Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2021. Április 9. 21:1381751.

    Valika, itthon van a fiunk, de nagyon várnák vissza. 


    Még nem vagyunk beoltva, de készülünk rá. 


    A gólyafészek Bernben van. 


     


    https://www.berner-storch.ch/webcam/

  2. 2021. Április 9. 20:2181750.

    Gitta, először hallottam a Zella nevet. A mostani időkben jó, ha nem okoz gondot egy keresztnév mas országokban sem. Apukám tanácsára így választottuk a gyerekeink neveit már több, mint 40 évvel ezelőtt. Ha beírjatok a keresőbe Keresztnevek enciklopédiája, egy hosszú pdf-ben keresgélhettek. Egy-egy név eredete, becenevei, csúfnevei is megvannak. 

    előzmény:
    dundori (81748)
    2021-04-09  14:46
  3. 2021. Április 9. 20:0681749.

    Szervusztok, szép estét kívánok! A mobilról írok, itt tudok ékezetes betűket használni.


    KincsiErzsike jó, hogy már megkaptad az oltást. Gyakran gondolunk rád, sok erőt kívánva. 

  4. 2021. Április 9. 14:4681748.

    Valikám! Amit Kincsikének írtál az álmodással kapcsolatban, az nagyon érdes, mármint, hogy sokat álmodsz a miLacinkkal! Jó lenne erről beszélgetni, nekem is lenne mondanivalóm erről, de ezeket itt nem lehet kibeszélni úgy, hogy teljes értékű legyen, vagyis kellenek hozzá olyan megtörtént, valóságos dolgok is, amik nélkül nem értelmezhetőek pl. az én álmaim, de gondolom mások is így vannak ezzel. 


    Anyukám, akiről többször írtam már, hogy az én életem legfontosabb szereplője volt, 36 éves korában halt meg, én voltam 12 éves. Annyira szeretnék álmodni róla, főleg, mert a napjaimat azóta is vele élem - lélekben -, de még soha, egyetlen egyszer sem álmodtam vele. Apámról sem soha. Anyukám 1964-ben, apám 12 évvel később, 1976-ban halt meg. Tiborról sokat álmodtam a kezdetekben, most azt mondhatom, jó, hogy már nincsenek olyan álmaim, mint jó pár éven át voltak.


    Bocsi, kicsit elragadtattam magam, de elgondolkodtatott, amit írtál a Lacival való álmodásról.


    Más: az első oltás után jól vagyok, szerencsére szinte észrevétlen, tegnap volt egy kis fura fájdalom a karomban, ahová kaptam, olyan, amit még soha nem éreztem. Azóta semmi jele, hogy oltottak. Ám épp ma reggel hallottam a TV-ben - nem jártam utána a menyem tanácsára -, hogy a nekem beadott vakcinát bizony a gyártó nem javasolta 65 év felett. Na de úgy vagyok vele, mint Totyiék, ezt adták, ezt fogadtam el. És még örülhetek is talán, hogy egyáltalán sorra kerültem úgy, hogy a kormány döntése alapján már meg kellett volna kapnom korábban. Ha nem bízom a fiamra, aki épp a házi dokinál járt, hogy ugyan kérdezzen már rá, mikor oltják az anyámat, valószínűleg még most is várhatnám az értesítést.  Azt gondolom, hogy az oltási terv nem működik, de lehet, nincs is. Nagyon sok fiatal közszereplő (aki otthon ül és várja, hogy nyisson a szinház, lehessen végre koncertje, stb.), nagyon sok fiatal celebritás már a bulvárban szinte kötelezően bejelenti, hogy már a másodikat is megkapta! Az idősek, 70-80 év felettiek meg reszketve várják, mikor kerülnek sorra???!!

  5. 2021. Április 9. 14:2281747.

    Szervusztok Barátok, szia Valikám!


    A nevekkel kapcsolatban most csak annyit jegyzek meg, hogy annyi szép magyar nevünk van! Az én életemben minden új név, úgy értem, hogy egy éppen megismert ember neve, akivel először találkoztam, azonnal meghatározta a vele kapcsolatos további viszonyomat. Nagyon ritkán tévedtem! Nem hiszek a hókuszpókuszokban, de azt tudom, mindenkit valamilyen módon meghatároz a neve egész élete folyamán. 


