de nem nagyon akarta megenni. A csokit is Jenny kezéből volt hajlandó megenni.


    Én nem járok orvoshoz. nem is lehet, csak bejelentkezéssel, időponttal. A neten iratom fel a gyógyszereket. Feleslegesen nem szeretek orvoshoz járni. 

    A neten nem tudok fizetni, de nem azért mert nincs kellő tudásom, hanem azért, mert le van tiltva a netes fizetés és csak személyesen lehet intézni. A bankba is időpont kell és egyedül el sem tudok menni.


     

    előzmény:
    Ibolyka43 (82551)
    2021-02-14  16:39
  24. 2021. február 19. 23:0382553.

    Halihóóó! De rég jártam itt!!

    előzmény:
    drvia (82541)
    2021-01-31  21:33
  25. 2021. február 19. 07:1082552.

    Zsuzsa


    Boldog nevnapot kivanok sok szeretettel.

9 10 11 12 13

Címlap

top