    Szerintem nem illik bizonyos magyar "paraszti" névhez, mint pl. Csikós, Kocsis, Szekeres, Lovas... stb. névhez volt, ráadásul idegen uralkodói utónevet választani. A fenti vezetékneveket pl. én magam is szivesen viselném, de nagyon nem szeretném, ha mondjuk Mercédes, Corinna, vagy férfi név esetén Richard, esetleg a divatos, de nem magyar Kevin, stb. nevet adtak volna a szüleim. Annyit biztosan tudtak és tudnak a mai névkutató tudósok is, hogy a családnevek (vezeték) mindig is kapcsolatban voltak az ősök foglalkozásával. Ha szűcsök voltak, ha ácsok, ha lakatosok, ha molnárok, stb. általában ez lett a neve a családnak. Tehát a paraszti nevet nem degradálom, inkább azt gondolom, egyszerű magyar nevek, amiknek többsége bizony a parasztsághoz kötődik.


    Az viszont nagyon örvendetes, hogy ilyen nagy a családod, én is szivesen elmondanám ezt magamról, de sajnos nem így van. Apám és anyukám is heten voltak testvérek, és a testvéreik gyerekei közül szinte nem is ismerek senkit. A face-on találtam már egy-kettőt, de semmi komoly kapcsolat nem jött létre közöttünk. Ez is megérne egy misét, de nem nyújtom hosszadalmasra, gondolom, hogy ez érdektelen másoknak. Aki fontos nekem és nyilván azért, mert én is fontos voltam neki - mármint a szüleim testvérei, az az egy-kettő - már nem élnek. A többi meg, aki soha nem volt őszinte rokon, azzal én már mit kezdhetnék az életem alkonyán?

    előzmény:
    precon (81744)
    2021-04-09  09:08
  6. 2021. Április 9. 09:2881746.

    Gittám mikor a lányom és a fiam gyerekei nevét kellett megjegyeznem én is mindig bajban voltam.Az agyam nehezen szokta meg a számomra idegen neveket.Na és a családban is van pár fura név ,bevallom sokszor nem jut eszembe  hogy melyik rokon gyereknek mi is a neve Ezért ha rákérdezek hogy mi van a gyerekekkel akkor nem is név szerint kérdezem meg .Elég nagy a család és a testvérem unokái nevét már nem is jegyzem megMindegyik olyan faramuci nevet kaptak  a fiúk és a lányok is.Számomra annyira idegenek hogy nem jegyzem meg ráadásul olyan ritkán látom őket hogy nem is érdekes.A Laci családjában is a testvérei gyerekeinek is mind idegen neveket adtak.Szóval egy osztálynyi nevet kéne megjegyeznem ami nekem egyébként érdektelen.Sosem találkozom az unokáikkal így nem probléma.Udvariasan megkérdezem hogy a kislányok vagy a kisfiúk hogy vannak név nélkül így nincs kavarásTudom ez elég nagy szemétség de ez van

    előzmény:
    dundori (81740)
    2021-04-08  20:25
  7. 2021. Április 9. 09:1581745.

    Erzsike még mindig megtréfál minket is az NLC ha nem másolom ki a hozzászólásom bizony nekem is elszáll sokszor ha megfeledkezem róla.Aztán nekem sincs kedvem újra leírni.


    Ezek szerint felétek is bolond az időjárás,szegény gólyák .A fák és virágok is megsínylik ezt az időt.


    Ti kaptatok már oltást?vagy nem kéritek?A fiadék otthon vannak ?vagy még mindig kiküldetésben?Ti hogy viselitek ezt a bezártságot?Nektek még nehezebb lehet hisz olyan sokat utaztatok kirándultatok.

    előzmény:
    sorbet (81741)
    2021-04-08  20:48
  8. 2021. Április 9. 09:0881744.

    Erzsike a temetésig még nagyon nehéz lesz és sajnos utána is még fájni fog a hiánya.A lelked igazán sosem fog meggyógyulni.Sokan mondják hogy az idő majd enyhít kicsit igaz de nekem ez nem igazán jött be.Még mindig képtelen vagyok a szekrényét kiüríteni ,ahányszor kinyitom annyiszor sírok.Ennyi év után is hetente álmodok vele.Csak annyit tudok neked mondani hogy muszáj kapaszkodót keresni az élethez mert másként nem lehet elviselni a hiányukat.Neked is ott vannak az unokák és a fiadék azok átsegítenek a nehéz napokon.Különben beleőrül az ember ha magába fordul.Kívánok neked sok erőt és lelki békét.Egy nagy ölelés .

    előzmény:
    er54 (81742)
    2021-04-08  21:25
  9. 2021. Április 9. 08:5781743.

    Sziasztok szép napot.


    Tegnap nálunk felváltva volt tavasz nyár tél, nagy pelyhekben  hult a hó aztán kisütött a nap utána jégeső aztán megint hó végül jó nagy szél .Ez egész nap szinte óránként változott.


    Igazi bolond áprilisi nap volt.Nekem meg fájt a fejem az ízületeim stb.


     

  10. 2021. Április 8. 21:2581742.

    szép  estét 


    Még  vagyok  .Marcsi  kedden  6-án  megkaptam a második oltást  (orosz ).


    Szeretettel   gondolok mindannyiotokra .


    Nagyon nehéz a lelki  fájdalom .


    előzmény:
    totyogoka (81735)
    2021-04-08  07:46
  11. 2021. Április 8. 20:4881741.

    Szervusztok, szep estet kivanok!


    Sajat hibambol eltunt egy hosszu hozzaszolasom. Mindenkihez szoltam. A hsz vegere erve eszembe jutott, megmutatok  nektek egy berni golyafeszket. Szegeny golyapar naponta par oran at a behavazott feszekben orzi a tojasokat. A hozzaszolas szoveget megjegyeztem, de aztan atirtam a linkkel.



    Vigyazzatok magatokra! Aludjatok jol, szep almokat!

  12. 2021. Április 8. 20:2581740.

    Köszi Valikám!


    Én is rákerestem, amint eszembe jutott a név, amit kb. egy hétig folyamatosan elfelejtettem. Aztán jött a józan paraszti ész: a zeller. Szégyen ide, szégyen oda, onnantól már nem felejtem.


    Közben kaptam a hírt: párom nagyon jó barátja, akivel nagyon sok szép, kellemes emlék, kellemes üdülések, nyaralások, családi ünnepek kötöttek össze, 101 éves korában elhunyt márc. 22-én. Tudom, másoknak ez nem jelent semmit, de én most szomorúan idézem fel az elmúlt évtizedeket. Úgy hívták: dr. Mezei Gábor, aki mondhatni sokkal több időt töltött az oroszok fogságában, mint más honfitársaink, mivel megtanult oroszul, nem is akarták haza engedni akkor sem, amikor már nem volt fogoly. Egyébként a Hungarocamion vezérigazgatója volt évtizedeken át.

    előzmény:
    precon (81738)
    2021-04-08  12:25
  13. 2021. Április 8. 12:2981739.

    Semmi gond biztos hogy nem nálunk voltál de ez nem jelenti hogy nem jöhetsz közénk.Velünk ezek szerint nem találkoztál és nem is ismerhetsz minket.Ha érdekel a kis csapat akkor mutatkozz be és ha kíváncsi vagy hogy nálunk ki kicsoda kérdez rá nyugodtan.

    előzmény:
    Vangőg75 (81729)
    2021-04-07  08:59
  14. 2021. Április 8. 12:2581738.

    Gittám felénk is bolond az idő.


    Nagyon érdekes nevet kap a baba még ezt nem is hallottam.


    Rákerestem


     


     


    ZELLA- A Zella név jelentése, Zella névnapjai, Zella név becézése és más érdekességek:


    ● A Zella név eredete: német

    ● A Zella név jelentése:
     Mars istennek szentelt ( A Marcella német eredetű becézője )

    ● A Zella név becézése / Zella becenevei:
     Zelli, Zellus, Zelka, Zelcsi, Zelica, Ella, Ellus, Elcsi

    ● Zella névnapja:
     január 31.szeptember 22.
    ● A Zella név típusa: Z betűs női név / lány név

    előzmény:
    dundori (81733)
    2021-04-07  17:24
  15. 2021. Április 8. 12:2281737.

    Ibolyka szerintem is utálatos szó az( oltakozás)oltás és kész .


    Marcsi és én is másolom a leírtakat és ha elrepül ami sajnos gyakran előfordul nem kell újra leírni.Persze van hogy elfeledkezem hogy @az NLC és elszáll a szolim elfelejtem kimásolni na akkor dühös vagyok magamra.Az egérből könnyen vissza lehet rakni a hozzászólást 

    előzmény:
    Ibolyka43 (81734)
    2021-04-08  06:14
  16. 2021. Április 8. 12:1781736.

    Sziasztok.


    Időjárás jelentés.


    Fúj a szél volt havazás aztán jégeső most kisütött a nap de már megint fekete felhők gyülekeznek.


    Marcsi nálunk is szerintem finisben vagyunk egy két hét és szerintem én is sorra kerülök.Nálunk előre vették a kismamákat meg a krónikus betegeket,ezzel én egyetértek van aki morog .Most húsvétkor a  80 éves szomszédjaim voltak oltáson.Egy házaspár meg egy egyedül álló .A keresztlányom és a fia tegnap volt ,szóval szépen lassan de haladunk.


    A nagyobbik öcsém és a felesége is megkapta,jogosan betegek most már nem kell izgulnom értük.


    Énnekem nincs krónikus betegségem csak allergiám na meg a térdem ami nem számít krónikusnak


    Szépen kivárom a sorom egyáltalán nem izgatom magam.


    Nem megyek sehová és vigyázok ahogy lehet.


    Mindenkinek küldök én is egy nagy ölelést.

    előzmény:
    totyogoka (81735)
    2021-04-08  07:46
  17. 2021. Április 8. 07:4681735.

    Jó reggelt Mindenkinek!


     


    Itt Angyalföldön jelenleg hózápor vonul át. Nos Őszintén? Mikuláskor vagy karácsonykor jobban örültem volna ennek. Tényleg bolond ez az április. Csak a sok gyümölcsfát sajnálom, mert ha minden elfagy megint nagy drágaság lesz.


    Ibolya! A lányomék is holnap kapják az Astrazeneca oltást és nekik is 3 hónap múlva jön a második oltás azaz július közepe mire védettek lesznek.Mi kínait kaptunk, arról meg az a hír járja hogy lehet hogy harmadik oltás is kell majd. Közben sok ismerősöm meg azzal próbál kampányolni hogy mekkora hülye aki beoltatja magát. Én meg meg se merek szólalni. Nekünk amit felajánlott az orvos azt fogadtuk el és pont. 


    Gitta! Nagyon örülök, hogy jól van a fiad és a  menyed is. Nos azt el tudom képzelni, hogy tele van aggódással . Nem egyszerű ma egy síma orvoshoz eljutás sem . Egy szülés azért nagyobb volumenű dolog. De minden rendben lesz és nem lesz semmi probléma.


    Valika! Ti hogy álltok az oltással? 


    Kincsike! Az unokák most gondolom otthon vannak mert az óvodák is zárva vannak. Te mikor kapod a második szurit?


    Marika ! Régen írtál remélem jól vagy?


    Mindenkinek nagy ölelés! Vigyázzatok magatokra vigyázzunk egymásra!

  18. 2021. Április 8. 06:1481734.

    Szervusztok


    Tegnap is irtam,eltunt.Nem csoda ha az emberek megunjak es nem irnak.


    Nalunk lassan haladnak az oltassal(utalom azt a szot,hogy oktakoznak)


    Aki februarban iratkozott,neg nem kapta meg.


    A vejemet az este beoltottak Astra Z.de csak 12 het mulva kapja a 2 kat,azert ez disznosag,hogy a masik kettovel 3 het utan oltanak,ezzel nem.,szeretett volna latogatoba jonni a kicsivel ahogy kiadjak a nyari vakaciot,de igy elhuzodik.


    Itt is hideg van -1  fok.,tegnap ho is volt.

  19. 2021. Április 7. 17:2481733.

    Felénk igazi áprilisi idő van, mondhatni bolond szél fúj. Tegnap, amikor oltásra mentem, pont ilyenkor oltottak - úgy, mint most is, még szépen sütött a nap, bár nem volt meleg. Amikor várakoztam pár perc alatt akkora hózápor volt, hogy azon gondolkodtam, mire az autóhoz érek, lesz jó pár centi hóvastagság a fejemen. Mire haza értem, ismét sütött a nap, ráadásul a hőmérséklet is javára változott, vagyis már nem fújt a szél és így hideg sem volt.


    Ma ugyan ez a helyzet, van, hogy napközben villanyt kell gyújtanom, mert olyan sötét van, mintha esteledne, néha szállingózik a hó is, viszont erős szél fúj és a mostani 8 foknál sokkal hidegebbnek érzem kint a levegőt. Szombaton kb. 10 percen keresztül borsó nagyságú jég esett. A nővéremmel beszéltem telefonon, s mikor letettem a telefont, akkor látom, hogy odakint minden fehér, a fű, a háztetők is. Most éjszaka meg úgy, mint tavaly is, elfagyott a szépséges magnólia virág minden darabja. Most olyan ronda barna-rozsdás, hogy nézni sem jó. 


    Ja! A baba neve, amit mindig elfelejtek: Zella lesz.


     

  20. 2021. Április 7. 17:1081732.

    Totyi!


    Az előbbi levelem előtt alig-alig sikerült belépnem, már azon gondolkodtam, feladom. Az előző írásomban sok dologra válaszoltam, de valóban, nem írtam a picikéről.


    Már csak alig 5 hét van hátra, a menyem tele aggodalommal, még mindig a szülés körüli dolgok foglalkoztatják. Minden bizonytalan, nincs oltva, és már nem is lesz, mivel csak akkor oltják, ha az orvosa javasolja. Én nem ismerem az orvosát, de ahogy hallom (nem magyar orvos, mivel a régi orvosa vezető lett, így nincs már privát betege), szóval ez az idegen országbeli orvos teljesen döntésképtelen olyan dolgokban, amik fontosak lennének. A menyem veszélyeztetett terhes, de az orvos még hezitál, oltasson-e, vagy sem.


    A volt lakóm, a Katica most 18-ra van kiírva. Neki ugyan ez az orvosa, de csak azért, mert amikor az előző terhességnél vetélt, ezen az orvoson kívül senki sem volt hajlandó foglalkozni vele. A dolog megtörtént az egyik hét elején, onnantól nem talált orvost, mint csak ezt, aki magánrendelésen fogadta pénteken, szombatra már behívta a kórházba, és tette, amit kell. Az összes többi azt mondta telefonon, nincs semmi baj, majd a jövő héten menjen be egyik nap a rendelési időben. Persze nem volt választott orvosa, hisz előtte nem volt szükség rá. Akkor már tartott ez a vírushelyzet és a szokásos úton-módon nem lehetett orvoshoz jutni.

    előzmény:
    totyogoka (81727)
    2021-04-07  07:31
  21. 2021. Április 7. 16:5781731.

    Szervusztok Barátok!


    Valikám! Köszönöm az érdeklődést, a fiam már sokkal jobban van. Tegnap volt a házi orvosnál, ahol igen nagy a káosz, a doktornő lecserélte az asszisztensét, a mostani pedig állítólag csak hátráltatja a munkát,  annyira nem érti a dolgát. Azt mondta a fiam, hogy a vizsgálat után kb. egy órát várakozott odakint a váróban, mire megkapta a papírjait. A doktornő még el akarja küldeni egy mellkas átvilágításra, ennek a beutalóját nem kapta meg, elfelejtették megcsinálni. Ma délelőtt biztos rá ment az ideje, mire kapcsolatba tudott lépni velük, ha nem sikerült, akkor majd holnap délután próbálkozhat újra.


    Mivel tegnap ment az orvoshoz és közös orvosunk van, kértem, kérdezze már meg, hogy a "jóságos édes öreganyját" - mármint engem - mikor szándékozik beoltani? Aztán jöttek vissza a kutyákért (szinte az egész délelőttjük ráment a vizsgálatra, 8-12-ig van rendelés), hozta az üzenetet, hogy délután 5.15-re menjek oltópontra oltásra.


    Így tehát tegnap engem is beoltottak, gyorsan ment, nem volt választási lehetőség, Szputnyik V-t kaptam. Legközelebbi oltás 27-én.


    Teljes mértékben egyetértek, hiába mindenféle nyitás, akinek nem feltétlenül muszáj, ne menjen sehová. Tartsák be a védekezésre vonatkozó minden szabályt, sőt még fokozottabban, mint pl. tavaly ilyenkor, amikor mindenki annyira be volt rezelve a kezdetekkor, most meg mintha már beleszoktak volna, vagy belefásultak az emberek. Én is tapasztalok a környezetemben elég sok könnyelműséget. 


    A magam részéről Valika Veled értek egyet, fokozottabban kell ügyelnünk, mert brutál durva a helyzet.

  22. 2021. Április 7. 15:2781730.

    Kedves Vangőg75!


    Én már inkább idősebbnek számítok mint fiatalnak, de azért arra még emlékszem, hogy milyen csoportba írtam írogattam 15 évvel ezelőtt! Arra meg pláne hogy mi volt akkoriban a nick nevem.Főleg úgy hogy még személyes találkozókról is írsz.


    Lehet hogy én gondolom rosszul , de ha kíváncsi vagy a csoportunkra akkor nyiltan egyenesen írj és akkor mi is képben leszünk. Ez a lehet  hogy ? talán? olyan furán hangzik. 


     

    előzmény:
    Vangőg75 (81726)
    2021-04-06  21:48
  23. 2021. Április 7. 08:5981729.

    Jo reggelt!:-) 


    Sajnos megkoptak az emlékek erőssen, nem is biztos hogy pont ebben a forumban voltam aktiv, de itt a nlc n. es voltunk páran. A nevem nem ez volt az biztos, ezt most kreáltam. Olyan nevek maradtak meg, mint Eperke, Csakcsokis. Ha esetleg nem jo csopiba irtam ezeket, akkor bocsánat! :-) 


     

    előzmény:
    totyogoka (81727)
    2021-04-07  07:31
  24. 2021. Április 7. 08:0681728.

    Sziasztok szép napot.


    Marcsi igazán csak a második oltás után két héttel lesz mindenki védet a vírussal szemben,az még soká leszEzért továbbra is vigyázni kell.Reméljük hogy most azért mindenki józanul fog viselkedni és nem szabadul el a pokol.Sokan azt hiszik majd hogy most aztán mindent lehet pedig szerintem még nem szabadna lazítani .


    Felénk hideg volt a napokban jeges szél fújt így keveset voltam kint.Éjszakára kicsit befagyott a tavam is.Láttam az országban több felé igen nagy hó eset.Néztem az őrségben 20 centi hó takart mindent.


    Gitta remélem most már felétek is minden rendben van .


    Kincsike én is sokat gondolok rád.


    Ibolya ti is gondolom nehezen viselitek ezeket a napokat vigyázatok magatokra.


    Marika felétek nem esett a hó?


    Sorbet Erzsike nagyon remélem hogy nálatok is szépen folynak az oltások és nyit majd az ország és az egész világ végre felszabadul.


    Kíváncsi lennék ki az a régi ismerős ?Ilyen felhasználó névvel nekünk nem volt tagunk.Előkotortam egy régi füzetem de sem ebben a topikban sem a régiben nem találtalak meg.Biztos nevet változtattál szóval te kis titokzatos mond el ki vagy


    Mindenkinek vidám gondtalan napot kívánok.

    előzmény:
    totyogoka (81727)
    2021-04-07  07:31
  25. 2021. Április 7. 07:3181727.

    Szép jó reggelt Mindenkinek!


     


    Szerencsére elteltek az Ünnepek. Igaz csak kettecskén voltunk itthon nem volt családi összejövetel. A lányomék is kaptak időpontot oltásra így már kicsit bizakodóbbak vagyunk , hogy lassan megint látogathatjuk egymást kicsit nyugodtabban. Bár most még nagyon óvatosnak kell lenni ( legalábbis én így gondolom.) 


    Mi gyalogolunk minden nap. Már hiányérzetünk van ha mégsem tudunk menni, de egyrövidebb körre akkor próbálunk időt szakítani. Általában 10 ezer lépés az amivel már elégedettek vagyunk. egyenlőre nem szállunk tömegközlekedésre csak itt a környéken járunk, de szerencsés helyzetben vagyunk mert itt a Dunapart és elég sok a nyugis parkos rész is.


    Kicsit vacakol a vérnyomásom most megint de az is lehet hogy hidegfrontnak tudható ez be.


    Sorbet Erzsike! Örülök, hogy jelentkeztél!


    Valika! Majd csak összejön az a sziget találkozó is.


    Kincsike! 


    Ibolya! Írj te is hogy mi újság veletek?


    Gitta! Régen írtál ! Jó lenne ha csupa jó hírekkel jönnél ismét! Várjuk ám a fiadról és a kis pocaklakóról is a jó híreket.


    Marika! Az is érdekel, hogy mi újság van felétek. Tokajban láttam a hatalmas jégesőt de remélem hogy nálatok ilyen szörnyűség nem volt.


    Kedves régi ismerős! ha esetleg felfednéd kiléted?! Másfél évtizeddel ezelőttről sem emlékszem ilyen felhasználói névre de ez nem jelenti azt hogy valamikor itt ebben a csoportban tag voltál.


    Mindenkinek kellemes napot és nagyon jó egészséget kívánok!

Címlap

top